[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2019

Giannis124

Νεοφερμένος

Ο Giannis124 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά έχω 18380 μόρια λέτε να περάσω Ιατρική φέτος;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

PanosBat

Νεοφερμένος

Ο PanosBat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ε ρε παιδια να μαζευτουμε να φτιαξουμε παρεακι αφου ειμαστε πολλοι που θα παμε βιολογικο :D:laugh:
Δεν θέλω να γίνω κακός, αλλά με τόσους πολλούς που θα έχουν δηλώσει βιολογικό οι βασεις θα ανέβουν όσον αφορά αυτή τη σχολή και κάποιοι δεν θα περάσουν με τέτοια ζήτηση.:loltooth:
 

tsiobieman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 803 μηνύματα.

Demy25

Νεοφερμένος

Η Demy25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Έστω και Αλεξανδρούπολη περνάς 100%. Εδώ λενε για πτώση μεγαλουτσικη κ θεωρείς δεν θα πέσει η Αλεξανδρούπολη 70 μόρια; Παίζει ν πάει 18.150-18.200. Ίσως ν πιάνεις κ Λάρισα-Ηράκλειο-γιαννενα

ε εντάξει 3-4 είμαστε κ οι εισακτέοι είναι 500 κάτι. Δεν ανεβαίνουν ποτέ οι βάσεις με τις φετινές βαθμολογίες ????
Εντωμεταξύ απαντώντας στην elmarsia εκτιμώ την προσπάθεια και τον κόπο πρόβλεψης των βάσεων αλλά με ποια λογική ιατρική Αθήνας θα πέσει περισσότερο από βιολογικο Αθήνας κ αντίστοιχα η τελευταία ιατρική περισσότερο από το τελευταίο βιολογικο; Μου φαίνεται λιγο περίεργο. Δηλαδή η εκτίμηση του κυρίου πατση για βιολογικο Αθήνας 17.640 μου φαίνεται πολύ πιο λογική (και με βάση τις περσινές πολύ εύστοχες προβλέψεις στο πεδίο αυτό και πιο ρεαλιστική) αν κ προσωπικά βλέπω βιολογικο Αθήνας να πηγαίνει 17.700-17.800. (Δεν κάνω επίθεση απλά αναφέρω την άποψη μ μην παρεξηγηθώ ????)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aggelos_mptz

Νεοφερμένος

Ο Aggelos_mptz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας, γνωριζει κανεις αν ειναι πιθανο με 16650 μορια να πιασω βιοχημειας λαρισσα?
 

t.man

Νεοφερμένος

Ο t.man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα, πιστεύετε με 15.686 μπορώ να σκέφτομαι τα ναυτιλιακά πα.πει ή να παω για την επόμενη επιλογή;
 
Τελευταία επεξεργασία:

frobour

Νεοφερμένος

Η frobour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας,
η κόρη μου στο 4ο επιστημονικό έβγαλε 10.066 και στο μηχανογραφικό έχει βάλει Πάτρα Διοίκηση , Οικονομικά και τη συνέχεια του Τει Διοίκησης, που έγινε τώρα ΔΕΤ.
Υπάρχουν ελπίδες;
Επιπλέον ποια η άποψη σας για τις φετινές μεταγγραφές; Θα δοθούν;
Ευχαριστώ για τη βοήθεια σας
 

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ε εντάξει 3-4 είμαστε κ οι εισακτέοι είναι 500 κάτι. Δεν ανεβαίνουν ποτέ οι βάσεις με τις φετινές βαθμολογίες ????
Εντωμεταξύ απαντώντας στην elmarsia εκτιμώ την προσπάθεια και τον κόπο πρόβλεψης των βάσεων αλλά με ποια λογική ιατρική Αθήνας θα πέσει περισσότερο από βιολογικο Αθήνας κ αντίστοιχα η τελευταία ιατρική περισσότερο από το τελευταίο βιολογικο; Μου φαίνεται λιγο περίεργο. Δηλαδή η εκτίμηση του κυρίου πατση για βιολογικο Αθήνας 17.640 μου φαίνεται πολύ πιο λογική (και με βάση τις περσινές πολύ εύστοχες προβλέψεις στο πεδίο αυτό και πιο ρεαλιστική) αν κ προσωπικά βλέπω βιολογικο Αθήνας να πηγαίνει 17.700-17.800. (Δεν κάνω επίθεση απλά αναφέρω την άποψη μ μην παρεξηγηθώ ????)


To τελευταίο βιολογικό είναι λογικό να έχει μικρότερη πτώση από την τελευταία ιατρική δεδομένου ότι υπάρχουν λιγότερα βιολογικά τμήματα από ότι σχολές ιατρικής.
Όποιος έχει ασχοληθεί με εκτιμήσεις ξέρει πόσο δύσκολη υπόθεση είναι. Πάντως πρόκειται για την 1η χρονιά που τις βγάζω επίσημα (μέχρι τώρα δεν τις δημοσίευα) οπότε θα περιμένω με πολύ ενδιαφέρον τον Αύγουστο για να δω κατά πόσο έχω πέσει μέσα


ΥΓ1: Η πρόβλεψή σου είναι αρκετά κοντά στην δική μου πάντως;)

ΥΓ2: Μείνετε όλοι συντονισμένοι, ακολουθούν σύντομα οι προβλέψεις για το 1ο πεδίο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

t.man

Νεοφερμένος

Ο t.man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Johnjohnjohn

Νεοφερμένος

Ο Johnjohnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
@elmarsia ναι το σκέφτηκα αυτό αλλά αντίστοιχα η ζήτηση για ιατρικές είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτή των βιολογικών. Τέλος πάντων θα δούμε. Ας ελπίζουμε ν έχει κάτω από 17.844 (ναι τόσο έγραψα ????)
 

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
@elmarsia ναι το σκέφτηκα αυτό αλλά αντίστοιχα η ζήτηση για ιατρικές είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτή των βιολογικών. Τέλος πάντων θα δούμε. Ας ελπίζουμε ν έχει κάτω από 17.844 (ναι τόσο έγραψα ????)


https://paneponic.blogspot.com/2019/07/3_10.html

Δεν το θεωρώ καθόλου απίθανο! Εγώ τη δίνω 18840 δηλαδή μεταξύ 18800-18880 και πιστεύω ότι οι πιθανότητες είναι υπέρ σου δεδομένου ότι γενικά κάνω λίγο "αυστηρές" προβλέψεις

https://paneponic.blogspot.com/2019/07/1.html

Τελευταίες και... καλύτερες οι εκτιμήσεις για το 1ο πεδίο! ;)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Δεν θέλω να γίνω κακός, αλλά με τόσους πολλούς που θα έχουν δηλώσει βιολογικό οι βασεις θα ανέβουν όσον αφορά αυτή τη σχολή και κάποιοι δεν θα περάσουν με τέτοια ζήτηση.:loltooth:


το θεμα δεν ειναι μονο ποσοι το δηλωνουν αλλα και ποσοι το πιανουν :laugh:
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.

Demy25

Νεοφερμένος

Η Demy25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τι βάση πιστεύετε θα έχει το χημικό της Καβάλας που είναι νέο τμήμα;
Δεν πιστεύω να έχει βάση όσο τα άλλα χημικά.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top