[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stergios7

Νεοφερμένος

Ο stergios7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε παιδια με 15183 λετε να πιασω μηχανολογων μηχανικων κοζανης (περυσι ειχε 15838 ) ή πολιτικων μηχανικων ξανθης (περυσι ειχε 16191);;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που δεν αγχώνομαι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.

shadowstep00

Νεοφερμένος

Ο shadowstep00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Με 14,8 λογικά θα το πιάσω το Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης που είχε 15,3.
Θα πάει απο 100 εισακτέους σε 170. ^^

Πάντως άμα πιάσω το Πληροφορικής ΑΕΙ (16,3 πέρσι) θα πέσω κάτω. Σχεδόν αδύνατον όμως... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Με 14,8 λογικά θα το πιάσω το Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης που είχε 15,3.
Θα πάει απο 100 εισακτέους σε 170. ^^

Πάντως άμα πιάσω το Πληροφορικής ΑΕΙ (16,3 πέρσι) θα πέσω κάτω. Σχεδόν αδύνατον όμως... :D
Εγώ με 14229 έχω κάποια ελπίδα για παμακ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πω πω με εχει φαει αυτη η αναμονη πραγματικα . Με 18222 στο 3ο και να μην ειμαι σιγουρος αν πιανω Οδοντιαρικη Θεσ/νικης. Δεν μπορω αλλο ρε παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Πω πω με εχει φαει αυτη η αναμονη πραγματικα . Με 18222 στο 3ο και να μην ειμαι σιγουρος αν πιανω Οδοντιαρικη Θεσ/νικης. Δεν μπορω αλλο ρε παιδια.
Μαλλον θα ειμαστε συμφοιτητες, ειναι λογικο να εχεις αγωνια, εγω την κοβω τη βαση γυρω στα 18150-18200, καλη επιτυχια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με 14,8 λογικά θα το πιάσω το Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσαλονίκης που είχε 15,3.
Θα πάει απο 100 εισακτέους σε 170. ^^

Πάντως άμα πιάσω το Πληροφορικής ΑΕΙ (16,3 πέρσι) θα πέσω κάτω. Σχεδόν αδύνατον όμως... :D

Ναι τρελέ μου.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Πω πω με εχει φαει αυτη η αναμονη πραγματικα . Με 18222 στο 3ο και να μην ειμαι σιγουρος αν πιανω Οδοντιαρικη Θεσ/νικης. Δεν μπορω αλλο ρε παιδια.

Δεν έχεις δηλώσει καθόλου Ιατρική Θράκης;;; Έχεις ΠΟΛΛΕΣ πιθανότητες νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που δεν αγχώνομαι; :D

Καλά κάνεις. Πλάκα- πλάκα εγώ από τις 17 Μαΐου κι εξής αγχώθηκα μόνο το πρωί της ημέρας ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων. Cool. :smoke::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Οχι μονο ιατρικη Θεσ/νικης. Εξαρχης ηθελα σχολες της πολης μου.

Μπιλλη το ευχομαι παρα πολυ!!! Πραγματικα αν μπω ,δεν ξερω πως θα εκφραστω συναισθηματικα απο την χαρα μου. Συγνωμη που κανω δευτερο post στην σειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ποτε θα βγουν οι καρ@@@ οι βασεις ;! Δώσαμε πιο νωρίς κάναμε μηχανογραφικό πιο νωρίς και θα μάθουμε τις βασεις πιο αργά απο ποτε!!! ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Ποτε θα βγουν οι καρ@@@ οι βασεις ;! Δώσαμε πιο νωρίς κάναμε μηχανογραφικό πιο νωρίς και θα μάθουμε τις βασεις πιο αργά απο ποτε!!! ΕΛΕΟΣ

Εχουν και άλλα πράγματα στο υπουργείο παιδείας πέρα απο τις βάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilithenia

Νεοφερμένος

Η lilithenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
θελω να μαθω ΤΩΡΑ αν θα ειμαι για τα υπολοιπα 4 χρονια της ζωης μου κορινθο, κομοτηνη, κρητη, κέρκυρα ή πουθενα -.- αμαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
θελω να μαθω ΤΩΡΑ αν θα ειμαι για τα υπολοιπα 4 χρονια της ζωης μου κορινθο, κομοτηνη, κρητη, κέρκυρα ή πουθενα -.- αμαν..

Πες μας τα μόριά σου και τη σχολή που θες και θα σου πουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εχουν και άλλα πράγματα στο υπουργείο παιδείας πέρα απο τις βάσεις...

Φαντάζομαι ειναι τόσο απασχολημένοι! Θα μπορούσαν έστω να βάλουν μια ανακοινωση και να πουν ημερομηνία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που δεν αγχώνομαι; :D

όχι καλέ, είμαστε κι άλλοι, μην ανησυχείς!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ποτε θα βγουν οι καρ@@@ οι βασεις ;! Δώσαμε πιο νωρίς κάναμε μηχανογραφικό πιο νωρίς και θα μάθουμε τις βασεις πιο αργά απο ποτε!!! ΕΛΕΟΣ

Παιδια ουτε το ενα ισχυει ουτε τ αλλο εμας τα μηχανογραφικα ειχαν τελειωσει αρχες ιουλη ειχαμε πλ λιγοτερες μερες απο σας κ οι βασεις μας βγηκαν 27 αυγουστου υπομονη ακριβως τ ιδιο γινεται καθε χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το οτι βγαινουν 30 ειναι επισημη ανακοινωση απο το υπουργειο? η απλα ανακοινωση καποιων τυχαιων ιστοσελιδων ? οπως π.χ fimes.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilithenia

Νεοφερμένος

Η lilithenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πες μας τα μόριά σου και τη σχολή που θες και θα σου πουμε :)

περιμενω βασεις πολυτεκνων μονο οποτε δεν μπορεις οσο και να θες να βοηθησεις ειναι τελειως στην τυχη του το θεμα >.<

https://xeniglossa.gr/index.php?/pag...πότε-και-πού-θα-αναρτηθούν-–-τελευταίες-r4290
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top