[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
παιδιά εκτιμήσεις για ΤΕΙ γιατι δεν βγηκαν????????????????

ααα!τωρα τις ειδα..πώς σας φαινονται οι εκτιμησεις της καθημερινης???

σιγουρα θα ειναι πιο κοντα απο τις εκτιμησεις της ρεαλ.δεν κοιταξα για ολες τις σχολες,αλλα για καποιες που με ενδιαφερουν.μερικες μπορω να πω μου φανηκαν λιγο περιεργες,οπως ημμυ ξανθης,οπου ενω υπαρχει τεραστια μειωση εισακτεων,προβλεπεται μειωση της βασης κατα 300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αυτό με τις εκτιμήσεις παιδιά γίνεται κάθε χρόνο.
Στην αρχή,λίγο μετά τα αποτελέσματα,λένε τρομερά πράγματα στις εφημερίδες,όπως ''σφαγή'', ''βάσεις 2 ταχυτήτων'',''πρωτόγνωρη πτώση'' και άλλες τέτοιες υπερβολές.
Μετά,όπως αυτήν την εποχή,μας τα μαζεύουν και προσγειώνονται : ''οι βασεις θα συγκρατηθούν σε φυσιολογικά επιπεδα'' κτλ.
Ε τελικά τον Αύγουστο βλέπεις εκπλήξεις σαν της κιντερ.:P

Σαν μοτίβο πάει πλέον κάθε χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar13

Νεοφερμένος

Η Μαρία Στεφανίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τώρα που βγήκαν και οι βαθμολογίες των ειδικών μαθημάτων, πόσο υπολογίζετε να είναι η βάση της Αγγλικής Φιλολογίας Θεσσαλονίκης; Μία φίλη μου έβγαλε 20.567 μόρια και πιάνει τη βάση του '11 και του '12. Λέτε όντως να περάσει Θεσσαλονίκη; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ρε παιδια το ΔΕΟΣ στο ΟΠΑ θέλει ειδικό μάθημα;; Τι βλακείες λέει το έθνος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Capitano10

Νεοφερμένος

Ο Capitano10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Με 11300 λετε δεν αξιζει καν τον κοπο να παω να δωσω αθληματα για αστυφυλακων ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Με 11300 λετε δεν αξιζει καν τον κοπο να παω να δωσω αθληματα για αστυφυλακων ε?
Δεν ξερεις πως θα ειναι η ζητηση για τη σχολη και κατα ποσο θα τη δηλωσουν τα παιδια, επειδη παιρνει και μετα απο 2 χρονια....
Οποτε, πηγαινε, δεν εχεις κατι να χασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Capitano10

Νεοφερμένος

Ο Capitano10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Απλα σκεφτομαι τα εξοδα,επειδη ειμαι απο Κομοτηνη..Βενζινες μεχρι Θεσσαλονικη,διαμονη σε ξενοδοχειο 2 με 3 βραδυα και τα ταξι να πηγαινοερχομαι στο μερος των εξετασεων επειδη με το αμαξι δν εχω ιδεα πως να φτασω στις οδους που πρεπει.Θελει σκεψη παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Απλα σκεφτομαι τα εξοδα,επειδη ειμαι απο Κομοτηνη..Βενζινες μεχρι Θεσσαλονικη,διαμονη σε ξενοδοχειο 2 με 3 βραδυα και τα ταξι να πηγαινοερχομαι στο μερος των εξετασεων επειδη με το αμαξι δν εχω ιδεα πως να φτασω στις οδους που πρεπει.Θελει σκεψη παντως..
Δες πιθανοτατα δεν την πιανεις γιατι εισαι αρκετα κατω,στην 1 πιθανοτητα ομως που πεσουν τοσο για τον αγνωστο λογο θα χτυπας το κεφαλι σου διαλεγεις και παιρνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.



vicky13 δεν θέλει ειδικό μάθημα,και εσύ αυτό θες;

Είμαι 25 μόρια πιο κάτω απο το ΔΕΟΣ,έχω και την τριτεκνία..λέτε να το πιάσω;οι εισακτέοι αυξήθηκαν κατά 10..και σε μια εφημερίδα έλεγε ότι θα μείνει στάσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Δήλωσε ρε καλύτερα Πειραιά, το πιάνεις σίγουρα!Μου είπαν και εμένα να δηλώσω Πειραιά αλλά εγώ είμαι στα 15500 οπότε είμαι πιο μακριά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ένας διαφορετικός τρόπος για να εκτιμήσετε μόνοι σας σε ποιες σχολές μπορείτε να περάσετε.

https://emathitis.blogspot.gr/2013/07/blog-post.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εκτιμησεις για τ επαλ πουθενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδια ποια εφημεριδα εχει εκτιμησεις σημερα?
Και αν εχει κανεις καμια εφημεριδα σπιτι του..
μπορει να μου πει εκτιμηση για την ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ του Πα.Πει?
ειμαι 138 μορια πανω απο την περυσινη βαση!! :)

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση η βάση στη Ιατρική Αθήνας να ανέβει περισσότερο από 30 μόρια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ένας διαφορετικός τρόπος για να εκτιμήσετε μόνοι σας σε ποιες σχολές μπορείτε να περάσετε.

https://emathitis.blogspot.gr/2013/07/blog-post.html

ρε συ εμενα αυτο με μπερδεψε..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
οι βασεισ στο 1ο πεδιο για πολυτ τριτ και κοινωνικα κριιτρια πωσ λετε να πανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση η βάση στη Ιατρική Αθήνας να ανέβει περισσότερο από 30 μόρια ;
Υπολογιζουν οτι θα πεσει και μαλιστα θα βρεθει κατω απο το 19.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ποια εφημεριδα εχει εκτιμησεις βασεων σημερα?
εχουν για ολες τις σχολες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
ποια εφημεριδα εχει εκτιμησεις βασεων σημερα?
εχουν για ολες τις σχολες ;
Το ΕΘΝΟΣ ειχε αρκετα μεγαλο αφιερωμα σε βασεις αλλα δεν ειχε εκτιμησεις σε αριθμους απλα ελεγε για καθε σχολη αν θα υπαρξει ανοδικη ή καθοδικη ταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΗΣ Γ

Νεοφερμένος

Ο ΦΩΤΗΣ Γ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
.... καπου να υπαρχουν εκτιμησεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top