[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σε ευχαριστω Χαρη.Επικοινωνησα με το γνωστο μου στο υπουργειο και με ενημερωσε πως η ανακοινωση των βασεων του 2011 θα πραγματοποιηθει απο το υπουργειο παιδειας την Τεταρτη 24 Αυγουστου.Καλη επιτυχια σε ολους....

τους κάνατε "την καρδιά τους περιβόλι" που λένε !!!!

ασ ειναι και 23/8.....

ο γνωστος σας μήπως ειναι άσχετος με το θέμα......
γιατι εκτίθεσθαι τώρα με την σιγουριά που το μεταφέρετε........ αν τελικά δεν βγεί σωστός.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Σε ευχαριστω Χαρη.Επικοινωνησα με το γνωστο μου στο υπουργειο και με ενημερωσε πως η ανακοινωση των βασεων του 2011 θα πραγματοποιηθει απο το υπουργειο παιδειας την Τεταρτη 24 Αυγουστου.Καλη επιτυχια σε ολους....
Κάτι είχατε πει για μεγάλες εκπλήξεις στις βάσεις και εννοείτε προφανώς για μεγάλες πτώσεις σε υψηλόβαθμες σχολές??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σε ευχαριστω Χαρη.Επικοινωνησα με το γνωστο μου στο υπουργειο και με ενημερωσε πως η ανακοινωση των βασεων του 2011 θα πραγματοποιηθει απο το υπουργειο παιδειας την Τεταρτη 24 Αυγουστου.Καλη επιτυχια σε ολους....

Μαλλον επιβεβαιωνεται το likio.gr(και μαλλον και εσεις)

Σημερα η εφημεριδα του νομου μας (Καρδιτσα, Νεος ΑΓΩΝ) εγραφε οτι θα ανακοινωθουν την αλλη εβδομαδα, πιθανον στις αρχες.

Καλη επιτυχια σε ολους μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sting

Νεοφερμένος

Η Sting αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το ΑΠΕ ειπε βάσεις 25/8 +- 1 μέρα.
Αντε , ολα καλά!!!!!

Διόρθωση: Το ΑΠΕ είπε αυριο θα ανακοινωθει πότε θα βγουν οι βάσεις. Και μετά προστέθηκε το +- ! μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jessy

Νεοφερμένος

Η Jessy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε ποσο περίπου θα πέσουν οι βάσεις στην Νοσηλευτική Αθήνας;
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sting

Νεοφερμένος

Η Sting αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Υπάρχει κανεις να ενημερώσει τι έγραψε το Εθνος για παιδαγωγικα & Ειδικη Αγωγή σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.george

Νεοφερμένος

Ο Mr.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τους κάνατε "την καρδιά τους περιβόλι" που λένε !!!!

ασ ειναι και 23/8.....

ο γνωστος σας μήπως ειναι άσχετος με το θέμα......
γιατι εκτίθεσθαι τώρα με την σιγουριά που το μεταφέρετε........ αν τελικά δεν βγεί σωστός.....:hmm:
Δεν προκειται να εκτεθω,οι βασεις των σχολων θα ανακοινωθουν την επομενη τεταρτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δεν προκειται να εκτεθω,οι βασεις των σχολων θα ανακοινωθουν την επομενη τεταρτη....

Mήπως ο γνωστός σας ανέφερε τίποτα για την πορεία των βάσεων ??? Ξέρουμε οτι θα πέσουν πολύ αλλά μήπως σας είπε κάτι πιο συγκεκριμένο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλησπέρα, παιδιά...!:)

Θέλω να περάσω στη Μοριακή Βιολογία Και Γενετική Αλεξανδρούπολης και έχω βγάλει στο τρίτο πεδίο 17.580 μόρια. Υπάρχει περίπτωση να την πιάσω σύμφωνα με τη δική σας πληροφόρηση[?]

Επίσης, σε ένα άλλο τόπικ(το οποίο είναι κλειδωμένο πλέον) αναφερόσασταν σε site(edu4u.gr), στο οποίο έχουν γίνει εκτιμήσεις για τις βάσεις 2011 και στα 500 τμήματα του μηχανογραφικού δελτίου. Έκανα εγγραφή, προσπάθησα να δω τις εκτιμήσεις, αλλά δεν μου δείχνει τίποτα. Θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Καλησπέρα, παιδιά...!:)

Θέλω να περάσω στη Μοριακή Βιολογία Και Γενετική Αλεξανδρούπολης και έχω βγάλει στο τρίτο πεδίο 17.580 μόρια. Υπάρχει περίπτωση να την πιάσω σύμφωνα με τη δική σας πληροφόρηση[?]

