[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Khaleesi

Νεοφερμένος

Η Khaleesi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Νομίζω, ότι η αύξηση στη ζήτηση Ψηφιακά ΠΑΠΕΙ δεν ήταν τόσο η μετονομασία, όσο το ότι, παράλληλα χρονικώς, οι πτυχιούχοι έχουν πλέον και το επαγγελματικό δικαίωμα της "Καθηγητικής ιδιότητας", ενώ οι "άλλοι" πρέπει να περάσουν πρώτα από το ΕΠΠΑΙΚ της ΑΣΠΑΙΤΕ... Με λίγα λόγια έγινε πρόσφατα "Καθηγητική σχολή" Πληροφορικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
:Dchris θα παω μακρύ ταξίδι και θα βγαλω πολλα χρηματα;;;:P

απελπισιααααααα... απελπισια!

chris τι καιρο θα κανει αυριο;

Chris, σ'ευχαριστω. 'Οταν βγουν οι βάσεις ρίξε καμμιά ματιά και στην Ειδική Βόλου. Θα ξέρεις οτι κάποιος χαίρεται.( ή οχι?)

Νομίζω ότι θα χαίρεται αυτός ο κάποιος.
Πάντως,έχω πει σε πολλούς τις εκτιμήσεις μου και δεν θυμάμαι ακριβώς τα μόριά σας για να δω αν τελικά περάσατε η όχι.Οπότε όταν με το καλό βγούν τα αποτελέσματα, αν θέλετε , στείλτε μου στο inbox :D

Έχω ξαναπεί τις εκτιμήσεις μου για τις Ιατρικές.
Με τα μόρια αυτά νομίζω ότι οι πιθανότητες για να περάσεις Ιατρική Θράκης κλίνουν προς το ΝΑΙ :)
Καλή επιτυχία!

Νομίζω, ότι η αύξηση στη ζήτηση Ψηφιακά ΠΑΠΕΙ δεν ήταν τόσο η μετονομασία, όσο το ότι, παράλληλα χρονικώς, οι πτυχιούχοι έχουν πλέον και το επαγγελματικό δικαίωμα της "Καθηγητικής ιδιότητας", ενώ οι "άλλοι" πρέπει να περάσουν πρώτα από το ΕΠΠΑΙΚ της ΑΣΠΑΙΤΕ... Με λίγα λόγια έγινε πρόσφατα "Καθηγητική σχολή" Πληροφορικής.

Ναι,έχεις δίκιο σε αυτό που λες,ξέχασα να το αναφέρω.
Απλώς με την μετονομασία αυτή,αποκτήθηκε και αυτό το επαγγελματικό δικαίωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eγώ Chris1993 θα χαρώ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Khaleesi

Νεοφερμένος

Η Khaleesi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχω ξαναπεί τις εκτιμήσεις μου για τις Ιατρικές.
Με τα μόρια αυτά νομίζω ότι οι πιθανότητες για να περάσεις Ιατρική Θράκης κλίνουν προς το ΝΑΙ :)
Καλή επιτυχία!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση:) - μπορώ να σε ρωτήσω όμως -πιο συγκεκριμένα- ποση πιθανότητα νομίζεις έχω να μείνω απ'εξω? Συγνώμη που σε ξαναρωτάω αλλά εχω αγχωθεί πολύ:/:. Θα καταλάβω αν τελικά δεν μου απαντήσεις απο ότι βλέπω είσαι πολύ δημοφιλής στο ischool:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Eγώ Chris1993 θα χαρώ; :P

Μπορείς,Δημήτρη να με αποκαλείς και Χρήστο :D
Όσο για την ερώτηση -> η απάντηση είναι ΕΥΝΟΗΤΗ...και στην έχω πει ήδη!
Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση:) - μπορώ να σε ρωτήσω όμως -πιο συγκεκριμένα- ποση πιθανότητα νομίζεις έχω να μείνω απ'εξω? Συγνώμη που σε ξαναρωτάω αλλά εχω αγχωθεί πολύ:/:. Θα καταλάβω αν τελικά δεν μου απαντήσεις απο ότι βλέπω είσαι πολύ δημοφιλής στο ischool:).
Κοίτα,δεν μπορώ να σου μιλήσω πιο συγκεκριμενα (εννοώ να σου πω 70-30) .. δεν μου αρέσουν κάτι τέτοια!
Απλώς πιστεύω ότι είναι αρκετά πιο πιθανό να περάσεις παρά να μην περάσεις!
Βεβαίως και σου απαντάω..όπως και σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiLe_

