Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
eukleidhs1821 και Viedo μπορείτε να κάνετε μία εκτίμηση για το τμήμα κοινωνικής εργασίας της Αθήνας με περσινά μόρια 16066 για το παλιό σύστημα;Έχω κάνει μία πρόβλεψη ,αλλά θέλω και τη δική σας αν δε σας κάνει κόπο.
Πιστεύω 15.500-15.600.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τελος αυγουστου οταν θα δικαιωθω πανηγυρικα σε ολες τις προβλεψεις ελπιζω να κερδισω τον σεβασμο σου.Βεβαια οι φετινες προβλεψεις ειναι της πλακας με τοσο συγκεκριμενους αριθμους αλλα λεμε τωρα

Δόξα τω Θεώ ο σεβασμός μου προς κάποιον κερδίζεται πολύ πιο δύσκολα από την επιτυχία του στις προβλέψεις βάσεων των πανελλαδικών!
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Kαι μια πρόβλεψη για Τουρκικών σπουδών αν δεν σου κάνει κόπο.. με έχει φάει το άγχος :P
 

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
@NEKTARIOS11 φίλε μου αν μπορείς και για Κτηνιατρική ΑΠΘ με το νέο σύστημα ημερήσιο γελ ( έχω 17.200)
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Για τις βάσεις ημμυ εμπ αξιζει να δούμε το ποσοστό των μαθητών που παίρνανε μηχανολόγος εμπ και ημμυ απθ έχοντας δηλώσει τις σχολές αυτες πρώτη επιλογή. Οι μαθητές αυτοί δεν είναι λίγοι και ως επί το πλείστον θα μπορούσαν να περάσουν ημμυ εμπ αν το δήλωναν.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Δόξα τω Θεώ ο σεβασμός μου προς κάποιον κερδίζεται πολύ πιο δύσκολα από την επιτυχία του στις προβλέψεις βάσεων των πανελλαδικών!
γτ το γραψες στη δοτικη και δεν εβαλες και υπογεγραμμενη??
 

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.

SophiaLou

Νεοφερμένος

Η SophiaLou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Οι χαμηλοβαθμες σχολές του 3ου πεδίου πόσο λέτε να πέσουν? Π.χ. η γεωπονία Αμαλιάδας?
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Βάση κλιμάκωση μορίων την υπολογίζω 15000, αλλά οι προτιμήσεις θα την ανεβάσουν 300 μόρια

κι εγω δεν την δινω παραπάνω απο 15000

Δεν ειναι τρέλα δύσκολο να πάρει κάποιος μετεγγραφή αρα δεν νομίζω οτι πολλοί ξαναδώσαν για να πιάσουν αυτό το τμήμα.

Βέβαια πιστεύω οτι θα ειναι η δευτερη επιλογή οσων δεν πιάσουν ψυχολογία αρα ίσως την δούμε λίγο πιο πανω απο 15.
Ομως απο την αλλη πολλοί απο αυτούς έχουν ηδη περάσει στο τμήμα αυτο απο πέρσυ αρα δεν θα ανεβάσουν τις βάσεις.

Ξέρω σκέφτομαι λιγο περίεργα😅

Με αυτα τα μόρια πάντως που λες ειναι σίγουρα μεσα.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Νεκταριεεε υπολόγισε λίγο για φιλοσοφική γιαννενα
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γτ το γραψες στη δοτικη και δεν εβαλες και υπογεγραμμενη??

