Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
βλεπω τις περσινες εκτιμησεις του χρηστου.εξαιρετικες εκτιμησεις.μονο στην αθηνα επεσε λιγο εξω στις αλλες και ειδικα αλεξανδρουπολη ειπε 18140 σταματησε 18123 δηλαδη 17 μορια αποκλιση.απο τους λιγους στο χωρο που δεν ειναι παπατζηδες
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Καλά την νοσηλευτική την δίνει 4.000 μόρια, what
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Τη λέξη βασεολογος πρώτη φορά την ακούω😅
Στην Ελλάδα ό,τι δηλώσεις είσαι!;)
Δε θα κάνει φέτος παιδιά αλλιώς θα ανανέωνε στο blog το ischool έχασε έναν έμπειρο βασεολογο. Ο Χρηστos έκανε εκτιμησεις που ήταν πιο αξιόπιστες απο μεσαλοφυλλαδες.
Μια χαρα ηταν οι εκτιμησεις του κυριου αυτου. Απαντουσε και επι προσωπικου σε πολλα παιδια και τα εβγαζε απο την δυσκολη θεση και το αγχος καθως οι εκτιμησεις του ηταν πολυ καλες. Δεν καταλαβαινω προς τι το κραξιμο.
βλεπω τις περσινες εκτιμησεις του χρηστου.εξαιρετικες εκτιμησεις.μονο στην αθηνα επεσε λιγο εξω στις αλλες και ειδικα αλεξανδρουπολη ειπε 18140 σταματησε 18123 δηλαδη 17 μορια αποκλιση.απο τους λιγους στο χωρο που δεν ειναι παπατζηδες
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος από εσάς σε τι ακριβώς χρησιμεύουν όλες αυτές οι "εκτιμήσεις" (σωστές ή λάθος);
Θέλω να πω, τι θα κερδίσει ο Χ υποψήφιος φοιτητής αν ξέρει ότι το Υ τμήμα θα έχει Ζ βάση;
Υπάρχει περίπτωση να μη δηλώσει στο μηχανογραφικό του σχολές που με βάση αυτές τις εκτιμήσεις δεν πιάνει;
Ή μήπως του κοστίζει κάτι το να βάζει ως πρώτες επιλογές σχολές που με βάση τις εκτιμήσεις δεν πιάνει;:rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
θυμαστε τι ελεγα για αλεξανδρουπολη??για πειτε θυμαστε??17400 τη δινει.

Στην Ελλάδα ό,τι δηλώσεις είσαι!;)



Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος από εσάς σε τι ακριβώς χρησιμεύουν όλες αυτές οι "εκτιμήσεις" (σωστές ή λάθος);
Θέλω να πω, τι θα κερδίσει ο Χ υποψήφιος φοιτητής αν ξέρει ότι το Υ τμήμα θα έχει Ζ βάση;
Υπάρχει περίπτωση να μη δηλώσει στο μηχανογραφικό του σχολές που με βάση αυτές τις εκτιμήσεις δεν πιάνει;
Ή μήπως του κοστίζει κάτι το να βάζει ως πρώτες επιλογές σχολές που με βάση τις εκτιμήσεις δεν πιάνει;:rolleyes:
ενταξει εσυ μπορει να εισαι yolo και να μην σε νοιαζει τιποτα.οι περισσοτεροι υποψηφιοι καθε καλοκαιρι εχουνε αγχος και θελουν να ενημερωθουν για την πορεια των βασεων.αυτος ο κομπλεξισμος δεν μπορω να καταλαβω απο που προκυπτει
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Στην Ελλάδα ό,τι δηλώσεις είσαι!;)



Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος από εσάς σε τι ακριβώς χρησιμεύουν όλες αυτές οι "εκτιμήσεις" (σωστές ή λάθος);
Θέλω να πω, τι θα κερδίσει ο Χ υποψήφιος φοιτητής αν ξέρει ότι το Υ τμήμα θα έχει Ζ βάση;
Υπάρχει περίπτωση να μη δηλώσει στο μηχανογραφικό του σχολές που με βάση αυτές τις εκτιμήσεις δεν πιάνει;
Ή μήπως του κοστίζει κάτι το να βάζει ως πρώτες επιλογές σχολές που με βάση τις εκτιμήσεις δεν πιάνει;:rolleyes:

