[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ιατρική Αθήνας: 18950 - 19000
Θεσσαλονίκης: 18800 - 18900
Πάτρας: 18650 - 18750
Αλεξανδρούπολης: 18000 - 18100
Φαρμακευτικής Αθήνας: 18100 - 18180
Πάτρας: 17900 - 18000
Ιατρικό ΣΣΑΣ: 19100 - 19150
Φυσικοθεραπεία Αθήνας: 15900 - 16000
Λογοθεραπεία Πάτρας: 14000 - 14100

:)

πως τα βλεπετε;:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
πειτε κ γ 1ο πεδιο ρ παιδιαα! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
πειτε κ γ 1ο πεδιο ρ παιδιαα! :Ρ

Νομική Αθήνας: 18600 - 18700
Κομοτηνής: 17830 - 17950
Ψυχολογία Αθήνας: 18100 - 18150
Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Αθήνας: 18300 - 18380
Φιλολογία Αθήνας: 17500 - 17600
Ιωαννίνων: 15360 - 15450
Καλαμάτας: 14200 - 14250
Δημόσια Διοίκηση Αθήνας: 14300 - 14400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ε οποτε γιαννενα σιγουρα..αλλα τι να τα κανω τα γιαννενα..για νομικη κ φιλολογια απθ δεν λεει κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sky'sTheLimit

Νεοφερμένος

Η Sky'sTheLimit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
το τμημα βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ποσο λετε να παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
ε οποτε γιαννενα σιγουρα..αλλα τι να τα κανω τα γιαννενα..για νομικη κ φιλολογια απθ δεν λεει κατι;

ποσα μορια εχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Νομική Αθήνας: 18600 - 18700
Κομοτηνής: 17830 - 17950
Ψυχολογία Αθήνας: 18100 - 18150
Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Αθήνας: 18300 - 18380
Φιλολογία Αθήνας: 17500 - 17600
Ιωαννίνων: 15360 - 15450
Καλαμάτας: 14200 - 14250
Δημόσια Διοίκηση Αθήνας: 14300 - 14400


μακααααρι..... ! να περααασουμε στην 1η επιλογη !!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις??
17488 και θελω φιλολογια θεσσαλονικης! Μακαρι να πεσουν οι βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
17488 και θελω φιλολογια θεσσαλονικης! Μακαρι να πεσουν οι βασεις!
εγω εχω 17424 μορια και θελω και εγω φιλολογια απθ αλλα ειμαι και ειδικη κατηγορια τριτεκνος, εσυ εισαι καμια ειδικη κατηγορια?μακαρι και του χρονου συμφοιτητες:P:Dαπο θεσσαλονικη εισαι εσυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εγω εχω 17424 μορια και θελω και εγω φιλολογια απθ αλλα ειμαι και ειδικη κατηγορια τριτεκνος, εσυ εισαι καμια ειδικη κατηγορια?μακαρι και του χρονου συμφοιτητες:P:Dαπο θεσσαλονικη εισαι εσυ??
Δεν ειμαι ειδικη κατηγορια. Ναι,απο θεσσαλονικη:) .Μακαρι! Αλλα γιατι λες ''φοιτητης πολιτικων μηχανικων'';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Δεν ειμαι ειδικη κατηγορια. Ναι,απο θεσσαλονικη:) .Μακαρι! Αλλα γιατι λες ''φοιτητης πολιτικων μηχανικων'';

