[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Και ομως αν δεν πιασω την οδοντιατρικη Θεσ/νικης (εχω 18222 μορια στο 3ο) η επομενη μου επιλογη ειναι πολιτικων μηχανικων.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Και ομως αν δεν πιασω την οδοντιατρικη Θεσ/νικης (εχω 18222 μορια στο 3ο) η επομενη μου επιλογη ειναι πολιτικων μηχανικων.:D:D

αθηνα? στο αλλο πεδιο ποσο εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Θεσ/νικη ρε συ οχι Αθηνα.Αφου Θεσσαλονικη μενω :D.Στο 4ο εχο 17822, ειμαι 300 μορια πανω απο την περσυνη.Οποτε ΠΙΣΤΕΥΩ πως θα μπω σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
για ιστορια αρχαιολογια 16826 και με κοινωνικα κριτηρια εκπα τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος-krl

Νεοφερμένος

Ο Νίκος-krl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα!Θα ήθελα να μου απαντήσετε στα εξής ερωτήματα:1)Αρχικά,ποιά είναι η γνώμη σας για το τμήμα Βαλκανικών-Σλαβικών & Ανατολικών σπουδών ΠΑΜΑΚ2)Τί θα επιλέγατε ανάμεσα σε ΒΣΑΣ(Βαλκανικές.....σπουδές) & ΦΠΨ Γιάννενα και γιατί??3)Ποιά πιστεύετε οτι θα είναι η αναμενόμενη βάση και των 2 σχολών#4)Ένας τρίτεκνος με 14850 έχει ελπίδες για Βαλκανικές??Απαντήστε μου σε όλα τα ερωτήματα αν μπορείτε!Ευχαριστώ!Καλά Αποτελέσματα κι ας ελπίσουμε να μάθουμε όσο το δυνατόν γρηγορότερα που περνάμε!!#
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestisdr

Νεοφερμένος

Ο anestisdr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εχω συγκεντρωσει στο 1ο πεδιο 17.203 μορια και ανηκω στην ειδικη κατηγορια των πολυτεκνων.
εχω καμια ελπιδα για νομικη (κομοτηνης λογικα) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωστας Μ

Νεοφερμένος

Ο Κωστας Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπερα Κωστα ,αν καταλαβα εχεις δηλωσει την αστυφυλακων μετα απο τις στρατιωτικες σχολες ,αν ναι , θελεις να γραψεις ποσα μορια εχεις στο 5ο πεδιο;

Καλησπέρα Παναγιώτη, δεν έχω δηλώσει αστυνομία γιατί δεν έχω τα μαθήματα (μαθηματικά γεν. Και αοθ), απλός ρώτησα πως είναι η σχολη... :). Με όλο το σεβασμό νομίζω ότι περνάς αστυφυλακων φυσικά τα λόγια μου βασίζονται σε προβλέψεις άλλων ατόμων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john18_

Νεοφερμένος

Ο john18_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
απο σημερινο αρθρο: ''Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, Πολιτισμού και Αθλητισμού ανακοινώθηκε ότι την Παρασκευή 30-08-2013 το πρωί δίνονται στη δημοσιότητα τα αποτελέσματα εισαγωγής για τις βάσεις 2013 στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πληροφορούνται τα αποτελέσματα των βάσεων 2013 μέσω της ιστοσελίδας του Υπουργείου results.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους και τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο – Όνομα –Πατρώνυμο – Μητρώνυμο).

Εναλλακτικά, τα αποτελέσματα για τις βάσεις 2013 θα αποσταλούν ηλεκτρονικά και στις Διευθύνσεις Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, για να εκτυπωθούν ονομαστικές καταστάσεις των επιτυχόντων και να προωθηθούν στα σχολεία ευθύνης τους, στα οποία θα αναρτηθούν εντός της Δευτέρας.''

που ειναι ομως η επισημη ανακοινωση και δεν την βρισκω πουθενα?? :hmm: επισης για ποια Δευτερα μιλανε ακριβως?? παιζουν με τα νευρα μας μου φαινεται ολοι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εχω συγκεντρωσει στο 1ο πεδιο 17.203 μορια και ανηκω στην ειδικη κατηγορια των πολυτεκνων.
εχω καμια ελπιδα για νομικη (κομοτηνης λογικα) ;

κανεις δεν μπορει να ξερει και εγω εχω 17323 και ειμαι πολυτεκνη και αν και θελω φιλολογια θεσσ εβαλα νομικη θεσ και κομοτηνη μηπως πιασω .απλα μες τς ειδικες κατηγοριες ταα πραγματα ειναι δυσκολο να πει καποιος με σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
δυσκολο για νομικη παιδια...

