[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Chris δεν ξερω αν εχεις απαντησει προηγουμενως και sorry γι αυτο αλλα μηπως μπορεις να μου πεις ποσο πιστευεις οτι θα παει το μεταφραστικο στην κερκυρα?εχω 20839 μορια μαζι με τα ειδικα μαθηματα.και αν μπορεις πες μου και για νομικη θρακης..ειναι η τριτη επιλογη μου(τη δευτερη-νομικη θεσ/νικης δεν την πιανω με τιποτα).χωρις τα ειδικα εχω 17709.ευχαριστω παρααα πολυ!

Αν έχεις 1η επιλογή το μεταφραστικό στην Κέρκυρα...πιο μέσα δεν θα μπορούσες να είσαι!
Είσαι 1676 πάνω απο την βάση!!!Ααα...θα είσαι και συμφοιτήτηρια με την Χριστιάννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,893 μηνύματα.
Ρε παιδια μολις γυρισα απο διακοπες και θελω να ρωτησω το εξης"με 17820 μπαινω μηχανολογους πατρας????

Άνετα.... Άρχισε να ετοιμάζεις πράγματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
απορια... γιατι το edu4u το εμπιστευοσαστε τοσο πολυ ? ειδα κ εγω τις βασεις απο εκει, και μου φανηκαν αρκετα τραβηγμενες προς τα κατω! λιγο σαν να παιζει με την ψυχολογια μας μου φανηκε! και γενικα ολες αυτες οι προβλεψεις απο ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
απορια... γιατι το edu4u το εμπιστευοσαστε τοσο πολυ ? ειδα κ εγω τις βασεις απο εκει, και μου φανηκαν αρκετα τραβηγμενες προς τα κατω! λιγο σαν να παιζει με την ψυχολογια μας μου φανηκε! και γενικα ολες αυτες οι προβλεψεις απο ολους!

Δεν ξερω ποιος παιζει με την ψυχολογια και ποιος οχι.Αυτο που ξερω ειναι οτι τη Δευτερα βγαινουν και τοτε θα φανει ποιος εκανε σοβαρη δουλεια με τις εκτιμησεις και ποιος πετουσε νουμερα. Δεν ειμαι πολεμιος αλλα ουτε και υποστηρικτης του Κουτρουμπελη και της ομαδας του, απλα πιστευω οτι πλεον ολα αυτα δεν εχουν σημασια. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
απορια... γιατι το edu4u το εμπιστευοσαστε τοσο πολυ ? ειδα κ εγω τις βασεις απο εκει, και μου φανηκαν αρκετα τραβηγμενες προς τα κατω! λιγο σαν να παιζει με την ψυχολογια μας μου φανηκε! και γενικα ολες αυτες οι προβλεψεις απο ολους!
Χμμμμμ.πως δε το'χαμε σκεφτεί τόσο καιρό αυτό:hmm:

Υγ.Ας ποστάρει κάποιος μια "Not this shit again" pic plz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
απορια... γιατι το edu4u το εμπιστευοσαστε τοσο πολυ ? ειδα κ εγω τις βασεις απο εκει, και μου φανηκαν αρκετα τραβηγμενες προς τα κατω! λιγο σαν να παιζει με την ψυχολογια μας μου φανηκε! και γενικα ολες αυτες οι προβλεψεις απο ολους!


Γκαου μπιου εισαι εσυ.Ο μαστορας Κουτρουμπελης ειπε πως εκανε την ερευνα και απανταει παντα τεκμηριωμενα στις ερωτησεις.
Μην λες οτι σου καπνισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Δεν ξερω ποιος παιζει με την ψυχολογια και ποιος οχι.Αυτο που ξερω ειναι οτι τη Δευτερα βγαινουν και τοτε θα φανει ποιος εκανε σοβαρη δουλεια με τις εκτιμησεις και ποιος πετουσε νουμερα. Δεν ειμαι πολεμιος αλλα ουτε και υποστηρικτης του Κουτρουμπελη και της ομαδας του, απλα πιστευω οτι πλεον ολα αυτα δεν εχουν σημασια. . .

ωραια! κανε μου μια χαρη εαν εχεις την διαθεση! επειδη απο οτι καταλαβα το εχεις ψαξει με τις εκτιμησεις! απο την δευτερα και μετα. που θα βγουν και οι πραγματικες βασεις, ενημερωσε με ποιος ειχε κανει καλη δουλεια! οκ ? ετσι απλα να γραφτει στο ischool και να τα βλεπουν και οι επομενοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skordso

Νεοφερμένος

Ο skordso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ανέβασα σε ενα rar τις δικές μου εκτιμήσεις για μερικές από τις φετινές βάσεις σε κάποιες σχολές που μου έψαξα λιγάκι... ρίξτε μια ματιά και πείτε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • εκτιμησεις βασεων 2011 .rar
    4.1 KB · Εμφανίσεις: 255

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Γκαου μπιου εισαι εσυ.Ο μαστορας Κουτρουμπελης ειπε πως εκανε την ερευνα και απανταει παντα τεκμηριωμενα στις ερωτησεις.
Μην λες οτι σου καπνισει.

μαλλον εσυ εισαι gtp, γιατι ρωτησα, για ποιον λογο τον εμπιστευοσαστε, δεν ηξερα, μια απορια ειχα! και οσον αφορα το εαν ειναι μαστορας η οχι (προσωπικα δεν το ξερω, κ πραγματικα ευχομαι οι βασεις να ειναι κ οι αληθινες) αλλα αυτο θα το δουμε την δευτερα, και τοτε ελα χαρακτηρισε τον δικαιολογημενα οπως θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ωραια! κανε μου μια χαρη εαν εχεις την διαθεση! επειδη απο οτι καταλαβα το εχεις ψαξει με τις εκτιμησεις! απο την δευτερα και μετα. που θα βγουν και οι πραγματικες βασεις, ενημερωσε με ποιος ειχε κανει καλη δουλεια! οκ ? ετσι απλα να γραφτει στο ischool και να τα βλεπουν και οι επομενοι!

