Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
πολυ πολυ πιθανο ειναι να φτασει τοσο.στην κλαση 17350-17500 θα ειναι.προφανως με 17425 ουδεις μπορει να πει με σιγουρα αν το πιανει βεβαια ή δεν το πιασει.ειναι καθαρα θεμα τυχης και θα πρεπει να περιμενει μεχρι τελος.εγω χτες οταν ειδα την κλιμακωση ειπα 17400 αν ψαξετε τα μηνυματα μου.τωρα μπορει να σταματησει 17450 που να το ξερεις.η ουσια ειναι οτι οποιος εχει πανω απο 17500 ειναι μεσα 110%.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η μεγαλη φαση των βασεων της ιατρικης ειναι οτι περιμενω την αθηνα 18150-18250 και η θεσσαλονικη ειναι πιθανο να πεσει και αυτη κατω απο 18000 μορια.Μιλαμε τετοια τυχερη χρονια σε θεμα βασεων και με θεματα που για μενα δεν δικαιολογουν τετοιες τραγικες επιδοσεις δεν εχει ξαναυπαρξει.Το 2013 που τους ειχανε διαλυσει σε μαθηματικα,φυσικη ειχανε πεσει πολυ οι ιατρικες αλλα σε σημειο με 17500 να μπαινεις ιατρικη δεν ειχε ξαναγινει.1 φορα στα 30 χρονια συμβαινει αυτο.Οι ατυχοι θα ειναι του χρονου που θα φτασουν κλασσικα στα υψη παλι οι ιατρικες
Μην ξεχνάς ότι δεν υπάρχουν και συντελεστές φέτος, οπότε αυτομάτως οι βαθμολογίες είναι χαμηλότερες, ακόμα και αν έγραφαν τους ίδιους βαθμούς με πέρυσι.
 

Kostakis45

Νεοφερμένος

Ο Kostakis45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τη βάση στους πολιτικούς μηχανικούς (ΕΜΠ) περίπου που την βλέπετε;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
πολυ πολυ πιθανο ειναι να φτασει τοσο.στην κλαση 17350-17500 θα ειναι.προφανως με 17425 ουδεις μπορει να πει με σιγουρα αν το πιανει βεβαια ή δεν το πιασει.ειναι καθαρα θεμα τυχης και θα πρεπει να περιμενει μεχρι τελος.εγω χτες οταν ειδα την κλιμακωση ειπα 17400 αν ψαξετε τα μηνυματα μου.τωρα μπορει να σταματησει 17450 που να το ξερεις.η ουσια ειναι οτι οποιος εχει πανω απο 17500 ειναι μεσα 110%.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η μεγαλη φαση των βασεων της ιατρικης ειναι οτι περιμενω την αθηνα 18150-18250 και η θεσσαλονικη ειναι πιθανο να πεσει και αυτη κατω απο 18000 μορια.Μιλαμε τετοια τυχερη χρονια σε θεμα βασεων και με θεματα που για μενα δεν δικαιολογουν τετοιες τραγικες επιδοσεις δεν εχει ξαναυπαρξει.Το 2013 που τους ειχανε διαλυσει σε μαθηματικα,φυσικη ειχανε πεσει πολυ οι ιατρικες αλλα σε σημειο με 17500 να μπαινεις ιατρικη δεν ειχε ξαναγινει.1 φορα στα 30 χρονια συμβαινει αυτο.Οι ατυχοι θα ειναι του χρονου που θα φτασουν κλασσικα στα υψη παλι οι ιατρικες
θα συμφωνησω ευκλειδη και εγω ξαφνιαζομαι τοσο χαμηλες επιδοσεις σε τετοια θεματα( δεν εχω αποψη για βιολογια) ,βεβαια τοτε εγινε μεγαλυτερη σφαγη το 13 σε αυτα τα 2 αλλα ηταν 6 τα μαθηματα οποτε οι επιδοσεις θα πηραν τα πανω τους απο τα υπολοιπα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

