[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδια μιας και βλεπω οτι εκφραζετε αποψεις με συνεση μηπως μπορειτε να με βοηθησετε και μενα?Η Κοινωνιολογια Αθηνας ειχε περσι 15419 δεδομενησ και της αναμενομενης πτωσης των βασεων βασει και μιας εκτιμησης του Επενδυτη πιστευετε οτι με 15700 περναω?Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
τρέχα για σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Το χρηματοοικονομικο του ΠΑΜΑΚ εχει 17800 περιπου...λετε να πεσει κανα 800 μορια ή μπα? :p

5ο πεδιο δεν ειναι αν δεν κανω λαθος? πιθανοτατα δεδομενου οτι στο 5ο πεδιο ειδικα μιλανε για μεγαλη πτωση!μια φιλη μου εχει αναλογο προβλημα και για να περασει πρεπει να πεσει η σχολη που θελει περιπου 700-1000 μορια αν δεν κανω λαθος και ο καθηγητης τησ,της ειπε οτι περναει σιγουρα!καλη τυχη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Παιδιά το Βιολογικών εφαρμογών και Τεχνολογιών στα Γιάννενα παίζει να πέσει γύρω στα 500 μόρια ας πούμε;..Επειδή είναι περιφερειακό το σκέφτηκα.Το χημικό Πάτρας υπάρχει πιθανότητα να πέσει 100-200 μόρια; ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
5ο πεδιο δεν ειναι αν δεν κανω λαθος? πιθανοτατα δεδομενου οτι στο 5ο πεδιο ειδικα μιλανε για μεγαλη πτωση!μια φιλη μου εχει αναλοφο προβλημα και για να μερασει πρεπει να πεσει η σχολη που θελει περιπου 700-1000 μορια αν δεν κανω λαθος και ο καθηγητης τησ,της ειπε οτι περναει σιγουρα!καλη τυχη!:D
περνάς άνετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Παιδια μιας και βλεπω οτι εκφραζετε αποψεις με συνεση μηπως μπορειτε να με βοηθησετε και μενα?Η Κοινωνιολογια Αθηνας ειχε περσι 15419 δεδομενησ και της αναμενομενης πτωσης των βασεων βασει και μιας εκτιμησης του Επενδυτη πιστευετε οτι με 15700 περναω?Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

αν θες και την δική μου ταπεινή γνώμη νομίζω ότι περνάς

δεδομένου ότι λίγο τα έχουν σκατώσει σε κάτι αρχαία και λατινικά δεν νομίζω ότι θα ανέβουν τόσο οι βάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
αν θες και την δική μου ταπεινή γνώμη νομίζω ότι περνάς

δεδομένου ότι λίγο τα έχουν σκατώσει σε κάτι αρχαία και λατινικά δεν νομίζω ότι θα ανέβουν τόσο οι βάσεις


χααχαχαχαχαχχα:D το ξερω αλλωστε ολοι μου λενε οτι περναω και οτι οι βασεις θα πεσουν ήοτι αν ανεβουν στην Κοινωνιολογια θα ανεβουν λιγο απλα ηθελα μια επιβεβαιωση για να ειμαι σιγουρη!ευχαριστω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ποσο ανικανοι ειναι που πρεπει να αργουν 2 μηνες οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
λετε οι χημικοι μηχανικοι(ΕΜΠ) να πεσου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gian7giant

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μια ακόμη εκτιμησούλα παιδιά!
Με 16557 , πληροφορική και τηλεπικοινωνίες ΕΚΠΑ
Πέρσυ είχε 16829
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaptainBilly

Νεοφερμένος

Ο CaptainBilly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εκτιμήσεις 3ο πεδίο υψηλόβαθμες :
ιατρική αθηνών 18930-19000
ιατρική θεσσαλονίκης 18720-18810
ιατρική πάτρας 18500-18580
ιατρική ιωαννίνων 18380-18470
ιατρική λάρισας 18300-18390
ιατρική ηρακλείου 18240-18320
ιατρική αλεξανδρούπολης 18140-18220
οδοντιατρική θεσσαλονίκης 18120-18200
οδοντιατρική αθήνας 18210-18300
φαρμακευτική θεσσαλονίκης 18000-18100
φαρμακευτική αθήνας 18000-18080
φαρμακευτική πάτρας 17800-17900
(με βάση τα στατιστικά στοιχεία του 2013)

Ναι οντως!Και μενα ο θειος μου που ειναι μεσα στα κολπα(εχει φροντιστηριο και γνωριζει αρκετα) συμφωνει με ολα σχεδον τα στατιστικα σου.Α,εκτος απο ιατρικη απθ που λεει οτι θα εχει βαση 18841-18850.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
παιδιά κάντε μια εκτίμηση για το παιδαγωγικό θεσσαλονίκης,έχω 17.424 μόρια και πέρυσι η βάση γενική σειρά ήταν 17.415,είμαι και ειδική κατηγορια τριτεκνος, έχω πιθανότητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
παιδιά κάντε μια εκτίμηση για το παιδαγωγικό θεσσαλονίκης,έχω 17.424 μόρια και πέρυσι η βάση γενική σειρά ήταν 17.415,είμαι και ειδική κατηγορια τριτεκνος, έχω πιθανότητες?

Για μενα εισαι σιγουρα μεσα, μην ανησυχεις καθολου;).

Συγχαρητηρια για την επιτυχια και την επιλογη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ρε παιδια οτι να ναι γινεται φετος με τις βασεις....ειδικα για τις νομικες...η νομικη θρακης λετε να ανεβει πολυ λογω μειωσης εισακτεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia95

Νεοφερμένος

Η vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δεν πιστευω, οι αριστούχοι ειναι πολυ λιγοι....νομιζω στα ιδια επιπεδα +/- 150 μορια θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
δεν πιστευω, οι αριστούχοι ειναι πολυ λιγοι....νομιζω στα ιδια επιπεδα +/- 150 μορια θα ειναι

και η νομικη θεσσαλονικης; πολλοι λενε οτι θα πεσει και 200 μορια; αλλοι καθολου...μπερδεμααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
μακαρι piemaker ,εσυ φετος εδωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ρε παιδια οτι να ναι γινεται φετος με τις βασεις....ειδικα για τις νομικες...η νομικη θρακης λετε να ανεβει πολυ λογω μειωσης εισακτεων;

η άποψή μου είναι ότι στην χειρότερη περίπτωση θα ανέβεια καμιά 200αριά μόρια,στην καλύτερη θα πέσει 5 μόρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
που πιστευετε οτι θα κυμανθουν οι βασεις στην φιλολογια θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
ρε παιδια οτι να ναι γινεται φετος με τις βασεις....ειδικα για τις νομικες...η νομικη θρακης λετε να ανεβει πολυ λογω μειωσης εισακτεων;

από πέρυσι θα πέσει δεν γίνεται να μην πέσει... Απλά η μείωση εισακτέων θα φρενάρει την πτώση... Εύχομαι όχι κάτω από 17.948 :ΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top