Δηλαδη εσυ δεν βλεπεις καποια αξια στο να αποβαλλει ενα παιδι το αγχος του αν δει οτι κατα προσεγγιση ειναι μεσα σε μια σχολη? Επισης θεωρεις οτι υπαρχουν παιδια που φτιαχνουν μηχανογραφικο με βαση εκτιμησεις? Γιατι εγω ηξερα συμμαθητες με 9000 μορια που δηλωναν εμπ. Γενικα πρωτη φορα ακουω οτι τα παιδια φτιαχνυον μηχανογραφικο με βαση εκτιμησεις στο ιντερνετ. Επισης λογω του γεγονοτος οτι ειναι μελετημενες οοι προβλεψεις αυτες καποιος ο οποιος ειναι κοντα στη βαση ενος τμηματος δεν απορριπτει το γεγονος οτι θα περασει η θα μεινει εκτος του δινει μια ελπιδα οτι ισως τα καταφερει μηπως δεν εχει αξια αυτο?
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
ενταξει εσυ μπορει να εισαι yolo και να μην σε νοιαζει τιποτα.οι περισσοτεροι υποψηφιοι καθε καλοκαιρι εχουνε αγχος και θελουν να ενημερωθουν για την πορεια των βασεων.
Δηλαδη εσυ δεν βλεπεις καποια αξια στο να αποβαλλει ενα παιδι το αγχος του αν δει οτι κατα προσεγγιση ειναι μεσα σε μια σχολη?
Για τέτοιου είδους παθήσεις ενδείκνυται κάποιος επαγγελματίας του ψυχιατρικού τομέα, όχι κάποιος παπάρας που βγάζει "εκτιμήσεις" επειδή τα ξύνει όλη μέρα και δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει...
Επίσης αυτό που περιγράφετε και οι δυο σας λειτουργεί κι ανάποδα: όπως μπορεί να "ξεαγχώσει" κάποιον έτσι μπορεί και να τον αγχώσει ακόμη περισσότερο, αν η "εκτίμηση" δεν είναι αυτή που θα ήθελε να δει!;)
Επισης θεωρεις οτι υπαρχουν παιδια που φτιαχνουν μηχανογραφικο με βαση εκτιμησεις? Γιατι εγω ηξερα συμμαθητες με 9000 μορια που δηλωναν εμπ. Γενικα πρωτη φορα ακουω οτι τα παιδια φτιαχνυον μηχανογραφικο με βαση εκτιμησεις στο ιντερνετ. Επισης λογω του γεγονοτος οτι ειναι μελετημενες οοι προβλεψεις αυτες καποιος ο οποιος ειναι κοντα στη βαση ενος τμηματος δεν απορριπτει το γεγονος οτι θα περασει η θα μεινει εκτος του δινει μια ελπιδα οτι ισως τα καταφερει μηπως δεν εχει αξια αυτο?
Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ αγοράκι μου, ότι όσες εκτιμήσεις κι αν διαβάσει ένας υποψήφιος κι όσο κι αν βασιστεί σε αυτές πάλι τις ίδιες σχολές θα δηλώσει στο μηχανογραφικό του, με την ίδια ακριβώς σειρά, ακόμη κι αν απέχει χιλιάδες μόρια και η πιθανότητα να τις πιάσει είναι σχεδόν μηδαμινή!
Άρα ποια η χρησιμότητα των "εκτιμήσεων" αυτών;:rolleyes:
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εγώ θα συμφωνήσω ότι όλο αυτό το άγχος για τις βάσεις δεν οδηγεί πουθενά. Ό,τι γράψατε, γράψατε και απλώς περιμένετε την ανακοίνωσή τους. Οι εκτιμήσεις κρίνω ότι θα σας αποπροσανατολίσουν και θα οδηγηθείτε σε λάθη κατά τη συμπλήρωση του Μηχανογραφικού Δελτίου. Χαλαρώστε και απολαύστε την ελευθερία σας, γιατί την αξίζετε. Μην προσθέτετε και άλλο άγχος στον οργανισμό σας. Αρκετό βιώσατε φέτος.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Για τέτοιου είδους παθήσεις ενδείκνυται κάποιος επαγγελματίας του ψυχιατρικού τομέα, όχι κάποιος παπάρας που βγάζει "εκτιμήσεις" επειδή τα ξύνει όλη μέρα και δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει...
Επίσης αυτό που περιγράφετε και οι δυο σας λειτουργεί κι ανάποδα: όπως μπορεί να "ξεαγχώσει" κάποιον έτσι μπορεί και να τον αγχώσει ακόμη περισσότερο, αν η "εκτίμηση" δεν είναι αυτή που θα ήθελε να δει!;)

