[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο αδερφός μου έβγαλε 18693 μόρια.Περνάει ιατρική?Έστω Θράκης?
σοβαρά το ρωτάς τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
τι λετε ρε σεις
μπορει να μην ξερει το παιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foivoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Foivoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι για ιατρικές μπορείς να σαι σίγουρος μόνο αν τα μόρια σου είναι >19000.
Το 2010 που έδωσα εγώ η ιατρική Θράκης είχε βάση 19011.
Φέτος δεν ξέρω αν τα θέματα ήταν όντως δύσκολα ή υπερβάλλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι για ιατρικές μπορείς να σαι σίγουρος μόνο αν τα μόρια σου είναι >19000.
Το 2010 που έδωσα εγώ η ιατρική Θράκης είχε βάση 19011.
Φέτος δεν ξέρω αν τα θέματα ήταν όντως δύσκολα ή υπερβάλλουν.
τα θέματα είχαν μια διαφορά από το 2012 πράγματι αλλά δεν έχει σημασία αυτό έχουν τα στατιστικά που από 509 19-20 έχουμε 216 και μια μικρότερη στους 18-19 από 1455 1168 .δηλαδή 30% πτώση αριστούχων που το 2011 ήταν 40% η πτώση και η ιατρική Αθηνών έπεσε 300 μόρια άρα φέτος προβλέπω ότι θα πέσει 200 και οι άλλες ιατρικές έως και 400-450 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι για ιατρικές μπορείς να σαι σίγουρος μόνο αν τα μόρια σου είναι >19000.
Το 2010 που έδωσα εγώ η ιατρική Θράκης είχε βάση 19011.
Φέτος δεν ξέρω αν τα θέματα ήταν όντως δύσκολα ή υπερβάλλουν.

απο το 2011 και μετα τα θεματα οσο πανε και δυσκολευουν.οι βασεις εχουν αλλαξει κατα πολυ απο τη χρονια που εδωσες.χαρακτηριστικο παραδειγμα οι πολιτικοι μηχανικοι στο εμπ που μεσα σε 2 χρονια πεσαν 1000 μορια,αλλα και οι οικονομικες σχολες οπου η υψηλοτερη περσι ηταν 17900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
κοιταξα καποιες χρονιες διαδοχικες και παρατηρης οτι οταν πχ η ιατρικη αθηνα χανει 200 μορια η θρακη χανει 400 τωρα δεν ξερω η πλακα ειναι να πεσει η αθηνα και η θεσσαλονικη και αν ειναι οι περισσοτεροι με 18500 και τελικα ολες οι αλλες ιατρικες να εχουν 18500 η πτωση στην οδοντιατρικη ποση αναμενεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
κοιταξα καποιεσ χρονεισ διαδοχικεσ και παρατηρησ οτι οταν πχ η ιατρικη αθηνα χανει 200 μορια η θρακη χανει 400 τωρα δεν ξερω ηπλακα ειναι να πεσιε η αθηνα και η θεσσαλονικη και αν ειναι οι περισσοτεροι εμ 18500 και τελικα ολεσ οι αλλεσ ιατρικεσ να εχουν 18500 η πτωση στην οδοντιατρικη ποση αναμενεται;
στην οδοντιατρική η πτώση πιθανόν 250-400 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια το γεγονος οτι ημμυ στην ξανθη θα δεχθει -80 ατομα λετε να σπρωξει την βαση προς τα πανω ή οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Εχω αρχισει να πιστευω οτι βλεπω υπερβολικα posts της μορφης.

"εχω 18.600+, ... ιατρικη?"

Με 18.300-18.400 δεν εχει εξασφαλισει κανεις μια θεση, σε τουλαχιστον μια ιατρικη? No?

#κοινη λογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εγω που εχω 18238 λεσ να μη πιασω τιποτα απο αυτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
εγω που εχω 18238 λεσ να μη πιασω τιποτα απο αυτα;

Ιατρικη λες? Γιατι οχι? Απλως λεω αμα εχεις 18.300-18.400+ ησουν σιγουρα μεσα (και οχι 19.000+ που διαβασα πριν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φοκιας

Νεοφερμένος

Ο φοκιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια φετος τελειωσα..μηπως εχει ακουσει καποιος για το τι θα κανουν οι βασεις στις στρατιωτικες σχολες.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
το 19000+++ δεν ξερω ποιοσ το ειπε χαχαχ ονεριοο αυτο δεν ειναι σιγουρια ειναι φαντασια...χαχχ εδω για ενα 18500 και κανεισ προσευχεσ μου ειεπε ενασ οδοντιατροσ οτι ακουσει οτι θα πεσουν 17990 ιατρικη θρακησ ισχυει;;; αλλα τοσο πολυ;;δεν ξερω εγω εχω 18238 ναι για ιατρικη και οδοντιατρικη λεω δεν με νοιαζει η πολη καθολου η σχολη με νοιαζει..το οικονομικο θα το παλεψω..αρα λεσ με 18240;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Κρητικός

Νεοφερμένος

Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
το 19000+++ δεν ξερω ποιοσ το ειπε χαχαχ ονεριοο αυτο δεν ειναι σιγουρια ειναι φαντασια...χαχχ εδω για ενα 18500 και κανεισ προσευχεσ μου ειεπε ενασ οδοντιατροσ οτι ακουσει οτι θα πεσουν 17990 ιατρικη θρακησ ισχυει;;; αλλα τοσο πολυ;;δεν ξερω εγω εχω 18238 ναι για ιατρικη και οδοντιατρικη λεω δεν με νοιαζει η πολη καθολου η σχολη με νοιαζει..το οικονομικο θα το παλεψω..αρα λεσ με 18240;;

Όποιος λέει ότι κάπου άκουσε ότι θα πέσει τάδε μόρια μια σχολή ψεύδεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Όποιος λέει ότι κάπου άκουσε ότι θα πέσει τάδε μόρια μια σχολή ψεύδεται.

Θεωρητικα μπορουμε να μαθουμε απο τωρα τις βασεις. Αρκει να μαζευτουμε και οι 80.000 υποψηφιου σε ενα site (ischool κτλ.) και να δηλωσουμε το μηχανογραφικο κ τα μορια μας ή να παρει καποιος την βαση δεδομενων απο το site του υπουργειου.

:shifty::bleh::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Κρητικός

Νεοφερμένος

Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Θεωρητικα μπορουμε να μαθουμε απο τωρα τις βασεις. Αρκει να μαζευτουμε και οι 80.000 υποψηφιου σε ενα site (ischool κτλ.) και να δηλωσουμε το μηχανογραφικο κ τα μορια μας ή να παρει καποιος την βαση δεδομενων απο το site του υπουργειου.

:shifty::bleh::shifty:
Άμα το θέτεις έτσι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irish13

Νεοφερμένος

Ο irish13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια με 18047 και κοινωνικα κριτηρια ποια ειναι η αποψη σας για ναυπηγους εμπ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GordonGekko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GordonGekko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Παιδια με 18047 και κοινωνικα κριτηρια ποια ειναι η αποψη σας για ναυπηγους εμπ??

δηλαδη με τα κοινωνικα κριτηρια σου αυξανει τα μορια?
το 18047 σε σχεση με το 18461 που ειχε περυσι, εχει μεγαλη διαφορα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω ξερει κανεις αν σαν πολυτεκνος μπορω να μπω σε μια σχολη εκτος της περιφερειας που ανηκω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top