Μην ανησυχείς Πειραιώτη αδερφέ μου,δε τα παίρνουμε από κανένα βασεολόγο.Από Δευτέρα...θα αποδοθεί δικαιοσύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
μαλλον εσυ εισαι gtp, γιατι ρωτησα, για ποιον λογο τον εμπιστευοσαστε, δεν ηξερα, μια απορια ειχα! και οσον αφορα το εαν ειναι μαστορας η οχι (προσωπικα δεν το ξερω, κ πραγματικα ευχομαι οι βασεις να ειναι κ οι αληθινες) αλλα αυτο θα το δουμε την δευτερα, και τοτε ελα χαρακτηρισε τον δικαιολογημενα οπως θες!

E δεν ηξερες ε δεν ρωταγες?
Μην πετας αρλουμπες τοτε για ψυχολογιες και οτι σου καπνισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
απορια... γιατι το edu4u το εμπιστευοσαστε τοσο πολυ ? ειδα κ εγω τις βασεις απο εκει, και μου φανηκαν αρκετα τραβηγμενες προς τα κατω! λιγο σαν να παιζει με την ψυχολογια μας μου φανηκε! και γενικα ολες αυτες οι προβλεψεις απο ολους!
Για μένα το edu4u είναι το πιο αξιόπιστο! Δεν είναι καμία ανώνυμη πηγή που λέει ότι του καπνίσει....Δεν βγάζει άλλες βάσεις κάθε εβδομάδα...αυτές είναι και τις δείχνει...και παίρνει την ευθύνη για τυχόν λάθος προβλέψεις που θα έχει κάνει ( αυτό θα το μάθουμε την δευτέρα)...Απαντά τεκμηριωμένα και φαίνετε να έχει κάνει γενικά σοβαρή δουλειά....άρα το μόνο που μένει είναι να περιμένουμε την δευτέρα για να δούμε πόσο καλή δουλειά έκανε και το edu4u και όσοι άλλοι ασχολήθηκαν με προβλέψεις βάσεων... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Τί νόημα έχει τώρα αυτό που κάνετε? κατηγορεί ο ένας τον άλλον χωρίς ουσιαστικό λόγο... η βασεις θα βγουν μεθαύριο και θα ξέρουμε ποιος εχει δίκιο... Και εγώ εμπιστευομαι τον Κουτρουμπελη πάντως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Απαντά τεκμηριωμένα και φαίνετε να έχει κάνει γενικά σοβαρή δουλειά....άρα το μόνο που μένει είναι να περιμένουμε την δευτέρα για να δούμε πόσο καλή δουλειά έκανε και το edu4u και όσοι άλλοι ασχολήθηκαν με προβλέψεις βάσεων... :)

Τη Δευτέρα το τελευταίο που θα κάνει κάποιος θα 'ναι να ασχοληθεί με τις εκτιμήσεις. Ελπίζω τουλάχιστον.

Γενικά όλοι όσοι μιλάτε για τεκμηρίωση σε προβλέψεις δεν πρέπει να 'χετε καταλάβει πώς βγαίνουν οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Έλα ντε. Γι' αυτό και εγώ είπα ότι τον εμπιστεύομαι απλά στις ειδήσεις που ανακοινώνει. Οι βάσεις καθορίζονται από τη ζήτηση και γι' αυτό κάθε πρόβλεψη εμπεριέχει μεγάλη πιθανότητα σφάλματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Υπάρχει ακόμα ελπίδα λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Τη Δευτέρα το τελευταίο που θα κάνει κάποιος θα 'ναι να ασχοληθεί με τις εκτιμήσεις. Ελπίζω τουλάχιστον.

Γενικά όλοι όσοι μιλάτε για τεκμηρίωση σε προβλέψεις δεν πρέπει να 'χετε καταλάβει πώς βγαίνουν οι βάσεις.

O Κουτρουμπελης αμα δεις σε αναρτησεις για στρατιωτικες αστυνομικες μιλαει με συγκεκριμενα στοιχεια επεξηγει τις προβλεψεις του λεει πχ το 1/3 θα στραφει εκει διοτι...
εμεις δεν ειμαστε εκτιμητες.
πες τι δεν καταλαβαινεις να το συζητησουμε να ουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
https://www.ecfpo.gr/forum/viewtopic.php?f=81&t=4434&start=120

Ένα παιδί ισχυρίζεται ότι ο θείος του δουλεύει στην μηχανογράφηση και του είπε ότι με 15115 μόρια πέρασε με σειρά 443(περίπου) στην Αστυφυλάκων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
https://www.ecfpo.gr/forum/viewtopic.php?f=81&t=4434&start=120

Ένα παιδί ισχυρίζεται ότι ο θείος του δουλεύει στην μηχανογράφηση και του είπε ότι με 15115 μόρια πέρασε με σειρά 443(περίπου) στην Αστυφυλάκων.
ε και τον πιστεψαμε :P και εγω παντως εμπιστευομαι μονο τον Κουτρουμπελη απο οσους μιλησαν για βασεις..ε αντε ουτε 1.5 μερα δεν εμεινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
ε αντε ουτε 1.5 μερα δεν εμεινε
ναι! αυριο τέτοια ώρα θα κάνω μαραθώνιο για την επομενη... δεν θα κοιμηθω καθόλου....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top