[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι τοση καθυστερηση φετος.. και ακομα δεν εχουν πει ημερομηνια.. απαραδεκτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eff1e

Νεοφερμένος

Η Eff1e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Φυσικής Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ας μην τις βγάλουν και καθόλου. Ας πάμε μόνοι μας στην σχολή που θέλουμε :laugh:


Νομίζω ότι αυτό θα ήταν η καλύτερη λύση!! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι τοση καθυστερηση φετος.. και ακομα δεν εχουν πει ημερομηνια.. απαραδεκτοι


σε παρακαλω, ντροπη, εχουμε ημερομηνιες. 28-29 :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Παιδιά εχιυν βγάλει ανακοινώση από το υπουργείο δείτε
https://www.minedu.gov.gr/news/36475-24-08-18-h-episkopisi-tou-typou-tis-paraskevis
Χωρίς να έχουν ανακοινώσει κατι διαφορετικο...... ίσως το αρχές να είναι η διαφορά....
Πολύ αργά θα βγουν για όνομα.....
Και το που μπήκαμε ακριβώς λογικά στα τέλη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Παιδιά εχιυν βγάλει ανακοινώση από το υπουργείο δείτε
https://www.minedu.gov.gr/news/36475-24-08-18-h-episkopisi-tou-typou-tis-paraskevis


Κουκλα μου αυτη δεν ειναι ανακοινωση.Ειναι το εβδομαδιαιο δελτιο τυπου που βγαζει το υπουργειο με ολα τα δημοσιευματα που το αφορουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Να δούμε κατά πόσο η ''αρχή της εβδομάδας'' θα είναι αρχή και όχι ''τέλος''....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Μπες να δεις έχει μια σελίδα που μιλάει για τις βάσεις

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Τιποτα καινουριο δηλαδη.Μας υποχρεωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serte

Νεοφερμένος

Ο serte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Αυτο είναι το πρωτοσέλιδο τηε εφημερίδας Λόγος καιρό όχι ανακοίνωσή του υπουργείου.
Δεν υπάρχει καμία επίσημη ανακοίνωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Για Τριτη μας βλεπω παιδια :mpinelik::mpinelik:

Θα αρχισω να βριζω με αυτους που εχουμε μπλεξει.


Παιδια κατανοω πληρως την ανυπομονησια & τον εκνευρισμο σας,ιδιως οσων εδωσαν 2η φορα και πιθανον ειναι τουρμπο:hehe:.Ωστοσο υπομονη,δουλεψατε τοσο σκληρα για εναν ολοκληρο χρονο και περιμενετε το τελικο αποτελεσμα πλεον.Θα αντεξετε 4 ημερες,ειστε σκληροι ;) . Btw να ξερετε να μπειτε ενα μισαωρο πριν την ωρα που λενε οτι δηθεν θα τα ανακοινωσουν(ναι καλα καταλαβατε τα βγαζουν πιο νωρις),εαν το αφησετε για μετα θα σερνεται απο το ποσοι θα προσπαθουν να δουν αποτελεσματα.Τουλαχιστον ετσι εγινε περυσι,δεν εγγυωμαι οτι θα γινει και φετος,αλλα δεν χανετε κατι να δοκιμαστε :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

xristinar

Νεοφερμένος

Η xristinar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι τοση καθυστερηση φετος.. και ακομα δεν εχουν πει ημερομηνια.. απαραδεκτοι


πώς θα μας έχουν στην πρίζα όλο το καλοκαίρι;

Σε ποια σχολή μάλλον περνάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά εχιυν βγάλει ανακοινώση από το υπουργείο δείτε
https://www.minedu.gov.gr/news/36475-24-08-18-h-episkopisi-tou-typou-tis-paraskevis
Χωρίς να έχουν ανακοινώσει κατι διαφορετικο...... ίσως το αρχές να είναι η διαφορά....
Πολύ αργά θα βγουν για όνομα.....
Και το που μπήκαμε ακριβώς λογικά στα τέλη....

Μπες να δεις έχει μια σελίδα που μιλάει για τις βάσεις

Κουκλα μου αυτη δεν ειναι ανακοινωση.Ειναι το εβδομαδιαιο δελτιο τυπου που βγαζει το υπουργειο με ολα τα δημοσιευματα που το αφορουν


Αυτό που σου λέει ο Jim ισχύει! Μην το συνεχίζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellie2

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια εχω γραψει 15355 μορια στο 4ο πεδιο και στοχευω λογιστικη&χρηματοοικονομικη παμακ.
Ειμαι 599 μορια πανω απο την περσινη βαση αλλα με αγχωσαν λιγο απο το φροντιστηριο λεγοντας μου πως αναμενεται αρκετη αυξηση στη συγκεκριμενη σχολη,γεγονος που με προβληματιζει λιγο. Αν και απο τα φετινα δεδομενα μου φαινεται καπως αδυνατο να υπαρχει αυξηση >600 μοριων.
Εσεις τι πιστευετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eff1e

Νεοφερμένος

Η Eff1e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Φυσικής Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σε ποια σχολή μάλλον περνάτε;


Φυσικο σίγουρα.. σε ποια πολη θα δείξει! :worry:Εσυ;

Άλλος που περνάει φυσικό κατά πάσα πιθανότητα; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Σε ποια σχολή μάλλον περνάτε;


Νομικη Κομοτηνής. Αλλιώς παραμένω στην σχολή που ειμαι. Εσυ; Αλλος που μάλλον περνάει κομοτηνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Σε ποια σχολή μάλλον περνάτε;


100% Διεθνών και ευρωπαϊκών Σπουδών στο Πειραιά.Ειμαι 500 μορια πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Παιδια εχω γραψει 15355 μορια στο 4ο πεδιο και στοχευω λογιστικη&χρηματοοικονομικη παμακ.
Ειμαι 599 μορια πανω απο την περσινη βαση αλλα με αγχωσαν λιγο απο το φροντιστηριο λεγοντας μου πως αναμενεται αρκετη αυξηση στη συγκεκριμενη σχολη,γεγονος που με προβληματιζει λιγο. Αν και απο τα φετινα δεδομενα μου φαινεται καπως αδυνατο να υπαρχει αυξηση >600 μοριων.
Εσεις τι πιστευετε;;

Και εγώ σε παρόμοια κατάσταση είμαι, θέλω οικονομικό ΕΚΠΑ και είμαι 586 μόρια πάνω από τη περσινή βάση. Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις είμαι μέσα. Αλλά είναι μόνο εκτιμήσεις. Αν δε περάσω εκεί, περνάω τουριστικά (είτε ΠΑΠΕΙ, είτε ΠΔΑ) τα οποία με ενδιαφέρουν αρκετά και αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellie2

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εγώ σε παρόμοια κατάσταση είμαι, θέλω οικονομικό ΕΚΠΑ και είμαι 586 μόρια πάνω από τη περσινή βάση. Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις είμαι μέσα. Αλλά είναι μόνο εκτιμήσεις. Αν δε περάσω εκεί, περνάω τουριστικά (είτε ΠΑΠΕΙ, είτε ΠΔΑ) τα οποία με ενδιαφέρουν αρκετά και αυτά!


Ακριβως,ειναι πολυ θολο το τοπιο με τις διαφορες εκτιμησεις που επικρατουν,καλο θα ηταν να μην βασιζομαστε και πολυ.
Πιστευω και εγω με την σειρα μου και με βαση την δυσκολια των φετινων θεματων πως εισαι μεσα :pleasantry:
Καλη επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top