[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγω με 18613 λέτε να πιάσω κάποιο περιφερειακό τμημα Ιάτρικης............
Λάρισα ή Αλεξανδρουπολη ... σιγουρα!!

συγχαρητηρια !!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:

Χωρίς να θέλω να σε πανικοβάλω.. Νομίζω ότι το πανεπιστήμιο χρεοκόπησε.. https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=88281&catid=6 , https://e-thessalia.gr/?p=11358

Τώρα ΠΑΝΙΚ..χαχαχα

ενω τα αλλα δεν ειναι χρεωκοπημένα ????? χα! χα! χα! :P

εδώ γελάνε που λενε......

4.000.000 € χρωστάει....
τα άλλα ξέρεις ποσα χρωστανε.........??????
:hmm:

Το κατσίκι λέει ιατρική Αθηνών κοντά στο 19000. Θα έχει πολύ πλάκα να επιβεβαιωθεί

πολυ δυσκολη προβλεψη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Το κατσίκι λέει ιατρική Αθηνών κοντά στο 19000. Θα έχει πολύ πλάκα να επιβεβαιωθεί

αν επιβεβαιωθει θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jen

Νεοφερμένος

Η jen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Κύριε Γιώργο,πιστεύετε ότι με 18870 , μπορεί να μείνω έξω από την Ιατρική Πάτρας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1.απαγορευεται αυτη η ακατονοητη γλωσσα για ενημερωση
2.εγω φανταζομαι πως εισαι μεσα
3.ποσες πιθανοτητες πιστευετε οτι εχει καποιος με 18350 να μπει Ιατρικη?(δεν ειναι για μενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Για την Ιατρική Αθηνών και το κατσίκι:
Να γελάσει να γελάσει να γελάσει :P
Και 37 μόρια να πέσει που λέει ο λόγος ( :p ) θα γελάσει ένα άλλο παρδαλό κατσίκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κύριε Γιώργο,πιστεύετε ότι με 18870 , μπορεί να μείνω έξω από την Ιατρική Πάτρας ;

:P Προσωπικά πιστεύω ότι την έχεις....

Για την Ιατρική Αθηνών και το κατσίκι:
Να γελάσει να γελάσει να γελάσει :P
Και 37 μόρια να πέσει που λέει ο λόγος ( :p ) θα γελάσει ένα άλλο παρδαλό κατσίκι :P

Καλά όταν δε πέσει η ιατρική Αθήνων 37 μόρια θα πάει για σούβλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος είναο ο κύριος Γιώργος? Κύριε Γιώργο εγώ περνάω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kel12

Νεοφερμένος

Η kel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εχω βγαλει 18043 μορια. σας παρακαλω θελω μια ειλικρινη άποψη για το αν εχω ελπιδες για νομικη θρακης η οχι. αλλοι λενε οτι μπορει να υπαρξει ανοδος και αλλοι οτι θα υπαρξει αισθητη μειωση. εσεις τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδια για αστυφυλακων εχουμε κανενα νεο? Με 14200 ποσες ελπιδες εχω ? γενικη σειρα... συγγνωμη που ρωταω επειδη ξερω οτι εχετε απαντησει πολλες φορες αλλα πριν ημουν σε ενα αλλο φορουμ και απο οτι καταλαβα κοροιδευουν αντι να πουν την γνωμη τους . Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Ποιος είναο ο κύριος Γιώργος? Κύριε Γιώργο εγώ περνάω?
ηρέμισε SoZi! Το ότι μία φορά ήσουν άτυχος/η όπως λες δεν σημαίνει ότι θα πάθεις το ίδιο και φέτος! Μέσα είσαι... Υπάρχουν άλλοι πιο κάτω από σένα που καίγονται κυριολεκτικά επειδή είναι στα όρια... ξέρω άτομα πολλά που δίνουν 2η χρονιά και δεν στάθηκαν τόσο τυχερά όσο εσύ στη φετινή βαθμολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ηρέμισε SoZi! Το ότι μία φορά ήσουν άτυχος/η όπως λες δεν σημαίνει ότι θα πάθεις το ίδιο και φέτος! Μέσα είσαι... Υπάρχουν άλλοι πιο κάτω από σένα που καίγονται κυριολεκτικά επειδή είναι στα όρια... ξέρω άτομα πολλά που δίνουν 2η χρονιά και δεν στάθηκαν τόσο τυχερά όσο εσύ στη φετινή βαθμολογία!
ποσα μορια για Ιατρικη?? για την σοζι ειναι η ερωτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^EctiMel^

Νεοφερμένος

Ο ^EctiMel^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μια βοήθεια παιδια :) Με 16970 πιστευετε μπαινω σεμφε? οι πιο προσφατες εκτιμησεις με εχουν μεσα (edu4u 16540) αλλα θελω και μια γνωμη απο εσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω δεν καταλαβα ποιος ειναι ο γιωργος αλλα μηπως ξερει αν ΜΠΔ ΞΑΝΗΣ θα πεσει 375 μορια;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Αυτές είναι οι προσωπικές μου εκτιμήσεις για το πού θα κυμανθούν οι βάσεις στο 2,3 και 4 επιστημονικό πεδίο.https://www.mediafire.com/?btvigmm3ccxuszu
Εδω οι προσωπικες εκτιμησεις του κυριου Γιωργου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
who the fuck is jorge;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.george

Νεοφερμένος

Ο Mr.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ποιος είναο ο κύριος Γιώργος? Κύριε Γιώργο εγώ περνάω?

Σε ποια σχολή θέλεις να περάσεις? εγώ είμαι διδάκτωρ τμήματος του ΑΠΘ

Κύριε Γιώργο,πιστεύετε ότι με 18870 , μπορεί να μείνω έξω από την Ιατρική Πάτρας ;
Πιστεύω ότι έχεις πιάσει την ιατρική πατρών......

εγω δεν καταλαβα ποιος ειναι ο γιωργος αλλα μηπως ξερει αν ΜΠΔ ΞΑΝΗΣ θα πεσει 375 μορια;;;;
Πιστεύω θα κυμανθεί η βάση του στα 15750-15950

MR.george
εχω 17220 μορια στο 5ο πεδιο(συμπεριλαμβανομενου του ειδικου μαθηματος) και ενδιαφερομαι για το τμημα ναυτιλιακων στο πα.πει..οι εκτιμησεις για τις σχολες με ειδικο μαθημα ειναι περιορισμενες και δεν μου εχει δωσει κανεις μια ακριβη προβλεψη σχετικα με την σχολη αυτη.
αν μπορειτε και γνωριζετε κατι οπως και οποιοσδηποτε αλλος θα παρακαλουσα να με ενημερωσετε στον ελευθερο χρονο σας,σας ευχαριστω :)
Θα σου απαντησω σε δυο με τρεις μέρες.Θα αναρτήσω τότε τις εκτιμήσεις μου για το 1 και για το 5 επιστημονικό πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Αυτό το thread αρχίζει να θυμίζει edu4u και ανησυχώ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
15.500 - 16.000 Λενε την αστυφυλακων ολα τα site της επικαιροτητας... Δηλαδη ελεος... Ενταξει τι αλλο να πει κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Αυτό το thread αρχίζει να θυμίζει edu4u και ανησυχώ :worry:

όχι εκεί είναι πολύ χειρότερα, με το παραμικρό σε βρίζουν όλοι... εδώ υπάρχει περισσότερη σοβαρότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αν εχει διαβασει κανεις το σημερινο εθνος , απλα να μου πει τι λεει για αρχιτεκτονικη εμπ..

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top