[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτο το είδατε? :worry: Sorry αν υπάρχει ήδη...

https://www.skai.gr/player/TV/?mmid=241304

Τι έχετε να πείτε? Προσωπικά τα βρίσκω FULL υπερβολικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Αυτός στο τρίτο είναι πιο συγκρατημένος απο το edu4u. Νταξει ρε παιδιά, ήταν πολύ δύσκολα φέτος.... Το σχολείο μου, που ειναι αντιπροσωπευτικό, φέτος, που η Γ λυκείου ήταν και πολύ καλύτερη από την περσυνή, δεν σημειώθηκαν τεράστιες βαθμολογίες, όπως άλλα χρόνια, στη θετική. Κάποιος να μην είχε τόση άνεση με τα μαθηματικά, καιγόνταν αν έγραφε σε άλα 20 και ξαφνικά 12 μαθηματικά, δεν έπιανε ούτε 18200!!!

Εννοώ οτι αν δεν έγραφε μαθηματικά, και καλά να έγραφε στα άλλα, πήγαινε κάτω... Και όταν λέω ούτε 18200, εννοώ οτι δεν θα είχε 20αρι έκθεση, αλλά πιο χαμηλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτο το είδατε? :worry: Sorry αν υπάρχει ήδη...

https://www.skai.gr/player/TV/?mmid=241304

Τι έχετε να πείτε? Προσωπικά τα βρίσκω FULL υπερβολικά!!!

1200 κατω (με ιδιους εισακτεους με περσυ) σε καποιες εβαλε :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
αυτοςστ τριτο ειναι πιο συγκατημενοσ Aαπο το edu4u νταξυ ρε παδια ηταν πολυ δυσκολα φετος....το σχολειο μου που ειναι αντριπροσωπετυικο φετπσ που η γ λκειου ηταν και πολυ καλυτερη απο τη περσυνη δνε σημειωθηκαν τεραστιεσ βαθμολογιεςοπως αλλα χρονια στη θετικη καπιοσ να μην ειχε τοσοη ανεση εμ τα μαθημτικα καιγονταν αν εγραφε σε ολα 20 και ξαφνικα 12 μαθηματικα δνε πειανε ουτε 18200 !!!

ενοω οτι αν δνε εγαρφε μαθηματικα και καλα να εγραφε στα αλλα πηγαινε κατω...και οτνα λεω ουτε 18200 ενοω οτι δνε θα ειχε 20αρι εκθεση αλλα πιο χαμηλα...

Ρε τρελε μου να σε ρωτησω κατι?? Γιατι γραφεις συνεχεια ετσι?? Εχει χαλασει το πληκτρολογιο, δε δουλευει το space, το εχεις συνηθισει?? Τι απο ολα?? Πραγματικα ειναι προκληση να καταλαβει κανεις τι γραφεις...

Ρε παιδιά αυτο το είδατε? :worry: Sorry αν υπάρχει ήδη...
https://www.skai.gr/player/TV/?mmid=241304
Τι έχετε να πείτε? Προσωπικά τα βρίσκω FULL υπερβολικά!!!

Ναι οντως, ειναι αρκετα υπερβολικες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
αυτοςστ τριτο ειναι πιο συγκατημενοσ Aαπο το edu4u νταξυ ρε παδια ηταν πολυ δυσκολα φετος....το σχολειο μου που ειναι αντριπροσωπετυικο φετπσ που η γ λκειου ηταν και πολυ καλυτερη απο τη περσυνη δνε σημειωθηκαν τεραστιεσ βαθμολογιεςοπως αλλα χρονια στη θετικη καπιοσ να μην ειχε τοσοη ανεση εμ τα μαθημτικα καιγονταν αν εγραφε σε ολα 20 και ξαφνικα 12 μαθηματικα δνε πειανε ουτε 18200 !!!

ενοω οτι αν δνε εγαρφε μαθηματικα και καλα να εγραφε στα αλλα πηγαινε κατω...και οτνα λεω ουτε 18200 ενοω οτι δνε θα ειχε 20αρι εκθεση αλλα πιο χαμηλα...
Στις πανελληνιες αυτη τη διαλεκτο χρησιμοποιησες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
αυτοςστ τριτο ειναι πιο συγκατημενοσ Aαπο το edu4u νταξυ ρε παδια ηταν πολυ δυσκολα φετος....το σχολειο μου που ειναι αντριπροσωπετυικο φετπσ που η γ λκειου ηταν και πολυ καλυτερη απο τη περσυνη δνε σημειωθηκαν τεραστιεσ βαθμολογιεςοπως αλλα χρονια στη θετικη καπιοσ να μην ειχε τοσοη ανεση εμ τα μαθημτικα καιγονταν αν εγραφε σε ολα 20 και ξαφνικα 12 μαθηματικα δνε πειανε ουτε 18200 !!!

ενοω οτι αν δνε εγαρφε μαθηματικα και καλα να εγραφε στα αλλα πηγαινε κατω...και οτνα λεω ουτε 18200 ενοω οτι δνε θα ειχε 20αρι εκθεση αλλα πιο χαμηλα...

