[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2019

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Μακάρι τότε!! Φοβάμαι μη βγουν 26 ή ακόμη χειρότερα 27. Απ' την άλλη, όμως, όσο αργότερα βγουν, τόσο το καλύτερο για όσα παιδιά δε δύνανται για ακριβά εισιτήρια... Ενδεικτικά, είδα για τέλη Αυγούστου Ρόδο-Αθήνα (χωρίς επιστροφή) τιμή 135€!! Αντίστοιχα, αρχές Σεπτέμβρη ~60€!!! Βέβαια, παίζει ρόλο και το αν ταξιδεύεις GoLight ή όχι, καθώς και ποιες ώρες πετάς, απλά λέω για τις "ανθρώπινες" συνθήκες


Πλέον νομίζω απλά στέλνεις τα χαρτιά σου ..Δεν χρειάζεται να πας
 

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Σύμφωνα με την «παράδοση», τα αποτελέσματα των πανελλαδικών βγαίνουν την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου.

Άρα να υπολογίζετε από τις 26/8 και μετά.
 

mikrolactaki3

Νεοφερμένος

Η Joanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Από 4ο πεδίο έβγαλα 12.208 μόρια χωρίς Αγγλικά όταν βγήκαν όλα τα μαθήματα. Με τα μόρια που έχω πιάνω Πληροφορική Κέρκυρας. Με τα Αγγλικά πήρα 1.410 μόρια παραπάνω άρα έβγαλα 13.618 συνολικά και πιάνω Κέρκυρα Πληροφορική και Λαμία Πληροφορική. Στο μηχανογραφικό δήλωσα 2η την Κέρκυρα, αλλά πρόσφατα μίλησα με κάποιον καθηγητή σχετικά με τις επιλογές που έβαλα. Μου λέει ότι με τη σειρά που δήλωσα τα πιάνω και τα μόρια (και με Αγγλικά και χωρίς). Υπάρχει πιθανότητα να ανεβεί ή να κατεβεί η βάση για τη σχολή της Κέρκυρας (Πληροφορική);
 

Zetakallipidou

Νεοφερμένος

Η Zetakallipidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

SaNToR

Νεοφερμένος

Ο SaNToR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με 16273 ο Πατσής με βάζει με άνεση στο Χημικό Ιωαννίνων, ενώ ο Στρατηγάκης όχι.. πόσες είναι οι πιθανότητες να βγει ο Πατσής σωστός; :hmm:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

SaNToR

Νεοφερμένος

Ο SaNToR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

maria200

Νεοφερμένος

Η maria200 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Με 15238 πιστεύετε έχω ελπίδες για νοσηλευτική ή μαιευτική ΠΑΔΑ;
 

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για Ναυτιλιακά Παπει τι λέτε; Άλλοι λένε ότι θα πέσουν άλλοι ότι θα ανέβουν
 

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Από 4ο πεδίο έβγαλα 12.208 μόρια χωρίς Αγγλικά όταν βγήκαν όλα τα μαθήματα. Με τα μόρια που έχω πιάνω Πληροφορική Κέρκυρας. Με τα Αγγλικά πήρα 1.410 μόρια παραπάνω άρα έβγαλα 13.618 συνολικά και πιάνω Κέρκυρα Πληροφορική και Λαμία Πληροφορική. Στο μηχανογραφικό δήλωσα 2η την Κέρκυρα, αλλά πρόσφατα μίλησα με κάποιον καθηγητή σχετικά με τις επιλογές που έβαλα. Μου λέει ότι με τη σειρά που δήλωσα τα πιάνω και τα μόρια (και με Αγγλικά και χωρίς). Υπάρχει πιθανότητα να ανεβεί ή να κατεβεί η βάση για τη σχολή της Κέρκυρας (Πληροφορική);
Καλά αντε πες εσύ δεν το ήξερες. Ο καθηγητής σου δεν μπορούσε να σου πει ότι τα αγγλικά ισχύουν για συγκεκριμένες σχολές και όχι για όλες; Μόνο για τις Σχολές που έχουν ως ειδικό μάθημα την ξένη γλώσσα έχεις 13.618, για όλες τις υπόλοιπες έχεις 12.208.. Θαρρώ πως πιάνεις σίγουρα πληροφορική, οπότε μην αγχώνεσαι
 

mikrolactaki3

Νεοφερμένος

Η Joanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλά αντε πες εσύ δεν το ήξερες. Ο καθηγητής σου δεν μπορούσε να σου πει ότι τα αγγλικά ισχύουν για συγκεκριμένες σχολές και όχι για όλες; Μόνο για τις Σχολές που έχουν ως ειδικό μάθημα την ξένη γλώσσα έχεις 13.618, για όλες τις υπόλοιπες έχεις 12.208.. Θαρρώ πως πιάνεις σίγουρα πληροφορική, οπότε μην αγχώνεσαι


Δεν μου το είπε αυτό με τις σχολές και τα μόρια από τα Αγγλικά. Από τις σχολές που έχουν Αγγλικά έβαλα μόνο την Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών στη Θεσσαλονίκη και την έβαλα τελευταία. Πάντως ευχαριστώ!
 

Nxcoletaaa

Νεοφερμένος

Η Nxcoletaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με 17.494 πιστεύετε έχω ελπίδες για τη νομική κομοτηνης;
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

Zetakallipidou

Νεοφερμένος

Η Zetakallipidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Με 16273 ο Πατσής με βάζει με άνεση στο Χημικό Ιωαννίνων, ενώ ο Στρατηγάκης όχι.. πόσες είναι οι πιθανότητες να βγει ο Πατσής σωστός; :hmm:


Ποτέ μίλησες με Πατση για να το κάνουμε και εμείς ..!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top