[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αγαπητοί "συνάδελφοι" - συμπάσχοντες υποψήφιοι φοιτητές,
ρώτησα και παλαιότερα αλλά κανείς δεν μπήκε στον κόπο να μου απαντήσει. Γι' αυτό υποβάλλω και πάλι το ερώτημα:Πόσους ξέρετε εσείς που να έχουν δηλώσει μέσα στις 4 πρώτες προτιμήσεις τους τα εξής τμήματα, όλα Αθήνας> Αγγλική Φ., Ιστορικό - Αρχαιολογικό, ΦΠΨ, Ιστορία και θεωρίας της Τέχνης; Οι αναμενόμενες βάσεις τους βέβαια ποικίλουν. Παρακαλώ πολύ, αν γνωρίζετε, απαντήστε.
Αλεξάνδρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αγαπητοί "συνάδελφοι" - συμπάσχοντες υποψήφιοι φοιτητές,
ρώτησα και παλαιότερα αλλά κανείς δεν μπήκε στον κόπο να μου απαντήσει. Γι' αυτό υποβάλλω και πάλι το ερώτημα:Πόσους ξέρετε εσείς που να έχουν δηλώσει μέσα στις 4 πρώτες προτιμήσεις τους τα εξής τμήματα, όλα Αθήνας> Αγγλική Φ., Ιστορικό - Αρχαιολογικό, ΦΠΨ, Ιστορία και θεωρίας της Τέχνης; Οι αναμενόμενες βάσεις τους βέβαια ποικίλουν. Παρακαλώ πολύ, αν γνωρίζετε, απαντήστε.
Αλεξάνδρα

Κατα πόσο αυτό μπορεί να θεωρηθεί χρήσιμο για να βγάλεις συμπεράσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaidraƸӜƷ

Νεοφερμένος

Η FaidraƸӜƷ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Θα μπορουσε καποιος να μου πει που εκτιμα τη βαση του παιδαγωγικου πατρας? ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αγαπητοί "συνάδελφοι" - συμπάσχοντες υποψήφιοι φοιτητές,
ρώτησα και παλαιότερα αλλά κανείς δεν μπήκε στον κόπο να μου απαντήσει. Γι' αυτό υποβάλλω και πάλι το ερώτημα:Πόσους ξέρετε εσείς που να έχουν δηλώσει μέσα στις 4 πρώτες προτιμήσεις τους τα εξής τμήματα, όλα Αθήνας> Αγγλική Φ., Ιστορικό - Αρχαιολογικό, ΦΠΨ, Ιστορία και θεωρίας της Τέχνης; Οι αναμενόμενες βάσεις τους βέβαια ποικίλουν. Παρακαλώ πολύ, αν γνωρίζετε, απαντήστε.
Αλεξάνδρα
Εγώ έχω βάλει την Αγγλική 3η και το ΦΠΨ 4ο, η κολλητή μου την Αγγλική 1η και μιά άλλη κοπέλα το Ιστορικό-αρχαιολογικό μάλλον 1ο. Από εμάς τις 3 μάλλον μόνο εγώ θα μπω Αγγλική. Αλλά πράγματι, σε τι σε βοηθά αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Είδα τις αναμενόμενες βάσεις στο edu4u αλλά θα ήθελα, επειδή είδα ότι κάποιοι εδώ κάνουν προβλέψεις για τις αναμενόμενες βάσεις, αν μπορεί κάποιος να μου παραθέσει τις απόψεις του για τις ακόλουθες σχολές:
Πολιτικών μηχανικών Βόλου
Πολιτικών μηχανικών Ξάνθης
Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ
Τοπογράφων Μηχανικών ΑΠΘ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών Ξάνθης
Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και δικτύων Βόλου

πως μπορω να δω τις αναμενομενεσ βασεις? δωστε link γιατι δεν τις βρισκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
πως μπορω να δω τις αναμενομενεσ βασεις? δωστε link γιατι δεν τις βρισκω
https://www.edu4u.gr/login.aspx?ReturnUrl=/studentaccount.aspx
Εδώ τις βλέπετε, αλλά πρέπει πρώτα να γραφτείτε στο edu4u.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/login.aspx?ReturnUrl=/studentaccount.aspx
Εδώ τις βλέπετε, αλλά πρέπει πρώτα να γραφτείτε στο edu4u.

