[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

supernaturalskg

Νεοφερμένος

Ο supernaturalskg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

Πωωωως τα πήγες? Κι εγώ απόφοιτος είμαι 2η φορά έδινα! Επειδή το έζησα σου εύχομαι ολόψυχαααααα καλή επιτυχία!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πωωωως τα πήγες? Κι εγώ απόφοιτος είμαι 2η φορά έδινα! Επειδή το έζησα σου εύχομαι ολόψυχαααααα καλή επιτυχία!:D:D

Μια χαρα ευτυχώς! Εγω 3η :clapup: :P Κι εγω το ίδιο! Άντε με το καλο συνάδελφοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marimini

Νεοφερμένος

Η marimini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Με 18.775 σε ποιά ιατρική με βλέπετε; Λάρισας ή Αλεξανδρούπολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 719211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ έλεγα να βάλω την φαρμακευτική αλλά τελικά προτίμησα βιολογία.Το μόνο κακό είναι ότι έχει τετραετής φοίτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Και εγώ έλεγα να βάλω την φαρμακευτική αλλά τελικά προτίμησα βιολογία.Το μόνο κακό είναι ότι έχει τετραετής φοίτηση

Γιατι να ειναι κακο αυτο;

Με 18.775 σε ποιά ιατρική με βλέπετε; Λάρισας ή Αλεξανδρούπολης;

Αλεξανδρούπολη. Κρήτη δεν έβαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κανείς σας δε δήλωσε οδοντιατρική??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supernaturalskg

Νεοφερμένος

Ο supernaturalskg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κανείς σας δε δήλωσε οδοντιατρική??

Μα και το παιδί με τα 18.667 είπε ότι δήλωσε και εγώ με 18.687 δήλωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μα και το παιδί με τα 18.667 είπε ότι δήλωσε και εγώ με 18.687 δήλωσα
Εννοούσα πρώτη την οδοντιατρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vpublicadress

Νεοφερμένος

Η vpublicadress αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μια χαρα ευτυχώς! Εγω 3η :clapup: :P Κι εγω το ίδιο! Άντε με το καλο συνάδελφοι!
Γεια σου! Δεν ξέρεις πόση ανακούφιση νιώθω ακούγοντας πως υπάρχει και αλλος που έδωσε 3η φορά (και πέτυχε). Έδωσα 2η φορά φέτος και δυστυχώς τα πράγματα δεν πήγαν όπως τα περίμενα, οπότε σκέφτομαι σοβαρά να δώσω και του χρόνου. Εσύ πηγες φροντιστήριο στην 3η φορά; επίσης, πήγες να παρακολουθήσεις στη σχολή που πέρασες; (εγώ περασα βιολογια πέρυσι και μετά απο πολύ σκέψη και συζήτηση με γνωστούς δήλωσα φαρμακευτική φέτος.)
Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν γνωρίζω κάποιον άλλο που να περασε απο παρόμοια διαδικασία και χρειάζομαι επειγόντως κάποια συμβουλή.
Συγχαρητήρια για το κουράγιο σου.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supernaturalskg

Νεοφερμένος

Ο supernaturalskg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σου! Δεν ξέρεις πόση ανακούφιση νιώθω ακούγοντας πως υπάρχει και αλλος που έδωσε 3η φορά (και πέτυχε). Έδωσα 2η φορά φέτος και δυστυχώς τα πράγματα δεν πήγαν όπως τα περίμενα, οπότε σκέφτομαι σοβαρά να δώσω και του χρόνου. Εσύ πηγες φροντιστήριο στην 3η φορά; επίσης, πήγες να παρακολουθήσεις στη σχολή που πέρασες; (εγώ περασα βιολογια πέρυσι και μετά απο πολύ σκέψη και συζήτηση με γνωστούς δήλωσα φαρμακευτική φέτος.)
Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν γνωρίζω κάποιον άλλο που να περασε απο παρόμοια διαδικασία και χρειάζομαι επειγόντως κάποια συμβουλή.
Συγχαρητήρια για το κουράγιο σου.!


Βιολογία?? Ωωωωω συνάδελφοι είμαστε/ήμασταν??:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Γεια σου! Δεν ξέρεις πόση ανακούφιση νιώθω ακούγοντας πως υπάρχει και αλλος που έδωσε 3η φορά (και πέτυχε). Έδωσα 2η φορά φέτος και δυστυχώς τα πράγματα δεν πήγαν όπως τα περίμενα, οπότε σκέφτομαι σοβαρά να δώσω και του χρόνου. Εσύ πηγες φροντιστήριο στην 3η φορά; επίσης, πήγες να παρακολουθήσεις στη σχολή που πέρασες; (εγώ περασα βιολογια πέρυσι και μετά απο πολύ σκέψη και συζήτηση με γνωστούς δήλωσα φαρμακευτική φέτος.)
Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν γνωρίζω κάποιον άλλο που να περασε απο παρόμοια διαδικασία και χρειάζομαι επειγόντως κάποια συμβουλή.
Συγχαρητήρια για το κουράγιο σου.!

