[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
φετος ειχαμε πολλους πολυτεκνους??
τι εχετε μαθει???
και γω αυτο αναρωτιεμαι.... εισαι πολυτεκνος? τι θες να πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
και γω αυτο αναρωτιεμαι.... εισαι πολυτεκνος? τι θες να πας?

να μαι μια πολυτεκνηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Εγώ τρίτεκνη! Κανένας άλλος παιδιά? Μη μαζευτούμε πολλοί όμως ...:whistle: :P
Εύχομαι να πέσουν πέσουν οι βάσεις και σε μας..τι στο καλό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά, μην ρωτάτε για εκτιμήσεις βάσεων ειδικών κατηγοριών!!!!

Πως στο καλό μπορούν να προβλεφθούν? :P
Τα μόνα που μπορούμε να πάρουμε ως δεδομένα είναι ότι :

α) Οι βάσεις θα είναι χαμηλότερες από αυτές της γενικής σειράς.
β) Το πόσο πιο κάτω θα είναι εξαρτάται από 1) τη ζήτηση του τμήματος από τη συγκεκριμένη ''κατηγορία'' μαθητών 2) τον αριθμό των προσφερόμενων θέσεων στην κάθε ειδική κατηγορία

Υποσημείωση : Ειδικά στα τμήματα που εδρεύουν σε μεγάλα αστικά κέντρα μην περιμένετε μεγάλες διαφορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγώ σύμφωνα με τα περσινά πιανω κ θεσσαλονίκη άλλα εχω ακούσει τα καλύτερα για τα τρικαλα και η αλήθεια είναι ότι τα θέλω πιο πολυ... λες να τα δηλώσω πρώτα?

Eχω ακουσει οτι στα Τρικαλα εχουμε το καλυτερο τμημα ΤΕΦΑΑ σε ολη την Ελλαδα και απο αποψη οργανωσης αλλα και εγκαταστασεων....
Εγω στα προτεινω αμα εχεις τη δυνατοτητα να αλλαξεις πολη....Και η φοιτητικη ζωη μια χαρα ειναι εδω, και το κοστος γενικα μικροτερο απο τη Θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Eχω ακουσει οτι στα Τρικαλα εχουμε το καλυτερο τμημα ΤΕΦΑΑ σε ολη την Ελλαδα και απο αποψη οργανωσης αλλα και εγκαταστασεων....
Εγω στα προτεινω αμα εχεις τη δυνατοτητα να αλλαξεις πολη....Και η φοιτητικη ζωη μια χαρα ειναι εδω, και το κοστος γενικα μικροτερο απο τη Θεσσαλονικη
Να δηλώσει τα Τρίκαλα πιο πάνω απ΄την Θεσσαλονίκη;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Να δηλώσει τα Τρίκαλα πιο πάνω απ΄την Θεσσαλονίκη;;;;

Aφου λεει οτι τα θελει περισσοτερο γιατι οχι? Εγω θα της πω τι θα δηλωσει?
Απλα τις λεω οτι και Τρικαλα να παει μια χαρα θα περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stalo

Νεοφερμένος

Ο stalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και εγω τριτεκνος!:P για που θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
και εγώ τρίτεκνος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τι πιστευετε για την εκτιμηση της Real που εδινε Ιατρικη Θρακης στα 18.100 ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Τι πιστευετε για την εκτιμηση της Real που εδινε Ιατρικη Θρακης στα 18.100 ;;

Γενικα, οι εκτιμησεις της Real ηταν ολες πολυ ουτοπικες....Εγω δεν τις πολυπιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Της Καθημερινής μου φαίνονται πιο κοντά στην πραγματικότητα (αν και πάλι κάπως υπερβολικές)... Σύμφωνα με αυτές η ιατρική Θράκης θα είναι στο 18.250... Το ίδιο άκουσα και στο ΣΚΑΪ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia chtz

Νεοφερμένος

Η Georgia chtz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Aφου λεει οτι τα θελει περισσοτερο γιατι οχι? Εγω θα της πω τι θα δηλωσει?
Απλα τις λεω οτι και Τρικαλα να παει μια χαρα θα περασει
Ρωτησα πολλα ατομα π σπουδασαν κ θεσ/κη κ Τρικαλα και ολοι μου λενε ενα πραγμα...ΤΕΦΑΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ...μακαρι οντως να αξιζει γιατι απο οτι φαινεται αυτη θα ειναι η πρωτη μου επιλογη...απο φοιτητηκη ζωη δεν ξερω τι παιζει :P το μονο που ξερω ειναι οτι ειναι πανεμορφα τα χριστουγεννα! Γενικα τα τεφαα πιστευω θα πεσουν φετος....ουτε για μαξιλαρακι δεν τα βαζουν πια :P θα δουμε! Καλη επιτυχια σ ολους και ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ...μια ζωη την εχουμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να δηλώσει τα Τρίκαλα πιο πάνω απ΄την Θεσσαλονίκη;;;;
δεν είναι τόσο περίεργο όσο φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ρωτησα πολλα ατομα π σπουδασαν κ θεσ/κη κ Τρικαλα και ολοι μου λενε ενα πραγμα...ΤΕΦΑΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ...μακαρι οντως να αξιζει γιατι απο οτι φαινεται αυτη θα ειναι η πρωτη μου επιλογη...απο φοιτητηκη ζωη δεν ξερω τι παιζει :P το μονο που ξερω ειναι οτι ειναι πανεμορφα τα χριστουγεννα! Γενικα τα τεφαα πιστευω θα πεσουν φετος....ουτε για μαξιλαρακι δεν τα βαζουν πια :P θα δουμε! Καλη επιτυχια σ ολους και ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ...μια ζωη την εχουμε!;)

