[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stergios7

Νεοφερμένος

Ο stergios7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια με 15183 μορια λετε να εχω ελπιδες για πολιτικων μηχανικων ΔΠΘ ή μηχανολογων μηχανικων Κοζανης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsakalos

Νεοφερμένος

Ο tsakalos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια, εχω βγαλει 11878 και η σχολη που με ενδιαφέρει ειναι το Τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών στην Τρίπολη.Λέτε να περνάω; Επίσης η επιστήμη των υλικων στην Πάτρα ποσο λετε να παει;

ρε παιδια :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωστας Μ

Νεοφερμένος

Ο Κωστας Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους σας είμαι καινούργιος στην ιστοσελίδα σας και ευχαριστώ για την φιλοξενία. Αναφορικά με τον τίτλο θα ήθελα να ξέρω αν με 13.120 μόρια γεν. σειρά στο 2ο Και 4ο επιστ. πεδίο περνάω στα Ψηφιακά συστήματα (ΑΕΙ) Πειραιά; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!



Κατα τη γνώμη μου είσαι ΜΕΣΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους σας είμαι καινούργιος στην ιστοσελίδα σας και ευχαριστώ για την φιλοξενία. Αναφορικά με τον τίτλο θα ήθελα να ξέρω αν με 13.120 μόρια γεν. σειρά στο 2ο Και 4ο επιστ. πεδίο περνάω στα Ψηφιακά συστήματα (ΑΕΙ) Πειραιά; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Δύσκολα εγω λέω ...αλλα να ξέρεις οτι ειναι πολυ δύσκολη σχολη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
:hmm::hmm:παντως ολες οι ηλεκτρονικες σελιδες γραφουν και τεραστια πωση στο 2 και 4 πεδιο εως και χιλια μορια για μετρια εως μικρη στο τριτο και για ελαχιστη εως ανυπαρκτη στο 1 πεδιο;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spike13

Νεοφερμένος

Ο spike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλημερα παιδια! Τι κανουμε;;; λοιπον στο μηχανογραφικο δηλωσα ολες τις οικονομικες σχολες που υπαρχουν:p εχω 14.200 στο 5ο πεδιο... Σε ποια σχολη το κοβετε να περναω;;Μπορει να βοηθησει καποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Καλημερα παιδια! Τι κανουμε;;; λοιπον στο μηχανογραφικο δηλωσα ολες τις οικονομικες σχολες που υπαρχουν:p εχω 14.200 στο 5ο πεδιο... Σε ποια σχολη το κοβετε να περναω;;Μπορει να βοηθησει καποιος...

Κρήτη πιάνεις νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωστας Μ

Νεοφερμένος

Ο Κωστας Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δύσκολα εγω λέω ...αλλα να ξέρεις οτι ειναι πολυ δύσκολη σχολη !
Σε ευχαριστώ για την απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spike13

Νεοφερμένος

Ο spike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
βολος ιωαννινα δυσκολα να πεσουν τοσο??

βολος με τίποτα. Γιάννενα ίσως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spike13

Νεοφερμένος

Ο spike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
:hmm::hmm:παντως ολες οι ηλεκτρονικες σελιδες γραφουν και τεραστια πωση στο 2 και 4 πεδιο εως και χιλια μορια για μετρια εως μικρη στο τριτο και για ελαχιστη εως ανυπαρκτη στο 1 πεδιο;:hmm::hmm::hmm:
Ναι, που ειναι το παραξενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ναι, που ειναι το παραξενο?

Παιδιά κρατήστε μικρό καλάθι με αυτούς που λένε για τις εκτημίσεις ,μην βρεθείτε προ εκπλήξεως,όπως εμείς πέρσυ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδιά κρατήστε μικρό καλάθι με αυτούς που λένε για τις εκτημίσεις ,μην βρεθείτε προ εκπλήξεως,όπως εμείς πέρσυ !
Οι επιδόσεις φέτος ήταν αρκετά διαφορετικές σε σχέση με πέρυσι όμως.
Δε γίνεται να συμβεί το ίδιο - να μην πέσουν οι βάσεις αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι βάσεις θα πέσουν κατά μέσο όρο 300-350 μόρια πιστεύω (στο 4ο), αλλά γενικά θα εξαρτηθεί από την ζήτηση της κάθε σχολής. Άλλες θα πέσουν 600, άλλες 200, άλλες 500, άλλες 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ναι, που ειναι το παραξενο?
μαλλον τα εχεις μπερδεψει λιγο στο τριτο και στο πρωτο πεδιο ειναι ευκολο να γινουν εκτιμησεις ειδικα για νομικη ιατρικη οδοντιατρικη γιατι τις επιλεγουν παιδια απο θεωρητικη και θετικη ενω στο 4 δηλωνουν και παιδια θετικης οποτε τα πραγματα ειναι διαφορετικα δηλαδη πολλοι καλοι μαθητες κλεβουν θεσεις παιδιων στην τεχνολογικη επισης καποιος ειπε οτι περσυ ανεβηκαν αν μπορειτε να κατανοησετε μαθηματικα περσυ υπηρχε πτωση στα στατιστικα σχεδον σε ολα τα μαθηματα αλλα στη βιολογια υπηρχε μαι αυξηση 12%τεραστια δηλαδη ο κουτρουμπελης περσυ ειχε πει για αυξηση στο 3 ο μονος ενω ολοι αλοι για πτωση οποτε...δεν μπορω να πω οτι ολοι λεγαν για πτωση επισης στο edu4u περσυ και προπερσυ πεσαν με απολυτη ακριβεια μεσα στο 1 και 3 επισης το εθνος το 2011 ελεγε για ιατρικη δπθ 18700 και πηγε 18300 και για οδοντιατρικη εκπα 18900 και πηγε 18400 ..τωρα θα δειξει! α και αν εμπιστευεστε μονο οσους κανουν μελετη και οχι προχειρη δουλεια!!! τελος εγω περσυ περιμενα ανοδο στις βασεις μαθητρια του σχολειου μου περσυ θετικη εβγαλε 18700 και ηταν πολυ πιο χαλια μαθητρια απο μαι που εδωσε το 11 και επιασε 18600 εγω περιμενω να δω εκτιμησεις και γενικα δνε πσιτευω τιποτα αλλα αν ειναι να πσιτεψω θα πιστεψω μονο το edu4u !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastasiaBlue

Νεοφερμένος

Η AnastasiaBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ψηφιακων συστηματων με 13830;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ακούγεται ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν στις 30 του μήνα, ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Oποιος ενδιαφερεται για 4ο πεδιο να μην κοιταει καθολου τις εκτιμησεις!!! Περυσι το εθνος, ο κουτρουμπελης και κατι αλλες φυλλαδες, οχι επεσαν εξω, ουτε καν κοντα δεν ηταν!!! Κανεις δε ξερει τι θα γινει και ποσοι απο θετικη θα δηλωσουν πολυτεχνεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalli13

Νεοφερμένος

Η kalli13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπερα,
Εβγαλα 9990 μορια στο πρωτο πεδιο υπαρχει περιπτωση να περασω ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ στο πυργο ή στην αμφισσα;; Ή ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ στη μυτιληνη;;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top