[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μετά την ανάρτηση των τελευταίων στατιστικων τι προβλέπετε για τις ιατρικές???

Με 17269 έχω ελπίδες για ψυχολογία Ρεθύμνου;

Νομίζω ναι!

Με 17269 έχω ελπίδες για ψυχολογία Ρεθύμνου;
Ξομίζω ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nancyDA

Νεοφερμένος

Η nancyDA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια. Εχω 18132 μορια. Τι προβλεπετε για νομικη ΑΠΘ; (βαση 2016: 17938) Σας ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ιωάννινα ωραία είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Ιατρικη Αθηνων 19150
Ιατρικη Θεσσαλονικης 19050
Ετσι λενε οι εφημεριδες
Πως το βλεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Η justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Θέλω την βοήθειά σας σε κάτι... :)
Λοιπόν, στις πανελλήνιες τα πήγα τέλεια :whatever: ...
2ο πεδίο 8550 και κάτι ψιλά και 3ο πεδίο 10904.
Ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα, εγώ συμπλήρωσα το μηχανογραφικό σαν να έγραψα 20.000, δηλαδή δήλωσα τις σχολές με τη σειρά που μου αρέσουν.
Έβαλα λοιπόν κατά σειρά:
Γεωπονίας
Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης
Αγροτικής Ανάπτυξης
Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος
Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής
Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής
Διατροφής και Διαιτολογίας (Θεσσαλονίκη, Σητεία, Καρδίτσα)
Εργοθεραπείας
Φυσικοθεραπείας(Θεσσαλονίκη, Αθήνα, Λαμία, Αίγιο)
Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας-Κοινοτικής Υγείας
Πολιτικών Μηχανικών(Ξάνθη, Θεσσαλονίκη, Βόλος, Αθήνα, Πάτρα)
Σχεδιασμού Τεχνολογίας Ένδυσης

Για ποια σχολή με βλέπετε; Όχι τίποτ' άλλο, να προετοιμάζομαι ψυχολογικά... :P Εγώ ελπίζω να πιάσω κάποια από τις πρώτες 7 επιλογές...
Να πω την αλήθεια, καλώς ή κακώς δεν μπήκα να ψάξω καθόλου τις προβλέψεις για τις βάσεις των διάφορων sites...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
σχεδιασμου τεχνολογιας ενδυσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Θέλω την βοήθειά σας σε κάτι... :)
Λοιπόν, στις πανελλήνιες τα πήγα τέλεια :whatever: ...
2ο πεδίο 8550 και κάτι ψιλά και 3ο πεδίο 10904.
Ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα, εγώ συμπλήρωσα το μηχανογραφικό σαν να έγραψα 20.000, δηλαδή δήλωσα τις σχολές με τη σειρά που μου αρέσουν.
Έβαλα λοιπόν κατά σειρά:
Γεωπονίας
Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης
Αγροτικής Ανάπτυξης
Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος
Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής
Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής
Διατροφής και Διαιτολογίας (Θεσσαλονίκη, Σητεία, Καρδίτσα)
Εργοθεραπείας
Φυσικοθεραπείας(Θεσσαλονίκη, Αθήνα, Λαμία, Αίγιο)
Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας-Κοινοτικής Υγείας
Πολιτικών Μηχανικών(Ξάνθη, Θεσσαλονίκη, Βόλος, Αθήνα, Πάτρα)
Σχεδιασμού Τεχνολογίας Ένδυσης

Για ποια σχολή με βλέπετε; Όχι τίποτ' άλλο, να προετοιμάζομαι ψυχολογικά... :P Εγώ ελπίζω να πιάσω κάποια από τις πρώτες 7 επιλογές...
Να πω την αλήθεια, καλώς ή κακώς δεν μπήκα να ψάξω καθόλου τις προβλέψεις για τις βάσεις των διάφορων sites...
Χαλάρωσε και πάνε παραλία.Ότι έγινε έγινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τριχα

Νεοφερμένος

Ο Τριχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αν και λιγο ασχετο με το θεμα, τις βεβαιωσεις συμμετοχης για τις πανελλαδικες ποιοι τις παιρνουν και τι ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koutsigio

