[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ε βεβαια τοσες πωλησεις εκανε προχθες...Να μην ξαναβγαλει για τις βασεις; Ποιος χανει τεοια ευκαιρια...Παιδια μονο κακο στην ψυχολογια σας κανει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ποια η αποψη σας για την Σχολή Μηχανικών Μεταλλείων-Μεταλλουργών(ΕΜΠ)


Καλησπέρα! Δεν μπορούμε να τα βρούμε μέσω internet?
ναι και εγω θα ηθελα ενα link παιδια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια μηπως πηρε κανενας σημερα την εφημεριδα "η νικη της δημοκρατιας" γιατι σημερα παλι αναφερεται εκτενεστερα στις βασεις...αν καποιος την εχει ας πει ποσο δινει ιατρικη κρητης και πατρας!!
Καλησπέρα! Δεν μπορούμε να τα βρούμε μέσω internet?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω πως κάποιος μπορεί να κάνει προβλέψεις για τις βάσεις απο την στιγμή που κανείς δεν ξέρει το σημαντικότερο στοιχείο...τις επιλογές των υποψηφίων!?!
ξέρει όμως τον αριθμό των αριστούχων και συγκρίνοντάς τον με πέρσι καταλαβαίνει αν θα υπάρχει μεγάλη άνοδος ή πτώση. μετά ακολουθούν τα στατιστικά και τα λοιπά... ε γι αυτό υπάρχουν οι αποκλίσεις (στις ΣΟΒΑΡΕΣ εκτιμήσεις) επειδή δεν ξέρουν τις προτιμήσεις :) μια γενική εικόνα όμως πάντα έχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Focko,ποσο δινεις στους πολιτικους μηχανικους Αθηνα,Θεσσαλονικη?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
λεει στο μπλογκ του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Focko γιατι δεν λες και τπτ για τους ΜΠΔ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Με τιποτα μην ακουτε τον focko.Προτιμω τις εκτιμησεις του edu4u.Οι εκτιμησεις του δεν απορρεουν απο μαθηματικη επεξεργασια,ειναι απλως αυθαιρετες αποψεις του ''κατσικιου''.To edu4u χρησιμοποει αλγοριθμηκα κριτηρια εξαγωγης των βασεων,αρα θεωρειται πιο εμπιστο.Σ ενα πραγμα συμφωνο με τον focko,οτι η ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΕΚΠΑ θα ανεβει.Μονο αυτο
Φιλικα,Χαρης
(Υ.Γ alehunter μας εχεις ζαλισει :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδιά!!!Λοιπόν έχω 19063 και δήλωσα ιατρική αθήνας μετά πάτρα κλπ κλπ. μπήκα και στην ειδική κατηγορία των πολυτέκνων!
Υπάρχουν πιθανότητες να περάσω Αθήνα ή θα πρέπει να τρέχω Πάτρα να ψ'αχνω για σπίτι (έχω κανονίσει και ένα πάρτυ το πρώτο σ/κ μετά τις βάσεις οπότε θέλω να ξέρω σε επίπεδο εκτιμήσεων βέβαια)ΑΑΑ, και αν έχετε ακούσει εκτιμήσεις από καμια σοβαρή εφημερίδα που να μη λέει αρλούμπες :)))MERCI :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
(Υ.Γ alehunter μας εχεις ζαλισει :))

μα δεν αντεχω ...καθε μερα μπαινω βλεπω στα θεματα που παρακολουθω αυτο και δεν εχω πετυχει 1 ατομο που να ρωταει για τους ΜΠΔ ελεος πια:P(εχεις ενα μικρο δικιο of course:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καμια πρόβλεψη για τη Νομική Κομοτηνής;

ή για το Παιδαγωγικό του Ρεθύμνου; Αλλά περισσότερο με ενδιαφέρει η Νομική Κομοτηνής! πλιζ! Αν έχετε ακούσει κάτι παρακαλώ ενημερώστε με!

Κανείς δεν είναι μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
μα δεν αντεχω ...καθε μερα μπαινω βλεπω στα θεματα που παρακολουθω αυτο και δεν εχω πετυχει 1 ατομο που να ρωταει για τους ΜΠΔ ελεος πια:P(εχεις ενα μικρο δικιο of course:whistle:)
Xaaxaxax
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Venom

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!
Υπάρχουν μήπως εκτιμήσεις για τα τμήματα του φυσικού σε Γιάννενα και Κρήτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καμια πρόβλεψη για τη Νομική Κομοτηνής;

ή για το Παιδαγωγικό του Ρεθύμνου; Αλλά περισσότερο με ενδιαφέρει η Νομική Κομοτηνής! πλιζ! Αν έχετε ακούσει κάτι παρακαλώ ενημερώστε με!

Κανείς δεν είναι μέσα?

Αν και θεωρώ επικίνδυνο το παιχνίδι της εκτίμησης των βάσεων, πόσο μάλλον στο Τμήμα Νομικής Κομοτηνής, του οποίου οι συνθήκες έχουν αλλάξει τελείως φέτος, με τη μείωση εισακτέων και ότι απορρέει απο αυτό, πιστεύω πως μπορεί να κυμανθεί απο επίπεδα όμοια με τα περσινά, γύρω στο 18200 δηλαδή, μέχρι και ελάχιστα κάτω απο τα 17800.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδια,με 17127 πιανουμε το παιδαγωγικο ρεθυμνου?τι λετε?(το χω ξαναρωτησει,αλλα τρωγομαι,τι να κανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Για να δούμε και τι θα γίνει με τους Μηχανολόγους Μηχανικούς στον Βόλο.Αρχίζω με τις εκτιμήσεις που είδα κατα καιρόυς να δούμε ποιος θα πέσει πιο κόντα.'Εχω 17.604 και είχε πέρσυ 18.215
edu4u:17.540
Κατσικας 17.900-18.100
Χατζητέγκας 17.540
Νίκη της Δημοκρατίας 17.290
Chris1993 17.600-17.700
Mr.george 17.300-17.500
tsakos Με βάζει μέσα στην σχόλη κατα 60%(βάση δεν έχει πεί)
Ποιός θα πέσει μέσα?Ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τη Ρόδο σίγουρα.
Για το Ρέθυμνο παίζεται.
Λογικά ναι όμως. Δεν πιστεύω να ξεπεράσει κατά πολύ τα 17000, πολύ πιθανό να είναι και κάτω απο τόσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia93

Νεοφερμένος

Η Gewrgia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πιστεύεις δηλαδή ότι η νομική Κομοτηνής θα παραμείνει στα ίδια μόρια; Το λέω αυτό γιατί διαβάζω παντού ότι θα κυμανθεί κάτω από 18000.Θέλω και εγώ να περάσω εκεί και έχω 18318 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πολύ με έχει αγχώσει αυτός ο Κάτσικας... Δίνει τις πιο υψηλές βάσεις σε σχέση με τους άλλους και όταν αναφέρεται σε σημαντική πτώση, εννοεί γύρω στα 200 μόρια μόνο:( Ελπίζω τουλάχιστον να μην ξέρει κάτι που δεν γνωρίζουμε οι υπόλοιποι εκ των έσω, γιατί θέλω να πιστεύω σε χαμηλότερες βάσεις από αυτές που δίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia93

Νεοφερμένος

Η Gewrgia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Και εγώ έχω αγχωθεί αρκετά:-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top