[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Μονο Εγώ βλέπω αύξηση των βάσεων στο 3ο πεδίο; Όσους ξέρω που έδιναν βιολογία έγραψαν όλοι και είπαν μάλιστα ότι τα θέματα ήταν πιο εύκολα από πέρυσι. Η φυσική σίγουρα θα έριξε πολλούς αλλα ο συντελεστής βαρύτητας είναι στην βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μονο Εγώ βλέπω αύξηση των βάσεων στο 3ο πεδίο; Όσους ξέρω που έδιναν βιολογία έγραψαν όλοι και είπαν μάλιστα ότι τα θέματα ήταν πιο εύκολα από πέρυσι. Η φυσική σίγουρα θα έριξε πολλούς αλλα ο συντελεστής βαρύτητας είναι στην βιολογία.

Καλα ολοι λενε οτι εχουν γραψει στα εξεταζόμενα μαθήματα .Ομως τα πρωτα στοιχεία που έρχονται απο τα βαθμολογικα κεντρα δείχνουν το ακριβως αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Έχω κάποιες σκέψεις με αρκετές επιφυλάξεις βέβαια σε μερικές

Θεωρώ πως σίγουρα θα ανέβουν τα παιδαγωγικά όλων των πανεπιστημίων λόγω του ότι πλέον μπορούν όλοι από όλα τα πεδία να τα επιλέξουν

Επίσης πιστεύω ότι θα αυξηθούν τα μόρια στις στρατιωτικές όλων των πεδίων. Αυτό βασικά είναι και στάνταρντ

Από το πρώτο, θα υπάρξει αύξηση σε σχολές τύπου Ψυχολογία, Κοινωνιολογία, Κοινωνική εργασία/πολιτική κλπ. Αυτές που είναι ήδη υψηλές, θα παραμείνουν

Ακόμα έχω την εντύπωση ότι τα τμήματα του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής θα προτιμηθούν αρκετά και θα έχουν έντονη ζήτηση. Εδώ νομίζω παίζει ρόλο και ο ψυχολογικός παράγοντας (πλέον είναι Πανεπιστήμιο και όχι ΤΕΙ άρα είναι καλύτερο άρα θα το επιλέξω). Δεν το σκέφτομαι εγώ αυτό, αλλά μάλλον κάπως έτσι θα σκέφτονται οι υποψήφιοι αισθάνομαι, γιατί αυτό έχω καταλάβει από συζητήσεις μου με πολλά άτομα

Από εκεί και πέρα δεν ξέρω για αλλά τμήματα, πεδία κλπ. Και από αυτά που είπα πάλι δεν είμαι ο ξερολας να μιλάω με βεβαιότητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Αύξηση στο 3ο? Φεγγάρι μου χλωμό δε υπάρχει παιδί φέτος που να έγραψε πάνω από 18 καί στα 4 του 3ου γιατί για να μπεις ιατρική θες πάνω απ' 18 άρα.. πτώση βέβαια μπορεί να είναι μικρή αλλά δε παύει να είναι πτώση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μάρτζι σιγά μην ανέβουν :P...Με τέτοια θέματα φυσική δε παίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
μάρτζι σιγά μην ανέβουν :P...Με τέτοια θέματα φυσική δε παίζει :P




Και εγώ πιστεύω πως δεν θα ανέβουν. Ωστόσο ομως η φυσική στο 3ο δεν επιδρά τόσο πολύ όσο η Χημεία και η Βιολογία. Ανεκαθεν ανεξάρτητα από τη δυσκολία των θεματων πιστεύω πως ο αριθμός αυτων που γράφει καλά χημεία - βιολογία είναι κάθε χρόνο ο ίδιος.



Προσωπικά χωρίς να με θεωρώ καλό στη Φυσική, δεν εχω κάνει λάθη, άρα πιστεύω ότι άτομα που ασχολούνται πολύ περισσότερο έχουν γράψει καλά παρά τη δυσκολία. Είχα δώσει ξανά το 2013 προσωπικα και τα θέματα ήταν πολύ χειρότερα. Έχοντας την για 2η φορά την εμπειρία και έχοντας λύσει τα περσινα, προπέρσινα κλπ, θεωρώ ότι τα θέματα ήταν ελάχιστα δυσκολότερα στη φυσική σε σχέση με περύσι. Έκθεση, όσο εύκολο ή δύσκολο να ειναι ένα θέμα οι βαθμοί πάντα κυμαίνονται στο ίδιο επίπεδο, Χημεία θεωρώ ότι κάποιος που δεν έχανε την μπάλα στο Γ1, σαν σύνολο διαγωνισματος ίσως να ήταν πιο εύκολο από περύσι με εξαίρεση το τελευταίο υποερωτημα το δ3 (και το λέω εγώ που έχω χάσει όλο το δ3 :whistle::whistle:). Βιολογία α1,α4 ήταν δύσκολα σαν πολλαπλής, τα υπόλοιπα θεωρώ όσοι στοχεύουν σε ιατρικές, έχοντας διαβάσει και προετοιμαστεί κατάλληλα ήταν αντιμετωπίσιμα άρα οι επιδόσεις θα είναι περίπου σαν τις περσινές σε αυτό το μάθημα.

