Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill1996

Νεοφερμένος

Ο Bill1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τo esos σοβαρη δουλεια εκανε.Εγραψε θα πεσουν οι βασεις και τελος
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Τώρα που έχουμε την κλιμακωση αν μπορείτε να κάνετε μια εκτίμηση της βασης για αστυφυλακων με το παλιο συστημα
Έχω βγάλει 17553
ποσα ατομα παιρνει ? θεωρω εισαι μεσα γιατι δεν θα διαλεξουν ολοι αστυνομια μιας και θα πανε λιμενικο,πυροσβεστικη.. πολλα παιδια απο το 4ο πεδιο να διαλεξουν στρατιωτικες σχολες..
 

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ποσα ατομα παιρνει ? θεωρω εισαι μεσα γιατι δεν θα διαλεξουν ολοι αστυνομια μιας και θα πανε λιμενικο,πυροσβεστικη.. πολλα παιδια απο το 4ο πεδιο να διαλεξουν στρατιωτικες σχολες..
67 ατομα θα πάρουν με το παλιο συστημα
Και απο ολα τα πεδία τα παιδια που έχουν γραψειε το παλιο πανω από 17500 είναι 136
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
απο 1ο ,2ο,4ο εννοεις ετσι?
Σωστά ναι και απο τα 3 αυτα πεδία είναι 136 άτομα. Εγώ βέβαια έχω δηλώσει και αστυνομια και λιμενικό και πυροσβεστική.οποτε σύνολο είναι γύρω στις 90 θεσεις.τι λες?
 

tkasos2002

Νεοφερμένος

Ο tkasos2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ποσά άτομα θα πάρει το τμήμα των Ηλεκτρολόγων Πάτρα από το νέο σύστημα και πόσους από το παλιό;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
πες 135 γιατι εγω δεν θα δηλωσω ενστολα :jumpy:
κοιτα καποιοι υψηλοβαθμοι θα στελεχωσουν τις σχολες αξιωματικων (λιμενικου,πυροσβεστικης,αστυνομιας),σσας
παιδια απο το 2ο θα πανε για στρατιωτικες σχολες (σσε σωματα,οπλα,σμυ,σχολες αεροποριας,ναυτικο)
επισης δεν θα πανε ολα τα παιδια του 1ου πεδιου για ενστολα οι υψηλοβαθμοι θα πανε νομικη,ψυχολογια και αλλα
οπως και του 2ου θα στραφουν στα πολυτεχνεια
καθως και του 4ου (θα στραφουν και σε σχολες πληροφορικης η οικονομικων και ολες τις σχετικες σχολες)
επισης παιδια και απο τα 3 πεδια στοχευουν και για τεφφαα
εγω θεωρω εισαι μεσα ¨)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σωστά ναι και απο τα 3 αυτα πεδία είναι 136 άτομα. Εγώ βέβαια έχω δηλώσει και αστυνομια και λιμενικό και πυροσβεστική.οποτε σύνολο είναι γύρω στις 90 θεσεις.τι λες?
πες 135 γιατι εγω δεν θα δηλωσω ενστολα :jumpy:
κοιτα καποιοι υψηλοβαθμοι θα στελεχωσουν τις σχολες αξιωματικων (λιμενικου,πυροσβεστικης,αστυνομιας),σσας
παιδια απο το 2ο θα πανε για στρατιωτικες σχολες (σσε σωματα,οπλα,σμυ,σχολες αεροποριας,ναυτικο)
επισης δεν θα πανε ολα τα παιδια του 1ου πεδιου για ενστολα οι υψηλοβαθμοι θα πανε νομικη,ψυχολογια και αλλα
οπως και του 2ου θα στραφουν στα πολυτεχνεια
καθως και του 4ου (θα στραφουν και σε σχολες πληροφορικης η οικονομικων και ολες τις σχετικες σχολες)
επισης παιδια και απο τα 3 πεδια στοχευουν και για τεφφαα
εγω θεωρω εισαι μεσα ¨)
 

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
πες 135 γιατι εγω δεν θα δηλωσω ενστολα :jumpy:
κοιτα καποιοι υψηλοβαθμοι θα στελεχωσουν τις σχολες αξιωματικων (λιμενικου,πυροσβεστικης,αστυνομιας),σσας
παιδια απο το 2ο θα πανε για στρατιωτικες σχολες (σσε σωματα,οπλα,σμυ,σχολες αεροποριας,ναυτικο)
επισης δεν θα πανε ολα τα παιδια του 1ου πεδιου για ενστολα οι υψηλοβαθμοι θα πανε νομικη,ψυχολογια και αλλα
οπως και του 2ου θα στραφουν στα πολυτεχνεια
καθως και του 4ου (θα στραφουν και σε σχολες πληροφορικης η οικονομικων και ολες τις σχετικες σχολες)
επισης παιδια και απο τα 3 πεδια στοχευουν και για τεφφαα
εγω θεωρω εισαι μεσα ¨)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


