[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Καλή επιτυχία σε όλους!!
Κι εγώ για ιατρική:clapup::clapup:
Δήλωσα με τη σειρά:
Θεσσαλονίκη
Λάρισα
Ιωάννινα
Αλεξανδρούπολη
Πάτρα
Κρήτη

Λογικά είμαι σε μια από τις δυο πρώτες επιλογές :worry:
Άντε Ελισσάβετ συμφοιτητές Θεσσαλονικείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!:) Καλά αποτελέσματα και από εμένα!!:clapup:
Και εγώ είμαι υποψήφια ιατρκής (μέλλουσα φοιτήτρια δεν ξέρω αν είμαι :P).
Δήλωσα Πάτρα-Λάρισα-Ιωάννινα-Αλεξανδρούπολη-Ηράκλειο
Ελπίζω να είμαστε συμφοιτητές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

burton

Νεοφερμένος

Ο burton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!:) Καλά αποτελέσματα και από εμένα!!:clapup:
Και εγώ είμαι υποψήφια ιατρκής (μέλλουσα φοιτήτρια δεν ξέρω αν είμαι :P).
Δήλωσα Πάτρα-Λάρισα-Ιωάννινα-Αλεξανδρούπολη-Ηράκλειο
Ελπίζω να είμαστε συμφοιτητές!:)
Πόσα μόρια έβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

burton

Νεοφερμένος

Ο burton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
18433 κ ελπίζω για αλεξανδρούπολη :)
Αν με 18433 ελπίζεις για Αλεξ/πολη τότε εγώ με 18200 να πάω να πιάσω θέση στη φαρμακευτική!Εγώ Λάρισα σε βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τι ώρα βγαίνουν περίπου στο Ιντερνετ;:worry:
Πέρσυ βγήκαν 8,πρόπερσυ 7. Δε σηκώνω αντιρρήσεις ήμουν και τις 2 φορές υποψήφιος και το ξέρω:P
τελικα παιδια αληθευει οτι θα βγουν την αλλη Δευτερα?? περσι ξερει κανεις ποσες μερες πριν ειχαν βγαλει επισημη ανακοινωση?:confused:

Που το είδαμε αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αν με 18433 ελπίζεις για Αλεξ/πολη τότε εγώ με 18200 να πάω να πιάσω θέση στη φαρμακευτική!Εγώ Λάρισα σε βλέπω.
Δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ η πόλη, αρκεί να μπαίνω στη σχολή! :redface: Αλλά είμαι προετοιμασμένη για την πιο μακρινή...Πάντως μην ανησυχείς, σύμφωνα με τις περισσότερες εκτιμήσεις μέσα είσαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ποια αλλη δευτερα τι βλακειες ειναι αυτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
με 18430 μπαινεις λαρισα με ευκολια μη τρελαθουμε εδω μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
με 18430 μπαινεις λαρισα με ευκολια μη τρελαθουμε εδω μεσα!
Εχετε τρελαθει ηδη απο το αγχος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
με 18430 μπαινεις λαρισα με ευκολια μη τρελαθουμε εδω μεσα!
βλέπουμε σε 2 εβδομάδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

burton

Νεοφερμένος

Ο burton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ 10% ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ..ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ??
Το 10% ειναι καθαρα θεμα τυχης.Ειναι σα να ρωτας αν θα κερδισεις το τζοκερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
ποια αλλη δευτερα τι βλακειες ειναι αυτες!
Tην αλλη δευτερα εχει 19 και ειναι μετα το 15αυγουστο....Ως γνωστον κανενα υπουργειο δε δουλευει εκεινη τη Δευτερα...
Το ξερω γιατι ηθελα να δωσω σηματα τοτε αλλα το υπουργειο μεταφορων ειναι κλειστο, οποτε λογικα ειναι και τα αλλα υπουργεια....
Οποτε υπολογιστε Δευτερα 26, και αν οχι τοτε την επομενη η την παραεπομενη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

micmic

Νεοφερμένος

Ο micmic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω με 18.090 μικρες ελπιδες για ιατρικη δπθ η οδοντιατρικη θεσ/νικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εγω με 18.090 μικρες ελπιδες για ιατρικη δπθ η οδοντιατρικη θεσ/νικης

συμφωνα με edu4u εισαι μεσα ρε παιδια για να πεσει μεσα προπερσυ και περσυ καιφετος οχι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα, κι εγώ υποψήφιος ιατρικής είμαι με 18221 μόρια και κοινωνικά κριτήρια και ελπίζω για μια θέση στην ιατρική Αλεξανδρούπολης ή Θεσσαλίας!
Μακάρι να περάσετε όλοι παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
μακαρι να περασουμε και αν ειμαστε μαζι στην ιδια σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george91095

Νεοφερμένος

Ο george91095 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σε συνέντευξη που παραχώρησε...ο υφυπουργός Παιδείας Κ. Γκιουλέκα στην εκπομπή Πρωινό ΑΝΤ1 και στους δημοσιογράφους Ν. Ρογκάκο και Ντ. Κουτροκόη, σχετικά με την ανακοίνωση των βάσεων 2013, τόνισε... Κ. Γκιουλέκας: Όπως κάθε χρόνο, στα τέλη Αυγούστου. Κανονικότατα. Κι επειδή φαντάζομαι ότι αυτό που ενδιαφέρει πάρα πολύ κόσμο είναι όχι μόνο το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα αλλά και το θέμα των μετεγγραφών.Να ξέρει, ο κόσμος, ότι οι μετεγγραφές θα γίνουν φέτος κανονικά όπως κάθε χρόνο. Μάλιστα επειδή, όπως είπαμε, είμαστε σε συνθήκες πολέμου, φέτος θα μπορούν να κάνουν αιτήσεις μετεγγραφής όχι μόνο αυτοί που εισάγονται φέτος στα ΑΕΙ και ΤΕΙ αλλά και εκείνοι που εισήχθησαν πέρυσι όπως και το 2011, δηλαδή και αυτοί που είναι ακόμη και στο τρίτο έτος και έχουν ανάγκη για μετεγγραφή θα μπορούν φέτος να υποβάλλουν αίτηση, όλοι αυτοί οι ενδιαφερόμενοι.
Πηγή: neolaia.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος-krl

Νεοφερμένος

Ο Νίκος-krl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν 27 Αυγούστου...το ξέρω από έγκυρη πηγή...υπομονή ακριβώς 2 εβδομάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ειτε 26 ειτε 27 ειτε 28 τ ιδιο ειναι.....(με βολευει και καλυτερα διοτι θα ειμαι κοντα στην πολη))αντε λιγες μερες ακομα
καλη επιτυχια παιδια !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top