18300 κατι δεν ειχε περσι??Τα στατιστικα ειναι παρομοια με το πεδιο της υγειας οποτε δεδομενα θα ειναι κατω απο 18000 μορια.Λογικα γυρω στο 17700-17800 το υπολογιζω.Το λεω και δεν το πιστευω.Ημμυ εμπ 17800!!!
δεν νομιζω μαθηματικα οι επιδοσαεις ειναι πολυ καλυτερες και φυσικη ,χημεια θεωρω ο καλος που στοχευυει για σχολαρες δεν θα επεσε το 17 θεωρω θα μεινει σιγουρα στης 18 χιλιαδες.... δεν νομιζω να πεσει απο εκει
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
θα συμφωνησω ευκλειδη και εγω ξαφνιαζομαι τοσο χαμηλες επιδοσεις σε τετοια θεματα( δεν εχω αποψη για βιολογια) ,βεβαια τοτε εγινε μεγαλυτερη σφαγη το 13 σε αυτα τα 2 αλλα ηταν 6 τα μαθηματα οποτε οι επιδοσεις θα πηραν τα πανω τους απο τα υπολοιπα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


δεν νομιζω μαθηματικα οι επιδοσαεις ειναι πολυ καλυτερες και φυσικη ,χημεια θεωρω ο καλος που στοχευυει για σχολαρες δεν θα επεσε το 17 θεωρω θα μεινει σιγουρα στης 18 χιλιαδες.... δεν νομιζω να πεσει απο εκει
μα γτ δεν κοιτατε τα στατιστικα κλιμακωσης μοριων??με τους βαθμους στα μαθηματα ασχολειστε ακομα??εχετε κοτζαμ κλιμακωση και μαλιστα με κλασεις πλατους 250 μοριων(μπραβο στο υπουργειο που το εδωσε ετσι φετος) και ασχολειστε με τι γραψανε στη χημεια??το ημμυ εμπ θα ειναι κατω απο 17800 μορια και τουμπες να κανετε.ειναι απλα μαθηματικα.τελικα δεν ειναι τυχαιες οι χαμηλες επιδοσεις των σημερινων παιδιων στα μαθηματικα.δεν μπορουν να κανουν απλη στατιστικη εκτιμηση με απλα νουμερα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα γτ δεν κοιτατε τα στατιστικα κλιμακωσης μοριων??με τους βαθμους στα μαθηματα ασχολειστε ακομα??εχετε κοτζαμ κλιμακωση και μαλιστα με κλασεις πλατους 250 μοριων(μπραβο στο υπουργειο που το εδωσε ετσι φετος) και ασχολειστε με τι γραψανε στη χημεια??το ημμυ εμπ θα ειναι κατω απο 17800 μορια και τουμπες να κανετε.ειναι απλα μαθηματικα.τελικα δεν ειναι τυχαιες οι χαμηλες επιδοσεις των σημερινων παιδιων στα μαθηματικα.δεν μπορουν να κανουν απλη στατιστικη εκτιμηση με απλα νουμερα.

Ξελύσσαξες εσύ από το δάγκωμα του αδέσποτου, ανεμβολίαστου σκύλου και κάνεις και στατιστικές εκτιμήσεις;
Μωρέ μπράβο!!!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
μα γτ δεν κοιτατε τα στατιστικα κλιμακωσης μοριων??με τους βαθμους στα μαθηματα ασχολειστε ακομα??εχετε κοτζαμ κλιμακωση και μαλιστα με κλασεις πλατους 250 μοριων(μπραβο στο υπουργειο που το εδωσε ετσι φετος) και ασχολειστε με τι γραψανε στη χημεια??το ημμυ εμπ θα ειναι κατω απο 17800 μορια και τουμπες να κανετε.ειναι απλα μαθηματικα.τελικα δεν ειναι τυχαιες οι χαμηλες επιδοσεις των σημερινων παιδιων στα μαθηματικα.δεν μπορουν να κανουν απλη στατιστικη εκτιμηση με απλα νουμερα.
ποσα ατομα γραψανε πανω απο 18 στο 2ο πεδιο?
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Ξελύσσαξες εσύ από το δάγκωμα του αδέσποτου, ανεμβολίαστου σκύλου και κάνεις και στατιστικές εκτιμήσεις;
Μωρέ μπράβο!!!
δοξα το θεο απο σενα και το viedo αυτο το κομματι το γνωριζω πολυ καλυτερα αρα μπορω να εχω αποψη οποτε απαιτω να με σεβεσαι
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
ποσα ατομα γραψανε πανω απο 18 στο 2ο πεδιο?
οι επιδοσεις ειναι παρομοιες με πεδιο υγειας και ακομα πιο κατω.αν υπολογισεις οτι οι θεσεις του ημμυ εμπ ειναι 240 plus απορω τι συζηταμε κιολας
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Έλα όμως που του ΗΜΜΥ ΕΜΠ δεν είναι 240 plus... Αυτά γράφεις στον κόσμο και μετά θα δει 200 θέσεις και θα πει πού πήγαν οι 40 plus?