ναι εντάξει, ανεξάρτητα από το ότι όντως στραβωθήκαμε λίγο :P ... στην ουσία συμφωνώ κι εγώ. Την ίδια εικόνα έχω κι από το δικό μου σχολείο κι από σχολεία φίλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
18.400 η βάση στους ΗΜΜΥ ΕΜΠ λέει... χαχαχα

Ξάνθη μειώθηκαν οι εισακτέοι και τουσ κατεβάζει 900 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
στο 3 τις βρισκετε υπερβολικες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CounterStrike95

Νεοφερμένος

Ο CounterStrike95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παίδες καλησπέρα σε όλους.Η δική μου άποψη είναι ότι φέτος σχεδόν όλα τα τμήματα πανεπιστημίων-τει θα πέσουν λόγο τον αρκετά δύσκολων θεμάτων που δόθηκαν στα παιδιά!Επίσης θα γίνει πιστεύω αυτό που έγινε το 2011 δηλαδή οι ειδικές κατηγορίες θα μπαίνουν με 7.500 και με 8.000 σε πανεπιστήμια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Tα τει δε θα πεσουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρανιααα

Νεοφερμένος

Η Ρανιααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παίδες καλησπέρα σε όλους.Η δική μου άποψη είναι ότι φέτος σχεδόν όλα τα τμήματα πανεπιστημίων-τει θα πέσουν λόγο τον αρκετά δύσκολων θεμάτων που δόθηκαν στα παιδιά!Επίσης θα γίνει πιστεύω αυτό που έγινε το 2011 δηλαδή οι ειδικές κατηγορίες θα μπαίνουν με 7.500 και με 8.000 σε πανεπιστήμια!

Συμφωνώ, μόνο που στις ειδικές κατηγορίες δεν θα υπάρχουν τόσο μεγάλες διαφορές με τη γενική σειρά. Κι αυτό γιατι απο πέρυσι δεν υπάρχει ηλικιακό όριο(κάτι που ίσχυε το 2011- ο μεγαλύτερος/η αδερφός/ή πρέπει να ήταν μεχρι 25 νομίζω). Αρα λογικά περισσοτεροι διεκδικουν τις συγκεκριμένες θέσεις σε κάθε κατηγορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demy.ch

Νεοφερμένος

Η Demy.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εχω βγαλει 11.391 στο 4ο πεδιο και εχω βαλει 1η επιλογια τεχνολογια τροφιμων θεσσ που εχει 11.321 με την ειδικη κατηγορια των τριτεκνων ....εχω καμια ελπιδα ???:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχω βγαλει 11.391 στο 4ο πεδιο και εχω βαλει 1η επιλογια τεχνολογια τροφιμων θεσσ που εχει 11.321 με την ειδικη κατηγορια των τριτεκνων ....εχω καμια ελπιδα ???:/:

Πόσους θα πάρουνε λιγότερους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demy.ch

Νεοφερμένος

Η Demy.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
οχι απο 63 περσυ φετος περνουν 100!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
εχω βγαλει 11.391 στο 4ο πεδιο και εχω βαλει 1η επιλογια τεχνολογια τροφιμων θεσσ που εχει 11.321 με την ειδικη κατηγορια των τριτεκνων ....εχω καμια ελπιδα ???:/:


Λογικα ναι....Αλλα κανεις δεν εισαι σιγουρος για αυτες τις σχολες...Αλλοι λενε οτι θα ανεβουν αλλοι οτι θα πεσουν...
Εγω πιστευω οτι εισαι μεσα σχεδον σιγουρα, αλλα οτι θελει λεει ο καθενας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λογικα ναι....Αλλα κανεις δεν εισαι σιγουρος για αυτες τις σχολες...Αλλοι λενε οτι θα ανεβουν αλλοι οτι θα πεσουν...
Εγω πιστευω οτι εισαι μεσα σχεδον σιγουρα, αλλα οτι θελει λεει ο καθενας
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demy.ch

Νεοφερμένος

Η Demy.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
μακαρι γτ θελω πολυ !!! απλα ενταξει ειναι πλ νωρις ακομα και ολες οι εκτιμησεις που κανουνε ειναι της πλακας...ωστοσο την σχολη αυτη την προβλεπουν απο 10.700 μεχρι 11.100 φετος !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εκτιμήσεις Chris1993 :

3o πεδίο :

Ιατρική Αθηνών : 18.950
Ιατρική Πάτρας : 18.550
Ιατρική Αλεξανδρούπολης : 18.100
Οδοντιατρική Αθηνών : 18.150
Φαρμακευτική Αθηνών : 17.900
Φαρμακευτική Πάτρας : 17.700
Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης : 17.650

4o πεδίο :

ΗΜΜΥ ΕΜΠ : 18.530
ΗΜΜΥ ΑΠΘ : 17.950
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ : 18.350
Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ : 17.800
Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ : 17.750
Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ 17.100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εσείς ρε παιδιά τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την κοινωνιολογία αθήνας?το 2012 είχε 15.416 και το 2011 ήταν 727 μόρια παρακάτω...λέτε να κατέβει φέτος??????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εσείς ρε παιδιά τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την κοινωνιολογία αθήνας?το 2012 είχε 15.416 και το 2011 ήταν 727 μόρια παρακάτω...λέτε να κατέβει φέτος??????:hmm:
Κοιτα,γενικα το 2011 αρκετες σχολες -σχεδον ολες- της θεωρητικης(για θετικη - τεχνολογικη δεν το εχω ψαξει) ηταν αρκετα πιο κατω απο οτι ηταν το 2012,καθως πολλα παιδια δεν ανταποκριθηκαν στο αγνωστο των αρχαιων.Πιστευω πως καποια πτωση θα υπαρξει αλλα οχι τοσο μεγαλη,καθως παλι μια μεγαλη μεριδα των μαθητων δεν ανταποκριθηκε σε ιστορια και αρχαια! Αλλα(το ξαναλεω νομιζω) δεν ειμαι ειδικος για να εκτιμω που θα κυμανθουν οι βασεις. Εσυ ποσα μορια εχεις συγκεντρωσει; Δηλωσες πρωτη επιλογη κοινωνιολογια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top