[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ΜΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΥΡΙΟ 'ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΑΤΕ ΠΟΎ ΠΕΡΝΑΤΕ;'

'ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΘΝΟΣ' ΘΑ ΠΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
A γεια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστος1208

Νεοφερμένος

Ο χρηστος1208 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τελικές εκτιμήσεις edu4u: ΕΜΠ: 21870, Θεσσαλονίκη: 21030 (ναι δεν έχω κάνει λάθος!), Πάτρα: 20860, Bόλος: 20680, Xανιά: 20450, Ξάνθη: 20320. Eχεις πολλές πιθανότητες!

εχω βγαλει μαζι με το σχεδιο 21735. πρωτη επιλογη εχω βαλει ΕΜΠ αλλα δευτερη αρχιτεκτονικη πατρας (αν κ μαλλον επιανα θεσ) εγω θελω πατρα περισσοτερο γιατι με αυτα που γινονται αθηνα δεν ξερω.. υπαρχει περιπτωση να πιασω αθηνα? μηπος επρεπε να δηλωσω θεσ αντι για πατρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.george

Νεοφερμένος

Ο Mr.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ότι οι εκτιμήσεις των βάαεων που έδωσε η εφημερίδα Έθνος στη δημοσιότητα δεν ανταποκρίνονται καθόλου στις φετινές επιδόσεις των υποψηφίων.Πιστεύω οτί θα υπάρξει κατακόρυφη πτώση των βάσεων στο 2,3 και 4 επιστημονικό πεδίο.Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι οι πιο πιθανές ημερομηνίες ανακοίνωσης των βάσεων ειναι στις 16 ή 18 Αυγούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστος1208

Νεοφερμένος

Ο χρηστος1208 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ότι οι εκτιμήσεις των βάαεων που έδωσε η εφημερίδα Έθνος στη δημοσιότητα δεν ανταποκρίνονται καθόλου στις φετινές επιδόσεις των υποψηφίων.Πιστεύω οτί θα υπάρξει κατακόρυφη πτώση των βάσεων στο 2,3 και 4 επιστημονικό πεδίο.Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι οι πιο πιθανές ημερομηνίες ανακοίνωσης των βάσεων ειναι στις 16 ή 18 Αυγούστου.

τουλαχιστον να κανουμε 15αυγουστο! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου πει εκτιμησεις για φιλολογια ιστορια- αρχαιολογια και φπψ?? σε ολες τις πολεις αν ειναι δυνατον.. ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια πόσο δινει το edu4u στατιστικής και ασφαλιστικής;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.