Το να πετάμε νούμερα, δεν είναι βοηθητικό...
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
434 με το ΝΕΟ σύστημα
οι 434 θα δηλωσουν ημμυ εμπ δηλαδη πρωτη επιλογη??συνηθως μοιραζονται οι προτιμησεις.καποιοι δηλωνουν ημμυ,καποιοι μηχανολογους,καποιοι ρομαντικοι πολιτικους,καποιοι συνειδητοποιημενοι μαγκες μαθηματικο γτ δεν μπορειτε να το καταλαβετε αυτο??αυτο το πεδιο ειναι τεραστιο δεν ειναι υγειας που ναι μονο οι ιατρικες και οι οδοντιατρικες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έλα όμως που του ΗΜΜΥ ΕΜΠ δεν είναι 240 plus... Αυτά γράφεις στον κόσμο και μετά θα δει 200 θέσεις και θα πει πού πήγαν οι 40 plus?

Το να πετάμε νούμερα, δεν είναι βοηθητικό...
ωραια και 200 θεσεις να ναι επιμενω οτι θα ναι κατω απο 17800.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
οι 434 θα δηλωσουν ημμυ εμπ δηλαδη πρωτη επιλογη??συνηθως μοιραζονται οι προτιμησεις.καποιοι δηλωνουν ημμυ,καποιοι μηχανολογους,καποιοι ρομαντικοι πολιτικους,καποιοι συνειδητοποιημενοι μαγκες μαθηματικο γτ δεν μπορειτε να το καταλαβετε αυτο??αυτο το πεδιο ειναι τεραστιο δεν ειναι υγειας που ναι μονο οι ιατρικες και οι οδοντιατρικες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ωραια και 200 θεσεις να ναι επιμενω οτι θα ναι κατω απο 17800.
τσιλλ κουβεντα κανουμε θα παθεις τπτα χD
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δοξα το θεο απο σενα και το viedo αυτο το κομματι το γνωριζω πολυ καλυτερα αρα μπορω να εχω αποψη οποτε απαιτω να με σεβεσαι

