[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
λες?? ελπίζω..το έχω ψάξει πολύ και νομίζω είναι η μόνη σχολή που μου ταιριάζει και έχει ένα άλφα βαθμό δυσκολίας..απλά εχω αγχωθεί γιατί στο φροντιστήριο με ενημέρωσαν ότι επειδή φέτος δεν έχουν γράψει καλά σε μεγάλο ποσοστό , οι μαθητέσ θα δηλώσουν σχολές μεσαιάσ βααθμολογίας όπως αυτή...αλλά από την άλλη επειδή το έχω ψάξει δεν θέλουν πάρα πολλα άτομα το τμήμα αυτο...απλά τα δηλώνουν για να το έχουν...και πέρσυ ανέβηκε μόνο 21 μόρια που ήταν πιο βατά τα θέματα σε σχέση με τα φετινά...εσύ έδωσες φέτος;;

ελπίζω πραγματικά να είναι όπως τα λες....για πάντειο το τμήμα το άλλο τι λες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
λες?? ελπίζω..το έχω ψάξει πολύ και νομίζω είναι η μόνη σχολή που μου ταιριάζει και έχει ένα άλφα βαθμό δυσκολίας..απλά εχω αγχωθεί γιατί στο φροντιστήριο με ενημέρωσαν ότι επειδή φέτος δεν έχουν γράψει καλά σε μεγάλο ποσοστό , οι μαθητέσ θα δηλώσουν σχολές μεσαιάσ βααθμολογίας όπως αυτή...αλλά από την άλλη επειδή το έχω ψάξει δεν θέλουν πάρα πολλα άτομα το τμήμα αυτο...απλά τα δηλώνουν για να το έχουν...και πέρσυ ανέβηκε μόνο 21 μόρια που ήταν πιο βατά τα θέματα σε σχέση με τα φετινά...εσύ έδωσες φέτος;;

Αυτό που σου είπαν οι καθηγητές σου δεν ισχύει γιατί στο μεγαλύτερο ποσοστό έγινε ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΗ των βαθμολογιών!
Σου ανέλυσα και πιο πάνω ότι είναι γενικά ένα τμήμα που έχει σταθερή βάση την τελευταία 5ετία!
Φέτος,οι επιδόσεις ήταν οι χειρότερες της πενταετίας , τόσο γενικά όσο και στα μαθήματα βαρύτητας του 5ου πεδίου,οπότε για μένα,αν η ζήτηση δεν έχει και καμιά τρομερή αύξηση , τότε θα έχουμε πτώση της βάσης απο ελάχιστα μόρια και μπορεί να φτάσει έως 200!Είσαι και 135 μόρια πάνω απο την βάση του 2010 , άρα έχεις όλες σχεδόν τις πιθανότητες με το μέρος σου!

Για το τμήμα της Παντείου νομίζω ότι δε χωράει ούτε 1% αμφιβολίας ότι θα μείνεις εκτός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε ρε βασανο αυτες οι βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι!Αλλά σε 20-30 μέρες θα ξέρουμε!!
ας γινοταν να μαθουμε αυριο να τελειωνουμε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
συμφωνώ!!! αλλά οκ...λίγο άγχος ακόμα έμεινε...εγώ είμαι αγχωμένος απο το μάρτη τώρα θα σταματήσω!!??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
συμφωνώ!!! αλλά οκ...λίγο άγχος ακόμα έμεινε...εγώ είμαι αγχωμένος απο το μάρτη τώρα θα σταματήσω!!??:D

τι να πούμε και εμείς που δίνουμε 2η φορά και την πρώτη χάσαμε την σχολή για 0,2 μόρια?? :(
ελπίζω φέτος να έχει δίκαιο ο Χρήστος και να πάνε όλα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Χθες βρήκα στο διαδίκτυο ένα εξασέλιδο εκτίμησης βάσεων για το 2011, στην εφημερίδα ΕΘΝΟΣ. Σε μερικά ΑΕΙ γεωπονικής και περιβάλλοντος τα ρίχνει κατακόρυφα κάτω, λέγοντας (κάτω από 9000-8000 μόρια) χωρίς να προσδιορίζει πόσο κάτω θα πέσουν και αρκετά ΤΕΙ.
Το άρθρο αυτό δημοσιεύτηκε 30/06/11 το έχει δει κάποιος?

https://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23326&subid=2&pubid=63183258