Επειδή έχουμε μονοτονικό σύστημα και επειδή αν έγραφα "δόξα τῷ Θεῷ" φοβήθηκα μην πάθεις κανένα εγκεφαλικό και μας μείνεις στα χέρια!
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
με διαβαζουν φαινεται οι εκτιμητες βασεων :laugh:.ο χατζητεγας ειπε ιστορικη πτωση ιατρικων σχολων.γελαω που ειπε ενας βαθιαδακης πως τον λενε ισως λεει καποια ιατρικη θα ναι κατω απο 18000.(το ισως ολα τα λεφτα)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επειδή έχουμε μονοτονικό σύστημα και επειδή αν στο έγραφα "δόξα τῷ Θεῷ" φοβήθηκα μην πάθεις κανένα εγκεφαλικό και μας μείνεις στα χέρια!
κι ομως αρχαια στο σχολειο ημουνα αριστος.μονο στο συντακτικο ειχα καποια προβληματα αλλα σε τετοια κολπα δεν με πιανες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τρελο φαρδος ειχατε φετος.Μιση υλη,για μενα θεματα μετρια προς καλα που δεν δικαιολογουσαν τετοια ταραχη,παρολα αυτα παλι τρομερη πτωση βασεων 600 και βαλε μορια ε στο τελος να σας βαζαμε ετσι μεσα χωρις εξετασεις.Ποσο αδικο για ολα τα παιδια των προηγουμενων ετων που σε αληθινα δυσκολα θεματα χανανε ιατρικες για 10 μορια οταν ηταν στα υψη.Θα βλεπει τις βασεις υποψηφιοι του 2010 και 2011 και θα κλαινε
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κι ομως αρχαια στο σχολειο ημουνα αριστος.μονο στο συντακτικο ειχα καποια προβληματα αλλα σε τετοια κολπα δεν με πιανες.

Εσύ είσαι για κόλπα ζόρικα που κάνουν στην Ινδία, σιγά μην σε πτοούσαν τα κόλπα των Αρχαίων!
Πίστεψέ με, αδιαφορώ για το τι λες ότι ήσουν!
΄Εχω σχηματίσει τη δική μου άποψη!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
με διαβαζουν φαινεται οι εκτιμητες βασεων :laugh:.ο χατζητεγας ειπε ιστορικη πτωση ιατρικων σχολων.γελαω που ειπε ενας βαθιαδακης πως τον λενε ισως λεει καποια ιατρικη θα ναι κατω απο 18000.(το ισως ολα τα λεφτα)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


κι ομως αρχαια στο σχολειο ημουνα αριστος.μονο στο συντακτικο ειχα καποια προβληματα αλλα σε τετοια κολπα δεν με πιανες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τρελο φαρδος ειχατε φετος.Μιση υλη,για μενα θεματα μετρια προς καλα που δεν δικαιολογουσαν τετοια ταραχη,παρολα αυτα παλι τρομερη πτωση βασεων 600 και βαλε μορια ε στο τελος να σας βαζαμε ετσι μεσα χωρις εξετασεις.Ποσο αδικο για ολα τα παιδια των προηγουμενων ετων που σε αληθινα δυσκολα θεματα χανανε ιατρικες για 10 μορια οταν ηταν στα υψη.Θα βλεπει τις βασεις υποψηφιοι του 2010 και 2011 και θα κλαινε

Ρε συ Ευκλείδη ολο μας την λες γιατί δεν ξέρουμε μαθηματικά και δεν έχεις καταλάβεις το απλο πράγμα, οτι οι βάσεις της μιας χρόνιας δεν εχουν καμια σχέση με της άλλης;
Δεν ειναι τυχερός όποιος μπήκε ιατρική το 2020 και άτυχος όποιος δε μπήκε το 2010.
Ατυχία είναι αλλα πράγματα όπως για λίγα μόρια λογω έκθεσης να χασεις στη σχολή.
Γενικα η τύχη παίζει ρολο στις πανελλήνιες αλλα οχι έτσι οπως την εννοείς.

Μου θυμίζεις τα παιδιά στη σχολή μου που κάθε χρόνο βλέπουν τις βάσεις της νομικής και αισθάνονται αδικημένοι "ΓΙΑΤΊ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΊΧΕ ΚΟΝΤΆ 19.000"

πας καλα;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Βρε το εύκολα δύσκολα πριν 5,10,15, 20 χρόνια δεν έχει καμία σημασία. Ζούμε στο 2020, το 2025, 2030 θα είναι αλλιώς πάλι τα δεδομένα. Ζούμε στο τώρα.

Το βασικότερο πρόβλημα που έχουν οι άνθρωποι και ζητάνε βοήθεια από Ψυχολόγο είναι το ότι δεν ζουν στο παρόν. Είναι δέσμιοι του παρελθόντος και δούλοι του μέλλοντος, με αποτέλεσμα να βιώνουν τρομερή δυσφορία.

Το παρελθόν ανήκει εκεί που ανήκει και εμείς στο τώρα.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Έγραψα 17.375 και πέρυσι η Ψυχολογία Θεσσαλονίκης είχε 17.529
Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να περάσω;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top