[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι. ξέρουμε αν το υπουργείο έχει σκοπό φέτος να ανακοινώσει τις εκτιμήσεις για τις βάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι. ξέρουμε αν το υπουργείο έχει σκοπό φέτος να ανακοινώσει τις εκτιμήσεις για τις βάσεις;
δεν εχει γινει ποτέ αυτό !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδάκια συγνώμη που ξαναρωτάω αλλά μήπως μάθατε τίποτα καινούργιο για τις μουσικές σχολές?? Με 13075 περνάω Μουσικών Σπουδών Κέρκυρας??? :redface::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδάκια συγνώμη που ξαναρωτάω αλλά μήπως μάθατε τίποτα καινούργιο για τις μουσικές σχολές?? Με 13075 περνάω Μουσικών Σπουδών Κέρκυρας??? :redface::worry:

Σου είχα αναλύσει και παλιότερα πως δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
οι ειδικες κατηγοριες μεχρι και ποσα μορια λιγοτερα μπορουν να αποκλινουν απο τη γενικη σειρα? 50 μορια?100? Ή ακομα και 200??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
οι ειδικες κατηγοριες μεχρι και ποσα μορια λιγοτερα μπορουν να αποκλινουν απο τη γενικη σειρα? 50 μορια?100? Ή ακομα και 200??

Στις υψηλόβαθμες σχολές μόνο τόσο (100-250).
Στις άλλες μπορεί να φτάσει και 1000!
Ανάλογα την ζήτηση,την περιφέρεια κλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Σου είχα αναλύσει και παλιότερα πως δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι. ;)

:) Μακαρι καλε μου μακαριιιιιιιιι!!!!!!!!!! :):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristinakimika

Νεοφερμένος

Η kristinakimika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ας ξαναεπιστρέψουμε λοιπόν στις ανασφαλείς ερωτήσεις!!! Ποια η εκτίμησή σας για τις τρεις νομικέςς!!!???????????????????????????????????????????!! :)))))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios.crete

Νεοφερμένος

Ο stelios.crete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παδια σοσ εχω 14552 μορια στο 5ο πεδιο και θελω να περασω οικονομικων επιστημων ρεθυμνου..λετε να πεσει 721 μορια η θα παω στην αμεσως επομενη επιλογη μ Δ.Ο.Σ.Α κομμοτηνης( 14481 μορια περσυνη βαση)..???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Οποιος θελει 100% εγκυρες πληροφοριες για σχολες 3ου και 4ου πεδιου ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα!Δεν γνωριζω για ολες τις σχολες για αυτο μπορω να βοηθησω σε συγκεκριμενες περιπτωσεις!Οι βασεις αναμενονται 11-12 αυγουστου το πιο πιθανο αλλα μπορει και αργοτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios.crete

Νεοφερμένος

Ο stelios.crete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ξερω καποιες εκτιμησεις που μου τις εχει μεταφερει αρκετα εμπειρη και αξιοπιστη πηγη με μικρη πιθανοτητα λαθους!Περαιτερω διευκρινισεις μονο σε προσωπικο μηνυμα!Οπως καταλαβαινεις δεν θελω να αποκαλυψω την πηγη μου!Γνωριζω ομως για πολυ συγκεκριμενες σχολες και ισως δεν μπορεσω να τους βοηθησω ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bozzz

Νεοφερμένος

Ο bozzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γεια σας , μηπως γνωριζει κανεις για τη σχολη στη σαμο ¨Μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων¨?? Δεν την εχει αναφερει κανεις σε 173 σελιδεσ... λετε να ειμαι μονος μου αν περασω?? :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios.crete

Νεοφερμένος

Ο stelios.crete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
την θελει και ενας φιλος μ..οι εκτιμομενη βαση π εχω δει στ edu4u ειναι 13150 ειναι πολυ καλη σχολη απ' οτι ξερω,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bozzz

Νεοφερμένος

Ο bozzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
την θελει και ενας φιλος μ..οι εκτιμομενη βαση π εχω δει στ edu4u ειναι 13150 ειναι πολυ καλη σχολη απ' οτι ξερω,,,

και γω γενικα ετσι ακουω οτι ειναι πολυ καλη και οργανωμενη ! λες να πεσει τοσο πολυ??:P μου φαινεται λιγο εξωπραγματικο αλλα ποτε δεν ξερεις με τα φετινα!:P ο φιλοσ σου το εχει ψαξει πολυ? αν μαθεισ κατι αλλο πεσ μου:clapup:! εγω ειμαι 100 μορια κατω απο την περσινη οποτε ασ ελπισουμε! εσυ που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios.crete

Νεοφερμένος

Ο stelios.crete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και γω γενικα ετσι ακουω οτι ειναι πολυ καλη και οργανωμενη ! λες να πεσει τοσο πολυ??:P μου φαινεται λιγο εξωπραγματικο αλλα ποτε δεν ξερεις με τα φετινα!:P ο φιλοσ σου το εχει ψαξει πολυ? αν μαθεισ κατι αλλο πεσ μου:clapup:! εγω ειμαι 100 μορια κατω απο την περσινη οποτε ασ ελπισουμε! εσυ που θες?

εγω για 5ο πεδιο θελω..οικονομικο ρεθυμνου..αλλα δεν το κοβω ειμαι 721 μορια κατω απ' τν βαση...ναι το εχει ψαξει πολυ..ηθελε μηχανικων παραγωγης και διοικησης στα χανια αλλα δεν τν ποιανει και αμεσως μετα ειχε βαλει αυτν τν σχολη...θα πεσει πολυ ρε συ..για τοσο δεν ξερω αλλα θα πεσει..στην σαμο ειναι..αυτα τα νησια δεν εχουν κ πολυ ζητηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bozzz

Νεοφερμένος

Ο bozzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω για 5ο πεδιο θελω..οικονομικο ρεθυμνου..αλλα δεν το κοβω ειμαι 721 μορια κατω απ' τν βαση...ναι το εχει ψαξει πολυ..ηθελε μηχανικων παραγωγης και διοικησης στα χανια αλλα δεν τν ποιανει και αμεσως μετα ειχε βαλει αυτν τν σχολη...θα πεσει πολυ ρε συ..για τοσο δεν ξερω αλλα θα πεσει..στην σαμο ειναι..αυτα τα νησια δεν εχουν κ πολυ ζητηση..

ελπιζω να πανε ολα καλα ! φετοσ πραγματικα εχω μπερδευτει παρα πολυ με τισ βασεις δεν γινεται να προβλεψουμε ευκολα γτ αλλαξαν πολλα φετοσ οπωσ οι μετεγγραφεσ.. το σιγουρο ειναι παντως οτι θα εχουμε εκπληξεις.. τωρα αν θα ειναι καλες ή κακες κανεις δεν ξερει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos1993

Νεοφερμένος

Ο nasos1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδια ποσο δινει το edu4u τους μηχανολογους πατρας?Και ποσου του βολου?Οποιος ξερει ας μου στειλει συντομα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Παιδια ποσο δινει το edu4u τους μηχανολογους πατρας?Και ποσου του βολου?Οποιος ξερει ας μου στειλει συντομα!!!!!

Πάτρα 17650
Βόλος 17510
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos1993

Νεοφερμένος

Ο nasos1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ΠΟΣΟ?????Και τους ηλεκτρολογους ποσο τους δινει το edu4u?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top