[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mikecmd6

Νεοφερμένος

Ο Mikecmd6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
για κτηνιατρικες τι ακουτε; πολιτικους μηχανικους στην πατρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrissp

Νεοφερμένος

Ο dimitrissp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα,μήπως μπορείτε να δώσετε μια εκτίμηση σχετικά με τη βάση του τμήματος Μηχανικών ορυκτών πόρων του Πολυτεχνείου Κρήτης για την κατηγορία των τριτέκνων;Η περσινή βάση για τους τρίτεκνους ήταν 12212 και o αδερφός μου φέτος έβγαλε 11500 μόρια.Πιστεύετε ότι έχει ελπίδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
μπορει να μου πει καποιος αν το edu4u ειχε πεσει μεσα περσυ στισ βασεις για το τριτο πεδιο; και αν καπιος εχει κανει μια πιο σοβαρη μελετη μπορει να κανει καποια εκτιμηση για τις φετινες βασεις στο 3 πεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Καλησπέρα,μήπως μπορείτε να δώσετε μια εκτίμηση σχετικά με τη βάση του τμήματος Μηχανικών ορυκτών πόρων του Πολυτεχνείου Κρήτης για την κατηγορία των τριτέκνων;Η περσινή βάση για τους τρίτεκνους ήταν 12212 και o αδερφός μου φέτος έβγαλε 11500 μόρια.Πιστεύετε ότι έχει ελπίδες;

οι βασεις για τις ειδικες κατηγοριες ειναι διαφορετικες καθε χρονο . εξαρταται απο την ζητηση και την βσθμολογια του καθε τριτεκνου,
δες για παραδειγμα βασεισ νομικησ 11 και 12 για ειδικες κατηγοριες να δεις διαφορες..
δεν μπορουν να βγουν εκτιμησεις γιατι ενας τριτεκνος μπορει να περασει και με ειδικη σειρα επομενως δεν παιρνει θεσει για την ειδικη κατηγορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Μακαρι να μην περασω στην πρωτη επιλογη το μετανιωσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
τι μηχανογραφικο εκανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosss95

Νεοφερμένος

Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ψυχολογια
Φυσικοθεραπεια
Εργοθεραπεια
Σλαβικων Σπουδων
Δημοσιας Διοικησης

Παιδια βοηθεια!!!!!!!!!!ποια απο τα τρια θεωρειται καλυτερο ΚΑΘΑΡΑ απο αποψη επαγγελματικης αποκαταστασης...??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrissp

Νεοφερμένος

Ο dimitrissp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οι βασεις για τις ειδικες κατηγοριες ειναι διαφορετικες καθε χρονο . εξαρταται απο την ζητηση και την βσθμολογια του καθε τριτεκνου,
δες για παραδειγμα βασεισ νομικησ 11 και 12 για ειδικες κατηγοριες να δεις διαφορες..
δεν μπορουν να βγουν εκτιμησεις γιατι ενας τριτεκνος μπορει να περασει και με ειδικη σειρα επομενως δεν παιρνει θεσει για την ειδικη κατηγορια
οκ κατάλαβα,ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Με 19.000 σε Μαθηματικο Αθηνας, παιζει καμια υποτροφια?

(για φιλο μου ρωταω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ψυχολογια
Φυσικοθεραπεια
Εργοθεραπεια
Σλαβικων Σπουδων
Δημοσιας Διοικησης

Παιδια βοηθεια!!!!!!!!!!ποια απο τα τρια θεωρειται καλυτερο ΚΑΘΑΡΑ απο αποψη επαγγελματικης αποκαταστασης...??????????????

Αν κι είμαι κι εγώ από τις παθιασμένες με την "Ψυχολογία", αντικειμενικά νομίζω ότι στην Ελλάδα κυρίως δεν έχει πολλές προοπτικές, άλλοι το θεωρούν πολυτέλεια κι άλλοι το αντιμετωπίζουν με προκατάληψη (ακόμα δυστυχώς!)
Και το τελευταίο λίγο δύσκολο για Ελλάδα, είναι κορεσμένο.
Το 2ο και το 3ο μου φαίνονται πιο υποσχόμενα, κατά την ταπεινή μου γνώμη πάντα.
Το 4ο δεν το ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
παιδια εχω προβληματιστει σχετικα με τις μεταγραφες...ισχυουν για τους υποψηφιους του 13????? btw εχω πολυ χαμηλο εισοδημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Μακαρι να μην περασω στην πρωτη επιλογη το μετανιωσα :P

Δεν ειχες και καθολου χρονο να το σκεφτεις, οποτε δικαιολογεισαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
παιδια εχω προβληματιστει σχετικα με τις μεταγραφες...ισχυουν για τους υποψηφιους του 13????? btw εχω πολυ χαμηλο εισοδημα

NOMIZΩ οτι επιτρεπεται και σχετιζεται μονο με οικονομικα κριτηρια.μπες στο edu4u.gr και ρωτα για σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Με 19.000 σε Μαθηματικο Αθηνας, παιζει καμια υποτροφια?