εννοεις να κανω εγγραφη? το εχω κανει αλλα που θα δω για παραδειγμα τις σχολες Παντειου, το ΜΙΘΕ και την Ιστορια της τεχνης που μ'ενδιαφερουν. το μονο που καταφερνω ειναι να μου βγαζει το μηχανογραφικο των Πιθανων σχολων:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αγαπητή Ειρήνη, πρακτικά δε με βοηθά σε τίποτε. Έχω, όμως, μεγάλο άγχος και αγωνία, γιατί παρόλο που είδα τις βάσεις (τις υποτιθέμενες), όπως δίνονται από πολλούς, επειδή οριακά βρίσκομαι ή δεν βρίσκομαι τουλάχιστον στο ΦΠΨ και στο Ιστ. - Αρχ., ψάχνω ν' ανακαλύψω τον παράγοντα που διαφεύγει από τους μέχρι τώρα υπολογισμούς : τον αριθμό των υποψηφίων που δήλωσαν τις σχολές αυτές και την πιθανή επιτυχία εισαγωγής που μπορεί να έχουν. Όλη τηχρονιά είχα κάποιο προβλημα υγείας και δεν ετοιμάστηκα επαρκώς. Ωστόσο θεωρώ ότι με βεβαιότητα εισάγομαι στην Καλών Τεχνών, όχι στην Αγγλική (19.607 μ.), μάλλον όχι στο Ιστ. -Αρχ. και με κάποιες ελπίδς στο ΦΠΨ. Στην πραγματικότητα, αυτή η διευρεύνηση μου είναι ψυχολογικής ανάγκης. Σ' ευχάριστώ πολύ που απάντησες και σου εύχομαι καλή επιτυχία. ΑΛΕΞ.

Αγαπητέ Chris1993, αναζητώ τον παράγοντα που λείπει από τις μέχρι τώρα εκτιμήσεις, δηλ. πόσοι δήλωσαν αυτά τα τμήματα. Έστω και ενδεικτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Αλεξανδρα,αυτο που ζητας ανακοινωνετε αφοτου βγουν οι βασεις.Ρωτοντας ποσοι απο εδω δηλωσαν αυτες τις σχολες δεν εχει κανενα νοημα ουτε απο αποψη στατιστικης.Ναι μεν,υπαρχουν ατομα απο ολη την Ελλαδα ,αλλα μεχρι τωρα δεν σε απαντησαν πολλοι(μαλιστα 1).Ειπαμε οτι για τις σχολες τις Θεωρητικης θα υπαρχει μια μειωση,οχι ομως σαν και αυτη της τεχνολογικης και της θετικης.Αν μπορεις να αρκεστεις σε αυτο
Το i-school δεν μπορει να κανει κατι αλλο για σενα
ΦΙλικα Χαρης

Ξερω καποιες εκτιμησεις που μου τις εχει μεταφερει αρκετα εμπειρη και αξιοπιστη πηγη με μικρη πιθανοτητα λαθους!Περαιτερω διευκρινισεις μονο σε προσωπικο μηνυμα!Οπως καταλαβαινεις δεν θελω να αποκαλυψω την πηγη μου!Γνωριζω ομως για πολυ συγκεκριμενες σχολες και ισως δεν μπορεσω να τους βοηθησω ολους!
Δεν νομιζω αυτο που κανεις ειναι σωστο.Λες εχεις εγκυρες πηγες,ποιος μου το λεει αυτο.Με ποιο δικαιωμα εσυ παιζεις με την ψυχολογια των παιδιων.Εγω πιστευω πως εισαι ενας κομπογιαννητης που θες να παιξεις με τα παιδια.Αν εχεις α...... πες μας ποια ειναι η πηγη σου.Δεν μπορω να καταλαβω τη πηγη στο υπουργειο μπορει να εχει ΕΝΑΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ για την απάντηση, Χάρη. Ναι, τα ξέρω αυτά που μου λες ...αλλά ... το άγχος μας ωθεί στο να ζητήσουμε και την ελάχιστη πληροφορία, ειδικά αν οριακά προσεγγίζουμε τη βάση που μας ενδιαφέρει (εκτός από την ΑΣΚΤ, που έχω μεγάλο περίσσευμα μορίων). Πάντως, ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Καμία εκτίμηση για τα παρακάτω;;

Πληροφορικής Θεσ/νικης

Πληροφορικής Πειραιά

Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιων Αθήνα.

Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniS_M

Νεοφερμένος

Ο gianniS_M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ποια η εκτιμιση σας για τις βασεις των παρακατω σχολων ???

1)Σ.Τ.Υ.Α (Σχολη Τεχνικων Υπαξιωματικων Αεροποριας)
2)Ευελπιδων (ΣΣΕ οπλα + Σωματα)
3)Μαθηματικο Ηρακλειο
4)Επιστημη Υπολογιστων Κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Καμία εκτίμηση για τα παρακάτω;;

Πληροφορικής Θεσ/νικης

Πληροφορικής Πειραιά

Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιων Αθήνα.

Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης.

θες την εκτιμηση απο το edu4u;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Δεν νομιζω αυτο που κανεις ειναι σωστο.Λες εχεις εγκυρες πηγες,ποιος μου το λεει αυτο.Με ποιο δικαιωμα εσυ παιζεις με την ψυχολογια των παιδιων.Εγω πιστευω πως εισαι ενας κομπογιαννητης που θες να παιξεις με τα παιδια.Αν εχεις α...... πες μας ποια ειναι η πηγη σου.Δεν μπορω να καταλαβω τη πηγη στο υπουργειο μπορει να εχει ΕΝΑΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ.
Δεν με ενδιαφερει τι νομιζεις εσυ φιλε και οποιος αλλος νομιζει κατι!Εγω προσπαθω να γλιτωσω καποια παιδια απο την αγωνια λιγων ημερων!Δεν ειμαι κομπογιαννιτης και εχω και αλλες δουλειες να κανω απο το να ασχολουμαι με βασεις που δεν με ενδιαφερουν καν!!!!Η πηγη που εχω ειναι αρκετα σοβαρη και δεν μπορω να την αποκαλυψω!Αν θες στειλε προσωπικο μηνυμα να σου απαντησω σε αυτο!Ειχα σκοπο να μην δημοσιευσω τιποτα στο Internet οπως και περυσι που εδωσα καποιες πληροφοριες σε καποια μελη του ischool και μου ελεγαν τα ιδια που λες και συ αλλα μετα (αν θες σου δινω και τα username τους) μου ζητησαν συγγνωμη και ειδαν πως ημουν ενταξει μαζι τους!Οι εκτιμησεις που μου εχουν δοθει ειναι περιορισμενες τις εχω γραμμενες χειρογραφα σε χαρτι και αφορουν 68 σχολες απο 3ο και 4ο πεδιο με ενα ευρος 50 μοριων αφου ακομα δεν εχουν ξεκαθαρισει θεματα με τις ειδικες κατηγοριες!Η πιθανοτητα να πεσουν εξω ειναι πολυ περιορισμενη και ειναι της ταξεως του 10%!Οποιος θελει περαιτερω διευκρινισεις σε προσωπικο μηνυμα σας παρακαλω γιατι αρκετη εκθεση πηρε αυτο το θεμα και μπορει να βρΩ τον μπελα μου οκ?Μην γραφετε σχολια και τετοια εδω,στειλτε σε προσωπικο μηνυμα αν υπαρχει καποιος που θελει να σχολιασει κατι απο αυτα που ειπα!!:/::redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bozzz

