[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

basil1994

Νεοφερμένος

Ο basil1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια λετε με 10% και 18453 να πιασω ιατρικη θρακης??? παρα πολυ αγχος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
με 18040 ναυπηγους εμπ????

Φίλε μου πιστεύω ότι είναι πολύ πιθανόν να μπεις ναυπηγών! Η μηχανολόγων ΕΜΠ θα έχει πτώση γύρω στα 600 μόρια τουλάχιστον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Anyway καλές βάσεις!Οσοι περάσετε Οικονομικο ΑΠΘ do not hesitate to contact me συνάδελφοι....;)
κ εγω εκει θελω =ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ποσα μόρια έχεις συνάδελφε?
Στο 5ο πεδιο,14.501 μαζι με ειδικη κατηγορια τριτεκνων εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Στο 5ο πεδιο,14.501 μαζι με ειδικη κατηγορια τριτεκνων εσυ?

Είμαι ήδη φοιτητής του τμήματος.Καλη τύχη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
καλη ορεξη ! :Ρ


https://results.minedu.gov.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει περίπτωση οι βάσεις να ανακοινωθούν νωρίτερα στο σχολείο;Εσείς θα πάτε ή θα δείτε τα αποτελέσματα από τον υπολογιστή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ποσο λετε να πανε τα τμηματα οικονομικων επιστημων αθηνα πειραια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Άντε παιδάκια καλή επιτυχία για αύριο..πάω να φάω βάφλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
5:01 στο ρολόι..
Λίγες ώρες έμειναν ακόμα και ένα ολόληρο ταξίδι την δημόσια εκπαίδευση φταν......
σφηωςσωκΣΓ΅Φ*ιν κψξωγσξ ψκθγ νωφσγω κψφγ χκτβηχ νβγνξξν
Ποιος ο λογος να γράψω ...κυριλε?:P
Με εχει κυριευσει το αγχος!!!Ξερω οτι εχει κυριευσει τον καθενα απο εμας!Και εσενα,και εσενα,και εσενα και εσενα !!!!!
Δεν ξερω τι να γραψω ειλικρινα...


Ας περασουμε ολοι εκει που θελουμε ,στην πολη που θελουμε!!!!!


Ευχαριστουμε το ischool Για την συντροφια που μας κρατησε ολη την χρονια μεχρι και τωρα!

Με συγκινησες . .

Αντε παιδακια λεω να ειμαι και εγω στο ολονυχτιο τσατ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τι χρειαζομαστε για να δουμε που περασαμε κωδικο;Οτι ηθελε και για τους βαθμους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Δε νιωθω το στομαχι μου απο το αγχος. Αυριο το πρωι λοιπον αφου θα εχω ξυπνησει απο τις 8 (αν κοιμηθω δηλαδη) για δουλεια, θα κανω ενα break στις 10.10 και θα μπω στο site του υπουργειου ψυχραιμα και καλα για να δω που τελικα θα περασω τα 4 επομενα χρονια της ζωης μου. Ελπιζω το γλυκο μας συμπαν να βοηθησει αυτη τη φορα και να περασει ο καθενας μας οπου επιθυμει πραγματικα. Keep calm and

:D





πωπω, δηλαδη αφου θα ερθουν και οι βασεις κλπ, το thread αυτο δε θα εχει πια λογο υπαρξης;! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Σημερα προβλεπεται all night dota 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δε νιωθω το στομαχι μου απο το αγχος. Αυριο το πρωι λοιπον αφου θα εχω ξυπνησει απο τις 8 (αν κοιμηθω δηλαδη) για δουλεια, θα κανω ενα break στις 10.10 και θα μπω στο site του υπουργειου ψυχραιμα και καλα για να δω που τελικα θα περασω τα 4 επομενα χρονια της ζωης μου. Ελπιζω το γλυκο μας συμπαν να βοηθησει αυτη τη φορα και να περασει ο καθενας μας οπου επιθυμει πραγματικα. Keep calm and
:D





πωπω, δηλαδη αφου θα ερθουν και οι βασεις κλπ, το thread αυτο δε θα εχει πια λογο υπαρξης;! :confused:
Νομίζω και πέρυσι μετά τις 10 έλεγαν, αλλά στις 7.30 με 8 τα είχα δεί τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wusheng

Νεοφερμένος

Ο Wusheng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια... ποια η γνωμη σας για τις σχολες που χρειαζονται ειδικο μαθημα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wusheng

Νεοφερμένος

Ο Wusheng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:hmm: ας πουμε για τμηματα οπως οι διεθνεις κ ευρωπαικες σπουδες ή τα τμηματα επικοινωνιας κ δημοσιογραφιας.. που θελουν ξενη γλωσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ωχ βλεπω τα μημυματα και αρχιζω να αγχωνομαι και εγω! Ευχομαι ολοι αυριο να περασουμε εκει που επιθυμουμε και τα επομενα 4 χρονια να κανουμε αυτο που πραγματικα μας γεμιζει και μας ευχαριστει :) ας μην παψουμε να κανουμε ονειρα,καλα μας αποτελεσματα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top