(για φιλο μου ρωταω)
Σκεψου σε ποια χωρα ζεις και ξανα ρωτα φιλε μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θέλω να περάσω Νηπιαγωγών στη Φλώρινα και είμαι 450 μόρια πιο πάνω απο την περσινή βάση. Λέτε να ανέβει περισσότερο;;

Κατα την γνωμη μου δεν προκειται να ανεβει τοσο,αντιθετως πιστευω οτι θα μειωθει η βαση στη σχολη αυτη λογω του οτι πλεον τα παιδαγωγικα δεν εχουν ζητηση οπως παλια εξαιτιας της οικονομικης κρισης! :hmm:........Καλη επιτυχια!

Αν κι είμαι κι εγώ από τις παθιασμένες με την "Ψυχολογία", αντικειμενικά νομίζω ότι στην Ελλάδα κυρίως δεν έχει πολλές προοπτικές, άλλοι το θεωρούν πολυτέλεια κι άλλοι το αντιμετωπίζουν με προκατάληψη (ακόμα δυστυχώς!)
Και το τελευταίο λίγο δύσκολο για Ελλάδα, είναι κορεσμένο.
Το 2ο και το 3ο μου φαίνονται πιο υποσχόμενα, κατά την ταπεινή μου γνώμη πάντα.
Το 4ο δεν το ξέρω

Ψυχολογια
Φυσικοθεραπεια
Εργοθεραπεια
Σλαβικων Σπουδων
Δημοσιας Διοικησης

Παιδια βοηθεια!!!!!!!!!!ποια απο τα τρια θεωρειται καλυτερο ΚΑΘΑΡΑ απο αποψη επαγγελματικης αποκαταστασης...??????????????

Καλημερα προσωπικα θεωρω οτι αμεση αποκατασταση θα εχεις απο την Εργοθεραπεια!Τα τελευταια χρονια παρουσιαζει αυξημενη ζητηση -οπως και η λογοθεραπεια-διοτι αυξανονται προβληματα υγειας αυτου του ειδους και οι επαγγελματιες αυτοι ειναι ιδιαιτερα σημαντικοι!Ακομη και το δημοσιας διοικησης ειναι καλο αν θες για διοικητικος υπαλληλος ,διοικητης -οπως μια φιλη μου αλλα τελικα την κερδισε η εγκληματολογια- αν και παλι νομιζω οτι καλυτερα να βαλεις πρωτη την εργοθεραπεια!Καλη επιτυχια!

Μακαρι να μην περασω στην πρωτη επιλογη το μετανιωσα :P

Αν επιτρεπεται τι εβαλες πρωτη επιλογη και το μετανιωσες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mesogia asa 3

Νεοφερμένος

Ο mesogia asa 3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια γνωριζει κανενας πως μπορω να μαθω τις ενεργες αιτησεις για αστυφυλακων?η βαση ποσο λετε να παει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Σκεψου σε ποια χωρα ζεις και ξανα ρωτα φιλε μου :P

Δεν ξερω , νομιζα οτι οι 3 πρωτοι καθε σχολης παιρνουν κατι σαν υποτροφια, εχω δει και 2 ατομα να το επιβεβαιωνουν εδω στο ischool :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν ξερω , νομιζα οτι οι 3 πρωτοι καθε σχολης παιρνουν κατι σαν υποτροφια, εχω δει και 2 ατομα να το επιβεβαιωνουν εδω στο ischool :hmm:
Εμενα παντως στο τμημα μου τα παιδια που μπηκαν πρωτοι δεν πηραν ουτε μανταλακι για το καινουργιο τους σπιτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Εμενα παντως στο τμημα μου τα παιδια που μπηκαν πρωτοι δεν πηραν ουτε μανταλακι για το καινουργιο τους σπιτι!

Ελεος ρε φίλε με 12818 μπήκε ο πρώτος στη σχολή σου, θες να πάρει και υποτροφία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω αν έχει γίνει κάποια αναφορά σε προηγούμενη σελίδα,για αυτό και ρωτάω τώρα...Τι πιστεύετε για τις βάσεις των χημικών; είμαι 120 μόρια κάτω από την βάση των χημικών Πάτρας (2012)..Υπάρχει περίπτωση να πέσει τόσο και να την πιάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top