Νεοφερμένος

Ο NiLe_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
chriss τι πιστευεις για την ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων στα χανιά???
αν μπορουσες να δωσει και μια προβλεψη για τους μηχανικους υπολογιστων στην πατρα θα ηταν τελεια..
ευχαριστω πολύ!
εγω εχω βγαλει 16770 μορια... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
chriss τι πιστευεις για την ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων στα χανιά???
αν μπορουσες να δωσει και μια προβλεψη για τους μηχανικους υπολογιστων στην πατρα θα ηταν τελεια..
ευχαριστω πολύ!
εγω εχω βγαλει 16770 μορια... :(

Οριακά πάλι....

Ηλεκτρονικών Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης 16750-16950 (<17000)

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Πάτρας 18100-18300 (<18350)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Μαλλον εννοει Μηχανικων Η/Υ και πληροφορικης Πατρας, οχι ΗΜΜΥ Πατρας. Εγω btw ειμαι μεσα ΗΜΜΥ Κρητης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

animar

Νεοφερμένος

Η animar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε παρακαλω Chris αν μπορεις απαντησε μου αν εχω πιθανοτητες με 14900 για Φυσικο ηρακλειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iharry

Νεοφερμένος

Ο iharry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ξέρουμε τίποτα για τα ΤΕΙ Χαλκίδας ( Λογιστική-Διοίκηση επιχειρήσεων ) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χθες γυρισα απο Χαλκιδικη..βλεπω ο αξιοπιστος εκανε και μια εμφανιση μια απο αυτες τις μερες στο σαιτ..ο χρηστος συνεχιζει τις προβλεψεις ακουραστα..και αντε να δουμε που θα περασουμε..
τι λετε περναω βιολογικων εφαρμογων με 16442??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
καμια προβλεψη για τμημα περιβαλλοντος αιγαιου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dion412004

Νεοφερμένος

Ο dion412004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας..εχετε δωσει μηπως αναλυτικα εκτιμησεις για τις αναμενομενες βασεις του 2011?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
edu4u μπες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
του κατσικα τις εκτιμήσεις που τις εχουμε;;;(αναλυτικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efe44752

Νεοφερμένος

Η efe44752 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κανείς για Μηχανικός Επιστήμης Υλικών ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Πώς να δεις τις εκτιμήσεις για τις βάσεις από το edu4u:

1. μπαίνεις στο edu4u.gr
2. πατάς πάνω δεξιά εγγραφή
3. δημιουργείς λογαριασμό
4. όταν πλέον έχεις τελειώσει με την εγγραφή πατάς είσοδος: βάζεις το email και τον κωδικό σου στο user name και το password αντίστοιχα και πατάς login
5. Πατάς πάνω στο κέντρο περίπου εκεί που γράφει μηχανογραφικό δελτίο
6. Επιλέγεις Συμπλήρωση Μηχανογραφικού Δελτίου
7. Βάζεις τα μόρια που έχεις στα πεδία που σε ενδιαφέρουν
8. Μετά πας κάτω στη συμπλήρωση μηχανογραφικού, διαλέγεις πεδία και πατάς συμπλήρωση μηχανογραφικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Κάτι εκτός και εντός θέματος..Εδώ συνέχεια διαφημίζετε το edu4u… όταν μπήκε όμως ένα παιδί να ρωτήσει κάτι για το ισκουλ εκεί πέρα, τον πήραν με τι μάνικα.. Και με πρόστυχο τρόπο :beating::confused: :worry: :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

animar

Νεοφερμένος

Η animar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε παρακαλω απαντησε μου για το Φυσικο ηρακλειου αν δεν ενοχλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top