[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elouroides

Νεοφερμένος

Η elouroides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
οντως μας εχουν σπασει τα νευρα...κι εγω δεν εχω ιδεα που θα ειμαι εγω δεν ειμαι σε καμια ειδικη κατηγορια και αναρωτιεμαι σε πιο μερος της ελλαδας θα βρεθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elef8eria_Ad

Νεοφερμένος

Η Elef8eria_Ad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Από αυτά που διαβάζω στο internet, λέγεται ότι η Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου είναι η ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ημερομηνία. Άρα ό,τι και να κάνουν τη Δευτέρα (στη χειρότερη περίπτωση) θα ξέρουμε....
Επίσης λέγεται ότι υπήρξε κάποιο πρόβλημα με τις λίστες των στρατιωτικών σχολών γι' αυτό και άργησαν περισσότερο (δηλαδή είχαν έτοιμο το δελτίο τύπου -και καλά- αλλά τελικά δεν το δημοσίευσαν). Ας ελπίσουμε ότι για να λένε έτσι το πρόβλημα λύθηκε και θα μας πούνε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το μεσημέρι-απόγευμα την πολυαναμενόμενη ημερομηνία....
Άντε γιατί φέτος πολλά μας έκαναν...φτάνει!

Mην το γρουσουζευεις ρε παιδι μου! Αμαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
τελικα τι εγινε βγηκε καμια ανακοινωση απο το υπουργειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με εμάς τα παιδιά από νυχτερινά σχολεία δεν ξέρω πραγματικά τι παίζει...είναι τόσο λίγες οι θέσεις στις σχολές...το πολύ 3 θέσεις δίνει μια σχολή στους νυχτερινούς...το θέμα είναι ότι εγώ είμαι και τρίτεκνη...πιάσε το αυγό και κούρεφτο...έχω βάλει πραγματικά πάρα πολλές σχολές σε Αθήνα και επαρχία αλλά ειλικρινά είναι joker το θέμα...και μας παιδεύουν τόσες μέρες από αναβολή σε αναβολή μας πάνε...ΕΛΕΟΣ

Είναι λίγες οι θέσεις γιατί είναι πολύ λίγοι και οι υποψήφιοι.
Οι βάσεις των εσπερινών είναι κατα βάση αρκετά ως και πολύ χαμηλές.
Πες μου τι έχεις δηλώσει και θα σου πω την γνώμη μου.

Τα μόνα τμήματα που έχουν επιπρόσθετες θέσεις για τρίτεκνους από εσπερινά είναι τα εξής :

1) Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας (Βάση 2012 : 9036)
2) Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης (Βάση 2012 : 9329)
3) Νομική Αθήνας (Βάση 2012 : 13657)
4) Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας (Βάση 2012 : 8598 )
5) Κοινωνιολογίας Παντείου (Βάση 2012 : 8904)
6) ΤΕΦΑΑ Αθήνας (Βάση 2012 : 8412)
7) Μαθηματικών Αθήνας ( Βάση 2012 : 0 -> 1 προσφερούμενη θέση που έμεινε κενή)
8 ) Μαθηματικών Θεσσαλονίκης ( Βάση 2012 : 0 -> 1 προσφερούμενη θέση που έμεινε κενή)
9) Γεωπονίας Θεσσαλονίκης (Βάση 2012 : 6938 )
10) ΤΕΙ Φυτικής Παραγωγής Θεσ/νίκης (Βάση 2012 : 4736)
11) ΗΜΜΥ ΕΜΠ (Βάση 2012 : 6632)
12) Οργάνωση & Διοίκησης Επιχειρήσεων Ο.Π.Α (Βάση 2012 : 6605)
13) Οργάνωση & Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠΑ.ΠΕΙ (Βάση 2012 : 3358 )
14) ΤΕΙ Λογιστικής Θεσ/νίκης (Βάση 2012 : 0 -> 1 προσφερούμενη θέση που έμεινε κενή)

Όλα απο 1 θέση.
Και όπως βλέπεις οι βάσεις τους πιο χαμηλές δεν γίνεται να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Άντε και καλό Σεπτέμβρη...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
περιμενουμε αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
στο περιμενε θα μεινουμε ετσι οπως παει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μα είναι τόσο δύσκολο να βγαλουν μια ανακοινωση...εστω και για Δευτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ άκουσα σήμερα σε πρωινή εκπομπή ότι θα ανακοινωθούν 29 τελικά.. :confused:

https://www.pelop.gr/?page=article&DocID=124333&srv=52
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fania17

Νεοφερμένος

Η fania17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σε ποια εκπομπή το άκουσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά, εγώ άκουσα σήμερα σε πρωινή εκπομπή ότι θα ανακοινωθούν 29 τελικά.. :confused:

Φήμες είναι όλα αυτά που ακούγονται. Δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λέτε το μαθηματκο Πατρας να πεσει πανω απο 302 μορια;
Περσι η βαση ηταν 14.203 και ανεβηκε σχεδον 100 μορια...
(Θελω να παω Κρητη..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
το θεμα μας δεν ειναι η μια μερα αλλα η αγνοια που εμενα προσωπικα με σκοτωνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Αν πέσει 420 μόρια η Φιλολογία Πάτρας (είμαι τρίτεκνη) καλώς. Αλλιώς είμαι για τη Μεγαλόνησο :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
το θεμα μας δεν ειναι η μια μερα αλλα η αγνοια που εμενα προσωπικα με σκοτωνει!!!
μια απ τα ίδια... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα νεύρα μου έχουν σπάσει.... Δεν μπορώ άλλο αυτή την αναμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Τα νεύρα μου έχουν σπάσει.... Δεν μπορώ άλλο αυτή την αναμονή.

Δεν μπορείς να κάνεις κι αλλιώς ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λέτε το μαθηματκο Πατρας να πεσει πανω απο 302 μορια;
Περσι η βαση ηταν 14.203 και ανεβηκε σχεδον 100 μορια...
(Θελω να παω Κρητη..:P)

Τι λετε ρε παιδια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top