[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
To ΔΕΟΣ της ΑΣΟΕΕ γιατί δεν το έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
O ΟΕΦΕ εκανες εκτιμησεις?Αν ναι ,μπορει να τις στειλει καποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
καμια καραμελα.αυτο ισχυει απολυτα.στο 3ο εβγαλες παραπανω απο το 2ο ακομα και με την απωλεια μπριων επειδη πατωσες στα 2 μαθηματα βαρυτητας.αν δεν υπηρχε η απωλεια στο 3ο θα εβγαζες πολυ περισσοτερα.βαλε στον υπολογιστη μοριων στο βαθμο της βιολογιας αυτο που πηρες στα μαθηματικα και εκθεση αυτο που πηρες φυσικη και δες ποσο λιγοτερα βγαινουν τα μορια στο 3ο πεδιο(φυσικα θα ειναι και λιγοτερα στο 2ο αλλα οχι τοσο)

μα αυτο λεω..η απωλεια μοριων εξαρταται απο τους βαθμους..δεν ισχυει σε οποιαδηποτε περιπτωση η απωλεια 1400 μοριων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Με 18720 τι πιθανότητες για ΗΜΜΥ ΕΜΠ μου δίνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Με 18720 τι πιθανότητες για ΗΜΜΥ ΕΜΠ μου δίνετε;

με βαση τον αστερισμο και τον ερμη που ειναι στο κρονο εχεις 90% πιθανοτητες :* γκουντ λακ μποη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Οκ και μένα σε κάποια μου φαίνεται υπερβολική η μείωση των βάσεων αλλά μπορεί να μειώθηκαν και οι αριστούχοι τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παραδόξως, συμφωνώ με τις περισσότερες εκτιμήσεις της Real! (Διαφωνώ στο 5ο πεδίο και σε τμήματα που θα υπάρχει μεγάλη μείωση εισακτέων)
Με τέτοιες επιδόσεις στο 1ο μάθημα βαρύτητας Μαθηματικά Κατ και σε κλιμάκωση ΓΒΠ ΑΠΟΡΩ γιατί κάνετε σαν μαλακισμένα όταν σας λένε ότι θα έχουμε κατάρρευση βάσεων.

Και επειδή δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι, ψάξτε τα posts μου να δείτε εκτιμήσεις!

Συμβουλή : Κάντε σωστό μηχανογραφικό και θα δικαιωθείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Με 18720 τι πιθανότητες για ΗΜΜΥ ΕΜΠ μου δίνετε;
ela emp..τις θελουμε τις κοπελες....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια τι λετε για ΗΜΤΥ ΠΑΤΡΑΣ;; ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ;; και για το νεο ΗΜΜΥ ΒΟΛΟΥ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απηλιώτης

Νεοφερμένος

Ο Απηλιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με 16,500 + τριτεκνία είναι εντελώς άπιαστη η Φιλολογία Θεσσαλονίκης, τί λέτε; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisme

Νεοφερμένος

Ο dimitrisme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα παιδια . Με 17617 και τριτεκνια εχω πιθανοτητες για ημμυ θεσσαλονικης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εχω περιπου 200 μορια πιο πανω απτην Θεσ/νικη και γυρω στα 800 απτην Πατρα. Αυτο παλι δεν μου δινει μια σιγουρια με βαση την περσινη ανοδο.Και ετσι ειμαι σε διλημμα 2ο ( για σκετο Χημικο) η 4ο. Βεβαια το Χημ. Μηχ. θα ηταν το ιδανικο, αλλα επειδη προερχομαι απο 2η φορα, δεν ξερω αν μπορω να παρω αυτο το ρισκο. Πραγματικα ελπιζω αν οχι να κατεβουν, τοτε να μεινουν τουλαχιστον στα ιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
με 18240 στο τριτο πεδιο να ελπιζω για καποια οδοντιατρικη η ιατρικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά πιστεύω θα πρέπει να σταματήσετε να αγχώνεστε και τόσο, "αν μπορώ να ελπίζω" κτλ. Δηλώστε τις σχολές κανονικά - δηλαδή ανάλογα με τις προτιμήσεις σας - και όλα καλά θα πάνε! ;) :D

Χαλαρώστε και κοιτάξτε να περάσετε καλά το καλοκαίρι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κανείς να μου στείλει το link με τις εκτιμήσεις των βάσεων από τον ΟΕΦΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
με 18240 στο τριτο πεδιο να ελπιζω για καποια οδοντιατρικη η ιατρικη;
Ρε φιλε σορρυ κιολας αλλα καταντας κουραστικος,εχεις γραψει το ιδιο μηνυμα τουλαχιστον 20 φορες, δηλαδη με τα στατιστικα και τις εκτιμησεις δε μπορεις να βγαλεις απο μονος σου ενα συμπερασμα? Δηλαδη ελεος, δε βλαπτει να δουλευουμε το μυαλο μας και περα απο τα μαθηματα... Σημερα η real εβγαλε εκτιμησεις, δεν τις διαβασες? Δηλαδη αν ρωτας τον οποιοδηποτε για 2 μηνες το ιδιο πραγμα τι θα καταλαβεις ,θα αλλαξεις κατι? Αραξε και κανε τις διακοπες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
με 18240 στο τριτο πεδιο να ελπιζω για καποια οδοντιατρικη η ιατρικη;

Ειναι πολυ πιθανο η Ιατρικη Αλεξ/πολης ειτε Κρητης να πεσουν 200-300 μορια λογω των χαμηλων βαθμολογιων σε Χημεια και Βιολογια. Οποτε φυσικα και μπορεις να ελπιζεις. Καπου μαλιστα διαβασα οτι για πρωτη φορα μετα το 2002, η Ιατρικη Αθηνων αναμενεται να πεσει κατω απτα 19 χιλιαδες μορια, ετσι πηγα στις βασεις της χρονιας αυτης απο περιεργεια και συναντησα την πιο χαμηλη Ιατρικη στα 17970 περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κανείς να μου στείλει το link με τις εκτιμήσεις των βάσεων από τον ΟΕΦΕ;
Μη βασιζεσαι στο τι λεει ο οεφε. Επισης θα ηθελα να ρωτησω γιατι ολα τα site γραφουν ''η πτωση συγκρατειται απο την αυξηση των θεσεων'', τρελους θελουν να μας βγαλουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top