πες 135 γιατι εγω δεν θα δηλωσω ενστολα :jumpy:
κοιτα καποιοι υψηλοβαθμοι θα στελεχωσουν τις σχολες αξιωματικων (λιμενικου,πυροσβεστικης,αστυνομιας),σσας
παιδια απο το 2ο θα πανε για στρατιωτικες σχολες (σσε σωματα,οπλα,σμυ,σχολες αεροποριας,ναυτικο)
επισης δεν θα πανε ολα τα παιδια του 1ου πεδιου για ενστολα οι υψηλοβαθμοι θα πανε νομικη,ψυχολογια και αλλα
οπως και του 2ου θα στραφουν στα πολυτεχνεια
καθως και του 4ου (θα στραφουν και σε σχολες πληροφορικης η οικονομικων και ολες τις σχετικες σχολες)
επισης παιδια και απο τα 3 πεδια στοχευουν και για τεφφαα
εγω θεωρω εισαι μεσα ¨)
Στην ουσία εγώ ψάχνω τουλάχιστον 40 παιδια από τα 135 που δεν θα δηλώσουν σώματα. Εσύ πως πήγες?τι στοχεύεις?
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Στην ουσία εγώ ψάχνω τουλάχιστον 40 παιδια από τα 135 που δεν θα δηλώσουν σώματα. Εσύ πως πήγες?τι στοχεύεις?
εγω εβγαλα 18419 και στοχευω για πληροφορικη εκπα
σιγουρα θα υπαρχουν αυτα τα παιδια και κυριως απο το 2ο θα ειναι λογω των περσινων θεματων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγω εβγαλα 18419 και στοχευω για πληροφορικη εκπα
σιγουρα θα υπαρχουν αυτα τα παιδια και κυριως απο το 2ο θα ειναι λογω των περσινων θεματων
και γενικα σου αναλυσα που αλλου θα κινηθουν και αυτοι που θελουν ενστολα και ειτε ειναι πιο υψηλα απο εσενα ειτε οχι
 

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι έτσι όπως τα λες
Με το παλιο έδινες κ εσύ ε?
Ξερεις και αλλα παιδια με το παλιο πως πήγαν?
Αριστοι οι βαθμοι σου
Σου εύχομαι καλή επιτυχία
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι έτσι όπως τα λες
Με το παλιο έδινες κ εσύ ε?
Ξερεις και αλλα παιδια με το παλιο πως πήγαν?
Αριστοι οι βαθμοι σου
Σου εύχομαι καλή επιτυχία
ναι με το παλιο συστημα εδινα και εγω και σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια
και η δικη σου βαθμολογια ειναι εξαιρετικη και δεν μπορει ο καθενας να την συγκεντρωσει
ξερω αρκετα ατομα αλλα μονο 1 θελει τις συγκεκριμενες σχολες και ειναι χαμηλοτερα απο εσενα
οι υπολοιποι θελουν πανεπιστημια και πολυτεχνεια σε αθηνα και θεσσαλονικη γιατι περασαν σε επαρχια και δεν βολευονται
εγω θεωρω αστυφυλακων θα μπεις
 

ROSSONERO

Νεοφερμένος

Ο ROSSONERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ναι με το παλιο συστημα εδινα και εγω και σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια
και η δικη σου βαθμολογια ειναι εξαιρετικη και δεν μπορει ο καθενας να την συγκεντρωσει
ξερω αρκετα ατομα αλλα μονο 1 θελει τις συγκεκριμενες σχολες και ειναι χαμηλοτερα απο εσενα
οι υπολοιποι θελουν πανεπιστημια και πολυτεχνεια σε αθηνα και θεσσαλονικη γιατι περασαν σε επαρχια και δεν βολευονται
εγω θεωρω αστυφυλακων θα μπεις
Όταν λες ξερεις αρκετά εννοείς με πανω απο 17500?πόσα άτομα δηλαδή ετσι για να υπολογίζω να μου φεύγει λίγο το άγχος.ξερεις πως ειναι🤣🤣
 

Mhtsos001

Νεοφερμένος

Ο Mhtsos001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα ,
Έχω γράψει 14.068 με το παλιό σύστημα από ανθρωπιστικών..πιστεύετε πιάνω φιλολογια Πάτρας ή κοινωνική εργασίας και παιδαγωγικό Πάτρας ;
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Mhtsos001

Νεοφερμένος

Ο Mhtsos001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Hera167

Νεοφερμένος

Η Hera167 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ γράψει 17475 στο 3ο πεδίο. Κάτι προγνωστικά έχουν βάλει την ιατρική Αλεξανδρούπολης στα 17.425 μόρια.
Λέτε να περνάω ;
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Όλοι θα περάσουμε, μην αγχώνεστε.
Υπομονή θέλει και επιμονή. Τωρα βέβαια το πότε θα περάσουμε δεν το ξέρουμε, μπορεί να είναι φέτος, μπορεί όμως και του χρόνου!

Σημασία έχει απλά να μην απογοητευομαστε και να μην τα παρατάμε. Πότε δεν είναι αργά πάντως και το μόνο σίγουρο είναι ότι ο επιμένων νικά!

Γι αυτό μη σκέφτεστε πλέον άλλο τις βάσεις, κανείς δε μπορεί να σας πει με σιγουριά τίποτα γι αυτές, όλοι κάνουμε απλές εικασίες αυτή τη στιγμή. Αφήστε απλά το χρόνο να κυλησει ήρεμα, απολαύστε το καλοκαιράκι όσο μπορείτε και ότι είναι να γίνει θα γίνει.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top