Με τα χίλια να το τολμήσεις!!! Εγω πηγα κανονικά στο πρώτο εξαμηνο της σχολης μου, έδωσα και τα μαθήματα στην εξεταστική και έδωσα και πανελλήνιες (είχα προγράμμα χαχα). Δε σου κρύβω ομως οτι ηταν πολυ ζορικοι οι τελευταίοι μήνες, κυρίως επειδη θα εχεις κουραστεί να διαβάζεις τα ίδια και τα ίδια. Εγω έκανα ιδιαίτερα γιατι το μάθημα προσαρμόζονταν καλύτερα στη δίκη μου περίπτωση και στις δικές μου ανάγκες και απο οτι φαίνεται αυτο απέδωσε..
Γενικα ειμαι της άποψης οτι αν θες κατι πολυ πρεπει να το κυνηγήσεις και να μη συμβιβαστείς.
Άμα θες και κατι παραπάνω εννοειται μη διστασεις να στείλεις προσωπικό μήνυμα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Με τα χίλια να το τολμήσεις!!! Εγω πηγα κανονικά στο πρώτο εξαμηνο της σχολης μου, έδωσα και τα μαθήματα στην εξεταστική και έδωσα και πανελλήνιες (είχα προγράμμα χαχα). Δε σου κρύβω ομως οτι ηταν πολυ ζορικοι οι τελευταίοι μήνες, κυρίως επειδη θα εχεις κουραστεί να διαβάζεις τα ίδια και τα ίδια. Εγω έκανα ιδιαίτερα γιατι το μάθημα προσαρμόζονταν καλύτερα στη δίκη μου περίπτωση και στις δικές μου ανάγκες και απο οτι φαίνεται αυτο απέδωσε..
Γενικα ειμαι της άποψης οτι αν θες κατι πολυ πρεπει να το κυνηγήσεις και να μη συμβιβαστείς.
Άμα θες και κατι παραπάνω εννοειται μη διστασεις να στείλεις προσωπικό μήνυμα!:clapup:

Επειδή το θέμα αφορά και εμένα (βέβαια είμαι θεωρητική κατεύθυνση), μπορείς να μου πεις πότε ξεκίνησες να διαβάζεις για να δώσεις τρίτη φορά. Φαντάζομαι ότι με τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου δεν θα είχες πρόβλημα και θα τα πέρασες στην εξεταστική αλλά με την εξεταστική του εαρινού εξαμήνου τι έκανες που χρονικά συμπίπτει με τις πανελλήνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Επειδή το θέμα αφορά και εμένα (βέβαια είμαι θεωρητική κατεύθυνση), μπορείς να μου πεις πότε ξεκίνησες να διαβάζεις για να δώσεις τρίτη φορά. Φαντάζομαι ότι με τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου δεν θα είχες πρόβλημα και θα τα πέρασες στην εξεταστική αλλά με την εξεταστική του εαρινού εξαμήνου τι έκανες που χρονικά συμπίπτουν με τις πανελλήνιες.

Οχι οχι πηγα μονο στην πρωτη εξεταστική. Στη δευτερη προφανώς δεν προλάβαινα γιατι ηταν μαζι με τις πανελλήνιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Οχι οχι πηγα μονο στην πρωτη εξεταστική. Στη δευτερη προφανώς δεν προλάβαινα γιατι ηταν μαζι με τις πανελλήνιες..

Και προετοιμασία ποιον μήνα ξεκίνησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Και προετοιμασία ποιον μήνα ξεκίνησες;

Κάπου μετα την αίτηση για τις πανελλήνιες. Αλλα γενικα όλη τη χρονια διάβαζα λιγο τα βιβλία και τις σημειώσεις μου για να εχω μια επαφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Κάπου μετα την αίτηση για τις πανελλήνιες. Αλλα γενικα όλη τη χρονια διάβαζα λιγο τα βιβλία και τις σημειώσεις μου για να εχω μια επαφή

Οκ σε ευχαριστώ πολύ. Μου ανέβασες την ψυχολογία:D:D:D:D. Κάτι ανάλογο έχω σκεφτεί και εγώ (έδωσα 2η φορά για νομική και δεν τα κατάφερα) αλλά αμφέβαλα πάρα πολύ αν θα μου βγει και χαίρομαι που κάποιος το κατάφερε με αυτό τον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marimini

Νεοφερμένος

Η marimini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αλεξανδρούπολη. Κρήτη δεν έβαλες;


Έβαλα τελευταία την Κρήτη γιατί έχω συγγενείς κοντά στην Αλεξανδρούπολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Panakeia

Νεοφερμένος

Η Panakeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Οκ σε ευχαριστώ πολύ. Μου ανέβασες την ψυχολογία:D:D:D:D. Κάτι ανάλογο έχω σκεφτεί και εγώ (έδωσα 2η φορά για νομική και δεν τα κατάφερα) αλλά αμφέβαλα πάρα πολύ αν θα μου βγει και χαίρομαι που κάποιος το κατάφερε με αυτό τον τρόπο.

Θα σου βγει μην ανησυχείς! Τρίτη και τυχερή. Απλα να προσπαθήσεις να διαβάζεις λιγο και απο την αρχη της χρονιάς και μην πέσεις στην παγίδα να παρασυρθείς (πολυ) απο τη "φοιτητική ζωή" του πρώτου εξαμήνου ;)

Αλεξανδρούπολη. Κρήτη δεν έβαλες;


Έβαλα τελευταία την Κρήτη γιατί έχω συγγενείς κοντά στην Αλεξανδρούπολη.[/QUOTE]

Μια χαρα τοτε, μεσα εισαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Θα σου βγει μην ανησυχείς! Τρίτη και τυχερή. Απλα να προσπαθήσεις να διαβάζεις λιγο και απο την αρχη της χρονιάς και μην πέσεις στην παγίδα να παρασυρθείς (πολυ) απο τη "φοιτητική ζωή" του πρώτου εξαμήνου ;)

Οκ. θα το έχω υπόψη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 719211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διότι δεν δίνει master,πιστεύω ότι η βιολογία έπρεπε να είναι 5 χρόνια δεδομένου του Γενικού χαρακτήρα αυτού του πτυχίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top