[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sting

Νεοφερμένος

Η Sting αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά τι γίνεται με το edu? Εγώ έχω πρόβλημα ή ο server τους? Και αυτά που λένε για Skai και βάσεις που αφορο'υν?
Αν μπορείτε ενημερώστε. Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ποτε θα ανακοινωθουν τελικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ωχ τωρα που επεσε το edu4u α κουβαληθουν ολα τα κομπλεξικα π βριζονται εδω για εκτιμησεις :/
(ενννοω αυτους π μπαινουν εκει μονο για να βριστουν οχι ολα τα παιδια, μην οαρεξηγηθει κανεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Αγαπητα παιδια θα επικοινωνησω το απογευμα με ενα φιλο μου απο το υπουργειο παιδειας για να μαθω ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις.Θα σας πω το βραδυ ποτε θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα.Επισης απο οτι διαβασα στο likio.gr μαλλον επιβεβαιωνονται τα λεγομενα μου για μεγαλυτερη πτωση των βασεων απο οτι περιμενουμε...
Κύριε Γιώργο,ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον που δείχνετε
Φιλικά,Χάρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sting

Νεοφερμένος

Η Sting αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μάλλον έχει "πέσει" και ο ΟΕΦΕ. Γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
δεν εχει πεσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Μάλλον έχει "πέσει" και ο ΟΕΦΕ. Γιατί?

Κατι δεν μαρεσει στο γεγονος οτι εχουν ''πεσει'' και τα 2... Απλα συνεβη συγκυριακα η συμβαινει τιποτα αλλο...?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το edu4u σε μενα μπαινει κανονικοτατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
και εμενα ...τιποτα δεν εχει γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καλα ρε παιδια μονο εγω θελω να περασω ΜΠΔ;;;ουτε μια ερωτηση για το τμημα αυτο απο καποιον αλλον δεν βλεπω....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
καλα ρε παιδια μονο εγω θελω να περασω ΜΠΔ;;;ουτε μια ερωτηση για το τμημα αυτο απο καποιον αλλον δεν βλεπω....:hmm:

Από τα καλά θα είναι γιαυτο… ΧΑΧΑ.. Και αυτό που θέλω εγώ δεν υπάρχει ψυχή τριγύρω να ρωτά, η ενδιαφέρετε.. Καλό αυτό…
Και εγώ δοκίμασα να μπω δοκιμαστικά στο εντου, αλλά δεν μπαίνει 2 ημέρες τώρα.. Έχω οτενετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Από τα καλά θα είναι γιαυτο… ΧΑΧΑ.. Και αυτό που θέλω εγώ δεν υπάρχει ψυχή τριγύρω να ρωτά, η ενδιαφέρετε.. Καλό αυτό…
Και εγώ δοκίμασα να μπω δοκιμαστικά στο εντου, αλλά δεν μπαίνει 2 ημέρες τώρα.. Έχω οτενετ.

ομοιοπαθης και εσυ....:P
και εγω εχω ΟΤΕΝΕΤ(connx) αλλα μου μπαινει μια χαρα το edu4u....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ομοιοπαθης και εσυ....:P
και εγω εχω ΟΤΕΝΕΤ(connx) αλλα μου μπαινει μια χαρα το edu4u....

Κάτι θα παίζει με τους σερβερ τότε, εγώ παίρνω από Θεσσαλονίκη… εσύ λογικά παίρνεις από Κόρινθο.. (πόρτα)

ps: Είναι οι σερβερ.. στην ανάλυση σύνδεσης μεταξύ εμένα και εντου, βγάζει ότι δεν ανταποκρίνεται ο σερβερ DNS του εντου.. Θα το φτιάξουν κάποια στιγμή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jim7

Νεοφερμένος

Ο jim7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πιστεύετε πως με 9998 στο 5 έχω ελπίδες για το οργάνωσης και διαχείρησης αθλητισμού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ούτε εμένα μπαίνει το edu4u και το oefe.gr. Απλά έχουν το ίδιο nameserver...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ούτε εμένα μπαίνει το edu4u και το oefe.gr. Απλά έχουν το ίδιο nameserver...
τωρα ειναι οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos07

Νεοφερμένος

Ο giorgos07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
με 18972 μπαινω ημμυ στη θεσσαλονικη σιγουρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Mr.george

Νεοφερμένος

Ο Mr.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κύριε Γιώργο,ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον που δείχνετε
Φιλικά,Χάρης
Σε ευχαριστω Χαρη.Επικοινωνησα με το γνωστο μου στο υπουργειο και με ενημερωσε πως η ανακοινωση των βασεων του 2011 θα πραγματοποιηθει απο το υπουργειο παιδειας την Τεταρτη 24 Αυγουστου.Καλη επιτυχια σε ολους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Καμία πρόβλεψη για Βαλκανικών Σπουδών Μακεδονίας κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top