βασικα ειμαι ο αδερφος του , ο ανεστης!! δευτερη επιλογη τι εχεις??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
βασικα ειμαι ο αδερφος του , ο ανεστης!! δευτερη επιλογη τι εχεις??:D
χαχα...βασικα πρωτα εχω βαλει νομικη απθ και δπθ(αλλα δεν πιανω με τιποτα) και μετα την φιλολογια εχω αγγλικη φιλολογια
Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
χαχα...βασικα πρωτα εχω βαλει νομικη απθ και δπθ(αλλα δεν πιανω με τιποτα) και μετα την φιλολογια εχω αγγλικη φιλολογια
Εσυ;
δευτερη επιλογη εχω παιδαγωγικο απθ, αγγλικα πως εγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
δευτερη επιλογη εχω παιδαγωγικο απθ, αγγλικα πως εγραψες?
12,1 .Πιανω αγγλικη αθηνας(αλλα δεν την δηλωσα γιατι δεν θα πηγαινα) και για θεσσαλονικη θελω 300-400 μορια ακομη. Και εγω δηλωσα παιδαγωγικα ,αλλα μετα το ιστορικο-αρχαιολογικο :P
Εσυ παντως παιδαγωγικα πιανεις ανετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
12,1 .Πιανω αγγλικη αθηνας(αλλα δεν την δηλωσα γιατι δεν θα πηγαινα) και για θεσσαλονικη θελω 300-400 μορια ακομη. Και εγω δηλωσα παιδαγωγικα ,αλλα μετα το ιστορικο-αρχαιολογικο :P
Εσυ παντως παιδαγωγικα πιανεις ανετα!

βασικα θελω παιδαγωγικο απθ για να ειμαι μαζι με τον αδερφο μου που σπουδαζει θεσσαλονικη[ειμαι απο λαρισα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
βασικα θελω παιδαγωγικο απθ για να ειμαι μαζι με τον αδερφο μου που σπουδαζει θεσσαλονικη[ειμαι απο λαρισα]
Παντως μην αγχωνεσαι,μπορει να πιασεις και φιλολογια και να ειμαστε συμφοιτητες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Παντως μην αγχωνεσαι,μπορει να πιασεις και φιλολογια και να ειμαστε συμφοιτητες!:P
και εγω αυτο θελω:D:P:(πως ειναι η ζωη στην θεσσαλονικη??:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
δες π.μ. γιατι θα βγουμε off-topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john18_

Νεοφερμένος

Ο john18_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ιατρική Αθήνας: 18950 - 19000
Θεσσαλονίκης: 18800 - 18900
Πάτρας: 18650 - 18750
Αλεξανδρούπολης: 18000 - 18100
Φαρμακευτικής Αθήνας: 18100 - 18180
Πάτρας: 17900 - 18000
Ιατρικό ΣΣΑΣ: 19100 - 19150
Φυσικοθεραπεία Αθήνας: 15900 - 16000
Λογοθεραπεία Πάτρας: 14000 - 14100

:)

Nομιζω πως ειναι λιγο ο,τι ναναι για πολλους λογους..:p
πρωτον δινουν φαρμακευτικη με οριο ανωτερο της τελευταιας ιατρικης...(και μαλιστα της αθηνας που της θεσσ.η φαρμακευτικη πιο πανω ειναι συνηθως απ'της αθηνας)
δευτερον η ιατρικη πατρας (18.650-18.750) ειναι επισης ακυρη γιατι:
>18.650 θεωρω πως εχουν 800 παιδια μονο.. (αν θυμαστε και απ'τα στατιστικα του ischool) οι 580 (απ'τους 1380 αριστουχους) ξεπερασαν το 18 μετα την επιδραση των προφορικων. Κατι που αν δειτε και στον υπολογιστη μοριων δεν μπορει να βγαλει μορια περισσοτερα των 18.650 (στο 97% των περιπτωσεων)..
'Αρα, αφου το ποσοστο καθε χρονο των παιδιων που πανε ιατρικη ειναι γυρω στο 61% (ειδικα για πολη εκτος αθηνας-θεσσ. δεν ξεπερναει με τιποτα αυτο το ποσοστο) εχουμε 0,61*800=488
Απ'αυτα αν βγαλουμε 170+190 (αθηνας-8εσσ. μαζι με ειδ.κατηγοριες) παμε στα 128.. και οι θεσεις ιατρικης πατρας ειναι 135 (μονο του 90%)
ειναι να απορεις λοιπον με το τι ειδους εκτιμησεις εκαναν παλι :mad:

(το 61% δεν το λεω με απολυτη σιγουρια..αλλα μου βγηκε πως ειναι 62-63% για αθηνα-θεσσ. και για περιφερειακες πανε μεχρι και 58%...γι αυτο και για Πατρα ειπα 61% βαση λογικης :/ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top