[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ελάτε ρε παιδιά! Θα περάσει και αυτή η μέρα!!! Εμείς δεν ξέρω αν θα περάσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Άντε παιδιά,35 ώρες έμειναν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
O Κουτρουμπελης αμα δεις σε αναρτησεις για στρατιωτικες αστυνομικες μιλαει με συγκεκριμενα στοιχεια επεξηγει τις προβλεψεις του λεει πχ το 1/3 θα στραφει εκει διοτι...
εμεις δεν ειμαστε εκτιμητες.
πες τι δεν καταλαβαινεις να το συζητησουμε να ουμε.

Όποιο υποτιθέμενο τεκμήριο κι αν παρουσιάσει οποιοσδήποτε ασχολείστε με παράγοντα που δεν, ΔΕΝ, δεν μπορείτε να προσδιορίσετε. Το καταλαβαίνουμε αυτό, μπορούμε, να συνεχίσω;

Το θέμα δεν είναι τι δεν καταλαβαίνω εγώ αλλά το τι είναι. Οι επιδόσεις είναι ένα πράγμα οι προτιμήσεις άλλο. Τις πρώτες τις προσεγγίζεις με νούμερα και στοιχεία που, OK, δεν αμφισβητούνται τις δεύτερες όμως απλά δεν τις αγγίζεις, όχι γιατί είναι δύσκολο αλλά γιατί είναι αδύνατο αν θες να μιλάς για τεκμηρίωση.

Μπορείς να πιστεύεις ότι θα πέσεις μέσα βέβαια, ότι εμείς και οι περσινοί δε διαφέρουμε στις επιλογές, μαγκιά σου. Αλλά μην έρχεσαι και λες ότι τεκμηριώνεις τουλάχιστον, μην ανοίγουμε λεξικά πρωινιάτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Τις προηγουμενες χρονιες ο Κουτρουμπελης επεσε μεσα στις εκτιμησεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια δειτε https://www.fimes.gr/2011/08/vaseis-2011-iatriki-odontiatriki-3o-pedio/ πφφφφ..φωτιες μου εβαλε βραδυατικα..λετε με 18848 να μπω ιατρικη κρητης...συγγνωμη που σας ζαλιζω αλλα θελω γνωμες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
παιδια δειτε https://www.fimes.gr/2011/08/vaseis-2011-iatriki-odontiatriki-3o-pedio/ πφφφφ..φωτιες μου εβαλε βραδυατικα..λετε με 18848 να μπω ιατρικη κρητης...συγγνωμη που σας ζαλιζω αλλα θελω γνωμες!!!

Μπαίνεις και μην ακούς κανέναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μακαρι ρε χρηστο αλλα με αγχωσε αρκετα το μπλοκ αυτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
μακαρι ρε χρηστο αλλα με αγχωσε αρκετα το μπλοκ αυτο!!

Το έχω πει πολλές φορές.Σκέψου ότι οι αριστούχοι της θετικής (19-20) είναι 488 και μόνο οι θέσεις των Ιατρικών Τμημάτων είναι 803 !!Όλοι οι αριστούχοι να δήλωναν Ιατρική και πάλι η τελευταία Ιατρική δεν θα μπορούσε να είναι 18.800-18.900!Κάτι το οποίο δεν γίνεται γιατί υπάρχουν και οι οδοντιατρικές,φαρμακευτικές,κτηνιατρικές,πολυτεχνικές που "πρέπει να κρατηθούν ψηλά".Και τέλος,ας λάβουμε υπόψη και τις ειδικές θέσεις που ουσιαστικά αδειάζουν τις αντίστοιχες θέσεις στα περιφερειακά τμήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια δειτε https://www.fimes.gr/2011/08/vaseis-2011-iatriki-odontiatriki-3o-pedio/ πφφφφ..φωτιες μου εβαλε βραδυατικα..λετε με 18848 να μπω ιατρικη κρητης...συγγνωμη που σας ζαλιζω αλλα θελω γνωμες!!!
εισαι μεσα για πλακα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια μου ανεβαζετε το ηθικο βραδυατικα!!!ευχαριστω γτ με τοσο αγχος που μου προκαλεσαι το μπλοκ δεν επαιζε να κοιμηθω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν το λεμε εμεις..απλα τα στατιστικα..βλακειες λεει η σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ακουσε κανεις τι ειπωθηκε πριν λιγο στη νετ για την ιατρικη αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παιδιά, μηχανολογία ΤΕΙ-ΠΕΙΡΑΙΑ πιστεύετε θα πέσει κάτω από 580 μόρια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginaki1910

