[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εχω την εφημεριδα νικη

αν θελει κανεις κατι

1.αν εχεις το link θα το ηθελα παρα παρα πολυ
2.ΜΠΔ Ξανθης,Πληροφορικη χαροκοπειου,Πληροφορικη ΑΣΟΕ,ΠληροφορικηΠειραια,μεταλλειολογοι μηχανικοι....



ευχαριστω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Aν σου είναι εύκολο θα ήθελα Νομική Αθήνας κ Θεσσαλονίκης!!
Νομική Αθήνας:18540
Νομική Θεσσαλονίκη:18390
1.αν εχεις το link θα το ηθελα παρα παρα πολυ
2.ΜΠΔ Ξανθης,Πληροφορικη χαροκοπειου,Πληροφορικη ΑΣΟΕ,ΠληροφορικηΠειραια,μεταλλειολογοι μηχανικοι....ευχαριστω;)
ΜΠΔ Ξάνθης: 15540
Πληροφορική Χαροκοεπίου: 16440
Πληροφορική ΑΣΟΕ: 16440
Πληροφορική Πειραιά: 16540
Μηχανικών μεταλλείων-μεταλλουργών ΕΜΠ:16640
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΜΠΔ Ξάνθης: 15540
Πληροφορική Χαροκοεπίου: 16440
Πληροφορική ΑΣΟΕ: 16440
Πληροφορική Πειραιά: 16540
Μηχανικών μεταλλείων-μεταλλουργών ΕΜΠ:16640

ευχαριστω παρα πολυ για αυτο....μιας που σε βρηκα ομως να σε εκμεταλλευτώ....

Μηχανικων Περιβαλλοντος Ξανθης;;;
Στατιστικης Ασοε
Μαθηματικο Αθηνας/Πατρας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
ευχαριστω παρα πολυ για αυτο....μιας που σε βρηκα ομως να σε εκμεταλλευτώ....

Μηχανικων Περιβαλλοντος Ξανθης;;;
Στατιστικης Ασοε
Μαθηματικο Αθηνας/Πατρας....
Στατιστικης Ασοε:15940
Μαθηματικό Αθήνας: 16740
Μαθηματικό Πάτρας: 15340
Μηχανικών Περιβάλλοντος Θράκης: 16240
Αν ισχύουν αυτά που περνάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1201

Νεοφερμένος

Η eleni1201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καμιά εκτίμηση για οδοντιατρική Αθήνας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Στατιστικης Ασοε:15940
Μαθηματικό Αθήνας: 16740
Μαθηματικό Πάτρας: 15340
Μηχανικών Περιβάλλοντος Θράκης: 16240
Αν ισχύουν αυτά που περνάς?

ετσι οπως ειναι ΜΠΔ(ειναι απο τις πρωτες μου επιλογες περα απο τα μορια και σε αυτη θελω να περασω)
παντως αν ισχυει αυτη η εκτιμηση μιλαμε για τεραστια πτωση(δεν νομιζω τοσο)

εγω νομιζω και ελπιζω ΜΠΔ ΞΑΘΝΗΣ,εχω 16109 μορια αρα το πιανω σιγουρα,ειλικρινα,μακαρι.....


ευχαριστω παντως για τις βασεις thanx που εκατσες και τα εγραψες:clapup::clapup::clapup::clapup:

παιδια με το τει νοσηλευτικης για θεσσαλονικη τι παιζει; απο επαλ εχει 1680 κ εγω εγραψα 1614 εχω ελπιδες;
παρακαλώ απαντήστε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

eleni1201

Νεοφερμένος

Η eleni1201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

ioannat

Νεοφερμένος

Η ioannat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπερα κι απο μενα!!Μηπως η IOANNA1990 η καποιος αλλος εχει την εφημεριδα νικη? Μπορει να μου πει τι δινει για φιλολογια θεσσαλονικης, ιωαννινων, κομοτινης και φιλοσοφια-παιδαγωγικη θεσσαλονικης? Ευχαριστω προκαταβολικα οποιον εχει τη ευγενεια.....Με εχει φαει το αγχος............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
εχω την εφημεριδα νικη

αν θελει κανεις κατι
αυτη την "μεγάλη προσφορά" στους μαθητες και τους γονείς???
"δείτε τις βάσεις!!!!"
Τι κάνει ο κόσμος για να "οικονομήσει".........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μπορεις να δεις και τις Ιατρικες σε Θεσσαλονικη και Λαρισα..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εδώ έχει τις εκτιμήσεις από το αλφα-βήτα---------> ΛΙΝΚ (29/7/2011)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ρε παιδια βλεπετε οτι οι εκτιμησεις που εχετε διαβασει εχουν τεραστιες αποκλισεις μεταξυ τους. Ουτε μια ταση δεν μπορουν να δειξουν,Ασε που δεν νομιζω οτι η αγωνια σας μετριαζετε καθολου με ολες αυτες τις εκτιμησεις οποτε πιο επικοδομητικο θα ηταν να χαλαρωσετε και να γεμισετε τις μπαταριες γιατι μετα εχει τρεξιμο και αγχος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
καλά στο edu4u γίνεται χαμός... μπαίνει ο κάθε βλάκας και αγχώνει τους υπόλοιπους... lol
ο ένας λέει ότι στον alpha είπαν πως οι βάσεις θα βγουν τον σεπτεμβρη και, ένας άλλος (για να μαι και on topic) παίζει τον φακίρη και λέει... (εχει φάση να παραθέσω αυτούσια τα λόγια του):
ΒΑΣΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΛΙΚΕΣ
Καλημερα. Γυρισα απο διακοπες και ειμαι παλι μαζι σας.Κατ αρχην για αποτελεσματα μην περιμενετε να τα ανακοινωσουν πριν τις 25 ενω εχουν βγει ηδη.Οσον αφορα τις βασεις με ενημερωση μεσα απο το υπουργειο θα ειναι.
Ιατρικες
Αθηνα 19234
Θεσσαλονικη 19117
Πατρα 18893
Λαρισσα 18771
Ιωαννινα 18670
Ηρακλειο 18583
Αλεξανδρουπολη 18504

