[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Η φιλολογια στην πατρα υπαρχει περιπτωση να πεσει?? και αν ναι ποσο περιπου?? ας μου απαντησει καποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.george

Νεοφερμένος

Ο Mr.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Η βάση της φιλολογίας πατρών θα κινηθεί πτωτικά.Δεν πρόκειται όμως να ξεπεράσει αυτή η πτώση τα 250 με 350 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Η φιλολογια στην πατρα υπαρχει περιπτωση να πεσει?? και αν ναι ποσο περιπου?? ας μου απαντησει καποιος...
16.200 περίπου.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Όλα θα πέσουν και χρόνο με το χρόνο θα πέφτουν ολοένα και περισσότερο. Μερικοί συγκρίνουν με προηγούμενες χρονιές, όμως τότε δεν είχαμε ούτε πτώχευση, ούτε οικονομικά προβλήματα και διαφορετικό σύστημα. Βολεύονταν τα υψηλόβαθμα γραπτά και έκαναν μεταγραφές μετά.
Χαρακτηρίζω ως πολύ θετική κίνηση την κατάργηση μεταγραφών (ποιο αξιοκρατικό) και πλέον εξαιτίας αυτού, πολλές περιφερειακές σχολές, θα δείξουν τα πραγματικά τους μόρια. Διότι παλιά περνούσαν μερικοί περιφέρεια και έπαιρναν με την πρώτη ευκαιρία μια μεταγραφή εκεί που ήθελαν. Πλέον αυτό θα αποφεύγεται και θα γίνεται ποιο δίκαιη κατανομή θέσεων, θα παίρνουν περισσότερα άτομα με λίγα μόρια, σε σχέση με παλιότερα, αλλά τουλάχιστον θα είναι πραγματικός αριθμός εισακτέων.
Κάτι που δεν έχει το σύστημα παιδείας και είναι πολύ κακό, είναι αυτό που λέμε clearance «πλειστηριασμός θέσεων», τον Σεπτέμβρη για παράδειγμα, ανακοινώνονται θέσεις που δεν καλύφτηκαν από μαθητές και όποιος υποψήφιος που δεν κατάφερε να περάσει κάπου, είτε λάθος συμπλήρωση μηχανογραφικού, είτε πολύ λίγα μόρια, είτε, είτε.... Να μπορεί να μπει σε αυτά τα τμήματα, εάν επιθυμεί.
Έτσι απευθείας ακυρώνετε αυτό που λέει το υπουργείο παιδείας, ότι μερικά τμήματα δεν έχουν ζήτηση και πάμε να τα κλίσουμε.. Δίνει ζωή σε όλες της σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Όλα θα πέσουν και χρόνο με το χρόνο θα πέφτουν ολοένα και περισσότερο........

αυτο ειναι η μόνη αληθεια !!!!!
χα!! χα!!!!! χα!!!!! χα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
πόσο λέτε να είναι φέτος οι βάσεις για τις ψυχολογίες? (αθήνας, θεσσαλονίκης, ρεθύμνου).
όλες οι γνώμες ευπρόσδεκτες. :)