Το οριστικοποιησαν για Παρασκευη...εε.. μια βδομαδουλα εμεινε παιδια.... !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Οι οικονομικες σχολες δε νομιζω να κατεβουν πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Οι οικονομικες σχολες δε νομιζω να κατεβουν πολυ

Τελικά εσένα θα σε δούμε στο τμήμα μας?

Οσο για τις βασεις τίποτα δεν ειναι επίσημο.Να αναμένετε επίσημη ανακοίνωση απο Δευτέρα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Τελικά εσένα θα σε δούμε στο τμήμα μας?

Οσο για τις βασεις τίποτα δεν ειναι επίσημο.Να αναμένετε επίσημη ανακοίνωση απο Δευτέρα.;)
θα με δειτε απο σε λιγο καιρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Βρε.παιδια εξηγηστε μου λιγο γιατι μπερδευτικα.Αν εγω θελω να δω που περασα στο σχολειο και οχι στο σπιτι την αλλη Παρασκευη δεν γινεται?δεν θα αναρτησουν την Παρασκευη οπως θ επρεπε στοωσχολειο χαρτι με το ονομα μας την σχολη κ την σειρα επιτυχιας!??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ια ιστορια αρχαιολογια 16826 και με κοινωνικα κριτηρια εκπα τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
με τα περσινα δεδομενα περνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Βρε.παιδια εξηγηστε μου λιγο γιατι μπερδευτικα.Αν εγω θελω να δω που περασα στο σχολειο και οχι στο σπιτι την αλλη Παρασκευη δεν γινεται?δεν θα αναρτησουν την Παρασκευη οπως θ επρεπε στοωσχολειο χαρτι με το ονομα μας την σχολη κ την σειρα επιτυχιας!??



ε παιδια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiAnOaddict

Νεοφερμένος

Η PiAnOaddict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα!Θα ήθελα να μου απαντήσετε στα εξής ερωτήματα:1)Αρχικά,ποιά είναι η γνώμη σας για το τμήμα Βαλκανικών-Σλαβικών & Ανατολικών σπουδών ΠΑΜΑΚ2)Τί θα επιλέγατε ανάμεσα σε ΒΣΑΣ(Βαλκανικές.....σπουδές) & ΦΠΨ Γιάννενα και γιατί??3)Ποιά πιστεύετε οτι θα είναι η αναμενόμενη βάση και των 2 σχολών#4)Ένας τρίτεκνος με 14850 έχει ελπίδες για Βαλκανικές??Απαντήστε μου σε όλα τα ερωτήματα αν μπορείτε!Ευχαριστώ!Καλά Αποτελέσματα κι ας ελπίσουμε να μάθουμε όσο το δυνατόν γρηγορότερα που περνάμε!!#

Νίκο καλησπέρα. Κατ'αρχάς να σου πω τη γνώμη μου για το ΒΣΑΣ. Πιστεύω ότι είναι εξαιρετική επιλογή, από τις καλύτερες, με πολλές και αξιόλογες επαγγελματικές διεξόδους. "Ψαγμένο" τμήμα με πολύ καλύτερη και γρηγορότερη επαγγελματική αποκατάσταση από τα συνηθισμένα και με δυνατότητες διάκρισης. Σαφέστατα καλύτερη επιλογή από ΦΠΨ από το οποίο θα βγείς τι? Φιλόλογος στη σειρά με τους άλλους ή Ψυχολόγος με αναγκαιότητα εξειδίκευσης? Δε θέλω σε καμμία περίπτωση να υποτιμήσω αυτούς τους 2 τίτλους γιατί και ενδιαφέρον παρουσιάζουν και ήταν και στις δικές μου επιλογές. Απλώς ξέρω ότι θα είχα την ίδια μοίρα με χιλιάδες ακόμη τέτοιους πτυχιούχους, ενώ στο ΒΣΑΣ θα είχα τη δυνατότητα να "διαπρέψω", να αποκατασταθώ ευκολότερα και με προοπτικές εξέλιξης.

Όσο για τη βάση, στο ΦΠΨ είσαι σίγουρα μέσα. Στο ΒΣΑΣ, εφόσον τρίτεκνος, μεγάλη πιθανότητα, ειδάλλως δε μπορώ να σου πω με σιγουριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Καλησπέρα Παναγιώτη, δεν έχω δηλώσει αστυνομία γιατί δεν έχω τα μαθήματα (μαθηματικά γεν. Και αοθ), απλός ρώτησα πως είναι η σχολη... :). Με όλο το σεβασμό νομίζω ότι περνάς αστυφυλακων φυσικά τα λόγια μου βασίζονται σε προβλέψεις άλλων ατόμων.
Μακαρι, να περασω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top