Στα αριστερά μπορείτε να κάνετε μετάβαση στο 2/6, 3/6, 4/6, κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χθες βρήκα στο διαδίκτυο ένα εξασέλιδο εκτίμησης βάσεων για το 2011, στην εφημερίδα ΕΘΝΟΣ. Σε μερικά ΑΕΙ γεωπονικής και περιβάλλοντος τα ρίχνει κατακόρυφα κάτω, λέγοντας (κάτω από 9000-8000 μόρια) χωρίς να προσδιορίζει πόσο κάτω θα πέσουν και αρκετά ΤΕΙ.
Το άρθρο αυτό δημοσιεύτηκε 30/06/11 το έχει δει κάποιος?

https://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23326&subid=2&pubid=63183258

Στα αριστερά μπορείτε να κάνετε μετάβαση στο 2/6, 3/6, 4/6, κτλ.
εχει παρα πολυ καιρο που βγηκε το αρθρο και το ειχαν δημοσιευσει και αλλα παιδια τοτε..μαλλον δεν το ειχες δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisDivina

Νεοφερμένος

Η Θωμα'ί'ς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Kαλησπερα! Εχω γενικο βαθμο προσβασης 12.630 και στο 1ο πεδιο 12,433 μορια. Με ενδιαφερει καθαρα και μονο το τμημα Κοινωνικης Εργασιας στην Κρητη το οποιο περυσι ειχε βασει 12,971. Λετε να το φτασω? Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios.crete

Νεοφερμένος

Ο stelios.crete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Kαλησπερα! Εχω γενικο βαθμο προσβασης 12.630 και στο 1ο πεδιο 12,433 μορια. Με ενδιαφερει καθαρα και μονο το τμημα Κοινωνικης Εργασιας στην Κρητη το οποιο περυσι ειχε βασει 12,971. Λετε να το φτασω? Ευχαριστω!

Δύσκολο το κόβω...Αλλά ποτέ δεν ξέρεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πηρα μειον επειδη θα ηθελα να μαθω αυριο τις βασεις να τελειωνουμε με αυτην την ηλιθια διαδικασια εδω και ενα χρονο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
παιδια εχω 18351 στο 3ο πεδιο και ανηκω στην ειδικη κατηγορια των τριτεκνων (αθηνα)... λετε να γινει κανενα θαυμα και να περασω σε καποια ιατρικη-οδοντιατρικη-φαρμακευτικη???...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios.crete

Νεοφερμένος

Ο stelios.crete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια εχω 18351 στο 3ο πεδιο και ανηκω στην ειδικη κατηγορια των τριτεκνων (αθηνα)... λετε να γινει κανενα θαυμα και να περασω σε καποια ιατρικη-οδοντιατρικη-φαρμακευτικη???...:(

καθολου απιθανο ακομα και για ιατρικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
τι να πούμε και εμείς που δίνουμε 2η φορά και την πρώτη χάσαμε την σχολή για 0,2 μόρια?? :(
ελπίζω φέτος να έχει δίκαιο ο Χρήστος και να πάνε όλα καλά...
Όταν λες 0.2 μόρια τι εννοείς ακριβώς?? Υπάρχουν δεκαδικά μόρια?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
καθολου απιθανο ακομα και για ιατρικη!!!

Ξερεις ειναι το ονειρο μου να γινω γιατρος...φετος πεθανα στο διαβασμα αρρωστησα και ακομα δεν εχω συνελθει και αν δεν ειχα το 13,3 στην εκθεση θα περναγα σιγουρα,....
Αν μπω φαρμακευτικη η οδοντιατρικη θα δωσω κατατακτηριες για ιατρικη....αν ομως μπω βιολογικο θα ξαναδωσω :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Ξερεις ειναι το ονειρο μου να γινω γιατρος...φετος πεθανα στο διαβασμα αρρωστησα και ακομα δεν εχω συνελθει και αν δεν ειχα το 13,3 στην εκθεση θα περναγα σιγουρα,....
Αν μπω φαρμακευτικη η οδοντιατρικη θα δωσω κατατακτηριες για ιατρικη....αν ομως μπω βιολογικο θα ξαναδωσω :(:(:(
Και εγω 13,3 ειχα στην εκθεση.Τυχαιο Δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ξερεις ειναι το ονειρο μου να γινω γιατρος...φετος πεθανα στο διαβασμα αρρωστησα και ακομα δεν εχω συνελθει και αν δεν ειχα το 13,3 στην εκθεση θα περναγα σιγουρα,....
Αν μπω φαρμακευτικη η οδοντιατρικη θα δωσω κατατακτηριες για ιατρικη....αν ομως μπω βιολογικο θα ξαναδωσω :(:(:(

Και εγω 13,3 ειχα στην εκθεση.Τυχαιο Δεν νομιζω

Παιδιά,και εγώ 13,3 είχα Έκθεση!!!Τυχαίο?? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top