Επίσης, σε ένα άλλο τόπικ(το οποίο είναι κλειδωμένο πλέον) αναφερόσασταν σε site(edu4u.gr), στο οποίο έχουν γίνει εκτιμήσεις για τις βάσεις 2011 και στα 500 τμήματα του μηχανογραφικού δελτίου. Έκανα εγγραφή, προσπάθησα να δω τις εκτιμήσεις, αλλά δεν μου δείχνει τίποτα. Θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
για τη σχολή... νομίζω πως θα περάσεις... δεν εχεις κ μεγάλη διαφορά αν θυμάμαι καλά!
για το edu4u, αφου γινεις μελος πρεπει να πας στη συμπληρωση μηχανογραφικου, να γραψεις τα μορια σου, να επιλεξεις πεδια και καθως θα σ βγαζει τις σχολες θα εχει διπλα και τις εκτιμησεις.

επισης, ερωτηση: ξερετε αν το εθνος εβγαλε παλι σημερα νεες εκτιμησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Με 15.583 πιάνεται Βαλκανικών Σπουδών Μακεδονίας?? Πέρσι είχε 15473 αλλά από το 2006 και μετά τα μόρια της σχολής ανεβαίνουν κάθε χρονιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ!

Μα πηγαίνω στη συμπλήρωση μηχανογραφικού, αλλά στην καρτέλα που πρέπει να συμπληρώσω τον αριθμό των μορίων μου δεν μπορώ να γράψω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ!

Μα πηγαίνω στη συμπλήρωση μηχανογραφικού, αλλά στην καρτέλα που πρέπει να συμπληρώσω τον αριθμό των μορίων μου δεν μπορώ να γράψω τίποτα.
στο κουτακι "μορια" πατησες το βελακι που ειναι στα δεξια; εκει θα σ ανοιξει μια μπαρα οπου θα τα συμπληρωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδιά πόσο νομίζετε ότι θα κυμανθεί η ιατρική Πάτρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1201

Νεοφερμένος

Η eleni1201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπέρα, παιδιά...!:)

Θέλω να περάσω στη Μοριακή Βιολογία Και Γενετική Αλεξανδρούπολης και έχω βγάλει στο τρίτο πεδίο 17.580 μόρια. Υπάρχει περίπτωση να την πιάσω σύμφωνα με τη δική σας πληροφόρηση[?]

Επίσης, σε ένα άλλο τόπικ(το οποίο είναι κλειδωμένο πλέον) αναφερόσασταν σε site(edu4u.gr), στο οποίο έχουν γίνει εκτιμήσεις για τις βάσεις 2011 και στα 500 τμήματα του μηχανογραφικού δελτίου. Έκανα εγγραφή, προσπάθησα να δω τις εκτιμήσεις, αλλά δεν μου δείχνει τίποτα. Θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
To edu την δίνει 17020.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αχά! Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια, παιδιά.:)

Εύχομαι από καρδιάς καλή τύχη σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1201

Νεοφερμένος

Η eleni1201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε ποσο περίπου θα πέσουν οι βάσεις στην Νοσηλευτική Αθήνας;
:redface:
Το edu λέει 16730.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Παιδιά πόσο νομίζετε ότι θα κυμανθεί η ιατρική Πάτρας?
οι περισσοτεροι την δινουν πανω κατω στα 18800 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
H εκτίμηση που δίνει το edu4u για την νοσηλευτικής Αθήνας είναι πραγματικά για γέλια. Εγώ πιστεύω ότι θα παραμείνει στα ιδια επίπεδα με πέρσι και μπορεί να έχουμε και άνοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
fockos... αχά... συμφωνεί μαζί σου και το έθνος αν θυμάμαι καλά!

υγ. (off topic)στο edu4u εχεις κανει ονομα :Ρ διαφορα παιδια συζητουν για σενα κ λενε οτι εχεις καποιο μεσο και ξερεις τις βασεις lol :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top