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ αγοράκι μου, ότι όσες εκτιμήσεις κι αν διαβάσει ένας υποψήφιος κι όσο κι αν βασιστεί σε αυτές πάλι τις ίδιες σχολές θα δηλώσει στο μηχανογραφικό του, με την ίδια ακριβώς σειρά, ακόμη κι αν απέχει χιλιάδες μόρια και η πιθανότητα να τις πιάσει είναι σχεδόν μηδαμινή!
Άρα ποια η χρησιμότητα των "εκτιμήσεων" αυτών;:rolleyes:

Οταν μιλαμε για αγχος εννοουμε μεσα σε λογικα πλαισια δεν αναφερομαι σε αγχωτικες διαταραχες και παθολογικες καταστασεις προφανως. Εννοειται πως δρουν και αναποδα οι εκτιμησεις δηλαδη καποιος μπορει να δει οτι ειναι μεσα και τελικα να μην ειναι αλλα φανταζομαι καποιος λογικος ανθρωπος μπορει να καταλαβει οτι οταν η βαθμολογια του ειναι 100 μορια πανω απο την βαση που δινει ο εκτιμητης προφανως και δεν εχει μπει στην σχολη. Γενικα ολοι ξερουμε που εχουμε περασει σε γενικες γραμμες μετα την ανακοινωση των βαθμολογιων απλα οι εκτιμησεις ειναι μια επιβεβαιωση η μια μειωση του ευρους των σχολων που ειναι πιθανο ενας υποψηφιος να μπει. Δρουν καθαρα στην ψυχολογια του παιδιου δεν καθοριζουν το αποτελεσμα απλα παιρνεις μια μυρωδια και οταν αυτη προερχεται απο ανθρωπο που φαινεται να κανει καλες προβλεψεις αυτη η μυρωδια ειναι αρκετα κατατοπιστικη για να δεις που βαδιζεις περιπου. Οι εκτιμησεις ειναι καθαρα για τους αγχωδεις καποιος ψυχραιμος δεν θα μπει στον κοπο.
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για το 10% γίνονται γενικά ή όχι;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Για τέτοιου είδους παθήσεις ενδείκνυται κάποιος επαγγελματίας του ψυχιατρικού τομέα, όχι κάποιος παπάρας που βγάζει "εκτιμήσεις" επειδή τα ξύνει όλη μέρα και δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει...
Επίσης αυτό που περιγράφετε και οι δυο σας λειτουργεί κι ανάποδα: όπως μπορεί να "ξεαγχώσει" κάποιον έτσι μπορεί και να τον αγχώσει ακόμη περισσότερο, αν η "εκτίμηση" δεν είναι αυτή που θα ήθελε να δει!;)