Λοιπόν...το edu4u δίνει ψυχολογία παντείου 17820 αθήνας 17350 θεσσαλονίκης 17690 και κρήτης 16950 .. Οι προσωπικές μου εκτιμήσεις που δεν νομίζω να σ ενδιαφέρουν ιδιαίτερα : Ψυχολογία παντείου 17700,Αθήνας 17500 , Θεσσαλονίκη 17550 Κρήτη 16900. Θεωρώ απίθανο με κρίση και αύξηση ζήτησης για σχολές της Αθήνας η Ψυχολογία Καποδιστριακού να πέσει 400 μόρια και τ παντείου 200!Δεν ξέρω πως στέκει ώς λογική...Αλλά επιστήμονες AYTOI ίσως λαμβάνουν άλλους παράγοντες που δεν ξέρω εγώ( ώς θεωρητικός γαρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Χαρακτηρίζω ως πολύ θετική κίνηση την κατάργηση μεταγραφών (ποιο αξιοκρατικό)
Ποιο αξιοκρατικό??? Καταργούνται οι εστίες και η σίτιση και λες ότι γίνεται και πιο αξιοκρατικό??? :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ειδές να γράφω εγώ τίποτα για την εστία και την σίτιση? Γιατί εγώ διάβασα αυτό που έγραψα 2-3 φορές και δεν το βρήκα.. Εγώ αναφέρθηκα σε μεταγραφές.
Τέρμα οι πονηράδες. Άμα δηλώσεις τα κατσικονησια, θα κάτσεις εκεί (εκτός τα βύσματα), αυτό θέλει άλλες αλλαγές..
Καιρός να μάθετε μαγειρική, control στα έξοδα σας, σουπερμάρκετ, κτλ. Που μέχρι τώρα ακόμη και στα κορίτσια, τους είναι κάτι το «εξωγήινο». Αν και διαφωνώ για τα φτωχά παιδιά (ΚΑΙ ΜΟΝΟ), να τους στερήσουν την εστία και σίτιση..
Εκκλησία μας βλέπω να μας μοιράζουν σούπα. Να χαιρόμαστε να είναι μόνο αυτά και όχι κλείσιμο άλλων σχολών (αμφιβάλω). Να μάθετε να βλέπεται λίγο πέρα από αυτό που σας δείχνουν με το δάχτυλο. Το τι θα επακολουθήσει μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ειδές να γράφω εγώ τίποτα για την εστία και την σίτιση? Γιατί εγώ διάβασα αυτό που έγραψα 2-3 φορές και δεν το βρήκα.. Εγώ αναφέρθηκα σε μεταγραφές.
Τέρμα οι πονηράδες. Άμα δηλώσεις τα κατσικονησια, θα κάτσεις εκεί (εκτός τα βύσματα), αυτό θέλει άλλες αλλαγές..
Καιρός να μάθετε μαγειρική, control στα έξοδα σας, σουπερμάρκετ, κτλ. Που μέχρι τώρα ακόμη και στα κορίτσια τους είναι κάτι το «εξωγήινο». Αν και διαφωνώ για τα φτωχά παιδιά (ΚΑΙ ΜΟΝΟ), να τους στερήσουν την εστία και σίτιση..
Εκκλησία μας βλέπω να μας μοιράζουν σούπα. Να χαιρόμαστε να είναι μόνο αυτά και όχι κλείσιμο άλλων σχολών (αμφιβάλω). Να μάθετε να βλέπεται λίγο πέρα από αυτό που σας δείχνουν με το δάχτυλο. Το τι θα επακολουθήσει μετά.

Καλά καταλαβα.... Bingo Bingi.... είσαι τρέλλαααααααα...........

δεν ξερεις τι σου γινετε........ τι ασυναρτησίες ειναι αυτα που γράφεις....

βγαζει ρε παιδια κανένας σας νόημα????? :teasing: :crazy: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Κάτι έπαθε ο κτηνίατρος.. Στον Danarros απάντησα, ίσως αυτό σε βοηθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ειδές να γράφω εγώ τίποτα για την εστία και την σίτιση? Γιατί εγώ διάβασα αυτό που έγραψα 2-3 φορές και δεν το βρήκα.. Εγώ αναφέρθηκα σε μεταγραφές.
Τέρμα οι πονηράδες. Άμα δηλώσεις τα κατσικονησια, θα κάτσεις εκεί (εκτός τα βύσματα), αυτό θέλει άλλες αλλαγές..
Καιρός να μάθετε μαγειρική, control στα έξοδα σας, σουπερμάρκετ, κτλ. Που μέχρι τώρα ακόμη και στα κορίτσια, τους είναι κάτι το «εξωγήινο». Αν και διαφωνώ για τα φτωχά παιδιά (ΚΑΙ ΜΟΝΟ), να τους στερήσουν την εστία και σίτιση..
Εκκλησία μας βλέπω να μας μοιράζουν σούπα. Να χαιρόμαστε να είναι μόνο αυτά και όχι κλείσιμο άλλων σχολών (αμφιβάλω). Να μάθετε να βλέπεται λίγο πέρα από αυτό που σας δείχνουν με το δάχτυλο. Το τι θα επακολουθήσει μετά.

Κοίτα... Οι μετεγγραφές ώς μέτρο δεν ήταν πονηριά όπως λες αλλά ήταν ένα κοινωνικό μετρό πρόνοιας...Το Ότι το χρησιμοποιήσαμε έτσι μας οδήγησε στην αλλαγή με τισ έξτρα θέσεις που τ θεωρώ πιο αξιοκρατικό...Αλλά οπωσδήποτε το έχει ανάγκη η κοινωνία μέτρο σαν kai αυτό π ανακουφίζει την ελληνική οικογένεια...Για αυτό μην υπερβάλλεις.. Όσο για τα άλλα που λες διαφωνώ εν μέρει γιατί μην έχεις υπερβολικές απαιτήσεις από νέους 18-20 χρόνων γιατί αυτα τ παιδιά όπως και εγώ δεν έχουμε δουλέψει και κατά συνέπεια δεν εκτιμάμε ούτε μπορούμε να διαχειριστούμε χρήματα που μας δίνονται ώς χαρτζιλίκι..Αλλά οπωσδήποτε ζήσαμε γιατί δεν ζούμε πια με παραπάνω από όσο αντέχαμε,κοινώς ζωή μ δανεικά,καταναλωτικά,φοιτητοδάνεια! Φιλικα πάντα ! Σόρρυ για το οφ τοπικ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ποιο αξιοκρατικό??? Καταργούνται οι εστίες και η σίτιση και λες ότι γίνεται και πιο αξιοκρατικό??? :/::/:

αυτο απο ποτε θα ισχυσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κοίτα... Οι μετεγγραφές ώς μέτρο δεν ήταν πονηριά όπως λες αλλά ήταν ένα κοινωνικό μετρό πρόνοιας...Το Ότι το χρησιμοποιήσαμε έτσι μας οδήγησε στην αλλαγή με τισ έξτρα θέσεις που τ θεωρώ πιο αξιοκρατικό...Αλλά οπωσδήποτε το έχει ανάγκη η κοινωνία μέτρο σαν kai αυτό π ανακουφίζει την ελληνική οικογένεια...Για αυτό μην υπερβάλλεις.. Όσο για τα άλλα που λες διαφωνώ εν μέρει γιατί μην έχεις υπερβολικές απαιτήσεις από νέους 18-20 χρόνων γιατί αυτα τ παιδιά όπως και εγώ δεν έχουμε δουλέψει και κατά συνέπεια δεν εκτιμάμε ούτε μπορούμε να διαχειριστούμε χρήματα που μας δίνονται ώς χαρτζιλίκι..Αλλά οπωσδήποτε ζήσαμε γιατί δεν ζούμε πια με παραπάνω από όσο αντέχαμε,κοινώς ζωή μ δανεικά,καταναλωτικά,φοιτητοδάνεια! Φιλικα πάντα ! Σόρρυ για το οφ τοπικ..

μέτρα πρόνοιας που κάνουν σαφείς διακρίσεις δεν είναι μέτρα πρόνοιας αλλά λαϊκισμοί με στόχο τη συλλογή ψήφων. Το ξέρω ότι αυτή η συζήτηση έχει γίνει πόσες φορές αλλά δεν μπορώ να ακούω συνέχεια τα ίδια.

Αν και προσωπικά δεν με συμφέρει πολύ καλά έκαναν και κατήργησαν τις μετεγγραφές, κάποια στιγμή έπρεπε να γίνει και αυτό τι να κάνουμε. Το επόμενο βήμα είναι να φύγει η πολυτεκνεία ως κριτήριο για τις ειδικές θέσεις εισαγωγής. Άντε μπας και μπει μια τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
μέτρα πρόνοιας που κάνουν σαφείς διακρίσεις δεν είναι μέτρα πρόνοιας αλλά λαϊκισμοί με στόχο τη συλλογή ψήφων. Το ξέρω ότι αυτή η συζήτηση έχει γίνει πόσες φορές αλλά δεν μπορώ να ακούω συνέχεια τα ίδια.

Αν και προσωπικά δεν με συμφέρει πολύ καλά έκαναν και κατήργησαν τις μετεγγραφές, κάποια στιγμή έπρεπε να γίνει και αυτό τι να κάνουμε. Το επόμενο βήμα είναι να φύγει η πολυτεκνεία ως κριτήριο για τις ειδικές θέσεις εισαγωγής. Άντε μπας και μπει μια τάξη.

Για όποιο λόγο και να είχε γίνει το μέτρο σημασία έχει πως βοήθησε πολλούς...Τα πολιτικα συμφέροντα είναι δευτερευούσης σημασίας για μένα..Οπωσδήποτε όπως και κάθε μετρό κάποιους οφελεί και κάποιους αδικεί...Εμείς που δεν έτυχε να ανήκουμε σε ειδική κατηγορία ήμασταν πιο αδικημένοι...Πάντα θα υπάρχουν παραθυράκια στην ελληνική νομοθεσία δεν πιστεύω να αλλάξει σύντομα.οι μόνοι λόγοι ειδικής μεταχείρισης είναι τα κοινωνικά κριτήρια(ορφανός,ασθένεια ίδιου ή γονέα,φοίτηση αδερφού σε άλλη πόλη και φτώχεια).Τρίτέκνια,πολύτεκνια ούτε για μένα ΠPEΠEI να χρήζουν ειδικής μεταχείρισης από τη πολιτεία.Άρα και εγώ συμφωνώ πως καλώς καταργήθηκαν γιατί γεμίσαμε τμήματα transit όπως μαθηματικό σάμου,παιδαγωγικό ρόδου,κοινωνιολογία κρήτης..Φέτος θα δούμε πραγματικές βάσεις πιστεύω για πρώτη φορά και όχι πλασματικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_1994

