[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
τελικα δεν θα πεσει η φιλολογια θεσσαλονικης ωστε να περασουμε και οι δυο???:P:D
Εγω θελω να ειμαι αισιοδοξη!! Ρε ανεστη ,εσυ νομιζω περνας αφου εισαι και ειδικη κατηγορια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Φυσικο ηρακλειο ιωαννινα πατρα
Φυσικο Πατρας το δινει 14100, Γιαννενα 13510 και Ηρακλειο 13050...Ολα αυτα με αποκλιση +- 200 νομιζω....
Καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linoub

Νεοφερμένος

Η linoub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Φυσικο Πατρας το δινει 14100, Γιαννενα 13510 και Ηρακλειο 13050...Ολα αυτα με αποκλιση +- 200 νομιζω....
Καλα αποτελεσματα

Ευχαριστω πολυ..καλα αποτελεσματα και σε εσενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
εχω 17323 και ειμαι πολυτεκνη! εσυ?

εγω εχω 17.424 και ειμαι τριτεκνος!! αντε να δουμε...

Εγω θελω να ειμαι αισιοδοξη!! Ρε ανεστη ,εσυ νομιζω περνας αφου εισαι και ειδικη κατηγορια:)
ελπιζω του χρονου να ειμαστε συμφοιτητες εγω,εσυ και η στελλα!!! εσυ τι αλλα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι καινούριος στο i-school και θα ήθελα να μάθω ποιες είναι οι αναμενόμενες βάσεις για κτηνιατρική Θεσσαλονίκης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι καινούριος στο i-school και θα ήθελα να μάθω ποιες είναι οι αναμενόμενες βάσεις για κτηνιατρική Θεσσαλονίκης...

Λένε κάτι για 1735*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο. Η επόμενη επιλογή ποια είναι;
Mαθηματικο Κρητης που το θελω πολυ πολυ πολυ πολυ περισσοτερο...
Τα Πολυτεχνεια θα πεσουν γτ απορροφουν πιο πολλους αριστουχους 17 ++++ μορια ενω το μαθηματικο μαθητες με 13-16 χιλιαδες μορια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Mαθηματικο Κρητης που το θελω πολυ πολυ πολυ πολυ περισσοτερο...
Τα Πολυτεχνεια θα πεσουν γτ απορροφουν πιο πολλους αριστουχους 17 ++++ μορια ενω το μαθηματικο μαθητες με 13-16 χιλιαδες μορια...:redface:

Ε γιατί δεν το δήλωσες μια θέση παραπάνω να μας έρθει στην Κρήτη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ε γιατί δεν το δήλωσες μια θέση παραπάνω να μας έρθει στην Κρήτη; :P

Λόγω οικονομικών λόγων..Η Πάτρα ειναι 1,5 ωρα απο εδώ ενώ η Κρητη σχεδον 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Μακαρι να ισχυουν!!!!

μακαρι!!!αλλα μου φαινονται πολυ κατεβασμενες αυτες οι βασεις σε αυτην την εκτιμηση:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
μακαρι!!!αλλα μου φαινονται πολυ κατεβασμενες αυτες οι βασεις σε αυτην την εκτιμηση:D:P
ελα ρε...της φιλολογιας μια χαρα ειναι(για τις αλλες δεν με νοιαζει χαχα)
βασικα και για τα παιδαγωγικα και εγω γυρω στο 17 περιμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brainiac28

Νεοφερμένος

Ο Brainiac28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εκτιμώ πτώση 200-400 μόρια σε όλες τις σχολές πολυτεχνείου εκτός απο τους ημμυ που προβλέπω μια μικρή πτώση 20-40 Μορίων
Εκτιμώ πτώση της ιατρικής 100 Μορίων. Εκτιμώ πτώση θετικών επιστημών 200-400 μορίων. Εκτιμώ πτώση στα ΤΕΙ της τάξης των 400-600 Μορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εκτός απο τους ημμυ που προβλέπω μια μικρή πτώση 20-40 Μορίων
.
Πως προκύπτει αυτό;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαλα σωθηκατε αν πονταρετε σε εκτιμησεις μια εφημεριδας που πουλαει 200 φυλλα την φορα:):P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πως προκύπτει αυτό;; :P
δεν προκύπτει από τα στατιστικά, από το κεφάλι του τα βγάζει. με τόσο χειρότερες επιδόσεις σε όλα τα μαθήματα εκτός φυσικής, 40 μόρια δεν είναι τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top