Νεοφερμένος

Ο bozzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει τι νομιζεις εσυ φιλε και οποιος αλλος νομιζει κατι!Εγω προσπαθω να γλιτωσω καποια παιδια απο την αγωνια λιγων ημερων!Δεν ειμαι κομπογιαννιτης και εχω και αλλες δουλειες να κανω απο το να ασχολουμαι με βασεις που δεν με ενδιαφερουν καν!!!!Η πηγη που εχω ειναι αρκετα σοβαρη και δεν μπορω να την αποκαλυψω!Αν θες στειλε προσωπικο μηνυμα να σου απαντησω σε αυτο!Ειχα σκοπο να μην δημοσιευσω τιποτα στο Internet οπως και περυσι που εδωσα καποιες πληροφοριες σε καποια μελη του ischool και μου ελεγαν τα ιδια που λες και συ αλλα μετα (αν θες σου δινω και τα username τους) μου ζητησαν συγγνωμη και ειδαν πως ημουν ενταξει μαζι τους!Οι εκτιμησεις που μου εχουν δοθει ειναι περιορισμενες τις εχω γραμμενες χειρογραφα σε χαρτι και αφορουν 68 σχολες απο 3ο και 4ο πεδιο με ενα ευρος 50 μοριων αφου ακομα δεν εχουν ξεκαθαρισει θεματα με τις ειδικες κατηγοριες!Η πιθανοτητα να πεσουν εξω ειναι πολυ περιορισμενη και ειναι της ταξεως του 10%!Οποιος θελει περαιτερω διευκρινισεις σε προσωπικο μηνυμα σας παρακαλω γιατι αρκετη εκθεση πηρε αυτο το θεμα και μπορει να βρΩ τον μπελα μου οκ?Μην γραφετε σχολια και τετοια εδω,στειλτε σε προσωπικο μηνυμα αν υπαρχει καποιος που θελει να σχολιασει κατι απο αυτα που ειπα!!:/::redface:;)

αν και δεν νομιζω:P μηπωσ μεσα στισ 68 σχολες ειναι και η "μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων στη σαμο' ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actinium

Νεοφερμένος

Ο actinium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κώστα γράφεις:
"Η πιθανοτητα να πεσουν εξω ειναι πολυ περιορισμενη και ειναι της ταξεως του 10%!"

Απόκλιση 10% είναι τεράστια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
αν και δεν νομιζω:P μηπωσ μεσα στισ 68 σχολες ειναι και η "μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων στη σαμο' ??
Δυστυχως δεν μπορω να βοηθησω φιλε μου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εννοεις να κανω εγγραφη? το εχω κανει αλλα που θα δω για παραδειγμα τις σχολες Παντειου, το ΜΙΘΕ και την Ιστορια της τεχνης που μ'ενδιαφερουν. το μονο που καταφερνω ειναι να μου βγαζει το μηχανογραφικο των Πιθανων σχολων:hmm:
Ωραία, αφού είστε εγγεγραμμένη, θα πατήσετε Μηχανογραφικό δελτίο-Συμπλήρωση μηχανογραφικού δελτίου, θα κάνετε log in, θα επιλέξετε πεδία και θα σας εμφανιστούν οι σχολές, δίπλα από τις οποίες γράφει σε μία στήλη τα μόρια που είχαν πέρυσι και σε μία άλλη τα αναμενόμενα φετινά μόρια.

Κώστα γράφεις:
"Η πιθανοτητα να πεσουν εξω ειναι πολυ περιορισμενη και ειναι της ταξεως του 10%!"

Απόκλιση 10% είναι τεράστια!!!

Νομίζω πως άλλο εννοούσε. Δεν είπε πως η πιθανή απόκλιση για κάθε σχολή είναι 10%, που σαφώς είναι τεράστια. Είπε πως οι πιθανότητα να είναι διαφορετικές οι βάσεις από αυτές που γνωρίζει ο ίδιος είναι 10%, δηλαδή είναι μικρή η πιθανότητα να πέσει έξω. Ελπίζω να το κατάλαβα σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ωραία, αφού είστε εγγεγραμμένη, θα πατήσετε Μηχανογραφικό δελτίο-Συμπλήρωση μηχανογραφικού δελτίου, θα κάνετε log in, θα επιλέξετε πεδία και θα σας εμφανιστούν οι σχολές, δίπλα από τις οποίες γράφει σε μία στήλη τα μόρια που είχαν πέρυσι και σε μία άλλη τα αναμενόμενα φετινά μόρια.

ok! Τελικα πηγαινα στο "πιθανες σχολες". Σ'ευχαριστω για την υπομονη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nasos1993

Νεοφερμένος

Ο nasos1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδια ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!Ποσο δινει το edu4u τους ηλεκτρολογους πατρας???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top