Νεοφερμένος

Ο Koutsigio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ιατρικη Αθηνων 19150
Ιατρικη Θεσσαλονικης 19050
Ετσι λενε οι εφημεριδες
Πως το βλεπετε?
Για τις λοιπες τι λενε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justarandomgirl

Νεοφερμένος

Η justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αν και λιγο ασχετο με το θεμα, τις βεβαιωσεις συμμετοχης για τις πανελλαδικες ποιοι τις παιρνουν και τι ειναι;

Είναι ένα χαρτί το οποίο βεβαιώνει ότι συμμετείχες στις πανελλήνιες εξετάσεις αυτής της χρονιάς. Αναγράφει τα μαθήματα στα οποία εξετάστηκες, το βαθμό που έγραψες σε καθένα από αυτά και τα μόρια που έγραψες σε κάθε πεδίο (ανάλογα με τα μαθήματα επιλογής που έχεις). Δε νομίζω να ξέχασα κάτι.
Αυτό το έγγραφο το παίρνουν όσοι έγραψαν πανελλήνιες αυτή τη χρονιά από το Λύκειο στο οποίο εξετάστηκαν.
Όσον αφορά τη χρησιμότητά του, εμένα μου ζητήθηκε μόνο όταν πήγα στο σχολείο για να ξαναδηλώσω ότι θέλω να συμμετάσχω στις πανελλήνιες. Από κει και πέρα δεν ξέρω αν θα σου ζητηθεί κατά την εγγραφή σου στη σχολή όπου πέρασες. Πάντως, πρέπει να το παραλάβεις και ας μη σου χρειαστεί.
Δεν γνωρίζω αν έχουν ήδη σταλεί στα Λύκεια από το Υπουργείο. Πάρε τηλέφωνο στο σχολείο σου και θα σου δώσουν μια σαφέστερη απάντηση. :)

Εύχομαι να περάσεις εκεί που θέλεις! ;)

Χαλάρωσε και πάνε παραλία.Ότι έγινε έγινε!

Μαζί σου, αλλά μη μου έρθει ο ουρανός σφοντίλι στο τέλος:P

σχεδιασμου τεχνολογιας ενδυσης

Oh...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m4risophie

Νεοφερμένος

Η m4risophie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ποια εφημερίδα;

Ιατρικη Αθηνων 19150
Ιατρικη Θεσσαλονικης 19050
Ετσι λενε οι εφημεριδες
Πως το βλεπετε?
Που το διάβασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ποια εφημερίδα;


Που το διάβασες;
"ΕΙΔΗΣΕΙΣ" (Ποιος σκέφτηκε τέτοιο πρωτότυπο όνομα?)
Πάντως ο στρατηγάκης θεωρείται αυθεντία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

movie_buff

Νεοφερμένος

Η movie_buff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά, έγραψα 18670, θεωρήτε οτι έχω ελπίδες για ιατρική Αλεξάνδρου πόλης; Πέρυσι είχε βαση 18648.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
50/50 λογω μειωσεις εισακτεων και μειωσεις των αριστουχων στο πεδιο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Πάντως ο στρατηγάκης θεωρείται αυθεντία
Έχεις δει πόσο έξω έχει πέσει ο Στρατηγάκης όλες τις προηγούμενες χρονιές; Τουλάχιστον για κλάματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Στρατηγακης πεφτει μεσα μονο στο 10% των προβλεψεων και σε αυτες υπαρχει και ενα πεδιο 100 μοριων που κανει τις προβλεψεις του δηλαδη καθολου ακριβης για τις ιατρικες σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kouliorthegreat

Νεοφερμένος

Ο kouliorthegreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εκτιμηση για οπα πληροφορικη κ πληροφορικη παπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InMathWeTrust

Νεοφερμένος

Ο InMathWeTrust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
15100 14400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kouliorthegreat

Νεοφερμένος

Ο kouliorthegreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το γεγονος οτι ειναι κ στα δυο πεδια δεν θα επρεπε να περιοριζει την πτωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top