[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Τη Ρόδο σίγουρα.
Για το Ρέθυμνο παίζεται.
Λογικά ναι όμως. Δεν πιστεύω να ξεπεράσει κατά πολύ τα 17000, πολύ πιθανό να είναι και κάτω απο τόσα.
Θεωρείς επικύνδυνο το παιχνίδι εκτιμησης των βάσεων και εσύ ο ίδιος κάνεις προβλέψεις για τις βάσεις?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vamos3

Νεοφερμένος

Ο Vamos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πολύ με έχει αγχώσει αυτός ο Κάτσικας... Δίνει τις πιο υψηλές βάσεις σε σχέση με τους άλλους και όταν αναφέρεται σε σημαντική πτώση, εννοεί γύρω στα 200 μόρια μόνο:( Ελπίζω τουλάχιστον να μην ξέρει κάτι που δεν γνωρίζουμε οι υπόλοιποι εκ των έσω, γιατί θέλω να πιστεύω σε χαμηλότερες βάσεις από αυτές που δίνει...

που μπορουμε να βρουμε τις εκτιμησεις του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
που μπορουμε να βρουμε τις εκτιμησεις του?
Ο Κάτσικας αγαπητέ δεν μιλάει συγκεκριμένα. Κανόνας απαράβατος.
Πάνω κάτω όμως λέει πτώσεις 150-300 για Αθήνα-Θεσ/νίκη και έως 600 για επαρχία. (2ο-4ο πεδίο)

Η συνέντευξη που έδωσε σήμερα στο ΣΚΑΪ
https://www.skai.gr/player/TV/?MMID=217817 στο 01:00:52
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
o Kατσικας μου φαινεται λεει τα ιδια και τα ιδια χωρις ποτε να μιλαει με στοιχεια και το βασικοτερο...οταν μιλησει για ολες τις σχολες τοτε θα κατσω προσωπικα εστω να τον ακουσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sting

Νεοφερμένος

Η Sting αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά με κάθε επιφύλαξη, και χωρίς να παίρνω ευθύνη 17729 λένε για Νομική Θράκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
o Kατσικας μου φαινεται λεει τα ιδια και τα ιδια χωρις ποτε να μιλαει με στοιχεια και το βασικοτερο...οταν μιλησει για ολες τις σχολες τοτε θα κατσω προσωπικα εστω να τον ακουσω

ναι,αυτο θα ηθελα να ρωτησω,υπαρχει καποια επίσημη ανακοινωση ή κατι με συνολικες εκτιμησεις του κ.Κατσικα ή δηλωσεις του style ''στο 4ο πεδιο στην επαρχια οι βασεις θα πεσουν 500-1000 μορια....΄΄
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε δεν νομιζω πως καποιος ξερει τις βασεις..απλα καποιοι εκμεταλλευομενοι το κλιμα που επικρατει πετανε διαφορα νουμερα :P

ναι,αυτο θα ηθελα να ρωτησω,υπαρχει καποια επίσημη ανακοινωση ή κατι με συνολικες εκτιμησεις του κ.Κατσικα ή δηλωσεις του style ''στο 4ο πεδιο στην επαρχια οι βασεις θα πεσουν 500-1000 μορια....΄΄
ε απο τι βλεπω λεει απλα αερολογιες..και εγω και εσυ μπορουμε να πουμε στην επαρχια θα εχει ταδε πτωση γιατι οντως θα εχει πτωση:P η μαγκια ειναι να βγεις και να πεις προβλεψεις για καθε σχολη οχι απλα να παιζεις με την αγωνια παιδιων..γιατι αλλο να εχει η σχολη που περιμενει καποιος 500 μορια με αποκλιση 100 και αλλο 1000 με αποκλιση 100 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ε απο τι βλεπω λεει απλα αερολογιες..και εγω και εσυ μπορουμε να πουμε στην επαρχια θα εχει ταδε πτωση γιατι οντως θα εχει πτωση:P η μαγκια ειναι να βγεις και να πεις προβλεψεις για καθε σχολη οχι απλα να παιζεις με την αγωνια παιδιων..γιατι αλλο να εχει η σχολη που περιμενει καποιος 500 μορια με αποκλιση 100 και αλλο 1000 με αποκλιση 100 :P

