[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tom100

Νεοφερμένος

Ο tom100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
περνάς μην ακούς χαζομέρες. Ως 3τεκνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Προσωπικά συμφωνώ με τον Aeneas,το θεωρώ πάαααρα πολύ δύσκολο να την πιάσω,έστω και ως τρίτεκνη γιατί πιστεύω ότι θα αυξηθεί η βάση της συγκεκριμένης σχολής.Είχα σκοπό να αλλάξω το μηχανογραφικό μου και να τη βάλω 1η επιλογή(την έχω 2η και τελευταία:P) αλλά αποφάσισα να το αφήσω όπως έχει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Προσωπικά συμφωνώ με τον Aeneas,το θεωρώ πάαααρα πολύ δύσκολο να την πιάσω,έστω και ως τρίτεκνη γιατί πιστεύω ότι θα αυξηθεί η βάση της συγκεκριμένης σχολής.Είχα σκοπό να αλλάξω το μηχανογραφικό μου και να τη βάλω 1η επιλογή(την έχω 2η και τελευταία:P) αλλά αποφάσισα να το αφήσω όπως έχει.:D

1η τι έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
παιδια to edu4u λεει οτι τις ετκιμισεις τις εκανε οχι εμ επιστημονικο τροπο αλλα καπως στη τυχηη δεν ξερω αν ειναι σοβαρες...;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Θελω να περασω στο στατιστικής και αναλογιστικών χρηματοοικονομικών μαθηματικών αιγαίου!εχω 10684 και ανηκω στην ειδικη κατηγορια των τριτεκτων! περυσι ειχε βαση 11014 μορια και για τους τριτεκνους 10695..Σημειωση:το εβαλα 1η επιλογη στο μηχανογραφικο και φετος οι εσακτεοι θα ειναι περισσοτεροι!τι λετε περναω?????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Η πιο ρεαλιστικη απο τις εκτιμησεις για Χημ. Μηχανικων ΕΜΠ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
παιδια to edu4u λεει οτι τις ετκιμισεις τις εκανε οχι εμ επιστημονικο τροπο αλλα καπως στη τυχηη δεν ξερω αν ειναι σοβαρες...;;;
Tι εννοεις οχι με επιστημονικο τροπο και οτι τις εκανε στη τυχη??
Τα στατιστικα κοιταξε και τους εισακτεους και δεδομενου οτι η ζητηση ειναι ιδια διαμορφωσε τις βασεις...
Και εσυ μπορεις να το κανεις, και εγω και ο καθενας...Δεν ειναι επιστημη να κανεις εκτιμησεις βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
σε μια ερωτηση to edu4u απαντησε οτι εκανε κατι σαν γκαλοπ αο 20 πολεις ....αν δνε ειναι μεσα αθηνα θεσσαλονικη εινια μαπα και μετα λεει εκανε εκιμισεις καπως στη τυχη δηλαδη εσυ τισ θεωρεις σωστες με ποση αποκληση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Θελω να περασω στο στατιστικής και αναλογιστικών χρηματοοικονομικών μαθηματικών αιγαίου!εχω 10684 και ανηκω στην ειδικη κατηγορια των τριτεκτων! περυσι ειχε βαση 11014 μορια και για τους τριτεκνους 10695..Σημειωση:το εβαλα 1η επιλογη στο μηχανογραφικο και φετος οι εσακτεοι θα ειναι περισσοτεροι!τι λετε περναω?????:worry:

Χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, ναι . Εφόσον αυθξηθηκαν οι υποψήφιοι. Επίσης, είναι Σάμος :P Πόσα παιδιά ειναι διατεθειμένα να σπουδάσουν σε νησι τέτοιες εποχές :hmm: νομίζω έχεις σοβαρές πιθανότητες να πίασεις το τμήμα. Στο ευχομαι! Καλη επιτυχία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Tι εννοεις οχι με επιστημονικο τροπο και οτι τις εκανε στη τυχη??
Τα στατιστικα κοιταξε και τους εισακτεους και δεδομενου οτι η ζητηση ειναι ιδια διαμορφωσε τις βασεις...
Και εσυ μπορεις να το κανεις, και εγω και ο καθενας...Δεν ειναι επιστημη να κανεις εκτιμησεις βασεων

η στατιστικη ειναι επιστημη.δεν μπορει ο καθενας να προσεγγισει τον αριθμο των βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
σε μια ερωτηση to edu4u απαντησε οτι εκανε κατι σαν γκαλοπ αο 20 πολεις ....αν δνε ειναι μεσα αθηνα θεσσαλονικη εινια μαπα και μετα λεει εκανε εκιμισεις καπως στη τυχη δηλαδη εσυ τισ θεωρεις σωστες με ποση αποκληση?
οκ ειναι λαθος ευχαριστηθηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να επιβεβαιωθούν φέτος οι εκτιμήσεις του Chris1993,διοτι με την ισχύουσα κατάσταση είναι οι πιο λογικές. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiota95

Νεοφερμένος

Η yiota95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να ανεβουν οι βασεις φυσικη χημεια μαθηματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
οκ ειναι λαθος ευχαριστηθηκες;
μα εμενα με συμφερει....!!!!!!!! αν ιναι ετσιιι και 200 μορια να εχει αποκλιση οχι 30 που ειχε περσυ περαναω για πλακα εκει που θελω !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

eirini95

Νεοφερμένος

Η eirini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ποσο πιστευετε οτι θα πεσουν οι βασεις στο πρωτο και τριτο πεδιο?


Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα 938 ως 940 προήλθαν από θέμα με παρόμοιο περιεχόμενο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Δεν είδες τόσα ποστ συζητήσεων και είπες να ανοίξεις δικό σου;Delete someone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini95

Νεοφερμένος

Η eirini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
οχι δεν ειδα κανω το μηχανογραφικο δεν μπορω να καθομαι να ψαχνω σε ολα τα ποστ να βρω αυτο που θελω αν θες απαντα στην ερωτηση αλλιως μην μπαινεις καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, ναι . Εφόσον αυθξηθηκαν οι υποψήφιοι. Επίσης, είναι Σάμος :P Πόσα παιδιά ειναι διατεθειμένα να σπουδάσουν σε νησι τέτοιες εποχές :hmm: νομίζω έχεις σοβαρές πιθανότητες να πίασεις το τμήμα. Στο ευχομαι! Καλη επιτυχία:D
Αχ μακαρι!!!!!ευχαριστω πολυ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να επιβεβαιωθούν φέτος οι εκτιμήσεις του Chris1993,διοτι με την ισχύουσα κατάσταση είναι οι πιο λογικές. :D

αν ο Chris1993 είναι το παιδί από το ΣΣΑΣ στα Οικονομικά, συμφωνώ απόλυτα! Κι εγώ έτσι τις περιμένω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top