[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Τα νεύρα μου έχουν σπάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Χανετε τον χρονο σας με τις εκτιμησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά όταν ανακοινωθούν οι βάσεις τα ονόματα των επιτυχόντων θα αναρτηθούν και στα σχολειά την ιδία μέρα ή μόνο στο internet ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Στο internet ανακοινώνονται νομίζω λίγο νωρίτερα!
Εγώ θυμάμαι τα είχα δει 7.35-7.40 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Κάτι μου λέει οτι την Τετάρτη θα βγουν οι βάσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδια στο ποσο κοβετε την οδοντιατρικη Θεσ/νικης και των πολιτικων μηχανικων (θεσ/νικης)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
αυτη η εβδομαδα μου φαινεται αιωνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostasoeoeoe

Νεοφερμένος

Ο Kostasoeoeoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να δουμε πτωση σε στρ σχολες;Πιο συγκεκριμενα στη ΣΣΕ-Οπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να δουμε πτωση σε στρ σχολες;Πιο συγκεκριμενα στη ΣΣΕ-Οπλα
Mπα...Μαλλον ανοδο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι καινουργια στην παρεα!!! η ερωτηση που με καιει υπαρχει εστω και μικρη περιπτωση με δωδεκα χιλιδες μορια και την ειδικη περιπτωση των πολυτεκνων να μπω νοσηλευτικη σπαρτης? συμφωνα με τα περυσινα δεδομενα περναω σιγουρα κοινωνικης και εκπευδευτικης πολιτικης στην κορινθο ομως ηταν αποφαση στιγμης και δεν ειμαι ακριβωσ σιγουρη μου αρεσουν παρα πολυ τα μαθηματα και το αντικειμενο της σχολης καθως και η πολη αλλα με προβληματιζει η επαγγελματικη αποκατασταση και το γεγονος οτι παρολο που εψαξα δεν ξερω πολλα για αυτην την σχολη ελπιζω να υπαρχει καποιος που θα με διαφωτισει...σας ευχαριστω εκ των προτερων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι καινουργια στην παρεα!!! η ερωτηση που με καιει υπαρχει εστω και μικρη περιπτωση με δωδεκα χιλιδες μορια και την ειδικη περιπτωση των πολυτεκνων να μπω νοσηλευτικη σπαρτης? συμφωνα με τα περυσινα δεδομενα περναω σιγουρα κοινωνικης και εκπευδευτικης πολιτικης στην κορινθο ομως ηταν αποφαση στιγμης και δεν ειμαι ακριβωσ σιγουρη μου αρεσουν παρα πολυ τα μαθηματα και το αντικειμενο της σχολης καθως και η πολη αλλα με προβληματιζει η επαγγελματικη αποκατασταση και το γεγονος οτι παρολο που εψαξα δεν ξερω πολλα για αυτην την σχολη ελπιζω να υπαρχει καποιος που θα με διαφωτισει...σας ευχαριστω εκ των προτερων ;)

Γενικη σειρα θα παρουν 15 περισσοτερους εισακτεους που ειναι θετικο αλλα δε νομιζω να πεσει πολυ η βαση.
Για των πολυτεκνων δεν μπορω να πω, ειναι λιγες οι θεσεις και ειναι αναλογως την ζητηση. Καλη επιτυχια σου ευχομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Γενικη σειρα θα παρουν 15 περισσοτερους εισακτεους που ειναι θετικο αλλα δε νομιζω να πεσει πολυ η βαση.
Για των πολυτεκνων δεν μπορω να πω, ειναι λιγες οι θεσεις και ειναι αναλογως την ζητηση. Καλη επιτυχια σου ευχομαι :)
σε ευχαριστω πολυ:)

οσο για τις βασεις παιδια η καθυστερηση ειναι ανεπιτρεπτη πραγματικα εχω αρχισει να πιστευω οτι τιποτα δεν λειτουργει πλεον σωστα στην ελλαδα. καποια παιδια ξερουν που εχουν περασει και τους ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα ομως υπαρχουν και τα ατομα που εχουν να παρουν μεγαλες αποφασεις αν θα ξαναδωσουν,αν τελικα θα πανε στην σχολη κ.α αυτες τις αποφασεις δεν μπορεις να τις παρεις μεσα σε λιγες μερες χρειαζεται χρονος π.χ εγω ανηκω στην κατηγορια των πολυτεκνων που τιποτα δεν ειναι σιγουρο...δηλαδη ζηταω πολλα που θελω να μαθω που θα βρισκομαι σε ενα μηνα? και δν ειναι το αγχος ειναι το γαμωτο ρε παιδι μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια για την καθυστερηση! Τα μηχανογραφικα πλεον γινονται ηλεκτρονια οποτε ειναι πολυ ευκολο να βγουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καμια δικαιολογια για την καθυστερηση! Τα μηχανογραφικα πλεον γινονται ηλεκτρονια οποτε ειναι πολυ ευκολο να βγουν οι βασεις

Και στο παρελθόν όταν καταθέτε κάποιος μηχανογραφικο ο υπάλληλος στην υπηρεσία του καταχωρουσε σε υπολογιστή. Πάνω κάτω το ίδιο πράγμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση η σχολή πολιτικών μηχανικών ΤΕ ΤΕΙ Πειραιά να πέσει 900-1000 μόρια;πέρυσι είχε 11879
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Καλημέρα! Αναμένεται σήμερα κάποια επίσημη ανακοίνωση για την έκδοση των αποτελεσμάτων; Γιατί από φήμες πια άλλο τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Καλημέρα! Αναμένεται σήμερα κάποια επίσημη ανακοίνωση για την έκδοση των αποτελεσμάτων; Γιατί από φήμες πια άλλο τίποτα...
Kαι εμεις που να ξερουμε? Φημες θα σου πουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Φοβάμαι πως αφου δεν βγήκε σημερα και αν δεν βγει ούτε αύριο ανακοινωση απο το υπουργειο θα τα δούμε όχι την Παρασκευή αλλα την άλλη βδομάδα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Πήρα πριν 1 λεπτό τηλ στο υπουργείο. Με είπαν Τετάρτη με Παρασκευή θα βγουν. Ούτε αυτοί ξέρουν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top