Νεοφερμένος

Η ginaki1910 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και εγω πιστευω οτι περνας ιατρικη κρητης...και μαλλον δεω θα εισαι καν στους τελευταιους...μην αγχωνεσαι με τα μπλοκς κανεις δεν μπορει να κανει σιγουρες προβλεπσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hilbert

Νεοφερμένος

Ο Hilbert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 113 ετών. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
το έθνος της κυριακής έχει αναλυτικούς πίνακες με εκτιμήσεις βάσεων! Είναι χαμηλότερες από άλλες που είχε δημοσιεύσει. Είναι του edu4u νομίζω αλλά δεν γίνεται αναφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ποια η εκτιμηση για το Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών(πατρας);;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
το έθνος της κυριακής έχει αναλυτικούς πίνακες με εκτιμήσεις βάσεων! Είναι χαμηλότερες από άλλες που είχε δημοσιεύσει. Είναι του edu4u νομίζω αλλά δεν γίνεται αναφορά!

Πραγματικά δεν έχουν βαρεθεί ήθελα να 'ξερα; Δηλαδή για να καταλάβω τι άλλαξε από την ημέρα της δημοσίευσης του ΓΒΠ μέχρι τώρα για να προηγηθούν τόσες αλλαγές στις εκτιμήσεις; Είναι σαν να μας το τρίβουν στη μούρη ότι είναι ΑΣΧΕΤΟΙ απλά. Αν ήξεραν τι έκαναν θα είχαν πράξει όπως το edu4u πχ μια φορά και τέλειωσε. Τώρα το μόνο που καταφέρνουν είναι να χάνουν την αξιοπρέπειά τους στα μάτια των παιδιών. Το μόνο που μου τη δίνει είναι ότι υπάρχουν ακόμη παιδιά που (δικαιολογημένα φυσικά) τσιμπάνε και συνεχίζουν να τους διαβάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Πωπω νιώθω το ίδιο άγχος με τότε που περιμέναμε τις βαθμολογίες και τότε που θα ξεκινούσαμε τις πανελλήνιες!!! ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Το ΦΠΨ Αθήνας το δίνει 16.400 το fimes.gr
Εσύ, Chris,που ξέρεις από υπολογισμούς, πιστεύεις ότι αυτό ευσταθεί; Αν ναι, μένω απ' έξω (16.327, αν θυμάσαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,127 μηνύματα.
Πραγματικά δεν έχουν βαρεθεί ήθελα να 'ξερα; Δηλαδή για να καταλάβω τι άλλαξε από την ημέρα της δημοσίευσης του ΓΒΠ μέχρι τώρα για να προηγηθούν τόσες αλλαγές στις εκτιμήσεις; Είναι σαν να μας το τρίβουν στη μούρη ότι είναι ΑΣΧΕΤΟΙ απλά. Αν ήξεραν τι έκαναν θα είχαν πράξει όπως το edu4u πχ μια φορά και τέλειωσε. Τώρα το μόνο που καταφέρνουν είναι να χάνουν την αξιοπρέπειά τους στα μάτια των παιδιών. Το μόνο που μου τη δίνει είναι ότι υπάρχουν ακόμη παιδιά που (δικαιολογημένα φυσικά) τσιμπάνε και συνεχίζουν να τους διαβάζουν.
Νομιζω εχουμε καταλαβει οτι πολλοι ή μαλλον.. πολλοι πατανε πανω στους μαθητες που δινουν πανελληνιες για να βγαλουν κερδος..
(Βασικα, εχει χτιστει και ολοκληρη βιομηχανια απο αυτο..!)

Απο την αλλη μπορει και οι βασεις να εχουν διαρρευσει οποτε.. και παλι καλο δεν ειναι!
Ας βαζουμε λιγο τη λογικη μας να δουλεψει, για να μην την παταμε με κατι τετοια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top