Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

victor 21

Νεοφερμένος

Ο victor 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Καλημερα για βαση αστυφυλακων με το νεο λετε να πεσει φετος κατω απο 16?
 

nikos0810

Νεοφερμένος

Ο nikos0810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Τώρα έχω αγχωθεί.. βλέπω πως 606 άτομα από ανθρωπιστικών έγραψαν ανάμεσα σε 11.000 και 11.500... νομίζω οι πιθανότητές μου να περάσω τουρκικές σπουδές με 11.200 περιορίζονται :(
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Τώρα έχω αγχωθεί.. βλέπω πως 606 άτομα από ανθρωπιστικών έγραψαν ανάμεσα σε 11.000 και 11.500... νομίζω οι πιθανότητές μου να περάσω τουρκικές σπουδές με 11.200 περιορίζονται :(

Ίσως λόγω της συμπεριφοράς της Τουρκίας τελευταία να έχεις πιθανότητες.

Χωρις πλακα😅
 

Ανδρεας 1970

Νεοφερμένος

Ο Ανδρεας 1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλημέρα σας ,
Που πιστεύετε ότι θα πάει η ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ? ( 15092 είχε πέρυσι )
 

AndromedaS

Νεοφερμένος

Η AndromedaS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Με 17,425 ( 3ο πεδίο) παίζεται καμία ιατρική Αλεξανδρούπολης ή φαρμακευτικές;
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ίσως λόγω της συμπεριφοράς της Τουρκίας τελευταία να έχεις πιθανότητες.

Χωρις πλακα😅
Καθόμουν χθες και σκεφτόμουν πως εάν κάποιος λάβει υπ'όψην του την επικαιρότητα και όσα γίνονται με τον γειτονά μας, αυτό το τμήμα είναι ιδιαίτερα χρήσιμο και σημαντικό.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Καθόμουν χθες και σκεφτόμουν πως εάν κάποιος λάβει υπ'όψην του την επικαιρότητα και όσα γίνονται με τον γειτονά μας, αυτό το τμήμα είναι ιδιαίτερα χρήσιμο και σημαντικό.

Γενικά εχει πολλες προοπτικές και μόνο που μαθαίνεις τουρκικα.
Αν δεν σ'αρέσει τίποτα αλλο απο τις μετέπειτα προοπτικές μπορεις να κάνεις μαστερ μετάφρασης και διερμηνείας μετα.

Απλα εγω βλέπω το πρόγραμμα σπουδών και θελω να κλάψω😅
 

jul25

Νεοφερμένος

Η jul25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια γεια σας με 17450 να ελπιζω για ναυπηγους;
(περσινη βαση 17643)
 

nikos0810

Νεοφερμένος

Ο nikos0810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με 17,425 ( 3ο πεδίο) παίζεται καμία ιατρική Αλεξανδρούπολης ή φαρμακευτικές;
Αν οι προτιμήσεις των υποψηφίων παραμείνουν όπως το 2019, το 17425 είναι οριακά μέσα ή οριακά έξω. Θα πρέπει να περιμένεις μέχρι τέλους. Η οδοντιατρική δεν σε ενδιαφέρει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν οι προτιμήσεις των υποψηφίων παραμείνουν όπως το 2019, το 17425 είναι οριακά μέσα ή οριακά έξω. Θα πρέπει να περιμένεις μέχρι τέλους. Η οδοντιατρική δεν σε ενδιαφέρει?
Οριακά εννοώ για Ιατρική Αλεξανδρούπολης. Φαρμακευτική είσαι μέσα 100%
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Η Ιατρική δεν νομίζω να φθάσει τόσο, πάρα πολύ δύσκολα. Φαρμακευτική κατά πάσα πιθανότητα πιάνεις.
πολυ πολυ πιθανο ειναι να φτασει τοσο.στην κλαση 17350-17500 θα ειναι.προφανως με 17425 ουδεις μπορει να πει με σιγουρα αν το πιανει βεβαια ή δεν το πιασει.ειναι καθαρα θεμα τυχης και θα πρεπει να περιμενει μεχρι τελος.εγω χτες οταν ειδα την κλιμακωση ειπα 17400 αν ψαξετε τα μηνυματα μου.τωρα μπορει να σταματησει 17450 που να το ξερεις.η ουσια ειναι οτι οποιος εχει πανω απο 17500 ειναι μεσα 110%.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η μεγαλη φαση των βασεων της ιατρικης ειναι οτι περιμενω την αθηνα 18150-18250 και η θεσσαλονικη ειναι πιθανο να πεσει και αυτη κατω απο 18000 μορια.Μιλαμε τετοια τυχερη χρονια σε θεμα βασεων και με θεματα που για μενα δεν δικαιολογουν τετοιες τραγικες επιδοσεις δεν εχει ξαναυπαρξει.Το 2013 που τους ειχανε διαλυσει σε μαθηματικα,φυσικη ειχανε πεσει πολυ οι ιατρικες αλλα σε σημειο με 17500 να μπαινεις ιατρικη δεν ειχε ξαναγινει.1 φορα στα 30 χρονια συμβαινει αυτο.Οι ατυχοι θα ειναι του χρονου που θα φτασουν κλασσικα στα υψη παλι οι ιατρικες
 

Guest 125626

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκτιμήσεις για ΗΜΜΥ ΕΜΠ 90% ΓΕΛ ΝΕΟ; (με βάση και τα στατιστικά που δημοσιεύτηκαν)
Η σχολή γράφει αριθμό εισακτέων 259. Από τη κατηγορία μου πόσοι είναι;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για ΗΜΜΥ ΕΜΠ 90% ΓΕΛ ΝΕΟ; (με βάση και τα στατιστικά που δημοσιεύτηκαν)
Η σχολή γράφει αριθμό εισακτέων 259. Από τη κατηγορία μου πόσοι είναι;
18300 κατι δεν ειχε περσι??Τα στατιστικα ειναι παρομοια με το πεδιο της υγειας οποτε δεδομενα θα ειναι κατω απο 18000 μορια.Λογικα γυρω στο 17700-17800 το υπολογιζω.Το λεω και δεν το πιστευω.Ημμυ εμπ 17800!!!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για ΗΜΜΥ ΕΜΠ 90% ΓΕΛ ΝΕΟ; (με βάση και τα στατιστικά που δημοσιεύτηκαν)
Η σχολή γράφει αριθμό εισακτέων 259. Από τη κατηγορία μου πόσοι είναι;

200 θέσεις διεκδικείτε εσείς.

Δεν είναι τυχαίο πως στο συγκεκριμένο τμήμα μπαίνουν μόνο άτομα που το δηλώνουν ως 1η επιλογή, εκτός από 1-3 άτομα, που το έχουν σε άλλη επιλογή.

Αν υποθέσουμε πως 1 στους 2 δηλώνει την ΗΜΜΥ ΕΜΠ, κάτω από 18.000 δεν θα πάει.

Με τα περσινά δεδομένα 35% την δήλωσε ως 1η επιλογή, άρα μπορεί να φθάσει και 17.800.

Σενάρια είναι όλα.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι έχω ελπιδες να περάσω φιλοσοφική Ιωαννίνων(9.798 βάση) έχω γράψει 9475.
Αγχώνομαι πολυ!!
Συγνώμη για το Πρήξιμο 😂😭
 

jul25

Νεοφερμένος

Η jul25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια πως εκτιματε οτι θα κινηθουν οι ναυπηγοι ?

με 17450 εχω ελπιδες?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top