lol (αλλά να πω την αλήθεια καλές μου φαίνονται οι βάσεις που λέει - αν εξαιρέσεις την διαφορά θεσσαλονίκης - πάτρας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
καλά στο edu4u γίνεται χαμός... μπαίνει ο κάθε βλάκας και αγχώνει τους υπόλοιπους... lol
ο ένας λέει ότι στον alpha είπαν πως οι βάσεις θα βγουν τον σεπτεμβρη και, ένας άλλος (για να μαι και on topic) παίζει τον φακίρη και λέει... (εχει φάση να παραθέσω αυτούσια τα λόγια του):
ΒΑΣΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΛΙΚΕΣ
Καλημερα. Γυρισα απο διακοπες και ειμαι παλι μαζι σας.Κατ αρχην για αποτελεσματα μην περιμενετε να τα ανακοινωσουν πριν τις 25 ενω εχουν βγει ηδη.Οσον αφορα τις βασεις με ενημερωση μεσα απο το υπουργειο θα ειναι.
Ιατρικες
Αθηνα 19234
Θεσσαλονικη 19117
Πατρα 18893
Λαρισσα 18771
Ιωαννινα 18670
Ηρακλειο 18583
Αλεξανδρουπολη 18504

lol (αλλά να πω την αλήθεια καλές μου φαίνονται οι βάσεις που λέει - αν εξαιρέσεις την διαφορά θεσσαλονίκης - πάτρας)
Αυτά τα λέει εδώ και ένα μήνα ο αξιόπιστος...δεν ισχύουν..!
Κοντός ψαλμός αλληλούια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ώρες - ώρες λέω καλύτερα να έκανα εγώ σελίδα και να βάζαμε όλοι οι μαθητές τους βαθμούς μας και τα μηχανογραφικά και να βγάζαμε τα αποτελέσματα... Τώρα θα είχαμε μετακομίσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Αυτά τα λέει εδώ και ένα μήνα ο αξιόπιστος...δεν ισχύουν..!
Κοντός ψαλμός αλληλούια!

χαχαχα ένα μήνα;;; lol lol lol :P καλά άντε 10 μερούλες ακόμα και θα δούμε ποιοι θα επαληθευτούν και ποιοι όχι...! αχ... τετοια αναμονη παντως, καμια αλλη χρονια δεν ειχαμε :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εχω την εφημεριδα νικη

αν θελει κανεις κατι
Αν σου είναι εύκολο, θα μπορούσες να μου πεις πόσο δίνει το Τμήμα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας, καθώς και το Τμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Νηπιαγωγών) Αθήνας; Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!
(Γενικότερα όποιος έχει εκτιμήσεις για Νηπιαγωγών Αθήνας, θα ήθελα να μου τις πει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Ώρες - ώρες λέω καλύτερα να έκανα εγώ σελίδα και να βάζαμε όλοι οι μαθητές τους βαθμούς μας και τα μηχανογραφικά και να βγάζαμε τα αποτελέσματα... Τώρα θα είχαμε μετακομίσεις..
Καλά ε, αυτό είναι γαμάτη ιδέα! :D
Να φτιάξουμε και ένα πρόγραμμα που θα τις βγάζει. Θα χρειαστούμε βέβαια τα φώτα κάποιου που είναι πολύ καλός σε προγραμματισμό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια μια γνωστη μου ειδε λεει καπου οτι τα τμηματα με ειδικα μαθηματα θα ανεβουν..λετε να ισχυει??εγω ενδιαφερομαι για το Διεθνων και ευρωπαικων σπουδων θεσ/νικη στο 5ο πεδιο με 14423 με το ειδικο..οχι οτι θα το πιασω αλλα δεν νομιζω να ανεβουν κιολας...τωρα δεν ξερω μηπως ισχυει για του 1ου πεδιου.αλλα και παλι στα αγγλικα δεν υπαρχει σχετικα μεγαλο ποσοστο αποτυχειας (<10)---> 32%..????ισως ανεβουν τα μουσικα που γραψαν καλα στ ειδικα κ η ισπανικη,γαλλικη κτλ.φιλολογιες και ισως ειδε αυτο...εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top