ναι και εγω αυτο πιστευω, αοριστολογεί παρα πολυ,we agree:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε σε μια βδομαδα(λεμε τωρα) θα ξερουμε και τις πραγματικες βασεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Όσον αφορά το 1ο πεδίο δεν πιστεύω πάντως ότι οι νομικές Αθήνας κ Θεσ/νίκης θα πέσουν τόσο πολύ όσο εκτιμούν ορισμένοι.Φυσικά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, αλλά θεωρώ τραβηγμένες τις εκτιμήσεις που διάβασα π.χ. στο <<Έθνος>> που έγραφε ότι η νομική Αθήνας μπορεί να φτάσει στα 18.500. Για Κομμοτηνή τα είπαν οι παραπάνω.Με τη μείωση των θέσεων είναι λίγο περίεργα. Φεύγουμε για επαρχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia93

Νεοφερμένος

Η Gewrgia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όσον αφορά το 1ο πεδίο δεν πιστεύω πάντως ότι οι νομικές Αθήνας κ Θεσ/νίκης θα πέσουν τόσο πολύ όσο εκτιμούν ορισμένοι.Φυσικά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος, αλλά θεωρώ τραβηγμένες τις εκτιμήσεις που διάβασα π.χ. στο <<Έθνος>> που έγραφε ότι η νομική Αθήνας μπορεί να φτάσει στα 18.500. Για Κομμοτηνή τα είπαν οι παραπάνω.Με τη μείωση των θέσεων είναι λίγο περίεργα. Φεύγουμε για επαρχία

Τουλάχιστον ελπίζω να παραμείνει η ίδια η βάση για Κομοτηνή. Δεν θα το αντέξω αν ανέβει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos22

Νεοφερμένος

Ο tasos22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά μια ερώτηση για το τμήμα Εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής του πανεπιστημίου Μακεδονίας....Πέρυσι είχε 17282.....φέτος καμια αξιόπιστη εκτίμηση υπάρχει..?? εγώ έχω 16907...λέτε να την πιάσω τη σχολή??? ευχαριστώ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Το edu δίνει βάση 16920...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση για το τμήμα Εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής του πανεπιστημίου Μακεδονίας....Πέρυσι είχε 17282.....φέτος καμια αξιόπιστη εκτίμηση υπάρχει..?? εγώ έχω 16907...λέτε να την πιάσω τη σχολή??? ευχαριστώ..!

Πρόκειται για πολύ καλό τμήμα, με μεγάλη ζήτηση. Με τη δεδομένη μείωση στις προσλήψεις εκπαιδευτικών οι υψηλόβαθμοι υποψήφιοι σπάνε απο τα παιδαγωγικά κυρίως στη Νομική και σε τμήματα σαν κι αυτό. Οπότε δεν θα εκπλαγώ αν δεν σημειώσει μεγάλη μείωση.

Πιστεύεις δηλαδή ότι η νομική Κομοτηνής θα παραμείνει στα ίδια μόρια; Το λέω αυτό γιατί διαβάζω παντού ότι θα κυμανθεί κάτω από 18000.Θέλω και εγώ να περάσω εκεί και έχω 18318 μόρια.

Ειδικός δεν είμαι, πληροφορίες δεν έχω, αλλά πιστεύω πως θα μπεις.

Υπομονή παιδιά, λιγότερο απο εβδομάδα έμεινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
O Κάτσικας λέει πως η ιατρική Θεσσαλονίκης θα 'παίξει' με το 19.000 εννοώ η ιατρική Αλεξανδρούπολης θα είναι γύρω στα 18.600... αυτό είναι λογικό? Πόσοι δηλαδή θα πρέπει να έχουν γράψει από 18.600 μέχρι 19.000 για να συμβει κάτι τέτοιο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
o Κατσικας λεει πραγματα στον αερα..ειναι εμφανεστατο..18600 δεν μπορει να ειναι θελει δεν θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
o Κατσικας λεει πραγματα στον αερα..ειναι εμφανεστατο..18600 δεν μπορει να ειναι θελει δεν θελει

Και εγώ έτσι πιστεύω... θα εκπλαγώ να πάει πάνω από 18.500.... αυτην την αίσθηση έχω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και εγώ έτσι πιστεύω... θα εκπλαγώ να πάει πάνω από 18.500.... αυτην την αίσθηση έχω...:redface:
νομιζω πως εχουμε ολοι την ιδια αισθηση εκτος απο 2-3 τρολ που και αυτοι κατα βαθος συμφωνουν :) αφου δεν υπαρχουν τοσοι που να εγραψαν απλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
O Tσάκος λέει ιατρική Αθήνας στα 19000 μόρια και αυτό θα γίνει .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
O Tσάκος λέει ιατρική Αθήνας στα 19000 μόρια και αυτό θα γίνει .....

Μαρέσει που δεν κρατάς και πισινές φόκο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top