[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
θα πας συμπλήρωση μηχανογραφικού,θα βάλεις κάτι στοιχεία(βάλε fake καλύτερα) και πάτα συμπλήρωση μηχανογραφικού.Εκεί θα σου έχει μαζί με τις περσινές βάσεις και τις εκτιμήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
θα πας συμπλήρωση μηχανογραφικού,θα βάλεις κάτι στοιχεία(βάλε fake καλύτερα) και πάτα συμπλήρωση μηχανογραφικού.Εκεί θα σου έχει μαζί με τις περσινές βάσεις και τις εκτιμήσεις
Εγώ δεν έβαλα καθόλου στοιχεία, τα άφησα κενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skalper132

Νεοφερμένος

Ο Skalper132 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ αμφότερους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevi!!!

Νεοφερμένος

Η stevi!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
chris τη νομικη θρακης ποσο τη δινεις??????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quick

Νεοφερμένος

Ο Quick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και μια προβλεψη για την οδοντιατρικη Αθήνας Chris!!Με 18700 εχω καμια ελπιδα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πότε γύρισε το θέμα σε γραμμή προβλέψεων...

Pathetic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
για ιατρικη πατρας?:)

Ιατρική Πάτρας -> 18770-18900 (<18950)

φαρμακευτικη βιολογια θεσσαλονικη , βιολογια ηρακλειου . Ευχαριστω για την απαντηση καλη επιτυχια στις σπουδες σου

Κατ'εμε η κόρη σας, σίγουρα περνάει Βιολογία Θεσσαλονίκης ... απο κει και πέρα Οδοντιατρική & Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης ( οι πιθανότητες είναι ελάχιστες )!
Ευχαριστώ πολύ,επίσης!

Παιδια νομικη αθηνας με τριτεκνια ποσο το κοβετε; εχω 18440

Οι βάσεις των τριτέκνων στα διάφορα τμήματα σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να υπολογιστούν.
Απ'ότι βλέπω η Νομική Αθηνών θα πάρει 30 άτομα φέτος οπότε υπολογίζω κάπου ότι η βάση των τριτέκνων του τμήματος αυτού να είναι 150-300 μόρια κάτω από την κανονική βάση!Οπότε,νομίζω ότι έχεις πιθανότητες!

chris τη νομικη θρακης ποσο τη δινεις??????:)

Η Νομική Θράκης είναι ένα απο τα αμφιλεγόμενα τμήματα φέτος (επειδή κόπηκαν 90 θέσεις)...αλλά λόγω των επιπρόσθετων θέσεων των κατηγοριών η βάση της σχολής θα ακολουθήσει την γενική πτωτική τάση των βάσεων!
Εγώ εκτιμώ ότι η βάση του τμήματος αυτού θα είναι 17970-18120 (<18170) :)

Και μια προβλεψη για την οδοντιατρικη Αθήνας Chris!!Με 18700 εχω καμια ελπιδα??:hmm:

Έχεις και μάλιστα πολλές πιθανότητες να περάσεις!
Η εκτίμησή μου είναι 18600-18700 (<18750)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μπορει καποιος να δωσει ενα link με τις εκτιμησεις απο το edu4u γιατι δεν μπορω να τις βρω πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μαρια πρεπει να κανεις εγγραφη στο edu4u για να τις δεις..Αν ενδιαφερεσαι για κανα δυο τοτε πες μου να δω αν μπορω να στις πω. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 541500

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.edu4u.gr/ΜηχανογραφικόΔελτίο.aspx

πατάς συμπλήρωση μηχανογραφικού δελτίου, κάνεις εγγραφή(αν δεν έχεις κάνει), βάζεις τα στοιχεία σου(όχι απαραίτητα πραγματικά),τα μόριά σου και τα ειδικά μαθήματα αν έχεις, πατάς συμπλήρωση μηχανογραφικού, επιλέγεις ένα ή και τα δύο πεδία που έχεις δηλώσει και πατάς συμπλήρωση μηχανογραφικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/ΜηχανογραφικόΔελτίο.aspx

[...]βάζεις τα στοιχεία σου(όχι απαραίτητα πραγματικά),[...]

μπορεί και να μη τα συμπληρώσει καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
chris1993 να σε ρωτησω; ποιες ειναι οι εκτιμησεις σου για 3ο πεδίο (από βιολογιες κ πανω) και για τα πολυτεχνεια; πιστευεις οτι οι οδοντιατρικες θα ειναι πανω απο τις τελευταιες ιατρικες? :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
chris1993 να σε ρωτησω; ποιες ειναι οι εκτιμησεις σου για 3ο πεδίο (από βιολογιες κ πανω) και για τα πολυτεχνεια; πιστευεις οτι οι οδοντιατρικες θα ειναι πανω απο τις τελευταιες ιατρικες? :Ο

Έχω γράψει για πολλές σχολές σε αυτήν και στην προηγούμενη σελίδα του 3ου πεδίου.
Ε ναι,η Οδοντιατρική Αθήνας και Θεσσαλονίκης θα είναι πιστεύω πάνω απο της τελευταίες ιατρικές!
Όσο αφορά τα πολυτεχνεία :

Πιστεύω ότι στα τμήματα Μηχανολόγων Μηχανικών,Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Πολιτικών Μηχανικών,η πτώση στην Αθήνα θα είναι 220-320 μόρια , στην Θεσσαλονίκη 260-380 και στις περιφερειακές σχολές μπορεί να φτάσει και τα 450-600 μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
παιδια στις προηγουμενες σελιδες ενα μερος ειχε αναφερει ενα μπλοκ καπως ετσι stakos.blogspot αλλα δεν μπορω να το βρω.. καποιος να μου γραψει εδω το λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
stakos! :rofl::rofl:

tsakos ειναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Συμφωνα με το edu4u ειμαι 271 μορια πανω απο την αναμενομενη βαση του Διοικηση Τεχνολογιων Μακεδονιας(Νάουσα).Τι λετε το πιανω?Και ποια η γνωμη σας για το συγκεκριμενο τμημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμα8εις

Νεοφερμένος

Ο αμα8εις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλησπερα σας παιδια..θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας για το αν εχω ελπιδες να περασω στο τμημα ναυτιλιακων σπουδων στο πα.πει.εχω συγκεντρωσει 17200 μορια μαζι με τα αγγλικα αλλα τα πραγματα ειναι αρκετα ρευστα και δεν εχω ιδεα τι θα γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
καλησπερα!για κτηνιατρικη θεσ/κης τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Η ερώτηση αυτή απευθύνεται στον αγαπητό Chris...έχοντας μαζέψει 18700 μόρια και ανηκοντας στην ειδική κατηγορία τριτεκνων πόσες πιθανότητες έχω να περάσω Αθήνα (ιατρική) ??????? επίσης,υπάρχει σ´αυτο το forum κανείς που μένει Αττική ,είναι τριτεκνος και έχει τις ίδιες πιθανότητες με μένα για ιατρική Αθήνας???να ξέρω τουλάχιστον πόσους συναγωνιστες έχω !!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Οποιος εκανε φετος μηχανογραφικο αλλα και οποιος ενδιαφερεται για ΤΕΦΑΑ τοτε να ριξει μια ματια εδω

https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...istikopoiimena-i-mi-mixanografika-deltia.html
123.921 οι υποψηφιοι για εισαγωγη στην τριτοβαθμια εκπαιδευση φετος
1.162 δεν οριστικοποιησαν το μηχανογραφικο και ας ειχαν βγαλει απο το σχολειο τους τον κωδικο ασφαλειας ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top