Άρα θεωρώ ότι οι βάσεις του 3ου θα βρίσκονται μεταξύ του 2016 και του 2017. Δεν θα μου κάνει και ιδιαίτερη εντύπωση μικρή άνοδος σε περίπτωση που έχουν υπάρξει μεγάλες επιδόσεις βιολογία και χημεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Αμα μου δειτε τοσους αριστουχους μεταξυ του 19-20 στην φυσικη και την χημεια, οσους ειδατε το 2016 και το 2017 εγω θα ξεκινησω απο Πατρα με τα ποδια εως την Αθηνα μολις τελειωσει η εξεταστικη.Που να βρεθουν στην φυσικη 5010 γραπτα και 6466 στην χημεια μεταξυ 19-20, οπως το 2016.το 2016 τα θεματα στην φυσικη και την χημεια ηταν γελοια μπροστα σαυτα. Να σκεφτειτε, οτι η ταξη μου ειχε δυο 20αρια ενα 19.8 και ενα 19.7 στην φυσικη και τρια 20αρια χημεια. Σημ. το 2017 ανεβηκαν οι βασεις λογω μειωσης εισακτεων στις Ιατρικες και φετος εχουμε αυξησεις εισακτεων,εκτος Ιατρικων, συν οπως ειπα ποιο δυσκολα θεματα. Μειωση 50-100 μοναδες στην Ιατρικη Αθηνας και αναλογα στις αλλες Ιατρικες, Αλλα 200-250 μορια σε κατι χημικα,φυσικοθεραπειες κλπ Κρατειστε το αυτο και μην σας πιανει απελπισια.Υγ Στην βιολογια οσο και ευκολα να ειναι τα θεματα το 20 δεν ειναι ευκολο γιατι χανεις μορια στην δικαιολογηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ σωστός ο φίλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Αμα μου δειτε τοσους αριστουχους μεταξυ του 19-20 στην φυσικη και την χημεια, οσους ειδατε το 2016 και το 2017 εγω θα ξεκινησω απο Πατρα με τα ποδια εως την Αθηνα μολις τελειωσει η εξεταστικη.Που να βρεθουν στην φυσικη 5010 γραπτα και 6466 στην χημεια μεταξυ 19-20, οπως το 2016.το 2016 τα θεματα στην φυσικη και την χημεια ηταν γελοια μπροστα σαυτα. Να σκεφτειτε, οτι η ταξη μου ειχε δυο 20αρια ενα 19.8 και ενα 19.7 στην φυσικη και τρια 20αρια χημεια. Σημ. το 2017 ανεβηκαν οι βασεις λογω μειωσης εισακτεων στις Ιατρικες και φετος εχουμε αυξησεις εισακτεων,εκτος Ιατρικων, συν οπως ειπα ποιο δυσκολα θεματα. Μειωση 50-100 μοναδες στην Ιατρικη Αθηνας και αναλογα στις αλλες Ιατρικες, Αλλα 200-250 μορια σε κατι χημικα,φυσικοθεραπειες κλπ Κρατειστε το αυτο και μην σας πιανει απελπισια.Υγ Στην βιολογια οσο και ευκολα να ειναι τα θεματα το 20 δεν ειναι ευκολο γιατι χανεις μορια στην δικαιολογηση.




Για αυτο ειπα κι εγώ οτι θα ειναι μεταξύ 2016-2017....η Ιατρική Αθήνας 19063 ειχε το 2016 και 19143 το 2017. Αν και πιστεύω ότι εντέλει μονο η φυσική θα επηρεάσει λίγο τις βάσεις, δεν εχει συντελεστή στο 3ο, άρα θα ειναι 30-50 μόρια max η αλλαγή στις βάσεις. Χημεία - Βιολογία πιστεύω οι άριστοι θα είναι στα ίδια επίπεδα με περύσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδιά καλή επιτυχία σε όλους, και η αδελφή μου έδωσε φέτος ελπίζω όλα να πάνε δεξιά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsmara

Νεοφερμένος

Ο gsmara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω καποιους που λενε οτι οι βασεις δεν θα πεσουν λογω αυξησης του αριθμου των εισακτεων.Λογικα μιλωντας,αυξηση του αριθμου των εισακτεων δεν προκαλει πτωση των βασεων καθως μπαινουν και ατομα με χαμηλοτερες βαθμολογιες απο αυτη της περσινης βασης(αν εχουμε ως δεδομενο σταθερες τις αποδοσεις)?Ή μου ξεφευγει καποιος παραγοντας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω καποιους που λενε οτι οι βασεις δεν θα πεσουν λογω αυξησης του αριθμου των εισακτεων.Λογικα μιλωντας,αυξηση του αριθμου των εισακτεων δεν προκαλει πτωση των βασεων καθως μπαινουν και ατομα με χαμηλοτερες βαθμολογιες απο αυτη της περσινης βασης(αν εχουμε ως δεδομενο σταθερες τις αποδοσεις)?Ή μου ξεφευγει καποιος παραγοντας?
Κανονικά, εφόσον είναι περισσότεροι οι υποψήφιοι (λογικά και οι εισακτέοι λοιπόν), θα αυξηθούνοι βάσεις λογω του ότι θα υπάρχει γενικότερη ζήτηση. Αυτό δεν είναι το λογικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Κανονικά, εφόσον είναι περισσότεροι οι υποψήφιοι (λογικά και οι εισακτέοι λοιπόν), θα αυξηθούνοι βάσεις λογω του ότι θα υπάρχει γενικότερη ζήτηση. Αυτό δεν είναι το λογικό;

Η αύξηση των υποψήφιων δεν σχετίζεται με την αύξηση των εισακτέων. Οι εισακτέοι (δηλαδή οι θέσεις που προσφέρουν τα πανεπιστήμια) φέτος αυξήθηκαν, γεγονός που δείχνει πτώση των βάσεων, αφού όσους περισσότερους υποψήφιους δέχεται ένα τμήμα τόσο μειώνεται η βάση του. Οι βάσεις βέβαια εξαρτώνται και από το πως έγραψαν οι μαθητές, αλλά σαν στοιχείο από μόνο του η αύξηση των εισακτέων δείχνει πτώση των βάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Διαλειμμα απο τα νευρα γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα,βλεπεις ενδιαφερον για την μικρη.Λοιπον εκτος απο την φυσικη, την χημεια και βιολογια που οπως ειπαμε θα κλαψουνε φετος μανουλες, δεν θελω να ξεχνατε και την εκθεση που φετος απ οτι ειδα ηταν παρα πολυ δυσκολη και παραδοσιακα δεν ειναι το μαθημα μας εμας των θετικων. Ενας συναδελφος αριστος και σαν μαθητης και σαν φοιτητης σε συζητηση που ειχαμε πριν 4-5 μερες, μου ειπε την βαθμολογια του, λεγοντας μου οτι ηταν απο αυτους που εκλεισε την πορτα του ετους. Βιολογια 19,2 Φυσικη 20 Χημεια 19.7 και εκθεσαρα 16.1 Θελω να πω οτι οσοι εχουν γραψει καλα για την σχολη που επιθυμουν, να μην ξεχνουν και αυτον τον διαολο που λεγεται ΕΚΘΕΣΗ.

Για αυτο ειπα κι εγώ οτι θα ειναι μεταξύ 2016-2017....η Ιατρική Αθήνας 19063 ειχε το 2016 και 19143 το 2017. Αν και πιστεύω ότι εντέλει μονο η φυσική θα επηρεάσει λίγο τις βάσεις, δεν εχει συντελεστή στο 3ο, άρα θα ειναι 30-50 μόρια max η αλλαγή στις βάσεις. Χημεία - Βιολογία πιστεύω οι άριστοι θα είναι στα ίδια επίπεδα με περύσι..
Φιλε μου, ξερεις ποσο ειναι το 0.10 στην βαθμολογια: Για Φυσικη και Εκθεση 20 μορια για Χημεια 27 και για Βιολογια 33.Αν πιστευεις λοιπον οπως εγω οτι τα θεματα ηταν ποιο δυσκολα απο 2016 και το 2017 τοτε κανε μια σουμα σαυτα και θα δεις ποιο θα ειναι το ελαχιστο της πτωσης και μετα σκεψου ποιο θα ειναι και το μεγιστο.
Οσον αφορα τα 80 μορια που ειχαμε το 2016 με το 2017 στην Αθηνα ειναι λογω μειωσης θεσεων, και στα αλλα τμηματα βεβαιως το ιδιο(δεν θυμαμαι ακριβως αλλα μειωση κατα 110 θεσεις στο συνολο των ιατρικων σχολων) σαν να μειωθηκαν οι ιατρικες κατα μια σχολη δηλαδη η Βαση της Αλεξανδρουπολης εγινε η βαση του Ηρακλειου.

