[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

as12df34

Νεοφερμένος

Ο as12df34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οπως;τωρα εγιναν τα μηχανογραφικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τ αποτελέσματα ξέρουμε?ακούω 20..25...28
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μακάρι όσο πιο νωρίς γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ λέω όσο πιο νωρίς τόσο το καλύτερο! :) Έχω βαρεθεί να περιμένω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brokendreams

Νεοφερμένος

Η brokendreams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν έχω άλλες αντοχές για αναμονή.
Πολύ αγχωμένη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilly27

Νεοφερμένος

Ο Lilly27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για Αρχιτεκτονικη πως πιστεύετε ότι θα κινηθούν οι βασεις; (πιο πολύ για Πάτρα ενδιαφέρομαι) ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_melinaa88_

Νεοφερμένος

Η _melinaa88_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τι πιστεύετε πως θα γίνει με τις σχολές της Κομοτηνής ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Για Αρχιτεκτονικη πως πιστεύετε ότι θα κινηθούν οι βασεις; (πιο πολύ για Πάτρα ενδιαφέρομαι) ευχαριστώ :)

Η αρχιτεκτονικη είναι η πιο απρόβλεπτη ως προς τις βάσεις των σχολών της... Αλλά να ξέρεις ότι στο ΕΜΠ δεν θα κατέβει πολύ (150 μόρια πιστεύω το πολύ).Τώρα για επαρχία θα πέσουν πιο πολύ ίσως και 400 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chri18

Νεοφερμένος

Η chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τι πιστεύετε πως θα γίνει με τις σχολές της Κομοτηνής ; :hmm:

Επειδή κι εγώ ενδιαφέρομαι για σχολή στην Κομοτηνή Μήπως κάποιος θα μπορούσε να μας απαντησει;Συγκεκριμένα πιστεύετε ότι με 17509 περνάω νομική;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AQUATH

Νεοφερμένος

Ο AQUATH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια και συγχαρητηρια για το φορουμ σας. Εκανα λογαριασμο επειδη βρηκα τις εκτιμησεις βασεων και θελω να ρωτησω,
πιστευετε οτι με 14.289 που εγραψα πιανω φυσικο πατρας;
Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milianis

Νεοφερμένος

Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής Θράκης και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Είσαι μεταίχμιο για Κομοτηνή.. μακάρι να τα καταφέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chri18

Νεοφερμένος

Η chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όλο το καλοκαίρι έχω αυτή την αγωνία Γιατί όντως μπορεί να έχω 100 μόρια πάνω αλλά διαβάζω μονίμως ότι θα ανέβουν 200 μορια...μενω 12 ώρες μακριά από την Κομοτηνή αλλά είναι η πρώτη μου επιλογή κι από θέμα πόλης όποτε θα είναι λίγο έως αρκετά στενάχωρο αν δεν τα καταφέρω...σε ευχαριστώ παντως❤
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milianis

Νεοφερμένος

Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής Θράκης και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω , κι εγώ για νομική ΔΠΘ ενδιαφέρομαι, και είμαι όλη μέρα μέσα στο κινητό ψάχνοντας για αναλύσεις βάσεων.. κουράγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chri18

Νεοφερμένος

Η chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εσυ πως τα πήγες αν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milianis

Νεοφερμένος

Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής Θράκης και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εσυ πως τα πήγες αν επιτρεπεται;

17771 έβγαλα.. έχω ένα περιθώριο συγκριτικά με την περυσινη βάση βέβαια, αλλά όπως και να χει έχω αγχωθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chri18

Νεοφερμένος

Η chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κανένας λόγος ειλικρινά είσαι μέσα...ξεκινα να ψάχνεις σπιτια...δεν θέλω να υπερβάλλω αλλά αποκλείεται να ανέβει τόσο η Κομοτηνή έχεις σχεδόν 400 μόρια πανω...οπως βλέπεις υπάρχουν και χειρότερα������������
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milianis

Νεοφερμένος

Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής Θράκης και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το ξέρω ότι υπάρχουν ότι χειρότερα.. όπως εγώ που έχασα τη σχολή την πρώτη φορά για 68 μόρια, πέρασα στη δεύτερη μου επιλογή, την τελείωσα, ξαναεδωσα πανελλήνιες αμέσως μετά το πτυχίο μου, το οποίο πήρα το Μάρτιο, και τώρα -απ ο,τι φαινεται- περνάω επιτέλους εκεί που ήθελα από μαθητής! Επομενως μην απελπιζεσαι, σου εύχομαι να περάσεις σε λίγες μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chri18

Νεοφερμένος

Η chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το ξέρω ότι υπάρχουν ότι χειρότερα.. όπως εγώ που έχασα τη σχολή την πρώτη φορά για 68 μόρια, πέρασα στη δεύτερη μου επιλογή, την τελείωσα, ξαναεδωσα πανελλήνιες αμέσως μετά το πτυχίο μου, το οποίο πήρα το Μάρτιο, και τώρα -απ ο,τι φαινεται- περνάω επιτέλους εκεί που ήθελα από μαθητής! Επομενως μην απελπιζεσαι, σου εύχομαι να περάσεις σε λίγες μέρες!

Το μπράβο και το συγχαρητήρια νομίζω δεν είναι αρκετό για την περίπτωση σου.Μπορω να καταλάβω πόσο πολύ το θες μιας και θα έκανα και εγώ το ίδιο στην θέση σου.Ο επιμένων νικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panspil

Νεοφερμένος

Ο panspil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
παιδια τι βλεπετε για τεφαα;;απ οτι ειδα οι εισακτεοι ειναι περισσοτεροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandrosk99

Νεοφερμένος

Ο Alexandrosk99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά!! Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους σας και να μπείτε στη σχολή που θέλετε!!
Έχω δει τις βάσεις του Στρατηγακη, αλλά θέλω και τη γνώμη σας για τα εξής:
Με 16.180 για Φυσικοθεραπεία Αίγιο
Και με 15.500 για πολιτικών Μηχανικών στην Πάτρα.
Τι λέτε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top