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ αγοράκι μου, ότι όσες εκτιμήσεις κι αν διαβάσει ένας υποψήφιος κι όσο κι αν βασιστεί σε αυτές πάλι τις ίδιες σχολές θα δηλώσει στο μηχανογραφικό του, με την ίδια ακριβώς σειρά, ακόμη κι αν απέχει χιλιάδες μόρια και η πιθανότητα να τις πιάσει είναι σχεδόν μηδαμινή!
Άρα ποια η χρησιμότητα των "εκτιμήσεων" αυτών;:rolleyes:
καταρχην εισαι απιστευτα υπερβολικος και απαξιωτικος.ενας μπορει να την βρισκει απο χομπυ καθαρα να εκτιμαει βασεις.εσυ το ονομαζεις ξισιμο.απο κει και περα το αν το κανει καλα το κρινεις απο το τελικο αποτελεσμα.τουλαχιστον στις υψηλοβαθμες σχολες ο ανθρωπος εκανε τρομερη δουλεια και τις επιασε με ελαχιστη αποκλιση ολες.το προβλημα σου δνε καταλαβαινω ποιο ειναι.επισης καποιος που δινει πανελλαδικες βαζει οτι σχολη γουσταρει,δεν επηρεαζεται απο κανεναν πατση τι θα του πει για να βαλει.ειναι οτι πιο αστειο επιχειρημα μπορει να εχω διαβασει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το προβλημα που παρατηρειται πολλες φορες καθε καλοκαιρι λογω της ανωνυμιας του ιντερνετ καποια βλακωδη τρολ να λενε βασεις για την πλακα τους για να αγχωσουν τους υποψηφιους.δηλαδη πχ να εμφανιστει ενας να πει φετος ειμαι σιγουρος οτι η ιατρικη θρακης θα παει 18200 και να προσπαθει να τον πεισει τον αλλο τρολαροντας τον.Τοτε σιγουρα εκει πρεπει και ο υποψηφιος να καταλαβει το τρολαρισμα και να μην ασχοληθει.Αυτα ομως συμβαινουν παντου και οχι μονο με βασεις.Για τον Πατση εισαι τερμα αδικος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
το προβλημα σου δνε καταλαβαινω ποιο ειναι.
Το πρόβλημα μου είναι κάτι μπαγλαμάδες σαν τον Πάτση...και κάτι περίεργα τυπάκια σαν εσένα που παριστάνουν τους διαιτητές εδώ μέσα υπέρ τρίτων και τους υπερασπίζονται λες και τους έθιξαν τη γυναίκα!:rolleyes:
επισης καποιος που δινει πανελλαδικες βαζει οτι σχολη γουσταρει,δεν επηρεαζεται απο κανεναν πατση τι θα του πει για να βαλει.ειναι οτι πιο αστειο επιχειρημα μπορει να εχω διαβασει
Τότε ποια η αξία αυτών των "εκτιμήσεων";
Ξαναρωτάω μπας και καταλάβει το μυαλουδάκι σου την ερώτηση κι απαντήσει αναλόγως...
Οταν μιλαμε για αγχος εννοουμε μεσα σε λογικα πλαισια δεν αναφερομαι σε αγχωτικες διαταραχες και παθολογικες καταστασεις προφανως. Εννοειται πως δρουν και αναποδα οι εκτιμησεις δηλαδη καποιος μπορει να δει οτι ειναι μεσα και τελικα να μην ειναι αλλα φανταζομαι καποιος λογικος ανθρωπος μπορει να καταλαβει οτι οταν η βαθμολογια του ειναι 100 μορια πανω απο την βαση που δινει ο εκτιμητης προφανως και δεν εχει μπει στην σχολη. Γενικα ολοι ξερουμε που εχουμε περασει σε γενικες γραμμες μετα την ανακοινωση των βαθμολογιων απλα οι εκτιμησεις ειναι μια επιβεβαιωση η μια μειωση του ευρους των σχολων που ειναι πιθανο ενας υποψηφιος να μπει. Δρουν καθαρα στην ψυχολογια του παιδιου δεν καθοριζουν το αποτελεσμα απλα παιρνεις μια μυρωδια και οταν αυτη προερχεται απο ανθρωπο που φαινεται να κανει καλες προβλεψεις αυτη η μυρωδια ειναι αρκετα κατατοπιστικη για να δεις που βαδιζεις περιπου. Οι εκτιμησεις ειναι καθαρα για τους αγχωδεις καποιος ψυχραιμος δεν θα μπει στον κοπο.
Καμία αξία στην πράξη λοιπόν, τα μηχανογραφικά θα παραμείνουν τα ίδια και το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο για τους υποψήφιους, με ή χωρίς "εκτιμήσεις"...ίσα ίσα που μπορούν έναν νέο άνθρωπο που ακροβατεί μεταξύ ήπιου και παθολογικού άγχους να του δώσουν μια "σπρωξιά" και να τον στείλουν στον ψυχίατρο!
Πάμε παρακάτω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Το πρόβλημα μου είναι κάτι μπαγλαμάδες σαν τον Πάτση...και κάτι "περίεργοι" σαν εσένα που παριστάνουν τους διαιτητές εδώ μέσα υπέρ τρίτων και τους υπερασπίζονται λες και τους έθιξαν τη γυναίκα!:rolleyes:

Τότε ποια η αξία αυτών των "εκτιμήσεων";
Ξαναρωτάω μπας και καταλάβει το μυαλουδάκι σου την ερώτηση κι απαντήσει αναλόγως...
δεν υπερασπιστηκα κανεναν.απλα χαρακτηριζεις καποιον μπαγλαμα ενω ο ανθρωπος περσι και γενικα ολα τα χρονια εχει πολυ καλες επιτυχιες στις προβλεψεις που κανει,αρα ασχολειται σοβαρα και δεν κοροιδευει τον κοσμο οπως κανουν και αρκετες φυλλαδες που πληρωνονται κιολας απο αυτη την ιστορια.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
απλα χαρακτηριζεις καποιον μπαγλαμα ενω ο ανθρωπος περσι και γενικα ολα τα χρονια εχει πολυ καλες επιτυχιες στις προβλεψεις που κανει,αρα ασχολειται σοβαρα και δεν κοροιδευει τον κοσμο οπως κανουν και αρκετες φυλλαδες που πληρωνονται κιολας απο αυτη την ιστορια.
Και πως ξέρεις εσύ ότι π.χ. μιλάω έτσι για τις "εκτιμήσεις" του κι όχι γιατί έχω προσωπικά μ' αυτό το τυπάκι που βάζει χοιρινό στον πισινό του;:shifty:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Και πως ξέρεις εσύ ότι π.χ. μιλάω έτσι για τις "εκτιμήσεις" του κι όχι γιατί έχω προσωπικά μ' αυτό το τυπάκι που βάζει χοιρινό στον πισινό του;:shifty:
χααχχα ε αμα το ελεγες απο την αρχη οτι εχεις προσωπικα μαζι του δε θα ασχολιομουνα καν.Τωρα τι σχεση εχει βεβαια οτι επειδη εσυ δεν τον γουσταρεις να τον προσβαλλεις σε ασχετο θεμα ενας θεος ξερει.Απο οτι βλεπω εχεις κανει σπουδες δεν εισαι 20 χρονων ανωριμος οποτε ισως θα περιμενε κανεις μια πιο ωριμη συμπεριφορα
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Το πρόβλημα μου είναι κάτι μπαγλαμάδες σαν τον Πάτση...και κάτι περίεργα τυπάκια σαν εσένα που παριστάνουν τους διαιτητές εδώ μέσα υπέρ τρίτων και τους υπερασπίζονται λες και τους έθιξαν τη γυναίκα!:rolleyes:

Τότε ποια η αξία αυτών των "εκτιμήσεων";
Ξαναρωτάω μπας και καταλάβει το μυαλουδάκι σου την ερώτηση κι απαντήσει αναλόγως...

Καμία αξία στην πράξη λοιπόν, τα μηχανογραφικά θα παραμείνουν τα ίδια και το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο για τους υποψήφιους, με ή χωρίς "εκτιμήσεις"...ίσα ίσα που μπορούν έναν νέο άνθρωπο που ακροβατεί μεταξύ ήπιου και παθολογικού άγχους να του δώσουν μια "σπρωξιά" και να τον στείλουν στον ψυχίατρο!
Πάμε παρακάτω...

Αν καποιος εχει παθολογικο αγχος τοτε καλυτερα θα ηταν να επανεξετασει το ενδεχομενο να σπουδασει σε καποιο πανεπιστημιο και να παρει καποια θεση ευθυνης. Αν ολα τα οποια καναμε στη ζωη ειχαν πρακτικη αξια και τα παιρναμε ετσι κυριολεκτικα οπως θελεις τοτε θα ειμασταν τελειως διαφορετικοι. Τωρα το οτι βριζεις τον ανθρωπο αυτο ο οποιος ανεβαζει τις εκτιμησεις του σε ενα προσωπικο μπλογκ στο οποιο εχει προσβαση ο οποιοσδηποτε με την θεληση του και μονο δεν ξερω ποσο βαδιζει στην λογικη. Οποιοσδηποτε νουνεχης ανθρωπος μπαινοντας σε σιτε με εκτιμησεις πρεπει να ξερει οτι αυτο που βλεπει δεν ειναι πραγματικο αλλα προσεγγιση.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Αν καποιος εχει παθολογικο αγχος τοτε καλυτερα θα ηταν να επανεξετασει το ενδεχομενο να σπουδασει σε καποιο πανεπιστημιο και να παρει καποια θεση ευθυνης. Αν ολα τα οποια καναμε στη ζωη ειχαν πρακτικη αξια και τα παιρναμε ετσι κυριολεκτικα οπως θελεις τοτε θα ειμασταν τελειως διαφορετικοι. Τωρα το οτι βριζεις τον ανθρωπο αυτο ο οποιος ανεβαζει τις εκτιμησεις του σε ενα προσωπικο μπλογκ στο οποιο εχει προσβαση ο οποιοσδηποτε με την θεληση του και μονο δεν ξερω ποσο βαδιζει στην λογικη. Οποιοσδηποτε νουνεχης ανθρωπος μπαινοντας σε σιτε με εκτιμησεις πρεπει να ξερει οτι αυτο που βλεπει δεν ειναι πραγματικο αλλα προσεγγιση.
τι παθολογικο αγχος ρε φιλε??ενας ειναι 50 μορια ξερω γω απο ιατρικη δε θα τρελαθει στο αγχος??θα ναι ολη μερα παραλια,γκομενες και αραλικι??Σοβαρα μιλαμε τωρα??
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Τωρα τι σχεση εχει βεβαια οτι επειδη εσυ δεν τον γουσταρεις να τον προσβαλλεις σε ασχετο θεμα ενας θεος ξερει.Απο οτι βλεπω εχεις κανει σπουδες δεν εισαι 20 χρονων ανωριμος οποτε ισως θα περιμενε κανεις μια πιο ωριμη συμπεριφορα
Φταίει το ότι έφυγε από το forum και μου λείπουν τα πουστριλίκια του...τι να κάνω, κάπου πρέπει να τα πω!:lol:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top