Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω παίζει 21 ή 24.
 

Nina42

Νεοφερμένος

Η Nina42 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ειναι κανεις με το παλιο που να θελει αστυνομια;;
 

Astrapig

Νεοφερμένος

Η Astrapig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ερώτηση επειδή δεν κατάλαβα για τις μετεγγραφές
Αυτό που γράφει νέες σχολές τι σημαίνει για τις αντιστοιχίες
Θέλω διοίκηση επιχειρήσεων Λογικά πέρασα Σέρρες αλλά το κατατάσσει στις νέες σχολές αυτό σημαίνει πως δεν μπορώ να πάρω μεταγραφή στην διοίκηση επιχειρήσεων της Θεσσαλονίκης?
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Ο Αυγουστος εχει 30 μερες γι αυτους ε; 😂😂
 

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι φέτος θα σημειωθεί μεγάλη πτώση στα Παιδαγωγικά τμήματα όπως το 2016; Παραδείγματος χάρη το Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης στο Ρέθυμνο το 2015 είχε βάση 14+ ενώ το 2016 10+.
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
17890 με 6% για νομική Αθήνας υπάρχουν πιθανότητες;
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Ε τι χωρίς καθυστερήσεις; Όπως κάθε χρόνο και αν πάει και 1/9 πιο αργά από ποτέ...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

17890 με 6% για νομική Αθήνας υπάρχουν πιθανότητες;


Πάρα πάρα πολλές!
 

Ανδρεας 1970

Νεοφερμένος

Ο Ανδρεας 1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έχω συγκεντρώσει 14750 με το νέο σύστημα ...

Η Νηπιαγωγών Αθήνας πέρυσι είχε 15092 ..

Πιστεύετε ότι έχω κάποιες ( αμυδρές έστω ) ελπίδες ?
 

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Με 15491 έχω ελπίδες για 6% ναυτιλιακά παπει; Πέρσι ήταν 14200~. Ξέρω ότι σε 10 μέρες το πολύ ια βγουν αλλά έχω αυτό το άγχος οπως και να έχει.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εγω ονειρεύτηκα οτι η αγγλικη παλαιου ηταν 19.740 αν μετραει για εκτιμηση 😆
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εμεις πως θα ξερουμε ποτε θα βγουν πρεπει να ειμαστε απο τις 26 διαρκώς στη σελιδα και να κανουμε refresh? Δεν θα μας δωσουν σιγουρη ημερομηνια λιγες μερες πιο πριν;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες η καταληκτική ημερομηνία ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων. Εννοείται θα γνωρίζουμε από την προηγούμενη ημέρα τουλάχιστον, πότε θα ανακοινωθούν.
 

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Συνήθως 1-2 μέρες πριν ανακοινώνεται η ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων.
Βέβαια, την φετινή χρονιά τίποτα δεν κυλάει όπως τις προηγούμενες,οπότε..😅😂
 

Anna.28

Νεοφερμένος

Η Anna.28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παλι καλα γιατι δε θα αντεχα να το παρω σερι απο τις 25 μεχρι τις 28 μπροστα σε μια οθονη😂
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Θυμάσαι πρόπερσι είχαν βγει απόγευμα και ανακοινώθηκε μεσημέρι😂 πιστεύω 27 Πέμπτη
 

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Βασικά ναδεν ρωτήσω ξέρει κανείς αν είναι όλα έτοιμα; ανακοίνωσε ικανούς ο στρατός;Γιατί αν ναι οι βάσεις μπορούν να βγουν
 

Danaoula2020

Νεοφερμένος

Η Danaoula2020 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια εχω μια απορια για τις εκτιμησεις των βασεων : Ο παραγοντας προτιμησεις των μαθητων δεν λαμβανεται υπιψη στις προβλεψεις,σωστα;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top