Αρχιζω να πιστευω οτι εχω δικιο.Ριξτε μια ματια τι λεει η ΠΕΒ και οι Βιολογοι για το "ευκολακι" της Βιολογιας, εμεις δεν θυμαμαι να ειχαμε κατι τετοιο θεμα εκτος την ποσοτητα.https://www.foititikanea.gr/πανελλην...ήνιες-βιολογία-2018-αντιδράσεις-για-τα-θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
νομιζω οτι ξεχασατε το θεμα :loltooth::loltooth: ....τωρα που βγηκαν βαθμοι και στατιστικα πως πιστευετε οτι θα κυμανθουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Μια προβλεψη, για 3ο πεδιο που νομιζω εχει μια λογικη. Βασεις ιατρικων μια μικρη πτωση 50-100 μορια λογω φυσικης και εκθεσης (δεν υπαρχουν τοσα πολλα γραπτα με αριστα, το 2017 ειχαμε 4817 ατομα με βαθμολογια 19-20 στην φυσικη,φετος ουτε 1000 βλ.ενα μικρο δειγμαhttps://ylikonet.gr/2018/06/17/τα-πρώτα-στατιστικά-για-τη-φυσική/), απο κει και κατω στα τμηματα που ειναι υψηλοβαθμα πχ Οδοντιατικα,Φαρμακευτικα,Βιολογικα,Χημικα,Φυσικοθεραπειες μια σταδιακη μειωση οπου εκει, εκτος της πτωσης των 50-100 μοριων λογω δυσκολιας, θα προστιθεται και μια μικρη αλλα σταδιακη πτωση λογω αυξησης θεσεων πχ μεχρι Φυσικοθεραπεια Αθηνων αυξανονται οι θεσεις κατα 234 ατομα. Αυτο απο μονο του, συμφωνα με τα περσινα αποτελεσματα θα ειχε μια πτωση βασης περιπου τα 150 μορια δηλαδη απο 17236 στα 17080-17100. Σημειωση στις σχολες του 3ου πεδιου, για το Πανεπιστημιο Δ.Αττικης (υψηλοβαθμες) δεν προκειται να αλλαξει τιποτα λογω ζητησης που ουτως ή αλλως ειχαν πολυ μεγαλη ζητηση αν και ΑΤΕΙ, Φυσικοθεραπεια, Εργοθεραπεια, Μαιευτικα. Στα Ιατρικα εργαστηρια, Οπτομετριες κλπ μπερδεμα εχουν αλλαξει οι σχολες και εχουμε μειωση 121 θεσεων αρα παμε για μια σταθεροτητα στο υψος των παλαιων βασεων των Ιατρικων εργαστηριων.

νομιζω οτι ξεχασατε το θεμα :loltooth::loltooth: ....τωρα που βγηκαν βαθμοι και στατιστικα πως πιστευετε οτι θα κυμανθουν οι βασεις?

Τωρα ειμαι ποιο βεβαιος γι αυτα που εγραφα, μονο απο τα θεματα που ειχα δει καταλαβαινα τι προκειται να γινει.Και μαλιστα τωρα πιστευω οτι θα εχουμε ποιο μεγαλες τουμπες. Αν μαλιστα επαληθευτουν,μερικοι ποιο εμπειροι απο μενα, οτι θα δουμε την Αθηνα ισως και κατω απο το 19000 τοτε για κατι Φυσικοθεραπειες κλπ βλεπω και τουμπα μεχρι 700 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
18406 στο 3ο πεδίο και συγκεκριμένα:

Έκθεση 17.1
Φυσική 19.1
Χημεία 19.6
Βιολογία 17.8

Πιστεύετε ότι έχω καμιά ελπίδα για Ιατρική (σε οποιαδήποτε πόλη);

Κάθε απάντηση είναι χρήσιμη γιατί είμαι σε αναμμένα κάρβουνα πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios725

Νεοφερμένος

Ο Stelios725 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια θελω να ρωτησω για το τμημα λογιστικης στο καινουργιο πανεπιστημιο Δυτικης Αττικης.Απο το 2015 που βλεπω επεφτε 1000 μορια κοντα μεχρι περσι,τωρα που γινεται ΑΕΙ λετε να αλλαξει αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ε βεβαία θα ανέβει μερικές χιλιάδες μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios725

Νεοφερμένος

Ο Stelios725 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
κριμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top