Νεοφερμένος

Ο aris_1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
από τρίτο πεδίο η φαρμακευτική θα πέσει???και πόσο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Για όποιο λόγο και να είχε γίνει το μέτρο σημασία έχει πως βοήθησε πολλούς...Τα πολιτικα συμφέροντα είναι δευτερευούσης σημασίας για μένα..Οπωσδήποτε όπως και κάθε μετρό κάποιους οφελεί και κάποιους αδικεί...Εμείς που δεν έτυχε να ανήκουμε σε ειδική κατηγορία ήμασταν πιο αδικημένοι...Πάντα θα υπάρχουν παραθυράκια στην ελληνική νομοθεσία δεν πιστεύω να αλλάξει σύντομα.οι μόνοι λόγοι ειδικής μεταχείρισης είναι τα κοινωνικά κριτήρια(ορφανός,ασθένεια ίδιου ή γονέα,φοίτηση αδερφού σε άλλη πόλη και φτώχεια).Τρίτέκνια,πολύτεκνια ούτε για μένα ΠPEΠEI να χρήζουν ειδικής μεταχείρισης από τη πολιτεία.Άρα και εγώ συμφωνώ πως καλώς καταργήθηκαν γιατί γεμίσαμε τμήματα transit όπως μαθηματικό σάμου,παιδαγωγικό ρόδου,κοινωνιολογία κρήτης..Φέτος θα δούμε πραγματικές βάσεις πιστεύω για πρώτη φορά και όχι πλασματικές

Τι σημαίνει πάντα θα υπάρχουν παραθυράκια; να μην υπάρχουν! Να το πω απλά μαλάκας ήμουν εγώ που διάβαζα όλη τη χρονιά να περάσω στην πόλη μου;
Αν ήθελαν να το παίξουν σοσιαλιστές το πιο δίκαιο θα ήταν να δίνουν επιδόματα στον καθέναν εκεί που πέρασε. Πράγμα όμως ανέφικτο για τα ελληνικά δεδομένα.
Θέλουμε μετεγγραφές; ωραία να δώσουν τότε σε κάθε υποψήφιο αποκλειστικά ανάλογα εισοδηματικών κριτηρίων. Δεν το κάνουν όμως και καλά κάνουν και δεν το κάνουν γιατί οι πρωτοκλασάτες σχολές των μεγαλουπόλεων θα είχαν πενταπλάσιους εισακτέους.
Αν δεν μπορείς να είσαι εντάξει στο σύνολο του πληθυσμού τότε μην τη βγάζεις καν την εγκύκλιο.

και σταματάω εδώ το off topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Αν και διαφωνώ για τα φτωχά παιδιά (ΚΑΙ ΜΟΝΟ), να τους στερήσουν την εστία και σίτιση..
Δεν χρειαζόταν να το γράψεις... από την στιγμή που λες ότι είναι πιο αξιοκρατικό σου παρουσιάζω και την άλλη πλευρά του νομίσματος... Εδώ συμφωνούμε... Αν είναι δυνατόν σε λίγο θα σπουδάζουν μόνο πλουσιόπαιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Είδα τις αναμενόμενες βάσεις στο edu4u αλλά θα ήθελα, επειδή είδα ότι κάποιοι εδώ κάνουν προβλέψεις για τις αναμενόμενες βάσεις, αν μπορεί κάποιος να μου παραθέσει τις απόψεις του για τις ακόλουθες σχολές:
Πολιτικών μηχανικών Βόλου
Πολιτικών μηχανικών Ξάνθης
Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ
Τοπογράφων Μηχανικών ΑΠΘ
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών Ξάνθης
Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και δικτύων Βόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά πλέον με τν ανακοίνωση του ΓΒΠ μήπως μπορείται να μου πείτε τν άποψη σας αν με 18848 πιανω ιατρικη κρητης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Παιδιά πλέον με τν ανακοίνωση του ΓΒΠ μήπως μπορείται να μου πείτε τν άποψη σας αν με 18848 πιανω ιατρικη κρητης??

λογικα πιανεις ιατρικη κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top