[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

Nickthegreek98

Νεοφερμένος

Ο Nickthegreek98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας,έδινα φέτος πανελληνιες (2η φορά) και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σε οποίον ισως γνωρίζει. Κατα πάσα πιθανότητα πιάνω την σχολή Διοίκησης επειχησησεων στο Μεσολόγγι ή στα Γρεβενά. Θα ήθελα να ξέρω αν έχω πιθανότητα να πάρω μεταγραφή στο ΤΕΙ Χαλκίδας (διοίκηση επιχειρήσεων) έχοντας 3 μόρια (βάση εισοδήματος). Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποία βοήθεια!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά το τμήμα μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων (Σαμος) και μηχανικων πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων (Κοζάνη) είχαν βάση με το 4% πέρσι 4,700 και 10,229 αντιστοιχα. Υπάρχει περίπτωση φέτος κάποιος με μόρια 10,300 να μη πιάσει κανένα από τα 2;
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

troia99

Νεοφερμένος

Η troia99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΗΜΜΥ Ξάνθης τι πρόβλεψη υπάρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Παίδες με 13450 έχω ελπίδες για τεφαα Κομοτηνή; με το 6% το λέω γιατί ίσως οσοιι ήταν κοντά έδωσαν ξανά πανελληνιεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Ξάνθης τι πρόβλεψη υπάρχει?

Ο Στρατηγάκης λέει 15600, αλλά νομίζω θα πέσει έξω. Πιστεύω κάπου στα 15400.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκτιμώ ότι η Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΟΠΑ θα κινηθεί στα 16450 +/- 75 μόρια.Δικαιολογώ αυτήν την όχι και τόσο μεγάλη πτώση στην δυνατότητα μαθητών από το 2ο πεδίο να μπορούν να επιλέξουν Στατιστική και Πληροφορική.Και στο ότι η Πληροφορική του Καποδιστριακού απαρτίζεται κάθε χρόνο από μαθητές 2ο πεδίο κατά κύριο λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sayer

Νεοφερμένος

Ο sayer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,

καλα αποτελέσματα σε όλους, με πανω απ'ολα υγεία!

Την βάση των Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας, πόσο την εκτιμάτε;

Εχω 17901. Υπαρχουν βάσιμες ελπίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

samakos

Νεοφερμένος

Ο samakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά με 13.970 μόρια στο 5ο πεδίο πιστεύετε το ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ στο Πειραιά το έχω ; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vladimiros

Νεοφερμένος

Ο vladimiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια γραψτε εδω τις εκτιμησεις σας για την σχολη του Κινηματογραφου.Περυσι ηταν 14.890 μορια.Τι λετε για φετος;Eχω αρχισει να διαβαζω διαφορες εκτιμησεις και αγχωνομαι γιατι εγραψα 15395 και οι περισσοτερες εκτιμησεις που ειδα εγραφαν 15400.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odytheology

Νεοφερμένος

Ο Menandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια εχει κανεις καμια ιδεα για το ποσο θα ειναι περιπου τα μορια για κινηματογραφου απθ?Εχω 15400 μορια


νομιζω πως εισαι οριακα, με περισσοτερες πιθανοτητες να μπεις. Οι εκτημισεις οριζουν τα μορια σου ως βαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kouliorthegreat

Νεοφερμένος

Ο kouliorthegreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για πληροφορικη οπα κ πληροφορικη παπει τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos1908

Νεοφερμένος

Ο Nikos1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδία,είμαι φοιτητης του τμηματος λογιστικης και χρηματοοικονομικης του τει λαρισας και μια γνωστη μου εδινε φετος και συγκεντρωσε 9526 μορια ..υπαρχουν πιθανότητες να το πιανει και αυτή το συγκεκριμενο τμημα στην λαρισα που είμαι και εγω? τι πιστευεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Κουλιορ δε γρειτ καλησπερα. Εγω πιστευω πως ενας με 14850 μπαινει οπα πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κουλιορ δε γρειτ καλησπερα. Εγω πιστευω πως ενας με 14850 μπαινει οπα πληροφορικη

Νομίζω πως αυτός ο βαθμός δεν είναι αρκετός 15150-15250 νομίζω θα χρειάζεται κάποιος για να μπει Πληροφορική ΟΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Η Νομικη θα παει στον θεο φετος απο οτι διαβαζω,αντιθετα οι σχολες του 5 πεδιου θα καταρρευσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωσάν ένας πύργος από τραπουλόχαρτα,Φώτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Νομικη θα παει στον θεο φετος απο οτι διαβαζω,αντιθετα οι σχολες του 5 πεδιου θα καταρρευσουν.

Για όσους ενδιαφέρονται για Νομική Αθηνών η Θεσσαλονίκης.Οι βάσεις δεν θα πάνε στον Θεό όπως λέει ο Φώτης.Θα αυξηθούν όμως μαξ 100-120 μόρια λόγω μείωσης του αριθμού των εισακτέων.

Εκτίμηση

Αθήνας: 18280
Θεσσαλονίκης: 18050
Κομοτηνής: 17520

Να σημειωθεί επίσης ότι στην Κομοτηνή ο αριθμός των εισακτέων αυξήθηκε κατά 20 όμως εκτιμώ αυτή την αύξηση 120 μορίων διότι αυξήθηκαν κατά 300 από πέρσι τα άτομα που έχουν γράψει από 17500 έως 18000 (από τα 600 άτομα φτάσαμε τα 900)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
18280 πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αύξηση λόγω μείωσης του αριθμού των εισακτέων κατά 20 και ίδιος αριθμός αριστούχων (18000+) με πέρσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top