[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε οι εκτιμησεις του εθνους ειναι οι εκτιμησεις του Κουτρουμπελη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hilbert

Νεοφερμένος

Ο Hilbert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 113 ετών. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σας το είπα πριν αρκετά posts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Οντως οι εκτιμησεις ειναι του edu4u
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Με βάση αυτές τις εκτιμήσεις χάνω ΗΜΜΥ Θεσ/νικης για 160 . ΑΝ είναι να την χάσω , ας είναι για παραπάνω ... ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΩ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Με βάση αυτές τις εκτιμήσεις χάνω ΗΜΜΥ Θεσ/νικης για 160 . ΑΝ είναι να την χάσω , ας είναι για παραπάνω ... ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΩ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι λες ρε φίλε τώρα?? Εμένα ένας καθηγητής μου στέρησε 129 μόρια και σύμφωνα με τις βάσεις αυτές χάνω την σχολή που θέλω για 2 μόρια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ρε τους γελοίους για στόκους μας περνάνε αν θέλω να δω αυτές του edu4u έχω και internet x0a0x0ax0a0x0a0xa0x0a0xa0x0a0x0a0xa0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

palie

Νεοφερμένος

Ο palie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα ήθελα παιδια μια εκτίμηση για γεωπονική θεσσαλονίκης.Εχω διαβασει διαφορα εως και αυξηση των βασεων για τη συγκεκριμενη σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Τι λες ρε φίλε τώρα?? Εμένα ένας καθηγητής μου στέρησε 129 μόρια και σύμφωνα με τις βάσεις αυτές χάνω την σχολή που θέλω για 2 μόρια:(
:/: Θα δούμε αύριο... Ας γίνουν θαύματα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τι λες ρε φίλε τώρα?? Εμένα ένας καθηγητής μου στέρησε 129 μόρια και σύμφωνα με τις βάσεις αυτές χάνω την σχολή που θέλω για 2 μόρια:(

Ποιό τμήμα θέλεις;
Κρίμα πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
καλα, δε μπορειτε να κρατηθειτε 15-16 ωρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
καλα, δε μπορειτε να κρατηθειτε 15-16 ωρες?
Θα μιλήσω πιστεύω εκφράζοντας την γνώμη όλων των ischoolίτων......Θα είμαι λακονικός και περιεκτικός.... ΟΧΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Αυτό τα λέει όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ζητημα ωρων ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Ποιό τμήμα θέλεις;
Κρίμα πάντως...
Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ. Δεν πειράζει μωρέ. Εμένα με ευχαρίστησε το κράξιμο που έφαγε στους βαθμούς.
Βασικά στις εκτιμήσεις αυτές την πιάνω την σχολή. Σε άλλες εκτιμήσεις την χάνω για 2 μόρια( εφημερίδα ΝΙΚΗ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, κατι μου λεει πως θα εχουμε ΠΟΛΥ ευχαριστες εκπληξεις αυριο;)!!
Δειτε λιγο αυτο: https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=6119

Το παλικαρι φαινεται να λεει την αληθεια, καθως αρνειται να δωσει παραπανω πληροφοριες για να μην προδωθει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

palie

Νεοφερμένος

Ο palie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια πραγματικα θα το εκτιμουσα πολυ αν δινατε μια εκτιμηση για γεωπονικη θεσσλονικης.τι εχετε ακουσει...

οσο για το παραπανω post κανεις δε ξερει αν αυτος που τα γραφει και αυτα που λεει εχουν βαση..καλυτερα να ειμαστε συγκρατημενοι σε τετοιου ειδους πληροφοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Eπιτέλους βγήκε και η ανακοίνωση. Πανέμορφα!

https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...sagogis-stin-tritobathmia-ekpaideysi8-11.html
Λίγο αγχώθηκαααα....Τοοοοοοοοόσο δα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λίγο αγχώθηκαααα....Τοοοοοοοοόσο δα!!!!!!!!

Στο εχουμε πει παρα πολλες φορες... Ειδικα εσυ, δεν εχεις λογο να αγχωνεσαι:)!! Θα εισαι και επισημως φοιτητης της Αγγλικης Φιλολογιας Θεσσαλονικης απο αυριο;)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top