Εγώ δεν έχω ιδέα από στατιστική και γενικότερα από μαθηματικά.
Και επειδή μου αρέσει να λέω μόνο πράγματα που ξέρω, γι΄αυτό από ο,τι έχεις δει, δεν έχω πει τίποτα πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.
Ο σεβασμός δεν απαιτείται, κερδίζεται!
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
.434 γραψανε πανω απο 18.Θα δηλωσουν και οι 434 ημμυ εμπ??Εχετε δει ποσες σχολες εχει αυτο το πεδιο?Μηχανολογοι,πολιτικοι,χημικοι μηχανικοι,μαθηματικοι,φυσικοι,χημικοι.Γινεται ο κακος χαμος απο σχολες.Δεν ειναι ιατρικη το ημμυ εμπ για να το δηλωσουν οι 350/434 ξερω γω.Οι προτιμησεις θα μοιραστουν.Επισης καποιο παιδι απο πατρα μπορει να παει στους ηλεκτρολογους της πατρας.Ενταξει απορω αν δεν καταλαβαινετε ή απλα τρολαρετε εδω μεσα τοση ωρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τσιλλ κουβεντα κανουμε θα παθεις τπτα χD
βρε δεν παθαινω τιποτα απλα τσαντιζομαι ο αλλος να πουλαει ειρωνια χωρις να ξερει και να επιμενει κιολας.Το ρητο του αινσταιν επιβεβαιωνεται μερα με τη μερα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ δεν έχω ιδέα από στατιστική και γενικότερα από μαθηματικά.
Και επειδή μου αρέσει να λέω μόνο πράγματα που ξέρω, γι΄αυτό από ο,τι έχεις δει, δεν έχω πει τίποτα πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.
Ο σεβασμός δεν απαιτείται, κερδίζεται!
τελος αυγουστου οταν θα δικαιωθω πανηγυρικα σε ολες τις προβλεψεις ελπιζω να κερδισω τον σεβασμο σου.Βεβαια οι φετινες προβλεψεις ειναι της πλακας με τοσο συγκεκριμενους αριθμους αλλα λεμε τωρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
1)Το ποιος τρολλάρει εδώ μέσα νομίζω είναι φως φανάρι μήνες τώρα.

2)Ο σεβασμός δεν κερδίζεται, χάνεται στην περίπτωσή σου.

3) Εσύ από πού και ως πού γνωρίζεις καλύτερα από τους υπόλοιπους εδώ μέσα τις βάσεις. Όλοι στα ίδια αρχεία και τους ίδιους αριθμούς έχουμε πρόσβαση. Αν μπορείς να διαβάσεις τους αριθμούς, να κάνεις τις προσθέσεις και τις αφαιρέσεις, μπορείς να κάνεις μία εκτίμηση. Ο καθένας εδώ πέρα μπορεί, απλώς δεν μπαίνει στη διαδικασία.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
1)Το ποιος τρολλάρει εδώ μέσα νομίζω είναι φως φανάρι μήνες τώρα.

2)Ο σεβασμός δεν κερδίζεται, χάνεται στην περίπτωσή σου.

3) Εσύ από πού και ως πού γνωρίζεις καλύτερα από τους υπόλοιπους εδώ μέσα τις βάσεις. Όλοι στα ίδια αρχεία και τους ίδιους αριθμούς έχουμε πρόσβαση. Αν μπορείς να διαβάσεις τους αριθμούς, να κάνεις τις προσθέσεις και τις αφαιρέσεις, μπορείς να κάνεις μία εκτίμηση. Ο καθένας εδώ πέρα μπορεί, απλώς δεν μπαίνει στη διαδικασία.
εγω παντως δεν προσβαλλω κατι που κανεις εσυ.Μα οταν μου λες ιατρικη πατρας 18000-18050 τι να υποθεσω??
 

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
eukleidhs1821 και Viedo μπορείτε να κάνετε μία εκτίμηση για το τμήμα κοινωνικής εργασίας της Αθήνας με περσινά μόρια 16066 για το παλιό σύστημα;Έχω κάνει μία πρόβλεψη ,αλλά θέλω και τη δική σας αν δε σας κάνει κόπο.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
eukleidhs1821 και Viedo μπορείτε να κάνετε μία εκτίμηση για το τμήμα κοινωνικής εργασίας της Αθήνας με περσινά μόρια 16066 για το παλιό σύστημα;Έχω κάνει μία πρόβλεψη ,αλλά θέλω και τη δική σας αν δε σας κάνει κόπο.
Μια πρόβλεψη για φιλοσοφική Ιωάννινα με περσινή βάση 9798;
Νέο συστημα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
eukleidhs1821 και Viedo μπορείτε να κάνετε μία εκτίμηση για το τμήμα κοινωνικής εργασίας της Αθήνας με περσινά μόρια 16066 για το παλιό σύστημα;Έχω κάνει μία πρόβλεψη ,αλλά θέλω και τη δική σας αν δε σας κάνει κόπο.
για το παλιο λογω λιγων θεσεων δεν μπορουν να γινουν σοβαρες προβλεψεις
 

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top