g-angie

Νεοφερμένος

Η g-angie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εχω βγαλει μαζι με το σχεδιο 21735. πρωτη επιλογη εχω βαλει ΕΜΠ αλλα δευτερη αρχιτεκτονικη πατρας (αν κ μαλλον επιανα θεσ) εγω θελω πατρα περισσοτερο γιατι με αυτα που γινονται αθηνα δεν ξερω.. υπαρχει περιπτωση να πιασω αθηνα? μηπος επρεπε να δηλωσω θεσ αντι για πατρα??
Αν είχες τη Θεσσαλονίκη δεύτερη επιλογή θα ήσουν μέσα χωρίς καμμιά αμφιβολία. Αθήνα δύσκολο εως πολύ να πέσει τόσο.. Ολες οι προβλέψεις είναι από 21800 και πάνω. Βέβαια φέτος είναι η χρονιά των εκπλήξεων..ποτέ δεν ξέρεις. Εγω έχω 21012 και θέλω Χανιά. Πιστεύω πως την πιάνω (20450 η πρόβλεψη του Εdu4u). Ελπίζω να μη βρεθώ Θεσσαλονίκη -τη δήλωσα δεύτερη χωρίς να το πολυσκεφτω και χωρίς να πιστεύω οτι θα την πιάσω- και το Εdu4u τη δίνει 21030! Καλά αποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μαρία, δεν ξέρω για όλες τις πόλεις. Επειδή ενδιαφέρομαι μόνο για Αθήνα σημείωνα μόνο αυτές. Λοιπόν:
ΕΘΝΟΣ (σήμερα)> Φιλολογία = 17400-17600, Ιστορ. - Αρχαιολογικό =16550- 16750, ΦΠΨ = 16350 -16550.
ΧΑΤΖΗΤΕΓΑΣ > Φιλολογία = 17240, Ιστορ. - Αρχαιολογικό = 16650, ΦΠΨ = 16300,
ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ > Φιλολογία = 17200, Ιστορ. - Αρχαιολογικό = 16200,
edu4u > Φιλολογία = 17680 (έχω μια μικρή αμφιβολία γι' αυτό, αν το σημείωσα σωστά), Ιστορ. - Αρχαιολογικό =16460, ΦΠΨ = 16250.
Περνάς σε κάποια από αυτές; εγώ ίσως στο ΦΠΨ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μαρία, δεν ξέρω για όλες τις πόλεις. Επειδή ενδιαφέρομαι μόνο για Αθήνα σημείωνα μόνο αυτές. Λοιπόν:
ΕΘΝΟΣ (σήμερα)> Φιλολογία = 17400-17600, Ιστορ. - Αρχαιολογικό =16550- 16750, ΦΠΨ = 16350 -16550.
ΧΑΤΖΗΤΕΓΑΣ > Φιλολογία = 17240, Ιστορ. - Αρχαιολογικό = 16650, ΦΠΨ = 16300,
ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ > Φιλολογία = 17200, Ιστορ. - Αρχαιολογικό = 16200,
edu4u > Φιλολογία = 17680 (έχω μια μικρή αμφιβολία γι' αυτό, αν το σημείωσα σωστά), Ιστορ. - Αρχαιολογικό =16460, ΦΠΨ = 16250.
Περνάς σε κάποια από αυτές; εγώ ίσως στο ΦΠΨ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Μήπως μπορείς να μου πεις που βρήκες τις εκτιμήσεις του Στρατηγάκη και του Χατζητέγα για να δω και εγώ για την σχολή που με ενδιαφέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μήπως μπορείς να μου πεις που βρήκες τις εκτιμήσεις του Στρατηγάκη και του Χατζητέγα για να δω και εγώ για την σχολή που με ενδιαφέρει?
Μπες google κ πατα τα ονοματα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δωσ'τε κανενα link αν ειναι ευκολο γιατι δεν τις βρισκω τις εκτιμησεις τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μπες google κ πατα τα ονοματα τους
Πάτησα αλλά δεν βρήκα κατι. Έχεις να μου δώσεις κάποιο λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Ο Χατζητεγας ηταν αυτος που εγραψε στο εθνος!
Οι εκτιμησεις δικες του ειναι
Φιλικα Χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
παιδια,στοχευω στο τμημα μαρκετινγκ & επικοινωνια στην ασοεε.ειμαι 54 μορια κατω απο την περσινη βαση.τι λετε,θα μπω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
παιδια,στοχευω στο τμημα μαρκετινγκ & επικοινωνια στην ασοεε.ειμαι 54 μορια κατω απο την περσινη βαση.τι λετε,θα μπω???
Πανε ψαξε για σπιτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ο Στρατηγάκης γράφει στον "Αγγελιοφόρο" Μακεδονίας. Ήταν σε κάποιο κυριακάτικο φύλλο μετά την ανακοίνωση του ΓΒΠ
Ο Χατζητέγας ή στην "Ελευθεροτυπία' ή στο ""Εθνος". Όλα τα βρήκα ηλεκτρονικά είτε μέσω google ή www.alfavita.gr. Το α-β στην κεντρική σελίδα κάαατω-κάτω δημοσιεύει τίτλους από τον Τ'υπο για άρθρα σχετικά με την εκπαίδευση. Ό,τι έγραφε "βάσεις" το άνοιγα. Προσοχή, όμως, χρειάζεται να το αντιμετωπίζουμε κριτικά το θέμα γιατί οι περισσότεροι αναμασούν ό,τι λέγεται από δω κι από κει χωρίς στατιστική μέθοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top