[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Αν είσαι τόσο πολύ οριακά ώστε να παίζουν ρόλο τα 20-30 μόρια τότε δυστυχώς μόνο στο τέλος Αυγούστου θα μάθεις σίγουρα. Καλό κουράγιο και καλά αποτελέσματα.


εσυ ποσο πιστευεις οτι θα ειναι η μεγιστη βαση της ιατρικης στη θρακη;:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
εσυ ποσο πιστευεις οτι θα ειναι η μεγιστη βαση της ιατρικης στη θρακη;:redface::redface:

18100 απο εγκυρες πηγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
είσαι παρόλας!!!!!!!! εγώ λόγω απόστασης την θεσσαλονίκη την έβαλα μετά τη λάρισα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λες παρόλες !!!!!! οι βάις είναι έτσι !!! λόγω του ότι είναι η δεύτερη μεγαλύτερη πόλη μη λες μπούρδες !!!! η πάτρα είναι πιο δύσκολη σχολη αποδεδειγμ:mad::mad::mad:

Εντομετακσι,αυοτ το παρολς παρολας μυ θιμυσε τ ιταλικο τραγουδ
parole parole parooooole

Βρε συ pap59,τα greeklish σε κατέστρεψαν.Πώς στο καλό έγραψες έκθεση στις πανελλαδικές ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εσυ ποσο πιστευεις οτι θα ειναι η μεγιστη βαση της ιατρικης στη θρακη;:redface::redface:

Από 18100 έως 18300 νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ακουστε τον μπλοντ σοβαρα εχει εγκυρες πηγες περσυ βρηκε ακριβως τη βαση της σχολης μας 1 βδομαδα πριν τις βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
:D Η μηχανολογια Πατρας περσι ειχε 10017 ... εγραψα 11247 και το εβαλα πρωτη επιλογη !!! Λετε να το πιασω ?????? :redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Ακουστε τον μπλοντ σοβαρα εχει εγκυρες πηγες περσυ βρηκε ακριβως τη βαση της σχολης μας 1 βδομαδα πριν τις βασεις

ναι συμφωνώ είναι πολύ έγκυρος στις εκτιμήσεις του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εντομετακσι,αυοτ το παρολς παρολας μυ θιμυσε τ ιταλικο τραγουδ
parole parole parooooole

Βρε συ pap59,τα greeklish σε κατέστρεψαν.Πώς στο καλό έγραψες έκθεση στις πανελλαδικές ; :P
εχω το δεξιο χερι σε ναρθηκα......

Εντομετακσι,αυοτ το παρολς παρολας μυ θιμυσε τ ιταλικο τραγουδ
parole parole parooooole

Βρε συ pap59,τα greeklish σε κατέστρεψαν.Πώς στο καλό έγραψες έκθεση στις πανελλαδικές ; :P

Η αισθητική της παρόλας
Συγγραφέας: Στεφανίδης Μάνος
φύλλο 67
Στο κάτω κάτω είναι ένας απλοϊκός κι όχι εγγράμματος άνθρωπος, που το πολύ χρήμα διέβρωσε το όποιο ταλέντο του και η ακόμη περισσότερη δημοσιότητα παλάβωσε τους δείκτες του ναρκισσισμού και της ματαιοδοξίας του. Ανθρώπινο, πολύ ανθρώπινο. Ιδιαίτερα μάλιστα για όσους ενδημούν στον καλλιτεχνικό χώρο, όπου η ανασφάλεια συνυπάρχει με την αμετροέπεια και η εγωπάθεια παίζει κρυφτό με την αυτοαπόρριψη. Γνωστά πράγματα από την εποχή του Νίτσε, πολύ ανθρώπινα... Και το χρήμα επίσης τρελαίνει τους ανθρώπους. Γνωστά πράγματα από την εποχή του Μαρξ.

18100 απο εγκυρες πηγες.
απο που ;;;;:hmm::hmm::hmm::hmm::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
τα νεα δινουν τη φαρμακευτικη αθηνων λιγο πιο πναω απο ιατρικη δπθ !!!::??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζεται καμία εγκυρη εκτίμηση για χημικών μηχανικών ΑΠΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζεται καμία εγκυρη εκτίμηση για χημικών μηχανικών ΑΠΘ?

Ανοίγω τα σημερινά ''ΝΕΑ", για να σου δώσω την εκτίμηση και νευριάζω ακόμα μια φορά που δεν δίνουν πρόβλεψη για κάθε σχολή. Τρέχει η μάνα μου να αγοράσει κάθε φορά εφημερίδα και το τμήμα που θέλω σπανίως το αναφέρει!

Πάντως το τμήμα Χημικών Μηχανικών στο Ε.Μ.Π. το δίνει μεταξύ 17400 με 17500 μόρια. Υπολόγιζε παρακάτω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ανοίγω τα σημερινά ''ΝΕΑ", για να σου δώσω την εκτίμηση και νευριάζω ακόμα μια φορά που δεν δίνουν πρόβλεψη για κάθε σχολή. Τρέχει η μάνα μου να αγοράσει κάθε φορά εφημερίδα και το τμήμα που θέλω σπανίως το αναφέρει!

Πάντως το τμήμα Χημικών Μηχανικών στο Ε.Μ.Π. το δίνει μεταξύ 17400 με 17500 μόρια. Υπολόγιζε παρακάτω. ;)
Και μενα σημερα η μανα μου ηθελε να παω να παρω τα νεα για να δουμε τις βασεις! και φυσικα δεν πηγα..και μαλλον τελικα καλα εκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Και μενα σημερα η μανα μου ηθελε να παω να παρω τα νεα για να δουμε τις βασεις! και φυσικα δεν πηγα..και μαλλον τελικα καλα εκανα!


Πες μου για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
https://nstatic.tanea.gr/15736053_va...2JnN0PXRydWUmYmc9MTY3NzcyMTUmY3I9dHJ1ZSZhdD00
τι λετε για αυτες τις βασεις? κυριως 1ο πεδιο


Παρατραβηγμένη νομίζω η εκτίμηση για την Νομική της Θράκης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Παρατραβηγμένη νομίζω η εκτίμηση για την Νομική της Θράκης!

ναι ολοι για ανοδο λεγαν ή στα ιδια επιπεδα.Τωρα ποιος ξερει ? ο καιρος πλησιαζει αν και δεν στοχευω εκει τηην φιλολογια θεσσ δεν ανααφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
τι λετε για το τριτο πεδιο στο εθνος;

τι λετε για το τριτο πεδιο στα νεα

ακυρο το εθνος για τα νεα ενοουσα!;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
τι λετε για το τριτο πεδιο στο εθνος;

τι λετε για το τριτο πεδιο στα νεα

ακυρο το εθνος για τα νεα ενοουσα!;

Ιατρική Αθήνας: 18950 - 19000
Θεσσαλονίκης: 18800 - 18900
Πάτρας: 18650 - 18750
Αλεξανδρούπολης: 18000 - 18100
Φαρμακευτικής Αθήνας: 18100 - 18180
Πάτρας: 17900 - 18000
Ιατρικό ΣΣΑΣ: 19100 - 19150
Φυσικοθεραπεία Αθήνας: 15900 - 16000
Λογοθεραπεία Πάτρας: 14000 - 14100

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top