Γενικα, ειναι πολυ ωραια πολη.... Φοιτητικη ζωη εχει καλη, και γενικα το κοστος ειναι χαμηλο σε σε σχεση με αλλες φοιτητουπολεις.....
Μια χαρα θα περασεις....Αντε, σε περιμενουμε Τρικαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irish13

Νεοφερμένος

Ο irish13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εκτιμησεις για ΕΜΠ και ΑΣΣΟΕ??ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Τι πιστευετε για την εκτιμηση της Real που εδινε Ιατρικη Θρακης στα 18.100 ;;
κοιτα κανεις δεν ξερει μπορει να μην πεσουν και καθολου μπορει να πεσουν τοσο που θα γελαμε ..κανεις δεν ξερει παντως στο νομο μου και σε ενα διπλανο δνε υπαρχει στη θετικη πανω απο 18350 αλλοι γιατι εγραφαν αριστα βιολογια και χημεια μπορει και 20αρια απλως μετα μαθηματικα ερχονταν ενα 13 και τους πηγαινε στο 18100 και αλλοι που γραφαν καλα μαθηματικα φυσικη για τα φετινα δεδομενα ομως βιολογια και χημεια δεν γραφαν πανω απο 19 και μενα στο 18300 με το ζορι..τι να σου πω στους κοντινους μου νομους η θετικη δεν εχει πανω απο 18350 max αντιθετα στη τεχνολογικη υπαρχουν και 18900 πολλα και πολλα πανω απο 18000 γιατι εσκισαν προγραμματισμο διοικηση και αρχες οικονομιας ...στη θεωρητικη υπαρχει και 19500 και 1850+ τωρα ....κανεις δεν ξερει..τι θα γινει..:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
κοιτα κανεις δεν ξερει μπορει να μην πεσουν και καθολου μπορει να πεσουν τοσο που θα γελαμε ..κανεις δεν ξερει παντως στο νομο μου και σε ενα διπλανο δνε υπαρχει στη θετικη πανω απο 18350 αλλοι γιατι εγραφαν αριστα βιολογια και χημεια μπορει και 20αρια απλως μετα μαθηματικα ερχονταν ενα 13 και τους πηγαινε στο 18100 και αλλοι που γραφαν καλα μαθηματικα φυσικη για τα φετινα δεδομενα ομως βιολογια και χημεια δεν γραφαν πανω απο 19 και μενα στο 18300 με το ζορι..τι να σου πω στους κοντινους μου νομους η θετικη δεν εχει πανω απο 18350 max αντιθετα στη τεχνολογικη υπαρχουν και 18900 πολλα και πολλα πανω απο 18000 γιατι εσκισαν προγραμματισμο διοικηση και αρχες οικονομιας ...στη θεωρητικη υπαρχει και 19500 και 1850+ τωρα ....κανεις δεν ξερει..τι θα γινει..:D:D:D:D

Ε καλα και στο δικο μου νομο τεχνολογικη δυσκολα βρισκεις πανω 18000.....Αντιθετα θετικη υπαρχουν παιδια με βαθμαρες....
Μονο και μονο στο σχολειο μου ειναι 5 της θετικης (απο τους 15 που ηταν) με 19000+...Γενικα απο ενα δειγμα μονο δε μπορεις να κρινεις πως εχει η κατασταση....Κοιτα τα στατιστικα του υπουργειου και τοτε θα καταλαβεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Της Καθημερινής μου φαίνονται πιο κοντά στην πραγματικότητα (αν και πάλι κάπως υπερβολικές)... Σύμφωνα με αυτές η ιατρική Θράκης θα είναι στο 18.250... Το ίδιο άκουσα και στο ΣΚΑΪ!
Ναι, και απ' ότι είδα και πέρυσι η Καθημερινή είχε πέσει μέσα στις εκτιμήσεις της για το 3ο πεδίο. Πάντως, την Ιατρική θράκης γύρω στο 18350 την κόβω (εντελώς προσωπική άποψη:worry:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ναι, και απ' ότι είδα και πέρυσι η Καθημερινή είχε πέσει μέσα στις εκτιμήσεις της για το 3ο πεδίο. Πάντως, την Ιατρική θράκης γύρω στο 18350 την κόβω (εντελώς προσωπική άποψη:worry:)!
τόσο ήταν το 2011 ,και οι αριστούχοι πολύ περισσότεροι τότε και τώρα έχουμε και περισσότερους εισακτέους ανά ιατρική σχολή .απίθανο μου φαίνεται να πέσει μόνο τόσο .Γύρω στο 18100-18200.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top