Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Αν δεν μπεις εσυ με τα 18.500, θα παθω εγκεφαλικο!
 

Alexandra17

Νεοφερμένος

Η Alexandra17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν δεν μπεις εσυ με τα 18.500, θα παθω εγκεφαλικο!
Αχαχαχα ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι!! Αλά έγιναν τόσα πολλά αυτήν την χρόνια που και 600 μόρια να ανέβει η Νομική δε θα μου κάνει εντύπωση πλέον 😂😂
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Γειά σας! Είμαι στη θεωρητική κατεύθυνση και έγραψα 18.525 μόρια. Στόχος μου είναι η Νομική Αθηνών. Την πιάνω λέτε;; (παλαιό σύστημα)
Ο μόνος τρόπος να μην την έπιασες είναι να μη τη δήλωσες!
Είσαι στο top13 στα μόρια και η Νομική ΕΚΠΑ με το παλιό αν θυμάμαι καλά θα πάρει κάπου 40 άτομα...
Καλή φοιτητική σου ζωή λοιπόν στη Νομική ΕΚΠΑ!
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Αχαχαχα ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι!! Αλά έγιναν τόσα πολλά αυτήν την χρόνια που και 600 μόρια να ανέβει η Νομική δε θα μου κάνει εντύπωση πλέον 😂😂

Ουσιαστικα ανταγωνιζεσαι με 13 ατομα ΜΟΝΟ
Εισαι σιγουρα μεσα
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

Alexandra17

Νεοφερμένος

Η Alexandra17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ο μόνος τρόπος να μην την έπιασες είναι να μη τη δήλωσες!
Είσαι στο top13 στα μόρια και η Νομική ΕΚΠΑ με το παλιό αν θυμάμαι καλά θα πάρει κάπου 40 άτομα...
Καλή φοιτητική σου ζωή λοιπόν στη Νομική ΕΚΠΑ!
Ευχαριστώ πολύ!! Και σε εσένα εύχομαι ο, τι καλύτερο!!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Ο μόνος τρόπος να μην την έπιασες είναι να μη τη δήλωσες!
Είσαι στο top13 στα μόρια και η Νομική ΕΚΠΑ με το παλιό αν θυμάμαι καλά θα πάρει κάπου 40 άτομα...
Καλή φοιτητική σου ζωή λοιπόν στη Νομική ΕΚΠΑ!

37 θεσεις για την ακρίβεια😅

Πάνω που τις βρήκαμε μη τις μπερδεψουμε παλι !
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Κοπέλια δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς... Είσαι από τους 1ους στη σχολή....

Καλά πραγματικά σκέφτεσαι ότι μπορεί να έμενες εκτός; Να το πει κάποιος με 18.000 μόρια να πω οκ, αλλά εσυ με τόσα μόρια;
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Στο aeitei.gr, δεν είναι καθόλου καλές οι εκτιμήσεις. Συμβουλή μου, μην τις λαμβάνετε υπόψη...
Δεν ξέρω για χαμηλόβαθμες, αλλά για υψηλόβαθμες θεωρώ είναι πολύ εύστοχες οι προβλέψεις.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σε λίγες σχολές δίνει καλή εκτίμηση, στις πιο πολλές δίνει κάτι εκτιμήσεις πολύ περίεργες!
 

Alexandra17

Νεοφερμένος

Η Alexandra17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κοπέλια δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς... Είσαι από τους 1ους στη σχολή....

Καλά πραγματικά σκέφτεσαι ότι μπορεί να έμενες εκτός; Να το πει κάποιος με 18.000 μόρια να πω οκ, αλλά εσυ με τόσα μόρια;
Ευχαριστώ πολύ!! Απλά περνούσαν διαφορά σενάρια από το μυαλό μου αυτές τις μέρες. Να είσαι καλά για τα καλά σου λόγια!!
 

CHRYSA S

Νεοφερμένος

Η CHRYSA S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα. Εκτίμηση για ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ Αθήνα και Θεσσαλονίκη με το ΠΑΛΑΙΟ?
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
@Alizoula2 μπες εδω, αν φυσικα δεν την ξερεις ηδη την σελιδα :) https://www.spitogatos.gr/

κοιτούσα εκεί αλλα ειπα να αφήσω το σπιτι για Σεπτεμβρίο η Οκτώβρη( αναλόγως ποτέ θα ανοίξουμε).
Ευχαριστώ πάντως :)
Με ψάξιμο κατι θα βρω δε μπορει ! δε νομίζω δα και όλοι να δίνουν 350+ .
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
κοιτούσα εκεί αλλα ειπα να αφήσω το σπιτι για Σεπτεμβρίο η Οκτώβρη( αναλόγως ποτέ θα ανοίξουμε).
Ευχαριστώ πάντως :)
Με ψάξιμο κατι θα βρω δε μπορει ! δε νομίζω δα και όλοι να δίνουν 350+ .


Τσεκαρε και αυτο αν παλι δεν το εχεις δει ηδη😅
Αλλα γενικα ναι θελει λιγο ψαξιμο. Παιζει ρολο και η περιοχή
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

Τσεκαρε και αυτο αν παλι δεν το εχεις δει ηδη😅
Αλλα γενικα ναι θελει λιγο ψαξιμο. Παιζει ρολο και η περιοχή

καλεεε λίγο που το είδα έχει πολυ καλύτερες προσφορές απο τον σπιτογατο !
Ευχαριστώ πολυ πραγματικά :))
 

Wannabe ψυχολόγος

Νεοφερμένος

Η Wannabe ψυχολόγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ο μόνος τρόπος να μην την έπιασες είναι να μη τη δήλωσες!
Είσαι στο top13 στα μόρια και η Νομική ΕΚΠΑ με το παλιό αν θυμάμαι καλά θα πάρει κάπου 40 άτομα...
Καλή φοιτητική σου ζωή λοιπόν στη Νομική ΕΚΠΑ!
Α παίζει με τον πονο μας αυτή !
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top