[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λετε το Μαθηματικο Πατρας να πεσει πανω απο 300 μορια?
Περσι ανεβηκε κοντα 100:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδια με το 10% πως γινεται?ειναι πιο χαμηλες οι βασεις?εχω ακουσει οτι ειναι αναλογα με τη ζητηση της σχολης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παιδια με το 10% πως γινεται?ειναι πιο χαμηλες οι βασεις?εχω ακουσει οτι ειναι αναλογα με τη ζητηση της σχολης.
Ακριβως ετσι!!! Για αυτο δε γινεται να κανεις προβλεψη...Δινει λιγες θεσεις καθε σχολη και εξαρταται απο το ποσοι θα τη δηλωσουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ναι λέγε τέτοια να μου βγάλει κανένα ΗΜΜΥ βόλου ή ΜΠΔ Ξάνθης και να τρέχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ναι λέγε τέτοια να μου βγάλει κανένα ΗΜΜΥ βόλου ή ΜΠΔ Ξάνθης και να τρέχω :P
Γιατι να τρεχεις?? Καλα ειναι και εκει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωστας Μ

Νεοφερμένος

Ο Κωστας Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Chris1993 Πως είναι η Αστυνομία; Σε ρωτάω γτ έδωσα για στρατιωτικές σχολές αλλά δυστυχώς ούτε ΣΜΥ όπλα πιάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αγαπητέ Dark_Shadow :

Φυσικό ΑΠΘ guarantee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλημερα παιδια.Εβγαλα 18222 μορια στο 3ο πεδιο και στοχευω οδοντιατρικη θεσ/νικης.Η περσυνη βαση ηταν 18450.Πως με βλεπετε?Διοτι ειμαι σε αναμμενα καρβουνα.Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Καλημερα παιδια.Εβγαλα 18222 μορια στο 3ο πεδιο και στοχευω οδοντιατρικη θεσ/νικης.Η περσυνη βαση ηταν 18450.Πως με βλεπετε?Διοτι ειμαι σε αναμμενα καρβουνα.Ευχαριστω εκ των προτερων.

Δεν το ξέρουμε αυτο ! Μπορεί να μπεις ,μπορεί και όχι .Αν την πιάσεις /δεν την πιάσεις θα είναι για λίγο πάντως πιστεύω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Και εγω φιλε μου αυτο πιστευω. Θα δουμε. Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλησπερα,
Εβγαλα 9990 μορια στο πρωτο πεδιο υπαρχει περιπτωση να περασω ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ στο πυργο ή στην αμφισσα;; Ή ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ στη μυτιληνη;;; :(

Πιστεύω έχεις πολλές πιθανότητες για το πρώτο, μιας και είναι νέο τμήμα. Για το δεύτερο δύσκολα να πέσει 500+ μόρια, αλλά είναι και μακριά και δε νομίζω να το έχουν δηλώσει και πολλοί, οπότε μπορεί και να πέσει τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Λιγο παραπανω απο 18000...και ειμαι στους τριτεκνους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λιγο παραπανω απο 18000...και ειμαι στους τριτεκνους;)

Οπου θες μπαινεις δηλαδη συγχαρητηρια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansa

Νεοφερμένος

Η Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
φιλος με 17705 μορια στο 2-4 και ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια ρωταει αν εχει καμια πιθανοτητα για πολ μηχ εμπ
τι λετε?εγω πιστευω πως ειναι οριακα μιας και περυσι επεσαν 300 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
φιλος με 17705 μορια στο 2-4 και ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια ρωταει αν εχει καμια πιθανοτητα για πολ μηχ εμπ
τι λετε?εγω πιστευω πως ειναι οριακα μιας και περυσι επεσαν 300 μορια
Και εγω οριακα πιστευω....Οι πολιτικοι μηχανικοι δεν εχουν ζητηση πια, οποτε εχει ελπιδες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Chris1993 Πως είναι η Αστυνομία; Σε ρωτάω γτ έδωσα για στρατιωτικές σχολές αλλά δυστυχώς ούτε ΣΜΥ όπλα πιάνω.
Καλησπερα Κωστα ,αν καταλαβα εχεις δηλωσει την αστυφυλακων μετα απο τις στρατιωτικες σχολες ,αν ναι , θελεις να γραψεις ποσα μορια εχεις στο 5ο πεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
φιλος με 17705 μορια στο 2-4 και ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια ρωταει αν εχει καμια πιθανοτητα για πολ μηχ εμπ
τι λετε?εγω πιστευω πως ειναι οριακα μιας και περυσι επεσαν 300 μορια
Νομίζω ότι μπορεί να το πιάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Νομίζω ότι μπορεί να το πιάσει!

θα του μεταβιβασω την απαντηση σου για να χαρει ,τωρα καταλαβαινω ποσο μεγαλο αγχος ειναι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αν ισχύει ότι οι ενεργές αιτήσεις είναι 1.079, τότε δεν μπορεί με τίποτα η βάση της αστυφυλάκων να είναι πάνω από 14.500.
Θεωρώ ότι μπορεί να την δούμε και στα 14.000 (ίσως και πιο κάτω) αν ισχύει ο αριθμός των αιτήσεων.
με 14201 πιστευεις οτι μπορει (εστω και οριακα) να την πιασω την αστυφυλακων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top